padre_bot: посередні думки

Модератор: padre_bot

Gadmin
Site Admin

Re: padre_bot: посередні думки

Повідомлення Gadmin » 29 серпня 2018, 19:35

Хоча... я трохи не зрозумів - якщо це здійснюється не через сервіс Пейпала, то нафіга воно потрібно, чесно кажучи?

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 29 серпня 2018, 19:39

не панятна, але хоч якось. Тобто, якшо я правильно зрозумів, тепер я можу отримати пейпелівські бабки, якшо вони з гамерики відправлені. А то шо це через сторонню контору (хоч і дочірню) - то вже такє, терпимо

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 29 серпня 2018, 19:44

А що тобі зараз заважає прийняти бабки з США?
Приймай на свіфт чи на піонер якийсь... варіантів багато.

"пейпелівські бабки" - це що ти маєш на увазі?

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 29 серпня 2018, 20:31

багато інтернет-ресурсів працюють тільки через пейпел, нажаль

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 29 серпня 2018, 21:09

так отож бо

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 30 серпня 2018, 16:19

Ну якщо вже навіть Духлій такий песимістичний, то поки про Пейпал можна забути.

https://hromadskeradio.org/programs/ran ... lyp-duhliy

(там є аудіо-запис передачі)

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 30 серпня 2018, 21:44

Останнім часом, спостерігаючи за розмовами батьків-дітей в маршрутках, все частіше помічаю, що тато/мама спілкуються з дитиною на рівних. Навіть якшо дитина зовсім невеликого віку. І це проявляється не так в тому, що вони говорять, а як - інтонації, побудова речень, тип звертання. І це дуже гарно, як на мене.
Коли я чую оці кривляння типу "а скільки тобі лоцків, уті путі, хоцес пісь-пісь ка-ка, ти взе такий велииикий", то хочеться процитувати відомого класика: ти шо, довбойоб? Я, звісно, профан в педагогіці і швидше за все своїх дітей ніколи не матиму, але це дуже дико, мені здається. Так, в цієї людинки ще нема знань і досвіду, так, в неї ще не до кінця сформований характер і фізичні/мовні здібності, але вона така особистість як і ти, шановний мусіпусі. І таке цяцькання, я думаю, ускладнює життя тій людинці, бо потім, в процесі виростання, з'являється чітке розуміння "отут мене найобували, а отут перестали раптово". Перехідний вік, здається, це називають.
До мене мама теж завжди ставилась (і досі пробує) як до мавенького. Тому я не вмію з нею спілкуватись від слова взагалі. І не хочеться, хоч я її і люблю, і розумію що це не дуже правильно. Я не знаю, що відбувається в її житті поза домом, вона не знає, що в мому. Єдина в цьому плані хороша згадка: десь в класі п'ятому я від нічого робити написав оповідання, дав їй почитати. В неї округлились очі і привідкрився рот (ніфігасє, ця малеча вміє мислити). Звісно окрім стандартних "молодець, гарно" я нічого більше не почув, але зате потім почув її розмову з подругою, де вона їй сказала "дивись, написав доросле чтиво, я офігіла". Це була для мене дуже висока похвала.
Звісно, я її за це не виню, бо її виховали так само, і в неї з бабусею були аналогічні конфлікти, що в мене з нею зараз. Думаю, на мені закінчиться це коло. Добре, що сестра вчасно втекла.
То до чого я: якшо ви раптом маєте дітей - спробуйте глянути на них як на своїх друзів. Не бійтесь складних речень і простих інтонацій, розповідайте про свої життєві трабли і питайте порад. Дитьо все розуміє, навіть якшо якось по свому.
---
Маю 3 розділи продовження в голові до своєї казочки про падре-бота, але мені поки лінь їх вдягати в слова.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 30 серпня 2018, 22:21

Чого це ти від дітей зарікаєшся? Сильно розумний?

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 30 серпня 2018, 22:57

якраз через те, що навпаки, сильно не розумний)

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 30 серпня 2018, 23:08

В таких якраз це не проблема. Так що, не вумнічай :)

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 03 вересня 2018, 17:04

Як перестати просирати гроші? Прочитати якусь мотиваційну книжку? Сходити на тренінги "молодих мільйонерів"?
Я заробляю зараз достатньо для себе. Міг би (і мав би) щось відкладати. Але - це ж я! Регулярні п'янки - найбільша дірка. Тобто потратитись на якесь смачне пиво, чи хороших сто грам віскі - це богоугодне діло, але коли вже йде четверта пляшка дешевого коньяка за вечір - це перебор. Найгірше, що я це прекрасно розумію але чомусь постійно на ті самі граблі. І через це живу в нуль, від зарплати до зарплати. Як себе заставити перестати регулярно поводитись як тварина?

