Допомога у створенні контенту

Відповісти
Gadmin
Site Admin

Допомога у створенні контенту

Повідомлення Gadmin » 12 жовтня 2018, 13:44

Ви люди творчі, з фантазією - а тому можете допомогти створити кілька проектів і увійти у всесвітню історію.
Що б я хотів учудити чи вичворити, як каже Йормунганд:

Є така потреба: змусити себе (чи когось) робити фізичні вправи. Це нелегко. Справа навіть не в тому, щоб знайти мотивацію, а мені просто нудно це робити. Якби я уявляв себе частиною якоїсь цікавої історії, де потрібно іноді проявляти активність, було б чудово.
Як би це виглядало?
Наприклад, існує сайт, де у вас є ферма (ну, для прикладу - щоб зрозуміти принцип). Вам треба годувати сім'ю, доглядати за рослинами, збирати врожай, боротись зі шкідниками, протистояти стихійним лихам та ворогам.
Я відкриваю сайт, і починаю "роботу" - мені показують, що робить фермер, і якими вправами я це маю реалізувати на практиці. Фермер йде по полю - я крокую на місці, високо піднімаючи коліна. Фермер набирає воду в криниці - я роблю махові вправи руками. Ну і т.д.
За один захід я виконую десятихвилинний комплекс вправ. Через кілька годин сайт запропонує мені наступний пакет вправ. Якщо відвідувач не приходить - ферма поступово руйнується і гине - ай-яй-яй.
Головне - підтримувати інтерес людини, щоб вона мала бажання зайти і щось робити. Має бути якийсь загальний сюжет, більш дрібні епізоди і потреба в повторюваних діях.
Ферма - це лише для прикладу. Теми можуть бути різноманітні: детектив, шпигунські ігри, космос, містика, магічний світ - що вас би змусило підняти дупу
► Показати
Що б ви порадили? Як краще це зробити? Якою темою вас би можна було зачіпити?

Відлюдник

Re: Допомога у створенні контенту

Повідомлення Відлюдник » 12 жовтня 2018, 15:49

Що додати, коли відповідь вже є в спойлер-віконці? :D

п.с. Я б мотивувався якоюсь тематикою сходу, щоб робити йогу. Типу тибетський монах встає вранці і т.д. Бо на це в мене, власне, мотивації не вистачає. І, так, тибетські монахи навряд чи роблять йогу. :)

padre_bot

Re: Допомога у створенні контенту

Повідомлення padre_bot » 12 жовтня 2018, 16:55

Головне - мінімум тексту, більше відео-аудіо матеріалів і ориджинал контент. Шо там зараз в трендах за бугром, шо в нас ше не прижилось?

Відповісти