Щось новеньке у політиці?

Gadmin
Site Admin

Re: Щось новеньке у політиці?

Повідомлення Gadmin » 22 липня 2019, 23:05

Коли підняли шум (і Вакарчук, зокрема), раптом ситуація почала виправлятись? :)
Там же по екзит-полу різниця була велика, чи ні?

У мене теж ніби Піпа з Голосу перемогла. Це ж наскільки задовбали людей всі ці свободівці, самопомічники і місцеві чинуші.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 25 липня 2019, 12:27

Зображення

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 26 липня 2019, 20:53

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 28 липня 2019, 13:47

Хотів би відзначити акції протесту в Москві. Там до виборів у мосдуму не допустили опозиційних кандидатів, які мали високі шанси пройти. Просто сказали, що зібрані підписи недійсні. Дійшло до анекдотичних ситуацій, коли приходили люди, які ставили підпис, і особисто казали, що це дійсно їх голос. Але ні - "експертиза показала", що то підроблений підпис.
На акції протесту вийшли десятки тисяч... і близько тисячі (!) людей було жорстко скручено і затримано.

У нас люблять позловтішатись і повчити росіян, як потрібно діяти в таких випадках. Але треба розуміти, що там ситуація дещо інша. Туди не підтягнеться Західна Україна в разі чого. Замість львівської сотні туди, скорше, приїдуть казаки і чеченці, щоб допомогти омонівцям. Тому ті, хто там зараз виходить на протести, досить відважні люди.

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 28 липня 2019, 14:44

А толку з тої відваги, якшо це дуже локально, швидко придавлювано і не має підтримки в регіонах. Все обмежиться стрімами з мітингу, відосами як їх пакують, два дні помаринуються в сізо, аби налякались і усьо. Переважна більшість моцкалів казатиме "ууу, лібєрасти, хатітє как на українє". Лізти з голою сракою на амбразуру - хз, чи це відвага. Тим ьільше, шо коли міліція ламає одного - всі інші замість того шоб заступитись обступають колом і знімають на тіліфони. Словом, майдан їм не світить, з Невельного революційонер як і з мене.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 28 липня 2019, 15:01

1. Так - це відвага.
2. Коли в нас починались всі Майдани, все супроводжувалось такими ж фразочками типу: "все обмежиться...", "це не має підтримки" і "опозіціонери - не революціонери".
3. Навіть, якщо це все виглядає безнадійним і небезпечним, люди не сцють висловити свій протест. Це краще, ніж перелякано шепотіти на кухнях, обтікаючи лайном. Колись це принесе свій результат. Подібні розгони, насправді, показують не силу влади, а слабкість.

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 28 липня 2019, 17:33

1. Ок, нехай, але безрозсудна відвага. Адже мінуси очевидні - травми, посидіти в сізо, травля в внз/ на роботі, плюсів - немає.
2. Україна не Росія. В них був би можливий цей сценарій років 5-7 назад, зараз вже всі гайки закручено. В нас же ж встигли.
3. Їх владі побарабану, що це показує. Їх не турбує стурбованість міжнародної спільноти чи права людини. Треба буде - застосують військо, і Венесуела сховається. Це безрезультатно, бо активістам для початку тре проводити роботу з населенням, збирати однодумців, організовуватись, партизанити. Я впевнений, що "мирної", "законної" версії зміни ситуації в рашці вже бути не може.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 28 липня 2019, 18:26

Якщо, наприклад, твою дівчину (маму, сестру) образили, то навряд чи ти будеш філософствувати про те, розсудна твоя відвага чи ні. Ти будеш діяти (хоч якось) або не будеш діяти, добре подумавши, дасть це тобі якісь плюси чи ні (скоріше за все, плюсів не виявиться).
Якщо ти прихильник другої моделі поведінки, то навряд чи ти являєшся експертом по першій моделі (як би ти не пижився таким здаватись :twisted: і давати прогнози)

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 29 липня 2019, 00:09

Як я люблю ці притягнуті за вуха порівняння). Якшо твою дівчину ображають десять років, а ти тільки тепер спам'ятався і вирішив відстоювати її і свою честь - то гріш ціна твоїй відвазі.
Про експертність взагалі кумедно: ми в інтернеті, і я можу висловлювати свою думку про будь що, не зважаючи на мою експертність.
Але спроба "підколоти" зарахована...хоч ти і не експерт в цій галузі =)

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 29 липня 2019, 00:25

padre_bot писав:
29 липня 2019, 00:09
Якшо твою дівчину ображають десять років, а ти тільки тепер спам'ятався і вирішив відстоювати її і свою честь - то гріш ціна твоїй відвазі.
Чому? Це гірше, ніж терпіти й далі? Тим більше, що ситуація явно погіршується - постійно. Та й молоде покоління вступає у конфлікт, бо вже підросло і виростило зубки.
Що тут притягнуто за вуха, не розумію.
Ну, нехай буде порівняння з дитиною, яка виросла і вирішила заступитись за мати, яку постійно б'є батько (або навпаки). Так норм?

