Щось новеньке у політиці?

padre_bot

Re: Щось новеньке у політиці?

Повідомлення padre_bot » 12 березня 2019, 19:47

та Бігус красавсик, всьо норм зробив...То шо, може, трохи занадто розтягнув, останнє відео вже мало "резонансу" зібрало

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 13 березня 2019, 00:20

Петро Порошенко
Реклама
Україна на шляху до цивілізаційного союзу з Європою.
Не маємо права зупинитись на півдорозі.

Божічки, ну хто там таке придумує? Мене аж сльози душать. До кого це звернення? З якою пропозицією? Кого і в чому має переконати, щоб за Порошенка проголосували?
Як же бездарно. :evil: Та зверніться до толкового рекламного агентства!

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 13 березня 2019, 16:05

Свіженьке від SOCIS:
Хохляцкий президент - 27,7
Томос попустить - 19,6
Всепрапала - 14,8

Відлюдник

Повідомлення Відлюдник » 13 березня 2019, 18:23

І що думаєте, який курс буде у Коломойського, коли він керуватиме країною?)
Він ж ніби дотримується позиції, що нам ні Європи, ні Росії не треба.

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 13 березня 2019, 18:24

він дотримується позиції, шо йому треба вернути Приват, і шоб його не карали на бабки ні Європа ні Росія.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 13 березня 2019, 20:39

А хз... У мене враження, що вони чисто по приколу це затіяли. А тут - пішло-поїхало. То який курс? Весело провести час наступні чотири роки, не роблячи нічого кардинального і потихеньку прилаштовуючись до державного корита. "ні Європи, ні Росії " - цілком вписується в цю концепцію.
Та й Рада особливо не дасть їм розвернутись - щось приймуть там таке, як для Ющенка наприймали в свій час.
Єдине, що точно зміниться - це клоунів на кшталт Луценка і сбушника приберуть. Верховні клоуни дуже заздрісні і не терплять конкурентів.
А от Аваков може залишитись.

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 14 березня 2019, 18:07

Youtube заблокував канал Володимира Зеленського.
Будем надіятись, що назавжди. І подякуємо порохоботам з модерки Ютубу, вони заставили мене сьогодні вперше посміхнутись

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 14 березня 2019, 22:55

padre_bot писав:
14 березня 2019, 18:07
Youtube заблокував канал Володимира Зеленського.
Це з якого.. з якої причини?
Взагалі-то це дуже тривожна річ.

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 15 березня 2019, 16:45

вже розблокували, десь за годину-другу.
писало що за "Масові порушення щодо спаму і правил спільноти"

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 15 березня 2019, 17:47

padre_bot писав:
15 березня 2019, 16:45
вже розблокували, десь за годину-другу.
писало що за "Масові порушення щодо спаму і правил спільноти"
Любопитно. Може в описі було багато лінків.

ну і ще трохи про Зеленського

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 16 березня 2019, 11:49

Американці (за соцопитуваннями укр компанії) кажуть, що Порошенко підріс, а Зеленський упав.

Зображення

Від інших джерел ще такі результати

Зображення

Словом, поки ясно лише те, що Зеленський лідирує.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 16 березня 2019, 16:21

Якщо Порошенко руками СБУ прибере оте непорозуміння, що керує нацдружинами, і самого Авакова, то шум буде страшний, але рейтинг значно підвищиться. Я б тоді за нього проголосував ще в першому турі. Але цього не буде, бо Порошенко не лідер.

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 16 березня 2019, 17:20

боїться, шо аваков виведе ту всю бидлоту на вулиці, а регулярних стичок з поліцією перед виборами йому не треба.
Авакова тре було гнати раніше набагато

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 17 березня 2019, 13:35

Висувають версію, що нацдружини насправді діють в інтересах Порошенка - для того, щоб показати, що він протистоїть агресивним націоналістам. Ну, це якось дуже кучерява версія. По-перше, що спільного мають нацдружини з українськими націоналістами? По-друге, яким чином протистоїть? Робить вигляд, що їх не існує?

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 22 березня 2019, 11:32

Лідер толкає рєчь

Зображення

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 22 березня 2019, 20:23

Віктор Медведчук і кандидат в президенти України Юрій Бойко провели зустріч в Росії з Медведєвим і главою "Газпрому" Міллером.

Бойко заявив, що попросив зустріч з Медведєвим, бо стосунки між країнами вкрай важливі для української економіки
----
ех, блять.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 22 березня 2019, 20:50

І прилетіли на літаку Медведчука, яким можна було летіти, наскільки я зрозумів, тільки з дозволу СБУ. Тобто, з відома Порошенка. Як мінімум - з відома. І щось я не чую від президента, від парламенту, від уряду якоїсь заяви з цього приводу. Тобто, для всіх цих рил це норм процедура. Бо всім їм хочеться, щоб газ транспортували через Україну, бо там величезні гроші через бюджет йдуть. Ну ви пойняли.

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 22 березня 2019, 20:51

СБУ зробили заяву, що проводять розслідування

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 22 березня 2019, 21:39

(пролунав демонічний регіт)

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 23 березня 2019, 18:09

Ну, що... Залишається тиждень до виборів. Треба якось визначатись.
Одразу скажу, що я можу оцінювати (критикувати) тільки претендентів, а не тих, хто за них голосуватиме. Якщо хтось з вас проголосує хоч за Бойка, то це не буде приводом для обструкції чи неповаги. Будем сперечатись, якщо захочете, але не сваритись.

