Щось новеньке у політиці?

padre_bot

Re: Щось новеньке у політиці?

Повідомлення padre_bot » 25 квітня 2019, 16:18

А ще Рада проголосувала за спрощення декларування на митниці. Я в тому не розібрався, але знаючі пишуть, шо закон хороший і дуже потрібний

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 25 квітня 2019, 16:53

А тим часом - Уляна Супрун цитує наших форумчан =)
Може...вона...ще і форум наш читає, інкогніто?)))

Зображення

Leya

Повідомлення Leya » 25 квітня 2019, 17:27

ааааа!! це навіть на форумі)))

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 25 квітня 2019, 20:18

ПИШАЄМОСЬ

Leya

Повідомлення Leya » 25 квітня 2019, 22:57

БЕЗ ВАС БИ ЦЬОГО НЕ БУЛО!

red sweater

Повідомлення red sweater » 25 квітня 2019, 23:18

Вау!!!!!
Лея, ти — наш голос і мудрість!)

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 26 квітня 2019, 00:07

Тепер я буду думати п'ять разів, перш ніж щось тут бовкнути, якщо нас читають такі люди.
(пішов вдягати краватку)

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 28 квітня 2019, 00:36

Штоа? Це написав Зеленський?
З приводу заяв президента РФ Володимира Путіна хочу зазначити наступне.

По-перше, я би не радив російській владі даремно витрачати час, намагаючись спокусити громадян України паспортами РФ. Можливо, і знайдеться хтось, хто й досі перебуває під впливом пропаганди. Можливо, хтось зробить це заради заробітку або ховаючись від кримінальних розслідувань. Ми навіть можемо надати Володимиру Путіну перелік тих громадян України, яким у найближчий час стане дуже некомфортно у країні, яку вони цинічно грабували, зловживаючи високими посадами. Нехай Росія знову вирішує, де найбільше їй потрібні такі «професіонали» - у Ростові чи Магадані.

Але відмінність України, зокрема, полягає у тому, що ми, українці, маємо у своїй країні свободу слова, і вільні ЗМІ, і інтернет. Тому ми чудово знаємо, що російський паспорт надає насправді.
Це право бути заарештованим за мирний протест.
Це право не мати вільних та конкурентних виборів.
Це право взагалі забути про наявність природних прав та свобод людини.
Тому не варто розраховувати, що багато українців захочуть стати «новою нафтою», на яку влада Росії намагається перетворити власний народ.

Українці – це вільні люди у вільній країні. Незалежній, суверенній та неподільній.
Громадянство України – це свобода, гідність і честь. Це те, що ми захистили, і будемо захищати.

Україна не відмовиться від своєї місії бути прикладом демократії для пострадянських країн. І частиною цієї місії буде надання захисту, притулку та українського громадянства всім, хто готовий боротися за свободу. Ми будемо надавати притулок та допомогу всім - всім, хто готовий боротися пліч-о-пліч з нами за нашу і вашу свободу.

Ми будемо надавати українське громадянство представникам усіх народів, які страждають від авторитарних та корумпованих режимів. У першу чергу – росіянам, які сьогодні страждають чи не найбільше.

Не слід говорити з Україною і українцями мовою загроз, військового та економічного тиску. Це не найкращий шлях до припинення вогню та розблокування Мінського процесу.

Я ще раз наголошую, що готовий до переговорів. Я сподіваюсь, що на найближчий зустрічі у Нормандському форматі Росія продемонструє готовність до деескалації. Конкретним підтвердженням цієї готовності має стати взаємний обмін нашими громадянами у форматі «всіх на всіх». Без винятків. З нашого боку ми готові обговорювати нові умови співіснування України та Росії. З розумінням того, що справжня нормалізація відбудеться тільки після повної деокупації. Як Донбасу, так і Криму. Україна не здається! У всіх сенсах цього слова.

Але я маю надію, що у Росії все ж більше прагнуть говорити, ніж стріляти.

