Щось новеньке у політиці?

Gadmin
Site Admin

Re: Щось новеньке у політиці?

Повідомлення Gadmin » 18 квітня 2019, 21:57

Ну все - маю на кого залишити рубрику.

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 18 квітня 2019, 23:00

Суд визнав незаконною націоналізацію Привату. Також інший суд зняв арешт з 1.2 млрд Януковича. А Верховний суд дозволив оскаржити націоналізацію нпз Курченка.

ВОНИ ХОЧА Б ДЛЯ ВИГЛЯДУ ЦЕ НЕ В ОДИН ДЕНЬ ПРОВЕРНУЛИ

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 18 квітня 2019, 23:30

Це настільки показово, що навіть якось підозріло. При цьому зі штабу Порошенка лунають страшні страшилки про реванш, дефолт і долар за 100 грн. Думай, мовляв.
От я і задумався...

ну і ще трохи зрадоньки

Укрзалізниця закупает детали российского производства по завышенной в пять раз цене, создавая условия на тендерах для нужных фирм, говорится в расследовании Железной дороги без коррупции.
https://biz.liga.net/all/transport/novo ... -raz---smi

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 19 квітня 2019, 20:16

Я знав, що дебати стануть шоу, але щоб аж на стільки - не думав. Зе вправно виступав в стилі "кварталу", цільова аудиторія вищатиме від захвату. Порох пробував виступити "альфачем", але з гострими фразочками спічрайтери недоппрацювали.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 19 квітня 2019, 21:27

Мені легше - Зеленського не дивлюсь і не слухаю вже 20 років. І дебати не виключення.
А Порошенка я вже наслухався.
Кожен попрацював для своєї аудиторії, виходить?

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 19 квітня 2019, 21:39

Так. Плюс жодної конкретики - просто емоції і легке кидання какашками.
Для мене великим провалом Зе стало те, що він назвав пополченців днр/лнр "повстанцями". Але цільовій аудиторії Зе на це плювати.
Коротше, півгодинне шоу, добре що без зіткнень чи якихось провокацій, там люду багато було.

Тарас

Повідомлення Тарас » 19 квітня 2019, 23:58

Загалом, за моїми суб'єктивними відчуттями, дебати виграв Зеленський. Порошенко на його фоні виглядав не так переконливо.
Вступне слово Зеленського напевно писав хтось зі сценаристів "Кварталу". Надто вже монолог про Петра І та Петра ІІ нагадує сценічний номер. В ході самої дискусії, мені здалося, що Порошенко в якийсь момент виглядав розгублено. В Зеленського теж відчувалося нервове напруження. Те, що він в середині речення переходив з української на російську свідчить про те, що мозок працював на межі й не встигав перекладати текст з російської на українську.

Серед іншого з дебатів запам'яталася фраза Порошенка, яку він сказав у відповідь на закид про корупцію в його оточенні:
"Серед моїх друзів немає політиків корупціонерів"
Видається, що у діючого Президента політика є синонімом корупції. Хоча, швидше за все, просто обмовився.

Залишилося питання, що робити у неділю.
Мені кандидат Порошенко не подобається і передвиборча кампанія моєї думки не змінила. Але це не причина голосувати за Зеленського.
Якщо Порошенко раптом залишиться на другий строк, то з ним залишаться всі сучасні проблеми. Але я боюсь, що у випадку Зеленського все буде набагато гірше.
Я проголосую за Порошенка. Щоправда, як показують соціологічні опитування, це навряд чи щось змінить. Тому залишається лише сподіватись, що команда Зеленського виявиться ефективнішою, ніж видається зараз.

red sweater

Повідомлення red sweater » 20 квітня 2019, 01:44

Я пропустила дебати на стадіоні. Але зважаючи на ваші враження та відгуки у фб - нема сенсу дивитись.
Скажу чесно, Порошенка не підтримувала ні в 2014р., ні зараз в першому турі. Проте я жодним чином не можу уявити, що існує якась реальність де я віддаю голос Зеленському. Як особистість він мені просто огидний. Той контент, що ствооює та комунікує Квартал 95 - це така зневажливість та ницість, така низькопробність та тупість, шо слів бракує. Я би це заборонила транслювати. Вони комунікують якийсь плінтусовий треш, якому навіть не місце в програмі Рагулі. Насаджують якісь радянські концепти меншовартості, провінційності, отої «малоросійськості». Усе просто в найкращих традиціях школи російської пропаганди.
І якщо забрати навіть діяльність Кварталу, то оте шоу, що робить Зеленський з виборів, просто якась маячня та дитячий садок. Він навіть не намагався показати себе як дорослу, серйозну та відповідальну людину. Жодної поваги до своїх же громадян.
І мені дуже обідно та злісно саме на тих, хто вивів таку людину в другий тур.

