Gadmin: черезщоденник

Модератор: Gadmin

Gadmin
Site Admin

Re: Gadmin: черезщоденник

Повідомлення Gadmin » 12 березня 2019, 00:00

Оу, радіо ще хтось слухає? :)
Блін, її пісні вже кілька днів у мене з голови не виходять - самі собою звучать.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 14 березня 2019, 23:16

Сьогодні смакував давно забуте відчуття демонічної цинічності. От просто сидів в автобусі, і воно раптом знову до мене прийшло. Я міг нахабно дивитись людям в очі з іронічною кривою посмішкою, і з відчуттям, що можу крутити ними, як завгодно - просто завдяки своєму красномовству і нахабству.
В молодості це було круто. Дівчата таке люблять.
А зараз мені що з цим робити?

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 15 березня 2019, 16:48

запускай влог-канал!

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 15 березня 2019, 17:49

Та куди з моїм рилом. Та і для чого?
Досить з мене стрімів :)

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 19 березня 2019, 11:59

Взявся читати паперову книжку, чого давно не робив. Постійно ловлю себе на тому, що часом дивлюсь в кутик сторінки, щоб взнати, яка година.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 22 березня 2019, 11:54

У мене весняне загострення: у дитячому фігурному вірші я бачу лише жіночий статевий орган з інтимною стрижкою, а не пролісок.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 23 березня 2019, 12:11

Заходжу в фейсбук - яких тільки глупств не поначитуюсь... (почувається розчаровано)
А тут якраз добре. Треба частіше тут бувати.

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 23 березня 2019, 15:43

все рідше скролю стрічку в фб. Реклама і контент рівня аднакласнікаф, скільки б не чистив френдліст і стрічку.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 27 березня 2019, 08:53

Бувають якісь такі особливі дні - хоч бери та придумай їм церковне свято.
Наприклад, День святого великомученика Виконавця Робіт. В цей день до тебе мають подзвонити, написати на мейл, зв'язатись через соцмережі всі роботодавці, з якими ти маєш чи мав справу. От, буває, просто всім приспічить: треба підписатись на величезний проект, треба внести незначні зміни на сайті, треба щось зробити - замовник не розуміє сам, що саме, але зобов'язаний дати про це знати саме в цей день.
Або День благодатного повернення боргів. Люблю цей день. Раптом звідусіль починає йти проплата за роботу яку ти робиш, яку ще зробиш потім, і яку зробив чортізнаколи і взагалі забув, що за це мають заплатити.
Дивні збіги.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 27 березня 2019, 20:50

Хочу до Нуйорка.. на Різдво

Зображення

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 28 березня 2019, 20:21

Їхав на вокзал до потягу і втрапив у транспортний колапс імені Садового, підсилений колапсом імені приїзду Порошенка. Добре, що це все ще не співпало з християнською ходою, яка буде в неділю. Про срач перед вокзалом мовчу.
Дорогою слухав радіо Шансон в таксі.
Цей народ не здолати!

Nilgy Ellrats

Повідомлення Nilgy Ellrats » 29 березня 2019, 22:33

А ти точно ніколи жодних книжок не видавав?

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 29 березня 2019, 22:41

це що тебе спонукало таке запитати? :)

Nilgy Ellrats

Повідомлення Nilgy Ellrats » 30 березня 2019, 05:43

Гарно написано :)

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 30 березня 2019, 11:59

Дякую :)
Але я ніколи не подужаю чогось більше за оповідання: не тільки тому, що не вважаю написане гарним, а тому, що не вистачить терпіння.
(от Ніна Ковч в цьому плані молодець)

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 07 квітня 2019, 09:40

Сьогодні снилось, що ми на якійсь квартирі збираємось на велику вечірку. "Ми" - бо там точно була Марта. І нас було так багато, що довелось організувати щось на кшталт гардеробу. Під час приготувань кілька дівчат вирішили вийти ненадовго, і я, видаючи одяг, слухав прізвища, які треба було шукати на бірках. Прізвища були такі іноземні та екзотичні, що я спитав (з акцентом Леніна), чи вони, бува, не йдуть готувати терористичний акт.
Потім Марта довго розповідала нам про якийсь спектакль і постійно жалілася, що не було камери, щоб щось там відзняти. Я питаю - а для чого треба було знімати? - Ну як, для чого? Ми ж хотіли вчитись, як знімати своє кіно.
Потім мені чомусь почало показувати козу зі Скайріма, яка брала участь у театралізованій процесії і була прикрашена різними фруктовими корзинами. Раптом коза спіткнулась, банани полетіли в різні сторони, я розсміявся і прокинувся.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 11 квітня 2019, 12:38

І потім будуть дивуватись, що Зеленський має такі рейтинги.

