padre_bot: посередні думки

Модератор: padre_bot

padre_bot

padre_bot: посередні думки

Повідомлення padre_bot » 10 серпня 2018, 23:42

Мене ото завжди цікавило: чого люди в більшості своїй так бояться розуміння того, що вони - посередності? Чому фрази "ти такий як усі", "ти звичайний" сприймаються як образа?
Не всім бути геніями, винахідниками, супергероями, зірками чи Особистостями. Так, масс-культура чомусь оспівує "досягання висот" і це непогано, бо мало б в своїй ідеї стимулювати до якогось саморозвитку. Але, разом з тим, чому я маю соромитись того, що я посередня людина з посередньою роботою, посередніми знаннями, вміннями і смаками, якщо мені це подобається і підходить? Чому суспільство оспівує оце "ти не такий як усі", але, разом з тим, дико боїться і ненавидить будь-якого роду марґінес?
Я свідомий того, що зовнішньо посередній. Не красаучик, але і не страшко якийсь. Розумію, що далеко не інтелектуал, але і не тупак. Нічого не вмію в досконалості, але і повним невдахою себе не назву. Я звичайний представник більшості. І тут парадоксальна штука виходить: не нормально хотіти бути нормальним, але ненормальним бути теж не нормально.
Роман, ти мусиш прагнути більшого, ти здатен на краще, і теде і тепе. Але нащо воно мені? Мені так добре! Жити своїм звичним життям, ловити кайф від своїх звичних моментів. Ти мусиш виходити з зони комфорту, ступати за край, зловити більший шмат від життя! Нащо? Бо так прийнято? Для мене основний критерій в якомусь русі по життю - аби було цікаво. Якщо мені цікаве щось - я прикладу зусиль, аби це щось отримати, досягнути його. Але якщо мені не цікаво ставати не таким як усі - то до чого тут ваші насмішкуваті презирливі погляди?
Видихніть, розслабтесь, живіть.

Nilgy Ellrats

Re: padre_bot: посередні думки

Повідомлення Nilgy Ellrats » 11 серпня 2018, 00:20

Мені здається тому, що люди функціонують на взаємовиключних параграфах.

asgardian

Повідомлення asgardian » 11 серпня 2018, 14:51

Я теж маю подібну позицію. У посередност немає нічого поганого, якщо ти не забуваєш, що ти особистість. Тут не треба перетинати межу і втрачати себе у мільйонах таких же як і ти. Мені здається, що саме це і має бути тим "бути унікальним", а не якась фрік-робота, щ забирає всю енергію і час.

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 12 серпня 2018, 21:06

Неочікувано виявилось, що вечером в центрі на лавочці прохолодно. Особливо в шортах, футболці і суньдалях. І з'явився квест - в неділю вечером знайти затишний заклад, де можна без косих поглядів бухої молоді випити соточку віскі і щось з'їсти, читаючи книжку (Воннеґут несподівано цікаво підійшов до розповіді бомбардування Дрездена). І знаєте що? Хвилин сорок лазив центром. Львів абсолютно втратив свою затишність вечером. Колись в цю пору Львів був як "Кабінет" до закриття, а зараз - суцільний Макдональдс. А йти в навколоцентрові засмальцовані "алкашки" бажання нема. Добре, що згадався непоганий заклад на грані закриття (трощки ціни завищені, але Падре сьогодні гуляє). Словом, люблю своє місто зранку і вночі.

Йормунганд

Повідомлення Йормунганд » 12 серпня 2018, 22:31

Що за заклад, підкажи.

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 12 серпня 2018, 23:59

Люфт на Коперніка.

Nilgy Ellrats

Повідомлення Nilgy Ellrats » 13 серпня 2018, 01:07

а Люфт типу не макдональдс?)

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 13 серпня 2018, 01:10

Nilgy Ellrats писав:
13 серпня 2018, 01:07
а Люфт типу не макдональдс?)
ноуп. Нема конвеєра з відвідувачів, тихо, спокійно.

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 15 серпня 2018, 21:58

Вчись, Падре, вже сам собі помагати. І менше зважати на інших, а то щось ти надто добрий став. І сопливий, бляха, докотився до такої музики.

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 17 серпня 2018, 13:05

Як гадаєте, це нормально, коли керівник біля свого робочого місця пришпандорив на стінку свій портрет в рамочці? Це ж якась біполярка може розвинутись, коли відчуваєш постійно на собі погляд... себе.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 17 серпня 2018, 13:46

Повісити свій портрет - це як дзеркало, де показують тільки тебе, хто б не подивився. Нарцисизм чистої води.

