Nilgy Ellrats: чорно

Модератор: Nilgy Ellrats

Gadmin
Site Admin

Re: Nilgy Ellrats: чорно

Повідомлення Gadmin » 25 вересня 2018, 15:23

Нема кому дати тобі морального пєндєля?

Nilgy Ellrats

Повідомлення Nilgy Ellrats » 25 вересня 2018, 18:36

все є наче.
крім сил вирулювати

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 25 вересня 2018, 19:27

Харе сидіти на педалі гальма,
Машина життя не поїде сама,
Поскорше дупасю свою піднімай,
Сідай за кермо і вирулюй давай!

Nilgy Ellrats

Повідомлення Nilgy Ellrats » 25 вересня 2018, 22:31

awwww
ти мій герой :)

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 25 вересня 2018, 23:20

Зображення

Nilgy Ellrats

Повідомлення Nilgy Ellrats » 26 вересня 2018, 13:10

Толкова стаття на тему. Як бачу по друзях-знайомих багато хто з тих, хто навіть добрів до якого не якого лікування, часто не мають розуміння як би це мало виглядати, що робить психолог, що психіатр і чого в принципі можна очікувати.
Історій про "терапевтів", "психологів" і інших так би мовити спеціалістів, які радили родити третього/сходити в церкву/відкрити чакри/прописували бади тощо і ще й брали за це гроші, на жаль, уйма :(

http://m.sobaka.ru/lifestyle/health/79000

Nilgy Ellrats

Повідомлення Nilgy Ellrats » 28 вересня 2018, 16:46

Шукаю кімнату на підселення. Якщо раптом щось про таке знаєте, то дайте знати плз

Nilgy Ellrats

Повідомлення Nilgy Ellrats » 01 жовтня 2018, 09:37

Лежала з 6 ранку з відкритими очима та переконувала себе встати.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 01 жовтня 2018, 12:41

Які аргументи подіяли?

Nilgy Ellrats

Повідомлення Nilgy Ellrats » 01 жовтня 2018, 13:06

Дзвінок від шефа

Nilgy Ellrats

Повідомлення Nilgy Ellrats » 01 жовтня 2018, 13:09

Мене осінила ідея дослідити чи пов'язані мої качелі з циклом + планую таки почати курс лікування, тому створюю канал де буду звітувати по емоційному стану, настрою, щоб потім змогти щось проаналізувати. Планую писати кожного дня щось більш-менш стандартизоване, але обережно, швидше за все ниття буде ще більше, ніж тут, а літературної цінності навпаки, ще менше.

https://t.me/joinchat/AAAAAEdNosDBZPbfj0w1sA

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 01 жовтня 2018, 13:33

Ти б назвала канал "Світло", чи що. Ти ж освітлювати події збираєшся, а не чорнити :)

Nilgy Ellrats

Повідомлення Nilgy Ellrats » 01 жовтня 2018, 14:00

та чому б ні)

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 01 жовтня 2018, 17:56

О! Аж якось, знаєш, легше на душі стало.

Nilgy Ellrats

Повідомлення Nilgy Ellrats » 01 жовтня 2018, 19:18

Зображення

Nilgy Ellrats

Повідомлення Nilgy Ellrats » 20 жовтня 2018, 07:03

# розповідь про панк одразу пілся квадрату

бо...

Після пива з страхами про життя на кухні "колишнього неформала" я пішла додому та пробувала заснути, доки мене мордували ідеї про те, що я ніколи не зможу нізким зжитись. Здавалося, що мій характер і вимоги це не те, чого очікують у відносинах з жінкою "явно за 20", а те життя, яке мені на тих зустрічах у фантазіях намалювалось, приваблювало мене лише парою пунктів, коли відштовхувало - безліччю.

Ще до того, як я зареєструвалась на Баду, в ФБ я якось додала в друзі хлопчину з дуже фапальними фотками (яскраво рожевий ірокез - майже безвідмовний спосіб завоювати моє серце). Сподівалась часом бачити у стрічці його фото. А він взяв та й написав.
Важко сказати, що ми якось особливо спілкувались, ми радше одразу домоились про зустріч, але відтерміновану на невизначений термін, так як панк не зі Львова.

Саме цей рожевоволосий малий , як пізніше виявилось вщент забитий партаками, написав мені в той вечір, що приїхав у Львов. Як і належить такому персонажу, у нього були проблеми з грошима, телефоном і доступом до інтернету. Ми весь вечір не могли списатись хто де і домовитись хто куди іде. Одночасно в online вийшли близько 2 ночі. Він вмовляв зустрітись потусити, а я хоч і розуміла всю авантюрність ситуації, близько третьої ночі приїхала до левандіаського моста. Так, на зустріч з людиною, яку ніколи не бачила. Посеред ночі. Вдіта так, що охоронець якоїсь байди, побачивши як я виходжу з таксі, спитав з гидкою інтонацією: "Працюємо?". Я тикнула охоронцю фак та пішла до панка.

Мене чекав надзвичайно тендітний і досить п'яний хлопака з гітарою, вдітий у христоматійну суміш стилів емо та панків з нульових. Ми взяли цигарок, найдешевшого вина та сіли на стратегічній лавці в "лісосмузі" навпроти цілодобового магазину. Панк під гітару читав імпровізовані вірші про мене. Я дивилась та думала, що про нього негайно потрібно зняти фільм. Думаю, тисячі людей зловили б кайф від того як він виглядає, як він просто курить, як декламує під гітару якусь на перший погляд повну маячню. Повністю готова візуальна, культурна, драматична картина. Нічого забрати, нічого додати. Просто знімай на плівку і маєш готовий шедевр.

Ми пили і гуляли по місту до ранку, говорили, слухали музику, цілувались. Я спитала історію кожної з його татух, він розповів мені про себе одночасно все і нічого.

Пам'ятаю, що з якогось моменту ми йшли до мене з твердим наміром кохатися, але нас чіпав блуд, ми постійно губили дорогу, декілька разів ішли не в той бік, мільйон разів зупинялись перекурити чи пообніматись, загади та включити одну пісню, але так і не дійшли. Люди якраз чекали свої маршрутки щоб доїхати на роботу, а мій супутник біля "Львів'яночки" визнав, що разом ми на той день вже нігде не зайдемо.

На роботу я йшла в обід все ще трохи п'яною і з відчуттям, що цієї ночі у мене був дім. З панком було так контрастно комфортно, я нікого з себе не вдавала і не мала жодних сподівань. Вперше за тривалий період мені було просто добре.

Того ж дня панк з міста поїхав. А я посміялась зі своїх вчорашніх намірів продовжити зустрічі з любителем прописних істин.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 20 жовтня 2018, 10:06

я фшоці

Відлюдник

Повідомлення Відлюдник » 20 жовтня 2018, 10:10

Але як читати цікаво!)

red sweater

Повідомлення red sweater » 20 жовтня 2018, 12:20

якось так гарно. особливо те, що це проживалось насправді, а не сфантазовано для паперу.

Nilgy Ellrats

Повідомлення Nilgy Ellrats » 20 жовтня 2018, 14:27

Дякую.

Далі обережно, надзвичайно самодрочерський шматок погано сформульовної рефлексії (шкода видаляти, раз вже накатала) // не про хлопців //
► Показати

Відповісти