Вже другий день у львівських ЗМІ обсмоктується грандіозна, епохального значення, новина. Ні, це не вибори та результати соцопитувань, і не отримане вченими зображення чорної дірки.
Це візит Блаженнішого Митрополита Епіфанія та чудотворної ікони. Пішов вже другий день прямих ефірів. Навіть ЛОДА впряглась у цей марафон (до речі, як там з законністю такої діяльності держапарату?).
Поступово всі звикають, що пропаганда ідолопоклонства і культу релігійної особистості - це нормально.

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 11 квітня 2019, 17:14

а я дивуюсь, що ти дивишся телебачення, тим більше регіональне. Роблять під свою цільову аудиторію, нічого дивного. Розповіді про чорну дірку нікого не зацікавлять.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 11 квітня 2019, 19:29

Хіба я казав про телебачення? У нас тепер ЗМІ прямі ефіри проводять у фейсбуці. Альо! 21 століття на дворі! :)

Твоя теза, що людям показують те, що вони хочуть, і не треба тут дивуватись, мене теж дивує. От, наприклад, де порнуха (ну хоча б еротика)? Як навчитись цілуватись і не завагітніти? Де поради, як правильно набухатись? Де дістати і покурити марихуани? Як правильно красти електроенергію, щоб тебе не штрафували? Як правильно бити дітей, щоб вони були чемними? Як заробити мільйон не встаючи з дивану? Є багато тем, які дуже цікавлять людей. Їх висвітлюють? Ні. Тобто, твоя теза не працює.

Конкретна релігія сама по собі не вмикається - її піарять, просувають, рекламують. Зараз це роблять львівські ЗМІ. Тут йде взаємопідігрівання. Чим більше про це говорять, тим більше виникає інтерес. Чим більше інтересу, тим більше висвітлюють ЗМІ.
Ти мені казав - а от, чому ти не фіксуєш те, як релігія наступає на наше побутове життя?
То я для тебе і записую знаменні події. :) Раніше релігійні прямі трансляції велись лише на Великдень, коли показували спектакль сходження вогню, при спонсоруванні Газпрому. Тепер у нас релігійна пропаганда у ЗМІ - звичне явище. Тому ти і не дивуєшся, бо це стає нормою.

Чи треба дивуватись, обурюватись і протидіяти? Я думаю, що обов'язково. Звичайно, можна побурчати, мовляв, нічого це не дасть, бо люди такі. Це, м'яко кажучи, не зовсім так. Багато залежить від того, чим і в якій кількості їх годувати.

Просто чорна дірка не заплатить за те, що про неї розкажуть (хоча зробити це можна дуже цікаво). А священники фінансово дуже зацікавлені у збільшенні своєї пастви і мають підтримку держави (особливо останнім часом), чого не скажеш про науку.
Ну, ми вже говорили про це.

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 11 квітня 2019, 20:19

Я ж не кажу шо це правильно, і не кажу що не треба про це говорити - просто кажу, шо нічого дивного. Напевно, на жаль.
І, на щастя, мені стрічка не видає регіональні змі =)
Ще б ці хресні походи в центрі якось розбачити...

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 16 квітня 2019, 11:01

Я почуваюсь якось принижено і розгублено. Це, напевно, неправильно, що мені практично байдуже до нотрдамського собору. Як цю проблему подолати і бути на одній ноті зі всіма культурними людьми?
Мені, звісно, не зовсім байдуже - я переживаю, що знищились культурні артефакти. Так само я переживаю, коли таліби або джихадісти нищать пам'ятки культури, яким кілька тисяч років (і які ніколи не будуть відновлені).
Але рвати на собі волосся, ридати і постити сентиментальні відео про парижан, робити з собору предмет ідолопоклонства - ні, бажання не виникає. І, знаєте, навіть з'являється думка, а чи хтось із віруючих не розцінює це, як кару божу? Це ж очевидно.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 19 квітня 2019, 17:25

Боже, дай прожити ці дні до понеділка і ні з ким не посваритись.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 24 квітня 2019, 17:48

Я подумав, а чи не закритись мені на фейсбуці чи якось інакше розірвати цю залежність.
Сатисфакції та спілкування мінімум, зате купа нервів.
Я колись брав участь у флешмобі, коли на три дні самозабанився - ніби вижив.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 27 квітня 2019, 11:16

А кажуть, що СРСР це була атеїстична країна. Та ніфіга - все те саме, тільки навколо Леніна, партії та комунізму.
Ті ж самі почесні караули з комсомольців біля прапора якоїсь там гвардійської частини часів Отєчєствєнной війни - один до одного.

Зображення

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 27 квітня 2019, 12:13

Цікаво, якщо я на "Христос воскрес" буду відповідати "Воістину сумніваюсь", для суспільства я перестану існувати?

Відповісти