Щось новеньке у політиці?

padre_bot

Re: Щось новеньке у політиці?

Повідомлення padre_bot » 05 квітня 2019, 07:07

блогерські війни продовжуються

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 05 квітня 2019, 08:30

Будьте мужиком? :?

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 06 квітня 2019, 13:32

Щоб ви не розслаблялись - трохи зрадоньки

4 квітня (поки там всі здають аналізи і т.п.) оце стало заступником Голови СБУ
https://uk.wikipedia.org/wiki/Косинськи ... одимирович

Його подвиги розписувати не буду - самі прочитаєте. Але навіть якщо закрити очі на це все і сказати: та то все фігня, не вартує уваги, то хіба статус фігуранта кримінального провадження від НАБУ «зловживання владою або службовим становищем, яке спричинило тяжкі наслідки» - це нічо? Не заважає статусу замголови СБУ?
Призначили спеціально для махінацій.

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 06 квітня 2019, 21:45

Важко якось прокоментувати, на фоні вчорашного багаторазового зашквару Зе з аналізами - це відео ше норм.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 06 квітня 2019, 23:57

Як видно, чим частіше Зеленський потрапляє в поле зору - не на сцені чи знімальному майданчику, - тим більш помітно, яке це одоробло. Радію, що точно розпізнав цю гидку натуру ще в кінці 90-х.
Ну, так і треба було робити одразу після того, як рейтинги Зеленського підскочили після нового року - витягувати його на світло, на спілкування. Але кому я раджу? Порошенко зовсім не хоче змагатись, аналізувати, змінюватись і перемагати. Він хоче просто володарювати і тішити своє ЕГО.
"я всіх почув" - ахахаха.. :( отримайте злочинця на другу посаду в СБУ

Хоча видно, що вже хоча б у роликах тональність і настрій змінилися - від пафосного державотворчого томосо-точконеповерненого до домашнього, заспокійливого, без краватки.
Пізно, пізно...

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 07 квітня 2019, 00:21

Йобнутий порохобот Винничук бореться за голоси виборців:
Ну що, піздюки, які голосували за Панталонія? Задоволені? А дехто вам підказував, що липовий палковнік - фейк. Нуль без штепселя.
А ви думали, що ге може бути чесне? Ні, воно все під хуйлом.
Тому й лягло під Цахеса.
Думай - це не для нього. :)
(і не для Гриценка з Садовим)

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 08 квітня 2019, 20:59

Так що там - 2 лярди Коломойському, і що? І в аналізах Зеленського знаходять наркотики?
Такий план у штаба Порошенка, який заявляє, щоб ми не турбувалися?

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 09 квітня 2019, 11:10

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 09 квітня 2019, 11:32

Падре, пиши хоч кілька слів про новину.
"Порошенко пообіцяв більше не призначати на посади близьких людей і бізнес-партнерів"
:) Ну, принаймні, тут не бреше, бо більше в нього такої можливості і не буде.

А ми (всі в Україні) прогавили досить знакову і значну новину, яка б мала зараз трохи приглушити передвиборче гелготання - про те, як Путін вбив нашого електрика (одного з наших інструкторів по ПВО у Грузії). І чомусь ніхто з кандидатів цю тему не осідлав. Хоча, це й на щастя, знаючи їх уміння спаскудити будь-що.
https://day.kyiv.ua/uk/article/top-net/ ... -elektryka

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 09 квітня 2019, 20:50

А тим часом команда Зе починає відкривати своїх кандидатів на посади при президенті Зе. І там, скажу я вам, колекція. Екс-риги, вигнанці Гройсмана і "цікаві" прізвища.
Команда кандидата у президенти України Володимира Зеленського назвала імена ще кількох експертів, які займаються у штабі конкретними галузями.

Відповідний список для подання запитів було направлено ЗМІ, передає "Інтерфакс".

