Gadmin: черезщоденник

Модератор: Gadmin

Відлюдник

Re: Gadmin: черезщоденник

Повідомлення Відлюдник » 03 жовтня 2018, 00:54

Згоден з Мамонтом в тому, що харизматична жінка вміє поводити себе за стандартами харизматичного чоловіка, якого описав Ух, і при цьому залишатися харизматичною.
Це я до:
Nilgy Ellrats писав:
17 серпня 2018, 21:30

Ну й тут поправка на гендер має бути полюбому, так як харизма жінки і харизма чоловіка - це в поточний момент розвитку нашого суспільства, здається, докорінно різні речі.
А, загалом, залежить, в якому напрямку рухаєшся. Помітив, що у корпораціях зараз все частіше цінується стриманість, мінливість в переконаннях, компромісність в питаннях власної гідності.

А автівка в кредит - теж автівка, так. :)

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 03 жовтня 2018, 21:13

Страшна історія.
Група дітей (приблизно семикласники) після школи принадилась ходити до нашої сусідки (поважного віку) під двері - стукати, кричати, дражнитись, матюкатись, кидатись камінням і всяке таке під гаслом "а що ти мені зробиш". Все б нічого, але це триває кожен день вже другий тиждень. Діти ходять, як на роботу.
Ситуацію підігріває сама сусідка, яка любить голосно сваритись. Діти провокують, потім з криками розбігаються і кучкуються у мене під вікном. Ну, там гвалт, крики, сміх, всі діла. Якщо це вже навіть мене дістало, то що вже казати про сусідку.
Я раз вийшов і гавкнув на дітей. Це би мало подіяти у 90% випадків. Але тут - нульовий ефект. Вчора сусідка навіть когось зловила і добула дані про школу. Це теж мало би спинити дитячий тероризм у 90%. Але сьогодні знову продовжилось все те саме.
Справа ускладнюється тим, що якби дітей було двоє-троє, то можна було б провести індивідуальні розмови, але їх більше десятка і всі галдять - поговорити практично неможливо. Які ще дії можна зробити? Зловити когось? І що? Не будеш же ти когось з них лупцювати.
Сьогодні вийшов до них і спробував вийти на контакт зі спокійною розмовою. Застосував дещо з психологічного впливу. Якщо вони прийдуть і завтра, то я заплачу.

Відлюдник

Повідомлення Відлюдник » 03 жовтня 2018, 23:24

Злови найкрикливішого, тримай і змушуй дзвонити до батьків, погрожуй колонією для неповнолітніх. Розплачеться і ще кілька років буде невдахою в компанії)

Nilgy Ellrats

Повідомлення Nilgy Ellrats » 04 жовтня 2018, 10:12

Я б теж до батьків дзвонила.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 04 жовтня 2018, 14:59

В принципі, яке право я маю затримувати (із застосуванням фізичної сили) чужу дитину, яка мені нічого не зробила, а "прийшла до однокласника"? За таке можна від батьків і отримати, і отримати заяву в поліцію. Це я міг за старих часів таке робити, а зараз в школах дітей вчать про свої права. Ні, ні - переключати хуліганську увагу на себе я не збираюсь :)

До того ж батьки, і школа, і поліція скажуть - діти граються, а за дитячий шум під вікнами ніхто нікого наказувати не буде. Що ви від нас хочете?
І зверніть увагу - цих дітей велика організована група (навіть декілька). Група цілком спокійно пожертвує одним-двома членами. Як я вже і казав - одного заловили. Не допомогло.

Я думаю, що якби сусідка поїхала на село на кілька днів, все би вгомонилося само собою.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 04 жовтня 2018, 20:25

Знаєте, сьогодні ніхто не з'явився.
Починаю інфобізнес: "Контроль натовпу агресивних неповнолітніх".

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 05 жовтня 2018, 21:27

Цікаво, все ж, на скільки їм вистачає зв'язок, щоб так постійно співати?
Але, звичайно, цей горловий спів круто звучить. І двострунна сковорідка дуже вдало акомпанує.

Насмішило тільки, як оператор так водить камерою вліво-вправо - мовляв, дивіться яка краса довкола... а там такий депресивний марсіанський ландшафт, ніби тільки що зійшла вода всесвітнього потопу.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 08 жовтня 2018, 19:58

Залишу собі тут розповідь про алкоголь від лікаря-токсиколога зі стажем роботи в армії

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 11 жовтня 2018, 19:34

Довелося сьогодні проїхати у трамваї. Попалась пасажирка з тих, в кого рука приросла до щоки через мобілу. Шум стояв на весь трамвай - щось там про лікарню, і хто там робив уколи, і чому не робив уколи... і "а вона мені каже" і "я їй кажу не затикайте мені писок"... (хотів би я побачити того, хто б тобі зміг заткнути писок) і а-та-та і а-тя-тя-тя-тя... так тріщала, що я змушений був вдягнути навушники і увімкнути радіо. А хтось включив музику вголос - не одного мене вкурвило.
Не знаю, чим там все закінчилось - навушники в мене, як беруші.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 15 жовтня 2018, 18:25

З'їздив сьогодні в Моршин і назад. Необачно, треба сказати. Бо не уявляв, яких масштабів набуває студентська міграція після вихідних.
І, як ви думаєте, що відбувається на автобусному маршруті, коли передбачається наплив пасажирів? Правильно - кількість рейсів скорочується. Все ж логічно, ну нє?

Відповісти