Nilgy Ellrats: чорно

Модератор: Nilgy Ellrats

padre_bot

Re: Nilgy Ellrats: чорно

Повідомлення padre_bot » 17 серпня 2018, 23:29

...говорити що думаю.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 17 серпня 2018, 23:35

padre_bot писав:
17 серпня 2018, 23:29
...говорити що думаю.
Що, чесно? Оце ти думав так?
Тільки чесно скажи. :geek:

red sweater

Повідомлення red sweater » 17 серпня 2018, 23:36

Це добре, що виписуєш все. Воно в будь-якому разі впливає в позитивному напрямку на подальше і дозволяє рухатись.
Десь чула думку, що "найкраще, що придумав бог, це новий день".
Бажаю тобі, щоб все якось налагодилось і тобі було комфортно з собою в середовищі, в якому ти знаходишся.

Nilgy Ellrats

Повідомлення Nilgy Ellrats » 17 серпня 2018, 23:51

Светрику, дякую

Nilgy Ellrats

Повідомлення Nilgy Ellrats » 18 серпня 2018, 00:02

Gadmin писав:
17 серпня 2018, 23:16
Коли мені доводилось щось подібне говорити дівчатам, то я ледь не фізично відчував, як мене посилають.
ти все добре вловив, просто все це вже було раніше і в поточному моменті не сприймається як щось нове.

Nilgy Ellrats

Повідомлення Nilgy Ellrats » 21 серпня 2018, 19:39

той дивний момент, коли разом їсти голими на кухні виноград комфортно, а спитати скільки він заробляє якось незручно. в дивний час живу

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 21 серпня 2018, 19:59

Nilgy Ellrats писав:
21 серпня 2018, 19:39
в дивний час живу
десь цю фразу я вже чув...)

Nilgy Ellrats

Повідомлення Nilgy Ellrats » 24 серпня 2018, 01:19

Знову обезцінення та втома.
я втомилась більше за все на світі. коли вже стане спокійно?

Nilgy Ellrats

Повідомлення Nilgy Ellrats » 24 серпня 2018, 01:28

Ітого пост про Badoo #1

Почалась вся історія з додатком знайомств задовго до самої історії, звичайно ж.
На фестивалі, під палючим сонцем, на третій день спільного п'янства, я невірно (певно) зрозуміла одного хлопчину. Він попіклувався про мій обгорілий ніс, а я вирішила "ну все..."
Точніш нічого я не вирішила, а розплилась в дибільній щасливій посмішці, яку одразу ж поспішно заховала. Ну але на всяк випадок спакувала собі до рюкзака його светра.
Забирати випраний светер (вже у Львові) хлопець прийшов з друзями і все вилилось в душевнійші посиденьки. Насміялись, наговорилсь, напились, ясна річ, нажартувались досхочу, а тоді чемно ще до півночі певне розбрелись кожен собі додому.

Десь між іншими жартами хлопці затеревенили щось про дівчат на Badoo, то я й собі створила сторінку. Подумала, що гарний буде натяк та й усе таке...

Nilgy Ellrats

Повідомлення Nilgy Ellrats » 24 серпня 2018, 01:39

#розповідь проміжна

Того ж вечора мені написало людей 15. Я спочатку відповідала усім.
В бан ішли лише пропозиції негайно зайнятись сексом, а також повідомлення в стилі "мені 28, вища освіта, шукаю майбутню матір своїх дітей". Того ж вечора написала хлопцеві з поста вище, але нічого неоднозначного у відповідь не отримала.

В сумі з кимось переписувалась про захоплення, з кимось про переконання, з кимось жартувала, когось про життя розпитувала. В кожному випадку, оскільки спільний інтерес на тому ресурсі у всіх лише один (що б там хто не говорив про "поспілкуватись") - більшість користувачів самотні і були б раді знайти пару, тож зависати на переписці без зустрічей я не бачила абсолютно ніякого сенсу. Написала навіть декільком дівчатам, але жодної зустрічі організувати у мене не вдалось.

Що цікавого вже на цьому етапі - пропозиції зустрітись зі сторони хлопців часто сильно насторожують, бо страх що споять і відвезуть до лісу дуже сильний. В більшості бачилась лише з тими, кого на зустріч кликала сама.