Серед найбільш відомих з них – колишній перший заступник міністра інфраструктури Володимир Шульмейстер, який займатиметься питаннями інфраструктури та транспорту, а також екс-заступник Національної телерадіокомпанії України Олександр Харебін, який курує інформаційну та мовну політику.

Окрім цього, експертом у галузі податкування, публічних фінансів та банківського права названо керівника практики банківського та фінансового права юркомпанії Jurimex Данила Гетьманцева, а експертом у галузі екології – голову ГО "Всеукраїнська організація "Зелений фонд" Олега Бондаренка.

Також серед нових імен є завідувач кафедри права Київського національного лінгвістичного університета Олександр Мережко, який курує питання електронного урядування та народовладдя, а також екс-кандидат на посаду міського голови Хмельницького та засновник Школи мерів Руслан Рохов, який займається регіональним розвитком.

Також у списку вказані вже відомі радники Зеленського – екс-міністр фінансів Олександр Данилюк, колишній міністр економічного розвитку Айварас Абромавічус та екс-заступник міністра юстиції Руслан Рябошапка.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 10 квітня 2019, 20:40

"Ні до яких корупційних схем президент Петро Порошенко не був причетний, і я з чистою совістю про це кажу. " - це Порошенко про себе.

Як на мене, це чергова помилка з точки зору піару (так само, як колись один персонаж говорив про руки, які нічого не крали). Такі звороти свідчать про те, що внутрішньо людина загнана в кут, підтримки не очікується, а на реальну роботу нема ні сил, ні бажання, ні можливості. Залишається звузити коло відповідальності до власної персони і вже в цієї точки якось виправдовуватись. Насправді ж зрозуміло, що президент відповідальний далеко не лише за свої дії.

Я ще звернув увагу на оце "президент Петро Порошенко"... "президент"... Тобто, коли Порошенко не був президентом, то, мовляв, усяке могло бути. Підстрахувався трохи - бозя ж все бачить. :)

Плакати Порошенка з Путіним - це чергове свідчення того, що аналізи на наркотики мали здавати не лише кандидати, а й їх піарники.

У фб все частіше проявляються зеботи (не плутати зі звичайними прихильниками) - навіть в моїй добре відсортованій стрічці. Вони, я вам скажу, за нахабством і пафосом ще гірше, ніж юлеботи, а за інтелектом - щось середнє між інфузорією і носорогом.

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 10 квітня 2019, 21:11

про зеботів - не дивно: Зе-команда цілком відкрито сформувала "мобільні онлайн-групи" - такі собі оперативні гуртки швидкого реагування в інтернеті. Прикріпляю скріни, але знов в вк, в гуглі нема, а в фб довго і лінь шукати (скріни з сайту Зе, з інструкціями роботи мобільних груп)
Зображення
Зображення
Зображення

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 10 квітня 2019, 21:51

Напевно, добре, що я не бачу цих зображень. Зараз ще тиски скочуть.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 11 квітня 2019, 01:31

Свіженьке з соцопитувань - у другому турі Зеленський бере більш ніж удвічі більше за Порошенка. Але ви "не переживайте".
Зеленський – 49.3
Порошенко – 20.6

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 11 квітня 2019, 23:36

Здається, непоганий "виступ" Порошенка на "плюсах". Зе був по телефону, рознервувався, похамив і кинув трубку, губернатор Одеси теж якось дивно поводився.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 12 квітня 2019, 13:42

Ну прям... несподівано.
Але для "я готова для пропозицій" дещо пізнувато.

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 12 квітня 2019, 17:29

Чуть не поставив їй лайк під цим постом...боже, докотились...
А тим часом:
Гендиректор 1+1 заявив, що на вчорашній ефір "Право на владу" Порошенко "ганебно увірвався без запрошення".
Порошенко пояснив це тим, що готовий робити все для того, щоб запросити Зеленського на дебати

ех...