Я дійсно не Бог, щоби мої бажання здійснювалися. Але я також пам‘ятаю, що всім можновладцям прийде час дати чесну відповідь за свої вчинки саме перед Ним. Ніхто не потрапить відразу до Раю. Спочатку буде Суд.

Для повного та недвозначного розуміння моєї позиції надаю цей текст також російською мовою, аби нас почули всі.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 01 травня 2019, 02:48

Попустився?

В один день Володимир Зеленський зустрівся з главою Православної церкви України Епіфанієм та главою Української православної церкви (Московського патріархату) Онуфрієм.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 03 травня 2019, 17:53

За півроку, з вересня 2017 до лютого 2018, рейтинг Порошенка зменшився удвічі. А він же був лідером. Це задовго до скандалу з оборонпромом від Бігуса і до того, як Зеленський задумав балотуватись.
Що відбулось у цей час?

Вересень 2017 Грудень 2017 Лютий 2018
Тимошенко Юлiя 17,8 20,5 24,6
Ляшко Олег 8,2 9,2 15,5
Гриценко Анатолiй 11,1 12,8 12,5
Порошенко Петро 18,3 16,9 9,8
Бойко Юрiй 7,5 9,5 9,7
Рабiнович Вадим 9,6 7,8 9,5
Садовий Андрiй 7,5 8,5 4,9
Гройсман Володимир 4,3 3,6 4,2
Тягнибок Олег 3,6 3,2 3,8
Яценюк Арсенiй 1,0 1,0 0,6
Iнший кандидат 11,3 7,1 4,9

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 03 травня 2019, 23:48

Ну що ж, починається. Готуємо нову порцію попкорну.
Один:

Два:

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 04 травня 2019, 00:25

Ми віримо
Ми вважаємо
Ми декларуємо
Ми проти персоналій, але за Порошенка

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 04 травня 2019, 00:28

та да. шо то лайно, шо інше. Але думаю, шо до виборів ще повилазить немало нових формувань. І це цікаво.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 04 травня 2019, 00:38

ну краще за паскуду Коломойського, звичайно

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 04 травня 2019, 16:15

Не подобається мені це все.
Александр Лукашенко в Пекине искал возможность поговорить с российским президентом Владимиром Путиным: "Владимир Владимирович, нам бы поговорить".
В какой-то момент удачно рядом с Путиным оказался Назарбаев и убедил его выслушать главу Беларуси. Лукашенко провел весьма эмоциональную короткую беседу в присутствии первого президента Казахстана. Диалог не заладился. Лукашенко вышел из себя, распсиховался, швырнул красный стул и вместе с сыном Николаем покинул конгресс-центр.
Не заезжая в отель Лукашенко направился сразу в аэропорт. Для внепланового вылета самолета отложили десятки рейсов.
Председатель КНР был вынужден прервать международную встречу для прояснения ситуации. Президентский кортеж Лукашенко несся по Пекину в аэропорт, когда ему пытался дозвониться Си Цзиньпин. Вызываемый абонент не ответил.
"Ничего страшного. Александр Григорьевич, переутомился", - так прокомментировал историю Путин в беседе с председателем Си.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 08 травня 2019, 15:35

Ну все - тримайся, Зеленський!
Вакарчук йде на парламентські.

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 10 травня 2019, 17:57

Не пройшло і пів року, яка єдина помісна починає тріщати. ТАК НЕСПОДІВАНО!!!11
-------------------------------
Почесний патріарх ПЦУ Філарет має намір відновити Київський патріархат.

Повідомляється, що раніше всі єпископи ПЦУ отримали запрошення від Філарета на так звану братську бесіду. За інформацією журналістів, він збирає архієреїв, щоб обговорити перспективи відновлення Київського патріархату, який би хотів очолити.

Водночас предстоятель Православної церкви України митрополит Епіфаній заявив, що його на цю зустріч не запрошували. Він додав, що після розпуску УПЦ КП у нього з Філаретом – конфлікт, і вони ні разу не правили службу разом.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 10 травня 2019, 19:12

Епіфаній дуже не впевнений, не харизматичний.
Я був реально здивований, що його на таке діло поставили. Хіба, щоб свідомо це діло завалити.