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 17 серпня 2018, 22:38

Завтра йду на панк-фестиваль. Знову нап'юсь, відшиватиму дівчат, творитиму люту хрінь, прийду додому і дико-дико сумуватиму, що моє ліжко холодне і пусте. Найгірше те, що я наперед знаю що і як відбудеться - але нічого не змінюю. От такий я довбойоб.
П.С. Я шукаю не стосунків, не пригод, не близькості і навіть не душевності - я хочу, аби мені було цікаво. А мені, курва, безмежно нудно майже все. Навіть бухати останніми часами нудно. Бо я, повторюсь, вже наперед знаю "ісход". Не життя, а казка.
Але, як дехто вже писав, я не жаліюсь, а просто констатую. Бо якби жалівся - пробував щось би змінити. Але ж довбойоб!

Nilgy Ellrats

Повідомлення Nilgy Ellrats » 17 серпня 2018, 22:52

Майже все не дорівнює все. А що цікаво?

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 21 серпня 2018, 18:08

2018 рік на дворі. Навіть пенсіонери вже прекрасно володіють смарфонами, зареєстровані в фейсбуці і сиплють лайками на сторінки своїх онучат. Інтернет дає нам доступ до практично будь-якої інформації, можливість легко і зручно навчитись основ користування будь якими технологіями. Буквально в три кліки, за 20 секунд зараз можна замовити будь-яку послугу, будь який товар з доставкою до додому. Україна нарешті стала відкритіша до світу і для самої себе - стало набагато простіше подорожувати. Тай навіть можна подорожувати не виходячи з дому - Всі найцікавіші місця світу можна побачити в 3Д завдяки Гуглу! Всі найвизначніші досягнення мистецтва, все, що людство так натхненно напрацьовувало тисячами років - є в твому смартфоні.
Але - існує паралельна реальність. Де досі основним носієм знань є церква, баба Влодзя і вічноп'яний вчитель фізкультури в ПТУ. Де закордон їздять тільки щоб купити машину на бляхах падєшовкє і продати заниканий блок сігарєт. Де до двадцяти трьох треба одружитись і вкліпати двох дітей, бо пізніше - то гріх. Де єдиним способом розваг у післяробочий час є вливання великої кількості бухла (правда, "десяті" внесли корективи - в людей з'явився легкий доступ ще і до травки). Де жінка чоловіком сприймається як об'єкт для потрахати, народити, нагодувати, прибрати, а чоловік жінкою - забезпечити, оберегти, потрахати, і нічого більше. Де основним критерієм життя є "а шо скажут інші".
І ця паралельна реальність добралась в інтернет. Так, деколи кумедно спостерігати фауну в фейсбуці, все те що вони репостять, постять і коментують, але коли ти відчуваєш, що це небезпечно близько від тебе...
Я живу в невеличкому селі одразу біля Львова. Мені тут подобається - тихо, спокійно, чисто, відносно інших мордорів ще адекватні люди, до "цивілізації" добратись впринципі не важко....Але.
Під спойлером - афіша цього річного святкування "дня церкви", а отже і дня села. Це момент, коли можливості верхнього абзацу стикаються з явищем другого обзацу і ця гримуча суміш створює все те, через що я кілька днів в році люто ненавиджу своє поселення, людей навколо і менталітет українців як народу загалом. Ну ніби ж хороші люди, розумні, креативні...
► Показати

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 21 серпня 2018, 18:49

Як тут все прекрасно жахливо.
І окремий привіт від мене дизайнеру - я отримав естетичний нокаут.

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 23 серпня 2018, 18:17

Завжди ставився з певним пієтетом до архітектурних новин, все ж кілька років свого молодого життя присвятив цій галузі. Тож тепер мене регулярно підбомблює, коли бачу фотки "нестандартних" дизайнерських "рішень".
Фото під спойлером - багатоквартирний будинок, який збираються побудувати в Одесі.
► Показати
Зразу уявляється, як зародилась задумка цього жахіття.
Приходить такий замовник до архітектора. Три мобілки (кнопочні) в руках, на пальцях - золоті перстені, на шиї золота цепочка, на очах - величезні чорні окуляри, одягнутий в норкову шубу (літом). В зубах - кубинська сигарета (не прикурена звісно ж, просто для солідності). Розпластується в кріслі напроти архітектора і каже:
- Слиш, дядь, я буду строїть будинок з квартірами. Недавно був в Афінах, відєл ці всі разваліни. Хочу шоб як там. Тіпа Карфагєн. На тисячу квартір.
В архітектора повільно починає працювати уява, він розуміє, в який це піздєц може перетворитись і каже:
- Ідея хороша, але я зараз...
Але той не звик слухати відмов, нахабно перебиває і каже:
- Слиш, зараз, сматрі.
Дістає з однієї з кишень норкової шуби три пачки баксів. З другої кишені - всі дозволи на будівництво (так як проекту ще нема, відповідно дозволи на будівництво будь чого).
- Каарочі. Мені нужен праект і всі діла-драва за місяць. Я буду тєбє званіть. Так шоб да канца года вже стояв фундамєнт. Ну всьо, шас я лечу з дєвачькамі на Куріли, работай, потім мій памощнік ше скаже там якіта деталі. Удачі.