Яка ситуація, загалом?
Зеленський вирішив конвертувати свою популярність в розважальному жанрі у політичний актив. Скорше, навіть не в політичний (бо тоді б починав з меншого - розвиток партії чи участь в іншій, як робив Вакарчук, перемоги в окремих областях, містах і т.п.), а одразу у верховладний. Така собі авантюрка - типу, користуючись моментом, купити забезцінь щось цінне в доведеної до відчаю і бідності людини, яка тобі довірилась. Непорядно.
Здається, він реально настільки самовпевнений і з таким бажанням щось змінити, що почуває себе месією, який от зараз прийде зі сторони у владу і нарешті покаже, як потрібно домовлятись всім зі всіма та організовувати життя країни. Може його енергії та харизми вистачало для того, щоб бути добрим продюсером для кількох телевізійних проектів, але там, де плавають справжні акули, потрібно мати інтелект, хитрість, витримку. Цього Зеленському бракує. Ним будуть крутити інші люди. І нам всім пощастить, якщо це будуть лише наші люди.
Зеленський - це уособлення людей, які а) хочуть тут будувати свою цивілізовану Росію під назвою Україна, а також б) тих, хто думає, що людина "зі сторони" буде реально намагатись подолати закостенілу корумповану державну систему.
Пункт б ще можна якось зрозуміти. Пункт а - ні.

Порошенко, щоб ніхто не мав рожевих ілюзій - це один зі стовпів корумпованої системи України, яка тримає країну у слабкому, хворобливому стані. Вперше, коли я відзначив для себе прізвище Порошенка (дуже давно), це були звинувачення його у махінаціях в бюджетному комітеті ВР (чи щось таке). Потім теж були якісь постійні позови в суди і срачі, до цього букету - партія регіонів, СДПУ(о) і т.п. і т.д. І коли в 2014 році ми за нього голосували, то якраз з цієї причини, бо стовп корупції, на якому трималась країна, був ледь не одним з останніх. Наступні роки показали, що нічого тут змінюватись не буде навіть через війну. Так, Україна вистояла під ударами Росії, і Порошенко відіграв велику роль в цьому, генеруючи відверту москвофобську та проукраїнську політику. Цьому ж служив і багатозгадуваний Томос та реанімація армії.
Але - але! - все інше в країні на даний момент - не краще за те, що було й до того (включно, з періодом Януковича, де Порошенко міністрував): феодально-клановий устрій, безгосподарність, безвідповідальність, безкарність, а поліція, прокуратура і суди обслуговують один одного та олігархів.
З однієї сторони, хотілося б підтримати антиросійську і проукраїнську риторику Порошенка. Але, з іншої сторони, якою ціною? Всім суспільством годувати купку уйобків (проросійських, в тому числі), залишаючись бідною, відсталою, затурканою релігією, країною, на яку всім іншим країнам плювати? Якийсь дисонанс в цьому всьому є... і лицемірство. Це точно проукраїнський курс? Скорше отримаємо цілком протилежні результати.

Тимошенко напевно не закриє свій гештальт, поки не стане президентшою і не втре носа Порошенку. Так і помре, знекровлена цією боротьбою. Сама країна та її громадяни - справа другорядна. Ой, та що там - остання справа.
З такою енергією, артистизмом і ораторськими здібностями вона може винести на вершину політичного життя будь-яку шмату (як це сталося з Ющенком), але сама вона настільки токсична і небезпечна, що більшість адекватних політиків тримається в стороні від неї. Зашкал брехливості та маніпуляцій фактами, відсутність розважливості, відношення до людей, як до тупої біомаси - це недостойна поведінка не лише для президента країни, а й взагалі публічної особи.
Відношення до Росії, до українського курсу якісь розмиті, не окреслені чітко. На сході і півдні України може ляпати одне, приїжджаючи на захід, ляпає інше - лиш би сподобатись більшій кількості людей.

Якби до цієї трійки наближався якийсь більш-менш пристойний кандидат, можна було б топити за нього. Але такого нема. Нема навіть серед тих, хто не наближається.

За кого буду голосувати я? (це я сам себе питаю)
Поки без огиди голосувати нема за кого. В першому турі, напевно, виберу когось, кого більше шкода - наприклад, Кошулинського (ну просто непристойно мала популярність в нього, як на лідера свободівців і націоналістів), або когось більш-менш відомого і ввічливого - типу, Смешка. Проголосував би за Садового, щоб він врешті переселився у столицю, але він - гад - зрадив Ісусика і зійшов з дистанції.
Якщо, при цьому, хтось захоче мене звинувачувати в тому, що Порошенко через таких як я може не вийти у другий тур, то, перепрошую - я слухав порохоботів, і вони сказали, що рейтинги - це все фігня-неправда, і що жоден Зеленський їм не страшний. Ну ок - тоді переживати нема чого.

А що робити з огидою в другому турі, поки не маю уявлення.

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 23 березня 2019, 20:53

Смєшко і Гордон того, ну... агєнти... так каже, принаймні, моя кохана

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 24 березня 2019, 18:21

Подивився, як Кошулинський викручується після питання щодо Махніцького - огидно, огидно. Не буду голосувати.
І що тепер? Доведеться замість виборів йти бухати.

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 24 березня 2019, 18:47

А чого замість? Одне іншому не заважає)

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 24 березня 2019, 20:26

На п'янці я хоч знаю, що робити :)

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 24 березня 2019, 21:32

Ну, як я і передбачав, в фб почались завивання порохоботів: раптом вони заметушились і накинулись на тих, хто збирається голосувати за "непрохідних" чи не йти на вибори, погрожуючи страшними нещастями країні.
Увірували таки в рейтинги і соцопитування?

Відповісти