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 15 травня 2019, 17:04

Встигли. Порох підписав закон про мову. Фух.
Тепер лиш аби Зе все не просрав.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 15 травня 2019, 18:30

Ну, як ти розумієш, в нас на кожен закон знайдеться накладений болт. І я боюсь, через кількість накладених на цей (потрібний - так) закон болтів, його просто не буде помітно.
Тобто, спочатку мала би бути державна концепція/декларація того, як країна бачить тотальний перехід на українську мову (і для чого це потрібно), популяризація української культури, введення української термінології тощо. Це дуууууже складна задача. Але хоч якось це має проявлятись, крім загальних гасел і істерик Фаріон.
І вже тоді можна підтягувати примусові заходи - закони, які будуть виконуватись, а до порушників застосовуватись покарання.

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 15 травня 2019, 21:04

Ех...

Почесний патріарх ПЦУ Філарет заявив, що Порошенко і предстоятель ПЦУ Єпіфаній його обдурили.
За його словами, між ним, Єпіфанієм, Порошенко і архієреями була досягнута усна домовленість, що всередині країни церквою керуватиме він, а на зовнішньому рівні її представлятиме Єпіфаній

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 16 травня 2019, 12:30

Вакарчук представив свою політичну партію. Вона має назву "Голос".
Сам співак називає новостворену політичну силу "партією справжніх змін".

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 16 травня 2019, 13:27

- Ми створюємо політичну силу - партію справжніх змін

Такою інтонацією, Славко, промовляють на похованнях, коли справжні зміни можуть лише вкладатися в труну, а не створюватись.
Мені навіть довелося підвищити звук у колонках, щоб почути цю "радісну новину".

Загалом, виступ дуже кволий, з невиправданими паузами (для оплесків, яких не було?), непереконливий, неконкретний, мало емоційний.

- А зараз Верховна Рада перетворилась на токсичне болото, яке засмоктує наше майбутнє

А коли ти, Славко, був депутатом, яким болотом була ВР? Нинішня ВР - одна з найбільш прогресивних і корисних для України зі всіх, що були. Це якось тупо нарікати, що от раптом ВР скурвилась, лише для того, щоб аргументувати свою мотивацію створити партію саме зараз (привіт Садовому).

Потім був епізод проти олігархів (дісталось чомусь лише Порошенку, хоч прізвище не називалось) і про українські інтереси понад усе, і про все заради людини.

От тут є протиріччя. Якщо все робити заради людини, то доведеться трохи забути про українські і державні інтереси. І навпаки. Славко, ну камон! Ти цього не розумієш чи просто треба щось бла-бла-бла?

"екзистенційний вибір" - :D ця філософська мішура розрахована явно не на виборців Зеленського.

Поки я розцінюю партію Голос, як спробу заволодіти частиною тих, хто пишається своїми 25%. Тобто, насправді - 15%. Тобто буде не більше 10%.
Все залежить від того, скільки вдасться переманити від "Слуги народу". Тут хіба мала би спрацювати постійна націленість на "проти олігархів".

(про графічне виконання партійних атрибутів мовчу)

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 16 травня 2019, 17:02

Твіттерчук, коротше, в свому амплуа - за все добре, проти всього поганого. Голосувати за це шапіто я звісно ж не буду (взагалі, певно, не буду). І знов ця сумна штука, коли нова політ. сила формується навколо імені, а не ідеї.

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 16 травня 2019, 18:17

Перші результати соц.опитувань від групи "Рейтинг" (30 квітня - 10 травня):

Слуга народа - 39.9
Оппоплатформа За життя - 10.9
БПП Солидарность - 10.6
Батькивщина - 9.1
Сила и честь - 5.1
Гражданская позиция - 5.0

Оппоблок - 3.5
Радикалы - 3.3