Коли я даю якийсь прогноз, то не висмоктую його з ліктя, бо просто так мені хочеться і подобається. І не тішусь думкою, що маю право ліпити будь-що, бо я в інтернеті (що це взагалі міняє - в інтернеті ти пишеш чи розмовляєш з людиною очно?... дивний аргумент).
Я намагаюсь свої думки і прогнози базувати на власному досвіді і досвіді інших людей. От, наприклад, чи хтось прогнозував події, коли скинули Каддафі? Чи Хусейна? Та й історію з Януковичем хтось передбачив? Його втеча була несподіванкою для всіх (і навіть, напевно, для нього самого). То хіба цей досвід не дає право казати, що переворот (революція, заколот) може статись (є такий шанс) будь-коли і з будь-яким диктатором?

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 29 липня 2019, 07:47

Про дитину, яка виросла - дати відпір і "мирні протести" це трохи не одне і теж. Це коли твою маму роками пиздять, а ти, вирісши, кажеш "ну припини, будь ласка, це погано", а він такий "нє" і хуярить ше і тебе, а ти радий, бо замутив протест і взагалі це краще ніж нічого.
Ну так я теж намагаюсь прогнозувати так само як і ти, але не берусь вішати, хто є експертом, а хто нє) Про Хусейна і Каддафі. Так. Але це були збройні повстання великої частини населення тих країн. Тому я і написав, шо спочатку краще тратити сили на самоорганізацію і збільшення прихильників, партизанство, бо в Росії, як на мене, на разі можливий лиш цей варіант. Бо любі мирні протести там придушують і логічно, що ніхто не зупинить їх робити це і надалі.

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 29 липня 2019, 07:51

З Хусейном там ж взагалі мутна історія, хз як би воно було без втручання Америки (яка в Росію точно не полізе)

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 29 липня 2019, 10:50

Яким би не було втручання, але самі місцеві жителі все зробили (одні робили, а інші не заважали).
"Самоорганізація, збільшення прихильників і партизанство" (це все якось наївно звучить, але нехай) не може взятись на рівному місці - з чогось має початись боротьба, має пролитись кров, народний гнів має бурлити. Без явного спротиву нічого цього не буде.

Але мова взагалі-то не про це йшла. Я казав, що перед протестантами у Москві нам не личить корчити з себе досвідчених революціонерів, зверхньо давати поради, критикувати і підйобувати. Тільки ми з тобою це робим у своєму болоті (і нас можна пробачити), а багато хто звертається до росіян напряму.

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 29 липня 2019, 14:56

Підйобувати можна - вони заслужили (як би там не було, але і вони винні, що їхня держава постачає в нашу військо і зброю). А все решта та. Хоча хочеться інколи на їхню зверхність і поради відповідати взаємністю.

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 29 липня 2019, 14:59

А оці пости, мол "нє всє русскіє плахіє, мишебратья" до сраки. В звичних умовах узагальнювати тупо, але в нашій ситуації - хороших русскіх не буде, поки русскі не залишать Донбас і Крим.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 29 липня 2019, 15:07

"заслужили", "винні" :) Це хто говорить? Завсідник майданів і громадський активіст, який має моральне право кинути камінь? Як християнин християнину кажу - не шукай поліно в чужих очах, коли свої не в порядку.
Рускі не залишать Крим, допоки не навчаться поважати право. І зараз ми бачимо, що дехто з них хоче зробити крок у цьому напрямку. І я, особисто, їх в цьому підтримую (незалежно від національності чи реальності одразу добитись результату).

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 29 липня 2019, 15:35

Та до чого тут моральне право. Природньо, шо в мене викликають негативні емоції люди, що живуть в країні, яка атакує мою країну. Нелогічно, нераціонально, не по християнськи? Можливо, але природньо. І не знаю, чи варто в цьому плані мірятись, в кого більший громадський активізм чи любов до майдану. І поліно в свому оці я прекрасно бачу, але це не заважає не любити мені представників тої країни, яка заважає мені це поліно витягати.
Те що певні одиниці пробують щось там, - молодці, то їх справа, можуть собою пишатись, але поки це ніяк не впливає на загальну ситуацію і на вплив їх країни на нашу - мені нема за що їх поважати.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 29 липня 2019, 16:37

Тобто, якби це відбувалось в Білорусі, то ти б однозначно підтримав би і похвалив протестантів без усяких там обмовок?