red sweater

Повідомлення red sweater » 20 квітня 2019, 01:50

Щодо неділі. Тут є три варіанти: не піти на вибори, прийти і зіпсувати бюлетень, прийти і віддати голос за Порошенка. Обставини так складаються, що таки треба йти і голосувати.
Тільки я от все думаю: ну чому ж, чому наш народ доводить все до такої ручки, що вибір завжди зводиться до гівно 1 проти гівна 2?...

red sweater

Повідомлення red sweater » 20 квітня 2019, 02:00

padre_bot писав:
19 квітня 2019, 21:39
Для мене великим провалом Зе стало те, що він назвав пополченців днр/лнр "повстанцями".
Так от Порошенко після стадіону поїхав на Суспільне і вже в студії якраз цим закидував в сторону Зе.
Там взагалі дивна передача. Порошенко постійно себе хвалить, хоча, як на мене, кращою стратегією було б «публічно покаятись», вибачитись, якось чесно і по-дорослому визнати шо ось тут облажався і повів себе рагулем, а тут нє таки дійсно зробив на ура.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 20 квітня 2019, 11:43

Справедливості заради ще втулю тут це відео, бо у фб вчора мене дістали повідомленнями про те, що Порошенко наздоганяє Зеленського - 44% та 54%, відповідно. Я хотів пересвідчитись, хто такі дані опублікував, але от на сайті Центру соцдосліджень Драгоманова такої інфи нема.
Аж ось сьогодні я подивився це відео.
Ну що сказати.. Такі цифри більш приємні, звичайно... Але ці два тіпочки просто аж випромінюють брехливість - от, мовляв, вибачте, нам доводиться так робити, бо нам допомогли з ремонтом і комп'ютерами. Хоча таку інформацію треба було б голосно, радісно і переможницьки подавати, а не з виглядом дрібних злодюжок. Це ж сенсація!
З соціологом на відео навіть не змогли розібратись - хто це? В описі стоїть Сергій Штепа, а на відео підписано "Микола Булатевич" (05:17)
Словом, як на мене - звичайна політтехнологія, яка призначена для того, щоб активізувати противників Зеленського йти на вибори. Може й спрацює, і кілька додаткових виборців Порошенко таки отримає. Але це майже те саме, що просто вкинути кілька лівих бюлетенів. Взагалі, це окреме питання - чи можна допускати брехню і маніпуляції, якщо йдеться про "благе діло".
Потім Центр спитають: а що це за фігню ви опублікували? А вони скажуть: нічого не знаємо - у нас на сайті нема такої інформації, а цих типів вперше бачим (ну може один викладав у нас Фотошоп, а потім звільнився).

Відлюдник

Повідомлення Відлюдник » 20 квітня 2019, 11:57

Йду завтра голосувати за Порошенка :)
За відкритий антиросійський курс і... менше зло. :)

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 20 квітня 2019, 14:12

Отак зараз працює українська журналістика.
Зображення

Насправді - так, на сайті президента дійсно писало "повстанці", але - це був переклад з англомовної промови Пороха, де він вжив слово "rebels", яке перекласти можна і як "бунтарі", і як "заворушники". В промовах українською чи російською Порох ніколи не вживав слово повстанці.

І ще одне, мементичне:

Зображення

Ух, а ти казав шо в нас топлять за християнство...А нє, виш який в нас мер мультирелігійний =) Тим часом - завтра дві хресні ходи містом. Готуймося.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 20 квітня 2019, 14:31

1. Якщо на самому сайті самого президента написано "повстанці", то пофіг на відмазки.
2. rebel - a person who is opposed to the political system in their country and tries to change it using force (здається, все зрозуміло)
https://dictionary.cambridge.org/dictio ... lish/rebel
3. А "бунтарі" і "заворушники" - це чимось принципово відмінне від "повстанців", якщо йдеться про терористів, сепаратистів, окупантів?

По Садовому - я казав про релігійну пропаганду, політкоректно не торкаючись конкретної релігії :)
З іудейськими святами Садовий вітає не вперше. Але цього разу йому там в коментах випишуть добряче - згадають все.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 20 квітня 2019, 22:44

Суд розглядає позов про зняття Зеленського з виборів

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 21 квітня 2019, 00:48

залишу тут для історії

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 21 квітня 2019, 03:25

цей пост слід було занести в інший розділ. Істерика.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 21 квітня 2019, 12:41