Nilgy Ellrats

Повідомлення Nilgy Ellrats » 24 серпня 2018, 01:59

#розповідь наступна

З усього контингенту на ресурсі, з яким мені довелось мати справу, вибився персонаж з ніком замість ім'я та явно випадково зробленим фото з цигаркою. В захопленнях - психологія, наркологія, ще щось таке суміжне. Фото красиве, образ соковитий (у мене одразу розійшлась фантазія про спонтанне кохання десь у барі). Відповів на привітання з другого разу (не навмисне, додаток, як я потім помітила, підкидає з часом знову людей, яким вже раніше поставив "лайк") і в перших же 30 символів переписки видав щось в стилі "просто цікаво що від мене може хотіти на 5 років старша баришня". З тим жартом про вік і перекочували в тг, обмінялись контактами та переписувались потім практично кожного дня більше тижня. Що мені подобалось - пепеписувались ніпрощо. Наче не в додатку знайомств знайшли одне одного, а в колі друзів років 10 тому познайомились. Кмітливий, багато чого вловлює з півслова, з жартами попадає в 10-тку. Він мені типажем, поведінкою, темами, стилем розмови схожий дуже на декількох моїх друзів. Я одразу розслабилась і за пару днів запропонувала зустріч. Він погодився, але зустріч і досі не сталась. То він не у Львові, то ще якась біда. На тому вся комунікація і затухає потрохи досі, бо хлопець явно моментами самостверджується та перегнає з жартами, "мацає" на що я очі закрию, а де піду на конфлікт і ті всі промацування грунту з безпечної відстані сильно мене тривожать. Часом на день-другий з переписки випадає.

Хлопця "по паспорту" звати так само, як двох моїх останніх пасій - на замітку.

Nilgy Ellrats

Повідомлення Nilgy Ellrats » 03 вересня 2018, 17:18

Скаталась за останній тиждень в сам низ синусоїди і назад.
В четвер-п'ятницю готова була взяти кредит на ліки і лягти на стаціонар (альтернатива - протягом дня стрибнути у глибокий колодязь). Життя сприймається так суюрреалістично, що думка про стаціонар цілком органічно туди вписувалась. Навпаки, думалось може врешті дам собі спокій. Право здатись і не тягнути свої міфічні планки.

Вчора-сьогодні вранці стало набагато легше. Світ всередині перестав бути таким люто чорним, зацікавив світ довкола, добре йшла робота, з'явилися якісь натяки на плани і радість. Подивилась фільм.

Зараз помічаю як тривожність злітає до небес. Якщо так піде й надалі - швидко зашкалить.
Пообіцяла терапевту, що цього тижня наберу лікаря. Маю ще 4 дні на роздуми.

Nilgy Ellrats

Повідомлення Nilgy Ellrats » 03 вересня 2018, 17:25

вже декілька днів їм і не наїдаюсь.
їсти хочеться навіть тоді, коли від об'ємів вже нудить. їсти хочеться в принципі постійно. готувати сил немає. вчора "на підйомі" намагалась приготувати собі грінки - і ті спалила. зрозуміла, що востаннє користувалась плитою ще коли готувала своєму тодішньому хлопцеві.

сплю дуже дивно - кожних декілька годин прокидаюся. часом одразу засинаю, часом ще довго маюсь. не пам'ятаю коли востаннє спала від вечора до ранку. при цьому відчуття, що не висипаюсь немає. тобто не відчуваю браку сну.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 03 вересня 2018, 17:33

Набери лікаря, а то потім ще будеш мучитись, що не подзвонила.

