Gadmin: черезщоденник

Модератор: Gadmin

Gadmin
Site Admin

Re: Gadmin: черезщоденник

Повідомлення Gadmin » 17 вересня 2018, 21:22

Всім дякую і за музику, і за книжки, але залишається питання - де на це все знайти час? :)

LazyGarry

Повідомлення LazyGarry » 17 вересня 2018, 21:35

Gadmin писав:
17 вересня 2018, 21:22
Всім дякую і за музику, і за книжки, але залишається питання - де на це все знайти час? :)
Особисто я читаю зазвичай в дорозі (як же класно жити на кінцевій цільової маршрутки) або у будь-який 30+с відрізок часу, коли нічим не займаюсь. Як показує практика, такий умовний рефлекс дозволяє "ковтати" величезний масив літератури навіть при "повній загруженеості".
Ну і менше спати, як би це банально не звучало. 8-годинний сон сильно переоцінюють) В інтернеті методик скорочення безсвідомо проведеного часу без (з мінімальною) шкоди(ою) здоров"ю ціла купа.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 17 вересня 2018, 21:58

Зі сном не варіант, бо й так при моїй потребі 10 годин сну я сплю 6-8.

LazyGarry

Повідомлення LazyGarry » 17 вересня 2018, 22:38

Gadmin писав:
17 вересня 2018, 21:58
Зі сном не варіант, бо й так при моїй потребі 10 годин сну я сплю 6-8.
Ну, якщо тобі спати подобається, то шукай інші шляхи)

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 17 вересня 2018, 22:54

Один з шляхів покращення працездатності - це добряче виспатись (годинок 12), але не можу, бо спати не подобається. :) В тому то і справа.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 19 вересня 2018, 22:50

Кажуть, якийсь Тоні Робінс добився багато чого в житті та проводить популярні тренінги "Зустріч з долею".
Я не шукаю якихось втішань і стимулів для життя, але нехай тут побудуть тези з його виступів
► Показати

Nilgy Ellrats

Повідомлення Nilgy Ellrats » 21 вересня 2018, 12:44

Овва. Не сподівалась від тебе такого

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 21 вересня 2018, 12:48

В смислє? :) чого саме не сподівалась?

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 21 вересня 2018, 17:59

Блукав по книжковому форуму - нічого не купив.
Хотів було взяти "Діалог" Роберта Маккі, але зажав 400 грн.

Купа релігійної і містичної літератури. Форум освятили взагалі?

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 21 вересня 2018, 20:46

форум давно скотився. Цікавий лише як майданчик зустрічей з авторами. Всі книги що там є можна придбати дешевше в книгарнях чи інтернеті - в той же день.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 21 вересня 2018, 22:23

На самих початках форум був популярний, бо там були книги, які важко дістати (чи новинки), або за реально низькими (гуртовими) цінами.
Зараз він популярний, бо всі вважають, що він популярний. Брати за вхід 50грн, коли деруть немале бабло з учасників на стендах - перебор, м'яко кажучи.
Автори книг готові давати автографи і підписувати книги. Але 90% часу ні вони, ні їх книги нікому не цікаві.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 23 вересня 2018, 23:36

Сьогодні Гадмін на гулянці із залученням Пані Кураж зображав голову колгоспу, а потім члена групи АББА (хоча по костюмах це, скорше, була інша шведська група - Army of Lovers ).
Так що, проглядаючи соцмережі, не дивуйтесь, якщо щось таке спливе у вигляді відео.

Nilgy Ellrats

Повідомлення Nilgy Ellrats » 24 вересня 2018, 20:31

Овва! А як на це натрапити цельово?)

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 24 вересня 2018, 20:46

Сподіваюсь, що ніяк :) (хіба з моїх рук)
Хоча ясно, що коли на п'янці зо два десятки людей з мобілами + окремий оператор, то десь може виплисти.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 27 вересня 2018, 16:01

Як я це "люблю", коли в клієнта, якому я давно зробив сайт і підтримую його, раптом з'являються стурбовані родичі/знайомі - і всі, звичайно, фахівці сайтобудування та інтернет-технологій загалом. Одразу виявляється, за їх версією, що на сайті віруси, що домен неправильно зареєстрований, що в Гуглі сайт не видно.. і всьо пропало, значить передавайте сайт нам - ми самі будем хостити, платити і просувати.
Все чекаю, коли з мене будуть вибивати гроші назад - мовляв, ми би зробили сайт вп'ятеро дешевше.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 28 вересня 2018, 01:27

Трохи поспілкувався у курнику
► Показати

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 28 вересня 2018, 09:18

Йти в коментарі в Фейсбуці в подібних темах - це самогубство для нервів, Ух)

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 28 вересня 2018, 10:16

Я знав, на що йшов - просто експериментував, вивчав аудиторію, намагався сам визначитись з позицією, підбирав аргументи.
В принципі, я тільки за те, щоб не експлуатувати тварин. Але де конструктивні пропозиції? Просто вийти на той марш зденервованих хутром вегетаріанок - це підтримати китайську промисловість.
Та сама тема скоро буде з ялинками.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 29 вересня 2018, 15:07

Страшенно не любив радянські передачі, де хтось про щось довго балакав - ви не уявляєте, яке це могло бути катування (дивитись бо було реально нічого і ніде).

