Nilgy Ellrats: без категорії

Модератор: Nilgy Ellrats

Відповісти
Nilgy Ellrats

Nilgy Ellrats: без категорії

Повідомлення Nilgy Ellrats » 16 листопада 2018, 01:55

Думки, ідеї, які ще не знаю куди застосувати і чи треба. Такі собі записки на полях.

Nilgy Ellrats

Re: Nilgy Ellrats: без категорії

Повідомлення Nilgy Ellrats » 16 листопада 2018, 01:59

Останнім часом щось почала більше серфити по мережі та хавати всякий сумнівний контент. Сьогодні от навіть від початку до кінця прочитала слізливий текст на тему "Не будь мудаком, не здавай батьків в притулок на старості".
В мене сумнів викликала багаторазова апеляція автора статті до якогось бога, сім'ї, традицій... От нудить мене від таких текстів, де дідусь і мертву бабцю досі любить, і молитви шепоче про те як він до рідної хвіртки та бабціної могилки хоче, ще й, виявляється, коли головний герой був малий та хворий - розважав його, а не покидав. Автор от ні крапельки не соромиться мені пальцем вказувати: "Дивись, оце ДОБРЕ, а оце - ПОГАНО! Повтори..."

Я от думаю: не логічно якось ніхуя, бо отакого хорошого, коханого, ідеального батька, якого цінують, без вагомих причин навряд залишать на свята самого собі в палаті плакати. Якщо ж навіть твої власні діти чомусь не мають бажання з тобою спілкуватися, то може це не зніхуя?

Я от лише в цьому році перестала демонізувати тирана з мого дитинства. Так, я тепер можу тримати в фокусі і купу корисних речей, які ця людина для мене свого часу зробила, адекватні ідеї, які таки привила тощо. Все одно бачити цю людину не маю жодного бажання, бо гівна було явно задохуя. Половину прожитого разом часу я мріяла про день, коли НЕ подзвоню, НЕ приїду і НЕ допоможу. Вже роками успішно реалізовую цей сценарій. У мене є на це причини. Нєхуй ідеалізувати людей (взагалі), а тим паче на основі банального віку.

шаман

Re: Nilgy Ellrats: без категорії

Повідомлення шаман » 16 листопада 2018, 12:12

як на мене, то батьки - така штука, що ламає і, частіше за все, викривляє уявлення про нормальний перебіг подій загалом. але, у світі поламаних людей жити значно цікавіше, бо вони глибші і чуйніші. менше з тим, це ще одне моє хвореньке уявлення :D але мені подоб'. себто, думаю, не ситуації рішають, (що відбуваються з нами), а те, як ми реагуємо. бо ж з мільйонами інших трапляється купа гівна. і всі вигрібають по-своєму) так виховується і почерк, і витримка. хи.

інший бік питання - від того, що у тебе є імунітет до гівна, більше його все одно не хочеться. і уникати провокативних моментів - норм. головне не перестаратись з самозахистом, і не закритись від усього зовсім глибоко в собі :lol:

Відповісти