Gadmin: черезщоденник

Модератор: Gadmin

Nilgy Ellrats

Re: Gadmin: черезщоденник

Повідомлення Nilgy Ellrats » 17 серпня 2018, 22:58

це у тебе хибна ідея начеб-то в поточний момент гендерних стереотипів немає і на життя вони ніяк не впливають :)

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 17 серпня 2018, 23:01

Nilgy Ellrats писав:
17 серпня 2018, 22:58
це у тебе хибна ідея начеб-то в поточний момент гендерних стереотипів немає і на життя вони ніяк не впливають :)
Є. Але ми ж ніби то говорили про харизматичних людей. А це інше.

Nilgy Ellrats

Повідомлення Nilgy Ellrats » 17 серпня 2018, 23:09

я говорила про те, що "харизма" як збірне поняття включає у себе для жінки геть інші скіли, ніж для чоловіка. через це важко будувати свою харизму, коли ти жінка, рівняючись на харизматичних чоловіків, наприклад

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 17 серпня 2018, 23:11

Nilgy Ellrats писав:
17 серпня 2018, 23:09
я говорила про те, що "харизма" як збірне поняття включає у себе для жінки геть інші скіли, ніж для чоловіка.
Поясни, в чому різниця (тільки нагадую, розмова почалась з Ухового поста про харизму Скрябіна, а отже, як я розумію, мова йде про більш "сценічну" харизму, без узагальнень).

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 17 серпня 2018, 23:24

Так, я мав на увазі харизму, як загальне поняття, без поділу на стать. Скрябін, наприклад, був харизматичним і для чоловіків також.
Сексуальність - то трохи інше.

Nilgy Ellrats

Повідомлення Nilgy Ellrats » 17 серпня 2018, 23:50

а яка різниця між "сценічною" і "побутовою" харизмою?

asgardian

Повідомлення asgardian » 18 серпня 2018, 00:10

padre_bot писав:
17 серпня 2018, 22:16
Поправка на гендер - срана відмазка. Харизма, вона або є, або її нема, і це зовсім не залежить від статі. І не варто тут приплітати оці ваші лібегалістичні конфліктики, Еллі.
От був Скрябін, як Ґадмін сказав, в принципі нічим не особливий, але харизматичний до чортів. Ця його харазматичність складалась з певний складників.
Дай ті самі складники жінці, і всі скажуть, що вона невихована, не сміє гідно поводитися, дурна і т.п. і вона НЕ доб'ється того ж успіху, що Скрябін добився.

"лібегалістичні конфліктики" понахватувався консерваторської лексики, падре. не забувай, що те, що для тебе просто тєма для дискусій, для іншого дещо гірше.

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 18 серпня 2018, 00:48

asgardian писав:
18 серпня 2018, 00:10
От був Скрябін, як Ґадмін сказав, в принципі нічим не особливий, але харизматичний до чортів. Ця його харазматичність складалась з певний складників.
Дай ті самі складники жінці, і всі скажуть, що вона невихована, не сміє гідно поводитися, дурна і т.п. і вона НЕ доб'ється того ж успіху, що Скрябін добився.

"лібегалістичні конфліктики" понахватувався консерваторської лексики, падре. не забувай, що те, що для тебе просто тєма для дискусій, для іншого дещо гірше.
Серйозно? Ок. Карпа. І ще можна навести ряд подібних прикладів - як українських так і за бугром.

не забуваю, і нічого я не понахватувався, але зараз ця ваша "тєма" працює як зворотня дискримінація, що, впринципі, того ж поля ягода.

asgardian

Повідомлення asgardian » 18 серпня 2018, 00:55

Зворотня дискримінація? Ну давай, опиши мені зворотню дискримінацію саме в цій конкретній темі.

Зворотня дискримінація існує, але її дуже мало.

Так, і про карпу навіть змі не раз писали, як про сучку. Про Скрябіна так не писали.

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 18 серпня 2018, 07:37

Там надто багато описувати, не хочеться Уховий блог засирати, і так вже забаго. До чого тільки з "харасментом" доходять.
Писали про Скрябіна і не таке, поки живий був. Боженькою він після смерті став.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 18 серпня 2018, 10:29

Взагалі-то, я хотів сказати, що в нас, коли треба вибирати між емоціями і порядком, вибирають емоції. І це нас, як на мене, більше ріднить з росією, а не з західною цивілізацією.