Але одного разу в дитинстві втрапив на цей виступ Андронікова, і це не лише мене надзвичайно розважило, але й вплинуло на манеру моїх публічних виступів. Не скажу, що я часто виступав (крім п'яних застільних тостів) і що це містило якусь манеру, але й особливого страху чи надмірної сором'язливості я не маю.

Подивіться! - це вражає. Який запас слів, яка пам'ять, яке продумане донесення думки, ясна і жива мова, чітка дикція, доречні емоції - заздрю.
Ну, і гумор такий, що я й зараз сміявся до сліз. Сучасним комедіям і не снився такий успіх :)

Включаю тут з моменту, коли Іраклій Андроніков прийшов до лікаря, щоб позбутись мандражу перед першим виступом.

Gadmin
Site Admin

Re: Gadmin: черезщоденник - антихутряний марш

Повідомлення Gadmin » 30 вересня 2018, 14:56

Перед Оперним у Львові сьогодні відбувся так званий "антихутряний марш" - "за права тварин".
Хотів було одразу зазначити, що я люблю тваринок і проти насилля щодо них, але зрозумів, що буду таким же лицемірним, як і ті, хто там зібрався.
Бо:
- якщо перелічити всіх тваринок, які мені дійсно подобаються, і порівняти з надчисленною кількістю інших ссавців, птахів, риб, комах, павукоподібних, молюсків, червів, паразитів і т.п., то виявиться, що люблю, я усього якусь мікроскопічно малу долю тварин (ну там котики якісь, панди, слоненята). До всіх інших мені або байдуже, або я б бажав ніколи про них не знати і не стикатись з ними.
- якби я був проти насильства над тваринами, то мені довелось би себе вбити, щоб бути чесним (хоче це теж було б насильством над твариною). Життя - це просто уособлення насилля. Кожна жива істота бореться за переваги у розмноженні та виживанні. Навіть, якщо при цьому вона безпосередньо не жере інших істот, не вбиває їх чи не експлуатує, то в будь-якому випадку відбирає життєві ресурси, статевих партнерів тощо. І людина в цьому ланцюжку не виключення - вона навіть сама по собі, в сучасному її вигляді - це продукт насилля над тваринами. Чесній людині навіть не довелось би себе вбивати, бо якби можна було хоча б теоретично стовідсотково відмовитись від насилля над тваринами і продуктів цього насилля (наприклад, в медицині), така гіпотетична людина навіть не народилася б.

Що залишається в результаті?
Лише прагнення того, що не можна допускати надмірної жорстокості у поводженні з тваринами, коли цього можна цілком уникнути. Але питання: хто буде вирішувати, що надмірно, а що ні? Люди навіть для себе не можуть визначитись з такими межами, а вже лізуть зі своїми експертними вимогами в інші сфери. Доходить до нонсенсу. Людина, яка здійснює насилля щодо своїх дітей, товкмачить нам про гуманне ставлення до тварин. Людина на рівному місці здатна ображати інших людей, наказуючи їм не ображати тварин. Потім ці діти асфальту йдуть до Оперного, вдягнувши шкірянки, шкіряне взуття і накинувши шкіряні сумки, розказувати, що хутро - це зло.

Отже, я проти страждань і проти лицемірства, коли треба вибирати, коли страждаєш ти, а коли інші.

P.S.: як виявилось, прихильники маршу навіть не знають елементарних речей - хто входить у царство тварин. Здається, за їх версією там оселились лише пухнасті гарнюльки, яких вони і збираються оберігати від агресивних "твариноненависників".

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 01 жовтня 2018, 17:20

Завжди дивуюсь, коли десь там в закордонах один член сім'ї дарує іншому члену сім'ї (жінка чоловікові, син батькові тощо) дуже дорогий подарунок - наприклад, спорткар Макларен, як в даному випадку. Сюрприз!

Як так може бути, що навіть найближчі люди не в курсі, що ви можете дозволити собі витратити сотні тисяч доларів на подарунок? А якщо вони в курсі про ваші доходи, то не такий вже і сюрприз та цінний подарунок, виходить.

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 01 жовтня 2018, 17:39

в більшості такі відео - просто вистава, аби зіграти на емоціях і назбирати переглядів-лайків. Нажаль. Я б хотів, аби мені хтось спрезентував дорогу автівку...Ех, Гранд Торіно Спорт зелений....

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 01 жовтня 2018, 17:42

Одружись на багатій афроамериканці - все будеш мати.
Реп вони люблять - тобі і карти в руки.

Зображення

red sweater

Повідомлення red sweater » 01 жовтня 2018, 23:29

Та певно то просто в кредит все беруть) ось і сюрприз) там ж в гамериці з тим явно легше

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 02 жовтня 2018, 02:01

Типу, коханий, я продалась в рабство, але подарую тобі Макларен.

Відповісти