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 12 квітня 2019, 18:26

Ткаченко, звичайно, дістане від Коломойського за той епізод, тому намагається жоско відреагувати. Навіть в суд обіцяв подати на Порошенка.
1+1 - гидотна контора. Такою була і під час Помаранчевої революції. Тоді виглядала ще гірше, ніж Інтер.

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 13 квітня 2019, 11:19

Порох робить порівняння з "Еквілібріумом". 2019 не перестає дивувати. Все більше ці всі події нагадують якийсь наркоманський малобюджетний серіал.

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 13 квітня 2019, 12:09

Сім журналістів "Телевізійної служби новин" каналу "1+1" звільнилися на знак протесту проти цензури.

З каналу пішли журналісти Наталка Фіцич, Юлія Бориско, Віктор Заболоцький, Ігор Скляревський, Федір Сидорук, Галина Бецько, Мар'яна Воронович.

Десь я таке вже бачив...

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 13 квітня 2019, 12:15

Ух, я не встиг дописати попереднє повідомлення, а редагувати вже не дає. Це новина за 04 рік, і я там мав дописати пост ведучої з плюсів

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 13 квітня 2019, 13:01

Так напиши нормальний пост. А інше я видалю.

red sweater

Повідомлення red sweater » 13 квітня 2019, 23:16

Т. раптово щось адекватне записала. Але все-одно тим вона мені більше подобатись не стала.
Ми живемо в якомусь сюрі.
б р и д н я п о в н а.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 14 квітня 2019, 13:47

Коли всі стривожені і збуджені перед другим туром виборів, я майже цілком спокійний - відхвилювався у минулі роки. Порошенко не став лідером нації, не об'єднав всіх громадян, не переконав, що має привабливий план на розвиток країни і продовження досягнень (а вони є). Слабкий лідер, поганий артист. Не відповідає за слова, не вміє перетворити негатив проти себе на свою користь. Жахлива кадрова політика, провалені реформи і брудний, ідіотський піар. Виявився гарантом корупції та релігійної пропаганди. Українізація та декомунізація - це, звичайно, потрібні речі, але реалізуються зараз, здебільшого, незграбно і неефективно. Протистояння з Росією та Путіним - це дуже сильно з боку Порошенка, але така поза не може тягнутись довго без будь-яких зрушень на краще. Системних змін у боротьбі з рускім міром мало. Все може відкотитись у часи Януковича і навіть, на зворотній тязі, наблизитись до вектора БІлорусі.

Ці всі мінуси не могли покрити позитивні сторони діяльності Порошенка, і при великому бажанні цю бульбашку досягнень можна було легко проштрикнути. Залишалось лише чекати, хто Порошенка посуне в сторону. Зрештою, особливо сунути і не потрібно було - Порошенко давно мав дуже низькі рейтинги і, здається, це його повністю влаштовувало.
Тому, якщо він не стане президентом на другий термін - це так само природно, як дощ після захмарення.

Інша справа, що президентом може стати Зеленський. Це для мене - наче стрибок у паралельний Всесвіт. Зеленський для мене перестав існувати після перших же побачених мною його виступів у КВН - з цими всіма кривляннями і хохляцькою меншовартістю. Жодних серіалів і кварталів з ним після цього я не дивився. І раптом - через два десятки років - він, як виявилось, став лідером президентських перегонів. Крім цього, виявилось, що це ще й цілком порожня і авантюрна людина з синдромом несміливого гопника.

Країна з корупцією і без корупції - це все-одно Україна. Але країна без українського стрижня - це зовсім інша країна.
І яким би невідповідним моїм бажанням не був Порошенко, але уявити, що я голосую за Зеленського, не зможу навіть у найбільш химерному фантастичному паралельному Всесвіті.

Зважаючи на результати соцопитування, залишається лише надія, що я погано розбираюсь у людях. Але готуватись до нових потрясінь не завадить. Купіть сірники, борошно, туалетний папір. Продайте телевізор.

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 14 квітня 2019, 23:55

Гугл, научі абщятса на русскам бєз западєнскава акцента

Відповісти