Nilgy Ellrats

Повідомлення Nilgy Ellrats » 05 вересня 2018, 05:57

#розповідь після наступної

З одним з хлопців якось мені особливо клеївся діалог, а також найшвидше вдалось домовитися про зустріч.
Поки йшла на ту зустріч перебрала пальцями усі свої комплекси про свою зовнішність. Мене смикало страшенно. Щось у мене не ладиться з моєю жіночністю і сексуальністю. Як тільки заходить хоч натяк на таку роль - одразу стаю маленькою переляканою дівчинкою (правда, добре маскуюсь під тігріцу, особливо, коли вип'ю). Хоча радше, я думаю, йшлось про те, що мене от зараз будуть ОЦІНЮВАТИ. А як показує практика мене процес оцінювання навколишніми сильно втомлює. Заставляє багато метушитись.
По дорозі вдалось частково взяти себе в руки, згадавши що ця зустріч не має ніякого значення. Нічого страшного. Або захочеться і зустрінемось потім ще раз, або ні. Всього-то справ.

Тим не менше, хлопець в перших 15 хвилин сказав що я якась геть напружена. Ще б, я не змогла при ньому доїсти борщ (не тому, що борщ поганий, а тому, що незручно було).
Перше моє враження "яке ж фото оманливе". На фото нічого особливо для мене привабливого не було, але воно просто якось геть відрізнялось від чувака в реальності. Це не має значення, напевне, але такою була перша думка "яке ж фото оманливе".

Та все ж ми досить скоро знайли спільну мову в реальності, випили пива, заїли часниковими сухариками, виявили що маємо спільних знайомих, трохи для годиться пофліртували і з виразом обличчя в дусі "нічого не розумію" розбіглись по своїх компашках. У мене тоді виникло враження, що обоє ми шукаємо щось дещо інше, ніж знайшли. Я ще тоді подумала, що залюбки з ним ходила б на пиво або працювала б в одній команді.

Зараз от пишу-згадую і думаю, що треба витягти його на пиво ще раз.

В кожному випадку, цього хлопця також звати так само, як моїх двох останніх пасій (ну як "пасій", 6 і 1 рік відносин, пропозиції руки та серця, всяке таке). Більше того, моє "домашнє" ім'я скорочено звучить так само. А, ну так, ще так звали діда, який був для мене значимою і єдиною частково батьківською фігурою. Коли мої друзі між іншим прознали, що я ходила на "побачення" з хлопцем саме з таким іменем, а ще з одним "таким" піти дуже хочу, то відірвалися на повну. Мене добрих хвилин 20 тролили: "твоя підсідомість стоїть з великим неоновим транспорантом", "вона просто освоїла лише цю модель чоловіків", "ти така романтична..." і багато іншого. Шкода весь той каламбур не запам'ятала, було весело. А що прімєчатєльно - більше з тьосками не перетиналась.

ще що запам'ятала: на якийсь мізер старший від мене і живе з батьками.
Здається, факт того, що чоловік в свідомому віці живе з батьками, дуже добре відбиває у мене будь-які еротичні пориви.

Не дівчина, а мішок з стереотипами. Пхе.

потім була ще пара дуже в'ялих спроб зав'язати переписку, та здається нам обом було трошки лінь

Nilgy Ellrats

Повідомлення Nilgy Ellrats » 09 вересня 2018, 16:34

Є в моєму житті одне кохання навіки. Це місто.
У Львові зараз так чудово, що в мене приход від кожного листочка, камінчика, орнаменту, кафешечки.
Все в житті було не дарма, якщо я зараз можу бути тут.

Йормунганд

Повідомлення Йормунганд » 11 вересня 2018, 00:04

Уууу, аж захотілося до Львова!)

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 11 вересня 2018, 01:12

Йормунганд писав:
11 вересня 2018, 00:04
Уууу, аж захотілося до Львова!)
Овва... а ти де?

red sweater

Повідомлення red sweater » 11 вересня 2018, 14:51

І мені дуже захотілося до Львова! Але до листопада трохи є ше чекати

Nilgy Ellrats

Повідомлення Nilgy Ellrats » 12 вересня 2018, 12:28

Приїжджайте, влаштую зустріч з чайочком і печеньком :)

Nilgy Ellrats

Повідомлення Nilgy Ellrats » 12 вересня 2018, 12:31

або:
- замазую тональним кремом лице, бо не можу на себе дивитись (хочу виглядати гарніше)
- замазую тональним кремом синці і засоси (не маю претензій до своєї зовнішності, хочу уникнути зайвих питань)

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 12 вересня 2018, 12:58

Не зовсім зрозуміло, чи ти жалієшся, чи хвалишся.