Nilgy Ellrats

Повідомлення Nilgy Ellrats » 18 серпня 2018, 12:03

емоції однозначніші

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 18 серпня 2018, 12:28

Gadmin писав:
18 серпня 2018, 10:29
Взагалі-то, я хотів сказати, що в нас, коли треба вибирати між емоціями і порядком, вибирають емоції. І це нас, як на мене, більше ріднить з росією, а не з західною цивілізацією.
чи порядок - правильне слово?

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 18 серпня 2018, 12:46

Я тут вжив "порядок" у значенні - певний гармонійний стан у всіх процесах, порушення офіційних правил і законів якого або не допускають, або карають за таке.
Чи що тебе збентежило?

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 19 серпня 2018, 12:28

Сьогодні ЗМІ виклали інструкцію - що можна і що не можна ("категорично") робити на Спаса.
Наприклад, сьогодні не можна відганяти і вбивати комах. Це, напевно, буде важко, якщо ти дійсно віруюча людина. Зараз комари якісь особливо надокучливі.
А от, що буде просто - це реалізувати прикмету, що людині буде щастити, якщо на неї сядуть дві мухи. Намастився лайном - і сиди, чекай свого щастя. Мені навіть здається, що за таким алгоритмом живе багато людей.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 19 серпня 2018, 23:44

Коли людина прописана у фейсбуці таким чином, це ознака подвоєння особистості чи просто сім'я одержима манією переслідування дияволом?
Юлія-Анна Кміть-Балицька

Nilgy Ellrats

Повідомлення Nilgy Ellrats » 20 серпня 2018, 19:45

Думаю це ознака шизанутої сімейки)

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 20 серпня 2018, 21:28

Може там і по-батькові подвійне - хз

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 22 серпня 2018, 11:47

Забув, коли бачив сни. Давно не сняться (вірніше, не запам'ятовуються).

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 22 серпня 2018, 23:34

Бісить вживання слова "крайній" у якості "останній".
Навіть молодь... навіть репортер (ну хай ютуб-каналу): - І наше крайнє питання...
Тьху, бляха (треба шукати список українських матюків, бо не можу виговоритись). Одні, сцуко, жовтороті десантники і космонавти довкола. Тільки з горщика на унітаз пересіли і вже - крайнє питання, в натурє, бляха..

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 23 серпня 2018, 17:42

Сподіваюсь, скоро стану грантожером (стаю в гордовиту позу).
Наважився нарешті поставити нормальний котел опалення замість старого радянського (він то ще працює в якомусь аварійному режимі і буде працювати так ще років сто, але знаходиться в такому стані, що на нього без сліз дивитись важко).
А нам під це діло буржуї видають гранти - компенсують частину витрат.
Довелось оформляти кредит в банку (така от процедура), чого я завжди остерігався робити, і бігати з паперами туди-сюди. Нарешті котел в мене. Тепер буду ставити, фотографувати і подавати заявку на грант. Аж до 37% можуть відшкодувати. Непогано.

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 23 серпня 2018, 17:47

А як воно все працює? є якесь посилання?

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 23 серпня 2018, 18:02

padre_bot писав:
23 серпня 2018, 17:47
А як воно все працює? є якесь посилання?
Упс... забув.

http://www.iqenergy.org.ua/

Спочатку треба взнати, чи послуга або товар входять в список того, що діє в програмі. На тому сайті вказано всі позиції і розмір кредиту по ним. Мені в магазині підказали, який котел можна брати.
Тоді я взяв в продавців рахунок і з ним пішов в Укрсиббанк (три банки працюють в цій схемі). Там все оформив, як вони сказали. Понапідписував купу документів дрібним текстом, де не прочитав ні слова. :roll: Проплатив частину. А інше доплатив банк. Тепер забрав товар.

Зараз я на першому етапі грантоотримання - подав заявку, вказавши дані по кредиту.
Якщо все гуд і підтвердять заявку, то, коли поставлю котел, відішлю фотки "до" і "після". Тоді мені будуть компенсувати витрати. Як тільки компенсують, я закриваю кредит.
Думаю, з усіма перипетіями 150 баксів точно зекономлю.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 24 серпня 2018, 12:02

Всіх з Днем незалежності!
Подивився трохи парад - ну непогано показали. Коментатор, як на мене, трохи не той тон вибрав, але, загалом, все добре організували і показали. Москаль, трєпєщі!
Єдине, коли перейшли до повітряної частини, то я майже на автоматі переключив трансляцію. Після Скнилова дуже негативно відношусь до польотів над головами людей.

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 24 серпня 2018, 12:15

а мені сподобалось, як вони поназивали артилерію. Гаубиця "Богдана"! Гарно ж) Або "Стугна", "Акація", "Гвоздика". Реактивна система залпового вогню "Вільха"!

Відповісти