Чого? Нормальне пояснення, з аргументами, які збігаються з тими, які я наводив довгий час.
В Істерику я занесу крики про знайдену політичну позицію Pohuy у "соратника Зеленського" і знайдений репост дружини Зеленського про оплату за інформацію про пересування українських військ (який вона пояснила). Ну і усілякі суди про відсторонення Зеленського від виборів та відмазки про повстанців на сайті президента. Про численні агітки з фотошопами та іншими фейками та маніпуляціями я мовчу - цим моя стрічка засипана вже кілька днів. І це теж не спонукає мене голосувати за Порошенка. Також я не вважаю Порошенка "меншим злом". Часто дорога благих намірів приводить до пекла, як всім відомо. Чи не краще у відкритому бою воювати з опонентами, а не дискредитувати Україну та українську ідею тими, хто їх зараз проголошує зі сторони Порошенка? Може бути так, що те, що ми відбудем Зеленського - це ще нам пощастить, ніж те, що нас чекатиме під час другого строку Порошенка і те, що стане президентом після цього.
Поки за Порошенка залізно грає лише одне - українська мова.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 21 квітня 2019, 12:49

і вопше - Фаріон поганого не зарепостить

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 21 квітня 2019, 13:06

значить жінка Зеленського - пояснила, а на сайті президента - відмазки) В чому різниця, окрім твого сприйняття?

Агітки і фейки йдуть рівноцінно з обох сторін і це невід'ємний атрибут будь яких виборчих кампанії, а ти це всеодно екстраполюєш лиш на Пороха.

"не вважаєш меншим злом"? Ну ок, але голосуючи за Порошенка ти б хоча б розумієш за що ти віддаєш свій голос, у випадку Зеленського ти голосуєш, бо...чого? Тобто це не випадок "меншого зла". Так, все в порівнянні, але ми самі, як електорат, себе загнали в вибір між двома не дуже добрими виборами, бо а) за майже тридцять років не змогли вродити дійсно хорошого лідера, б)самі голосуємо і вибираємо тих, на кого потім "бідкаємось".
"Може бути так, що те, що ми відбудем Зеленського - це ще нам пощастить, ніж те, що нас чекатиме під час другого строку Порошенка і те, що стане президентом після цього". Може. А може бути і навпаки. Я хз для чого тут пробувати вгадувати. Щоб оправдати свій вибір? Щоб заспокоїти себе і дати надію? Мені здається, що поки що жодних підстав для того, щоб думати "що нам пощастить" нема, радше навпаки (і пофіг хто там стане президентом).

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 21 квітня 2019, 13:12

з постом священника не зрозумів шютки.

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 21 квітня 2019, 13:17

А, ну і ще - нагадаю =)
Gadmin писав:
17 квітня 2019, 13:31
Тепер переключаюсь на Зеленського.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 21 квітня 2019, 13:26

Ну, якщо ти слідкуєш за новинами, то знаєш, що першими в істерику щодо повстанців впали зі сторони Порошенка. Після того, як їм вказали, що і на сайті президента є "повстанці", пішла істерика, що насправді все не так, що то перекладач все наплутав і т.п. В результаті, як ми вияснили завдяки Кембріджському словнику, ребелс застосовувати не можна було, бо це реально повстанці (чи бунтарі, не суть) - опозиція до влади у країні, яка вдалася до застосування сили.
Що тут пояснили порохоботи? Що вони обісрались.

Що пояснила Зеленчиха? Що вона тоді погано розбиралась з фейсбуком (ну, фейсбук кривий - я теж неодноразово про це писав). Також народ писав (не зеботи), що інші її пости того часу цілком патріотичні, а цей виглядає, як спроба проінформувати про існування такої фігні.
Так що, до чого тут моє сприйняття? Все можна перевірити. Якби замість патріотичних постів в той час у неї були українофобні, то жодних питань не було б і я сам підтримав би цю істерію.
Оновлено: Миротворець прибрав Зеленську зі своїх списків.

Я і не кажу, що істерики нема з обох сторін. Я розказую про те, звідки йде істерика на мене у мене в стрічці.
Ще не вистачало мені бути підписаним на зеботів. :)

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 21 квітня 2019, 13:33

padre_bot писав:
21 квітня 2019, 13:06
Може. А може бути і навпаки.
От, от - про це й був пост, що людина не бачить, який варіант для неї підходить, якщо дивитись на ситуацію більш загально. І наводить аргументи. Жодних істерик. Істерики зараз в іншому місці.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 21 квітня 2019, 13:40

padre_bot писав:
21 квітня 2019, 13:17
А, ну і ще - нагадаю =)
Та я пам'ятаю, але ми обговорюєм істерику (цю тему ти сам підняв). Порошенко вже не цікавий.
(та й пост був просто в архів - для історії, щоб не забути, що до чого)

Істерику зеботів я коментувати не можу, бо просто задалеко від того табору і до мене не долинають їх звуки.

Картинка священника має нагадати нам, що вся влада від боженьки. Змиріться і шануйте. Амінь. (сарказм)

Відповісти