Nilgy Ellrats

Повідомлення Nilgy Ellrats » 03 вересня 2018, 17:07

Мені від витрат по п'яні допомагає просто брати з собою певну суму (не всі гроші).

Nilgy Ellrats

Повідомлення Nilgy Ellrats » 03 вересня 2018, 17:08

Ну але то таке, просто аби вистачило тільки на 2 пляшки дешевого коньяку, а не 4. А чому ти не відкладаєш - питання геть інше. Швидше за все у тебе немає такої необхідності.

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 08 вересня 2018, 14:29

Придумай підпис до картинки:
Зображення

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 08 вересня 2018, 21:34

От прям всі знають, що це за машина.

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 10 вересня 2018, 19:24

Десь з лютого я мріяв про відпустку. Не про звичних 10 рамаданних днів на Різдво, які я отримую щороку в якості відпустки, а справжню, двотижневу, і щоб не посеред зими. Ціле літо я нив, принижувався і принижував начальника, і таки вийшло - вже з наступного понеділка я в відпустці. І знаєте що? Почало боліти горло, морозить, температурка.
П.С. Востаннє я хворів десь півтора року назад, на лікарняному був два роки назад.
П.П.С. Шановний, організме, якщо ти мене зараз читаєш... Йди в сраку! Я так не бавлюсь. Будь нормальним.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 10 вересня 2018, 20:50

padre_bot писав:
10 вересня 2018, 19:24
П.П.С. Шановний, організме, якщо ти мене зараз читаєш... Йди в сраку! Я так не бавлюсь. Будь нормальним.
автоматично прочитав "Шановний адміне..."
:lol:

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 17 вересня 2018, 18:46

Якщо раптом колись робитиму гучну гулянку, ювілей якийсь - робитиму це в Івано-Франківську. Божечки, які ж здоровезні там порції будь-якої їжі, до того ж смачної! За дешевші ціни, ніж у Львові.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 17 вересня 2018, 19:37

Та Львів вже столичні ціни доганяє, якщо не догнав. Тут порівнювати недоречно.

LazyGarry

Повідомлення LazyGarry » 17 вересня 2018, 21:09

padre_bot писав:
08 вересня 2018, 14:29
Придумай підпис до картинки:
Перший GANGSTA на селі :lol:

LazyGarry

Повідомлення LazyGarry » 17 вересня 2018, 21:26

padre_bot писав:
17 серпня 2018, 13:05
Як гадаєте, це нормально, коли керівник біля свого робочого місця пришпандорив на стінку свій портрет в рамочці? Це ж якась біполярка може розвинутись, коли відчуваєш постійно на собі погляд... себе.
НЕ в той ліс лізете, дядьку :D

Біполя́рний афекти́вний ро́злад (часто скорочують до біполярний розлад; застаріле — маніакально-депресивний психоз) — психічний розлад, що проявляється афективними станами: маніакальними (гіпоманіакальними) і депресивними, а також змішаними типами, при яких у хворого спостерігають ознаки депресії та манії водночас (наприклад, туга зі збудженням, неспокоєм, або ейфорія із загальмованістю, — так звана непродуктивна манія), або швидка зміна симптомів гіпоманії та субдепресії.

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 17 вересня 2018, 22:20

ну, мій начальник хворіє маніакально-депресивним психозом, тож все сходиться =)

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 19 вересня 2018, 11:26

Потяг Лисичанськ-Ужгород. Відправляємось зі Львова. Плацкарт. Їде військовий, "звідти". Підсідають "класичні" випивохи. Зав'язується діалог і, само собою, заходить мова за війну. Військовий виявляється полковником, котрий вже третю добу в дорозі. Мужики - "монтажніки-висотніки". Полковник сам російськомовний, але в розмові переходить на українську, говорить дуже чисто. Каже "ви рускогаварящі я чую, я теж, але може хоч від мене українську почуєте". Так соромно стало... Хлопаки почали стандартні бесіди про зраду і клятого пороха, військовий втомлено роз'яснював - не все так погано, так, гівна так багато, але наша лопата все більша і міцніша. Вони пробують розпитати про зону АТО, він їм - про картини, шо побачив у львівських музеях, про те, чому тре' вчити українську ("та зачєм мнє ета нада, я і так всьо панімаю"). Божечки, як же соромно за те, що військовим після боїв там треба продовжувати і бої тут. Дуже класно, що є такі військові.

Відповісти