Бідолага залишається сам на сам з вибором: або залишитись з чистою совістю і не забудовувати черговий сквер феєричним лайном, або отримати нормальний кусень бабок (оці дві пачки, плюс під час проектування-будівництва "лівачок" литиметься, плюс можна буде на ліво спихнути трохи матеріалів і сантехніки). Ну, ми знаємо що обирають в нашій країні бідолаги.

І ще, вишенька на торті. Сіє сооруженіє носитиме назву...ЖК "АКРОПОЛЬ". Акрополь, блядь.
Під спойлером - пруф-посилання, аби не думали що падре вигадує.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 23 серпня 2018, 18:38

Єбаааа...ахахахааа...гагагагаааааать :o :lol:
Скоро вчені на самій Землі не знайдуть розумне життя, що вже там про інші планети говорити.

Там, бачу, весь той район Одеси, яким хваляться у фотках - це естетичне згвалтування.
Особливо вбила "детская деревня астр" у вигляді дитячого концтабору.

Так що, Акрополь цілком вписується в цей загальний пиздець.

Зображення

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 24 серпня 2018, 13:23

Подивився парад. Організовано гарно, без затягувань і показної шараварщини. Великий плюс за використання гімну ОУН як військового маршу. "Слава Україні" як військове привітання звучало незвично, але краще, ніж я думав. Безцінно було дивитись коментарі трансляцій, де ватні сракатани яскраво палали ненавистю. Недивно, що на трансляції на Інтері промову президента замінили (без ніякої реклами) на "каралєву бєнзакалонкі". Дивно, що те саме зробили "плюси", правда вони замінили на уривок "Слуги народу". Парад вкотре став ще одним таким лакмусом, який показав, хто є хто. Бо як би ти не ставився до Пороха, коли ти в день незалежності транслюєш парад і вирізаєш з нього промову президента і головнокомандувача - це зашквар.
Вибори скоро, панове. Найгірше, що люди дійсно в більшості своїй хочуть обирати серед Йулі, Зєлєнского і Твіттерчука. А потім ще 5 років нити, що "президент зливає підлогу країни".
Та все ж парад додає трошки надії. Може, не все ще втрачено. Зі святом всіх.

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 28 серпня 2018, 17:54

Цю тему треба перейменувати в "забомблені думки". Бо...так, мене знову бомбить.
В спойлері - фото чергового "витвору" релігійного мистецтва, скульптури, яку вліпили на Високому Замку у Львові.
► Показати
Ну фіг з ним, там вже давно існує хресна дорога з тими "стаціями", вже як культурна спадщина, тудою ходять ці всі ходи на Великодні і Різдво, хай ходять, хоча б пробок не створюють, тому і релігійні статуйки там терпимі.
Але ж бля...Мало того, що в Ісуса Христа якісь не пропорційно великі руки і обличчя відносно тіла, шо в 2018му продовжувати ліпити на вулиці скульптури з гіпсу, побілені вапном - то зашквар....Так ще й той Ісус...ЗІГУЄ! Він, бляха, кидає справжнісіньку зігульку, "від серця до сонця"!
ААААААА

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 28 серпня 2018, 18:00

ДЖІЗЕСССС!

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 29 серпня 2018, 17:21

Кажут, що сьогодні ПейПел зайшов в Україну. Ну як зайшов, вступив. Так на пів мізинця. В Україну завезли дочірню компанію Пейпелу - Xoom, і тепер можна отримувати пейпелівські платежі в Україні і виводити в готівку в ряді українських банків. Але - поки тільки зі США. Ніби переможенька, бо це як перший крок, але знаючи який ПейПел слоупок...

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 29 серпня 2018, 18:46

Щось не чув нічого такого.
Та й чого Пейпел слоупок? Йому що, створили умови тут?

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 29 серпня 2018, 18:52

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 29 серпня 2018, 18:52

ого, як воно з фейсбука підтягує о_О

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 29 серпня 2018, 19:04

Так, вже прочитав цей пост.