Nilgy Ellrats

Повідомлення Nilgy Ellrats » 12 вересня 2018, 17:19

Радше жаліюсь на залежність ставлення до своєї зовнішності від зовнішніх факторів (наявності чоловіка).
Хоча хвалькування виключити теж не можна певне.

Nilgy Ellrats

Повідомлення Nilgy Ellrats » 16 вересня 2018, 11:56

три слова: закохалася в поета

більше слів:
згадала як це багато і одразу - закохуватись
згадала як складно витримувати відсутність
і як складно витримувати присутність
як тривожно за кожен погляд, подих, слово
як радісно від посмішок
це все в голові не вміщається
я не встигаю ні відреагувати, ні прорефлексувати
це як лежати прикутою до дна басейну, який заливає шампанським
і тішитися
і хотіти продовження
[і тирити чужий спосіб писати]

Nilgy Ellrats

Повідомлення Nilgy Ellrats » 16 вересня 2018, 15:46

Недописаний текст як невивчені уроки. Тисне.

#розповідь наступна 2

Не пам'ятаю вже (потрібно було писати одразу, але тоді сил не було) що було хорошого в переписці з цим хлопцем. Швидше за все зійшлися фактори "він ввічливий, здається адекватним" + "планів на вечір немає" + "чому б ні" +"обіцяв пояснити як працюють криптовалюти, може бути цікаво". Йдучи на зустріч пам'ятала лише, що на 10 років старший.

Ми спочатку ніяк не могли вибрати кафе - мене кидало на стрьом, що в випивку можуть щось підмішати, а він як на зло на мої пропозиції місць для посиденьок не погоджувався. Ну але дійшли потім якось згоди, мені вдалось себе заспокоїти.

Він одразу справив враження "колишнього неформала" (потім його в ході розмови підтвердив розповідями, що "панкував" з друзями в молодості), якого вже втомив весь той рокенрол. От тільки чи бувають неформали "колишніми"? Навіть у розповіді про панківську посвяту я чула позицію "ну всі так робили то й я, а шо, буває". Хріновий з тебе антагоніст, коли не можеш себе протиставити. Поки зникало у мене вино, а в нього пиво, переді мною вимальовувався махровий конформіст, схильний керуватися "універсальними" тезами в стилі "біле то є біле, а чорне то є чорне". Ми говорили про кулінарію, страви, які любимо, щось про те, "які люди бувають" і взагалі за жизнь... Я трохи нудьгувала. Уявляла себе на тій кухні, яку він описував і мені ставало не по собі.

буквально вчора почула історію про хлопця, який при знайомстві з людьми використовує прийом, званий ним "гавнонометер". Суть в тому, що сходу починаєш людині травити розповіді про гівно типу: "Розказати про себе? Зазвичай я сру ввечері. Але сьогодні, бляха, мене потягнуло вранці, а потім ще раз і я тепер боюсь, що щось не так". Якщо співбесідник не поводиться як целка-патріотка, а здатен продовжити комунікацію - значить людина "своя".

Так от, я в таких ситуаціях, коли чоловік мене вроді як чимось і цікавить, але є й вагомі для мене причини вважати, що в поглядах ми не зійдемось, або ж якщо бачу що я цікавлю його (особливо якщо в ролі "матері його дітей", лол), але сама симпатії не відчуваю, то роблю щось схоже. Малюю про себе картину правдиву, але утрірувану і дещо однобоку, ставлячи акценти на свої провокативні риси/ознаки, в чоло, без пом'якшень чи метафор вивалюю десь таке
► Показати
Пара тез з цього списку зазвичай рєзко все ставить на свої місця. Цьому хлопцеві сказала лише про бісексуальність та емоційну нестабільність. Про мою любов до дівчат не сказав нічого, а від емоційної нестабільності порадив записатись у спорт-зал.

Не знаю справа у цих недоречних для першої зустрічі "одкровеніях" чи в чомусь іншому, та чоловік хоч за вечір подякував і про наступну зустріч зі мною навіть домовився, все ж більше не писав і не дзвонив. А мені й радісно від того, бо...

Відповісти