Творчі ігри та експерименти

Відповісти
Gadmin
Site Admin

Творчі ігри та експерименти

Повідомлення Gadmin » 18 серпня 2018, 00:44

Надходить пора щось творити.

Gadmin
Site Admin

Re: Творчі ігри та експерименти

Повідомлення Gadmin » 18 серпня 2018, 14:43

Які можуть бути варіанти для творчих літературних ігор?
Може ще підкажете чи щось доповните.

Рольовик
Існує певна сюжетна лінія, яка залежить від того, як герої себе повели на певному етапі. Напевно, має бути якийсь ведучий, щоб брати на себе ведення сюжету. От, наприклад, Падре пише щось про космос, то ми можем вклинитись в щось подібне.
То не конче мусить бути фантастика чи фентезі. Чому б і детективом не зайнятись? Чи мелодрамою :)
Недолік: вимагає регулярної участі - якщо хтось загальмує, то буде затримувати всіх інших.
Я ще планую написати якийсь сервіс для генерації сюжетних поворотів - знадобилося б.

Поєднайка
Хтось загадує набір слів (або теж зроблю генератор). Учасники пишуть невелику розповідь по ним.

Загадка
Хтось описує фільм (твір) чи персонажа з незвичної сторони. Наприклад, анонсувати мультик про Карлсона, як про фільм-трилер про маніяка. Або розповідь про... (пііііп - не буду спойлерити, краще загадаю). Тобто, текст має бути по-максимуму правдивий, але треба з незвичного ракурсу, питаннями, натяками, іншим жанром збити з пантелику учасників, які мають відгадати, про що йдеться.

Сиквел
Хтось просить придумати продовження (а може і навпаки - передісторію) якомусь фільму чи літературному твору. Або за власним вибором. Учасники пишуть невеличку розповідь.

Інтернет-експерт
Учасники прикидаються експертами з усіх питань. Питання теж треба творчо придумати (іншими учасниками або самому). Наприклад: "як помити голову у мікрохвильовці". Може я буду підкидати реальні кучеряві запити з інтернету.

Перевтілення
Хтось починає розповідь (кілька речень) і передає хід іншому учаснику.

Ілюстрація
За певною картинкою (або самі знайдем або інші запропонують) пишемо, що захочеться, щоб картинка стала ілюстрацією до тексту (може бути навіть одне речення).

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 17 вересня 2018, 15:41

Цікаво кидати вам тексти з давно минулих гарріпоттерівських часів, щоб ви вгадували, хто це писав :)

Nilgy Ellrats

Повідомлення Nilgy Ellrats » 18 вересня 2018, 11:58

Кидай! Я б у це пограла з задоволенням :)

Відповісти