Gadmin: черезщоденник

Модератор: Gadmin

Відлюдник

Re: Gadmin: черезщоденник

Повідомлення Відлюдник » 03 жовтня 2018, 00:54

Згоден з Мамонтом в тому, що харизматична жінка вміє поводити себе за стандартами харизматичного чоловіка, якого описав Ух, і при цьому залишатися харизматичною.
Це я до:
Nilgy Ellrats писав:
17 серпня 2018, 21:30

Ну й тут поправка на гендер має бути полюбому, так як харизма жінки і харизма чоловіка - це в поточний момент розвитку нашого суспільства, здається, докорінно різні речі.
А, загалом, залежить, в якому напрямку рухаєшся. Помітив, що у корпораціях зараз все частіше цінується стриманість, мінливість в переконаннях, компромісність в питаннях власної гідності.

А автівка в кредит - теж автівка, так. :)

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 03 жовтня 2018, 21:13

Страшна історія.
Група дітей (приблизно семикласники) після школи принадилась ходити до нашої сусідки (поважного віку) під двері - стукати, кричати, дражнитись, матюкатись, кидатись камінням і всяке таке під гаслом "а що ти мені зробиш". Все б нічого, але це триває кожен день вже другий тиждень. Діти ходять, як на роботу.
Ситуацію підігріває сама сусідка, яка любить голосно сваритись. Діти провокують, потім з криками розбігаються і кучкуються у мене під вікном. Ну, там гвалт, крики, сміх, всі діла. Якщо це вже навіть мене дістало, то що вже казати про сусідку.
Я раз вийшов і гавкнув на дітей. Це би мало подіяти у 90% випадків. Але тут - нульовий ефект. Вчора сусідка навіть когось зловила і добула дані про школу. Це теж мало би спинити дитячий тероризм у 90%. Але сьогодні знову продовжилось все те саме.
Справа ускладнюється тим, що якби дітей було двоє-троє, то можна було б провести індивідуальні розмови, але їх більше десятка і всі галдять - поговорити практично неможливо. Які ще дії можна зробити? Зловити когось? І що? Не будеш же ти когось з них лупцювати.
Сьогодні вийшов до них і спробував вийти на контакт зі спокійною розмовою. Застосував дещо з психологічного впливу. Якщо вони прийдуть і завтра, то я заплачу.

Відлюдник

Повідомлення Відлюдник » 03 жовтня 2018, 23:24

Злови найкрикливішого, тримай і змушуй дзвонити до батьків, погрожуй колонією для неповнолітніх. Розплачеться і ще кілька років буде невдахою в компанії)

Nilgy Ellrats

Повідомлення Nilgy Ellrats » 04 жовтня 2018, 10:12

Я б теж до батьків дзвонила.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 04 жовтня 2018, 14:59

В принципі, яке право я маю затримувати (із застосуванням фізичної сили) чужу дитину, яка мені нічого не зробила, а "прийшла до однокласника"? За таке можна від батьків і отримати, і отримати заяву в поліцію. Це я міг за старих часів таке робити, а зараз в школах дітей вчать про свої права. Ні, ні - переключати хуліганську увагу на себе я не збираюсь :)

До того ж батьки, і школа, і поліція скажуть - діти граються, а за дитячий шум під вікнами ніхто нікого наказувати не буде. Що ви від нас хочете?
І зверніть увагу - цих дітей велика організована група (навіть декілька). Група цілком спокійно пожертвує одним-двома членами. Як я вже і казав - одного заловили. Не допомогло.

Я думаю, що якби сусідка поїхала на село на кілька днів, все би вгомонилося само собою.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 04 жовтня 2018, 20:25

Знаєте, сьогодні ніхто не з'явився.
Починаю інфобізнес: "Контроль натовпу агресивних неповнолітніх".

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 05 жовтня 2018, 21:27

Цікаво, все ж, на скільки їм вистачає зв'язок, щоб так постійно співати?
Але, звичайно, цей горловий спів круто звучить. І двострунна сковорідка дуже вдало акомпанує.

Насмішило тільки, як оператор так водить камерою вліво-вправо - мовляв, дивіться яка краса довкола... а там такий депресивний марсіанський ландшафт, ніби тільки що зійшла вода всесвітнього потопу.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 08 жовтня 2018, 19:58

Залишу собі тут розповідь про алкоголь від лікаря-токсиколога зі стажем роботи в армії

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 11 жовтня 2018, 19:34

Довелося сьогодні проїхати у трамваї. Попалась пасажирка з тих, в кого рука приросла до щоки через мобілу. Шум стояв на весь трамвай - щось там про лікарню, і хто там робив уколи, і чому не робив уколи... і "а вона мені каже" і "я їй кажу не затикайте мені писок"... (хотів би я побачити того, хто б тобі зміг заткнути писок) і а-та-та і а-тя-тя-тя-тя... так тріщала, що я змушений був вдягнути навушники і увімкнути радіо. А хтось включив музику вголос - не одного мене вкурвило.
Не знаю, чим там все закінчилось - навушники в мене, як беруші.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 15 жовтня 2018, 18:25

З'їздив сьогодні в Моршин і назад. Необачно, треба сказати. Бо не уявляв, яких масштабів набуває студентська міграція після вихідних.
І, як ви думаєте, що відбувається на автобусному маршруті, коли передбачається наплив пасажирів? Правильно - кількість рейсів скорочується. Все ж логічно, ну нє?