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 29 липня 2019, 16:46

Ні, звісно, білоруси ще більше просрали, ніж моцкалі і ми. Але причин не любити білорусів як представників своєї держави в мене поки нема. Кожен справедливий протест - це плюсик, але якшо він не має продовження чи логічного завершення то цей плюсик стирається. Моцкалі ж мали таких плюсиків вже цілий ряд (ті ж події на Болотній і після), але як бачимо зараз вони на тому ж нулі. Тому получити по зубах на мітингу, потім на допиті, потім бути звільненим з роботи і все, спокійно пишатись своєю відвагою в фейсбуках - трохи дивно.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 29 липня 2019, 17:13

Ну дивись, як ти мене плутаєш - починаєш говорити про москалів, які не віддають Крим, але виявилось, це взагалі не є аргумент у цій розмові. Для чого тоді ці сентенції наводились, якщо вони в цьому питанні не визначальні?
Я говорив про те, що наші люди дуже зверхні щодо російських протестантів, а ти перекидаєш тему на те, що протестанти "спокійно пишаються своєю відвагою". Звідки взагалі це взялося? Я таке казав чи ти десь вичитав? Вони взагалі-то в шоці, наскільки я слідкую за подіями.

Чесно кажучи, ми просрали не набагато менше ніж білоруси і росіяни. І продовжуємо просирати - Крим, Донбас, Україну загалом. Але продовжуємо менторськи повчати інших, як не треба просирати, і пишаємося своєю відвагою (навіть не своєю, а тих, хто був на Майданах і в АТО, поки ми тремтіли по хатах).

І розкажи мені, як визначити - буде мати продовження (логічне завершення) якийсь протест чи не буде? Які ознаки?
От, наприклад, протести у Єкатеринбурзі принесли результат. Ти міг перед тим, як вони почались, передбачити це?
Протести у Москві ще невідомо, чим закінчаться, але ти вже маєш точну відповідь "нічим". Правильно я розумію?

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 29 липня 2019, 17:41

- про москалів, які не віддають Крим я згадав для того, щоб пояснити, чому я не можу поки що їх за щось поважати.
- про зверхність я ж не сперечався. "спокійно пишаються..." - просто помітно з їх сентенцій в коментарях в їхніх "ліберальних" змі, тому згадалось до злова, бо мене здивувало.
- покищо таки менше. В нас все ще не поліцейська держава, як в Росії, і в нас все ще є своя мова, на відміну від Білорусі, але так, ми за крок від того аби все просрати. Ну і я ніде не згадував про відвагу українців, чи про те шо я пишаюсь відвагою українців. Я лиш казав шо не варто порівнювати їх і нас.
- Так, в Єкб цей плюсик не стерся. Шкода, що це як вийняток, а не як правило. Як це, невідомо чим закінчаться? Хіба вони вже не закінчились? Заставляєш включати ВПН і лізти в ВК. Бо на сьогоднішній ранок, наскільки я бачив з новин, то протест нібито закінчився, а результат, окрім затримань, нульовий. (Там ще й затримали тих, хтоприйшов під лікарню, де зараз Навальний лежить).

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 29 липня 2019, 17:54

Ок, розвйські змі, які я іноді пелєнгую в вк, не кажуть про жоден позитивний результат.
Але ок, якщо це ще не все, то тоді можеш вважати це не "точною відповіддю", а прогнозом (які, як ти раніше писав, теж робиш)

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 29 липня 2019, 18:26

Ні, чекай, ти відповідаєш не на ті питання.

За твоїми словами, участь у протестах виправдана лише тоді, коли вони принесуть результат. Я правильно зрозумів?

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 29 липня 2019, 19:22

Я відповідав на ті запитання, які ти, буквально, задавав)))

Коли вони хоча б теоретично можуть принести результат, тобто коли є хоча б невелика ймовірність того, що ті, на кого націлений протест, дослухаються до вимог хоч частково. Я не нівелюю вартості протестів загалом, вони безумовно потрібні, але в конкретному випадку, в умовах Росії, а тим більше Москви, я вважаю, що протест міг би дати результат лиш тоді, коли а) протестувальників було би більше, б)вони були б більш зорганізованіші, радикальніші і об'єднаніші. А для а) і б) потрібна підготовка (так, тут ти теж це можеш спростувати, привівши в приклад Україну, там чи францію, чи Грузію....Але воно так не працює, Росія не Україна, Росія не Франція, Росія не Грузія).

Як я можу ще розлогіше і доступніше це пояснити?)

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 29 липня 2019, 21:45

padre_bot писав:
29 липня 2019, 19:22
Я не нівелюю вартості протестів загалом, вони безумовно потрібні, але
Ну от тут мені якось муляє твоє формулювання: "безумовно потрібні" (тобто, незважаючи ні на що - без умов) і оте "але"", після якого ти перелічуєш ті умови, коли не потрібно. От такий я тупий - мені потрібно пояснювати дуже доступно і розлого.

Ніхто не знає (навіть такий експерт по революціях, як ти :twisted: ), чи принесе протест конкретний результат. Але що точно - це те, що без протесту бажаного результату не те, що не буде, а буде ще гірше.

Ще один момент - не треба результат обмежувати якоюсь однією подією в обмеженому часі. Наприклад, сьогодні люди вийшли на протест проти махінацій на московських виборах, і якщо це не вплине саме на ці вибори, то, можливо, вплине на інші - в іншому місті, в інший час згадають, які були заворушення, і побояться бєспрєдєльнічати. Не факт, звичайно, але факт, що будуть, якщо взагалі ніяк не протестувати.

Відповісти