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 26 жовтня 2018, 11:01

Реклама Комфі витягла на світ добрі старі українські хіти.
Першоджерело, якщо хто не знав

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 29 жовтня 2018, 16:14

Ура! Мені таки затвердили грант за встановлений котел.

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 29 жовтня 2018, 17:16

Ти можеш про це книжку написати) "Історія одного гранта" =)

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 29 жовтня 2018, 17:18

У пошуках гранта
(але десь про це вже була книжка)

шаман

Повідомлення шаман » 29 жовтня 2018, 17:20

люблю горловий спів дуже.
особливо, коли друг в карпатах починає пісеньки старонімецькою, а я на варгані чи дримбі, і іншим роздаєш гармошки губні і якісь дудки, і всі біля вокнища, ммм.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 31 жовтня 2018, 11:47

Українські винороби погодились на відмову від назв "коньяк" і "шампанське"
Цього вимагає Франція, бо ці терміни походять від географічних назв її території - провінції Шампань і міста Коньяк
Ну давайте наші назви придумаєм - коняк і шампусик

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 31 жовтня 2018, 17:02

так вже є ж - бренді і ігристе вино)
хоча з нашою любов'ю до тотальної українізації...кобиляк і шампунське!

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 31 жовтня 2018, 18:24

Воно було типу по бажанню. Нас, як постсовок, ще не дуже щемили за коньяки і шампанське.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 09 листопада 2018, 17:38

Якщо ви проголосуєте за мене на виборах мера, я організую муніципальну службу з прокату бетонних блоків. Так, так - прокат бетонних блоків, невеликих таких, величиною з солдатську тумбочку. З доставкою.
Наприклад, дзвонять в службу з вулиці Сніжної і просять доставити два блоки від будинок номер N.
На жаль, прямо під двері доставити неможливо, бо на тротуарі стоїть автомобіль, тому бетонні тумбочки ставляться обабіч машини.
Уявіть! Двох зайців одним пострілом: і порушник паркування наказаний, і бюджет міста поповнюється (навіть двічі - привезти і вивезти).
Для цього не потрібно вводити якісь додаткові закони, чекати водія, подавати в суд чи займатись ще якимись формальними бздурами. Оренда з доставкою - все.

(ну, звісно, звісно - парковки потрібні, але зараз мова йде про відверте автобидло, яке навіть при наявності парковок буде блокувати пішохідний рух на тротуарі)

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 11 листопада 2018, 13:57

Це, напевно, дещо диссонансно, якщо людина виступає за відмову від хутра та шкіри і одночасно за відмову від використання поліетиленових пакетів. Якщо ти проти пластикового сміття, для чого одягати в пластик людей?

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 21 листопада 2018, 01:00

1:55 , 3:52 млію :)

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 29 листопада 2018, 11:34

Якщо чесно, то я фшокови від того рівня релігійності в людях, який пре з них у соцмережах. Це навіть не про віру і християнство, а про бездумне намагання дотримуватись будь-яких містичних ритуалів.
"давайте молитись" - це новий хіт. Молитись за Україну, молитись за учасників АТО, молитись за полонених моряків, молитись за якусь трирічну дівчинку в лікарні. Ніфіга більше не потрібно, достатньо молитись - за щось конкретно і за все загалом. Не потрібно витрачати час на роботу, щоб потім зароблені кошти спрямувати на реальну допомогу - треба молитись - негайно перед монітором, а потім ще зібратись натовпом, перекрити рух у місті і молитись разом. А краще дочекатись, коли у місто привезуть копію якоїсь ікони або рідину з якихось людських решток, і тоді молитись перед ними.

У людей реально піст на думки

Зображення

шаман

Повідомлення шаман » 29 листопада 2018, 13:37

більше того, був епзод з дівчам. дівчинка завмирає. кажу, що трапилось? а вона - вибачте, я зупинилась помолитись. від здивування вирвалось "ти знущаєшся шолі?", хоч то не дуже гарно :D

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 29 листопада 2018, 15:23

шаман писав:
29 листопада 2018, 13:37
дівчинка завмирає
під час сексу?

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 29 листопада 2018, 15:24

Так як у нас люблять мавпувати росію - чекаю появи заслужених молитвотерапевтів з дипломами державного зразка

Зображення

Відповісти