Євробачення

Відповісти
Аватар користувача
Gadmin
Site Admin
Повідомлень: 955
З нами з: 29 липня 2018, 13:21

Євробачення

Повідомлення Gadmin » 27 лютого 2019, 11:48

Як ви знаєте (а якщо не знаєте, то давно не читаєте мої пости), я цілком нормально відношусь до Євробачення. Це трохи своєрідний... м-м-м... конкурс з пісенними виступами. Такий собі талант-шоу глобального масштабу.
Чим подобається? Це привід порадіти за дійсно хороші пісні, яких на конкурсі пару відсотків обов'язково є, а також привід постібатися з відвертого шлаку, якого там половина.
Що цікаво - що, починаючи з національних відборів і закінчуючи фіналом, присутня велика доля невизначеності. Що там встрелить в голову тим голосувальникам - фіг його знає. Сьогодні вони голосують за банальну сплагіатовану попсу, а завтра за Лорді, сьогодні за цнотливі костюмчики, а завтра за Кончіту.
Звісно, в цьому всьому присутня і геополітика. Скандинави можуть більш прихильно ставитись до скандинавів, балканці до балканців, совки до совка і т.п.
Без цього всього було б нудно, чесно кажучи. І поки організаторам якось більш-менш вдається балансувати на межі повного дурдому.

Аватар користувача
Gadmin
Site Admin
Повідомлень: 955
З нами з: 29 липня 2018, 13:21

Re: Євробачення

Повідомлення Gadmin » 27 лютого 2019, 12:35

Євробачення 2019 починається для нас зі скандалу на національному відборі, який може закінчитись тим, що від України ніхто не поїде. Це не перший скандал, але цього разу він дуже розлогий.
По-перше, я дивуюсь, хто такий вумний відбирає претендентів? От, наприклад, дивлюсь "Голос країни" - купа талановитих співаків з шикарними виступами наживо. А у нас на відборі Євробачення - якісь фріки чи нездари з нудними піснями. За жодного голосувати не хочеться.
По-друге, невже в журі не можна знайти хоч одного українця (не за паспортом, маю на увазі)? Я вже мовчу, щоб в журі всі були українцями - це для нас чомусь нонсенс.
По-третє, а чи не можна не перетворювати конкурс на бенефіс Притули?

Ну і зрештою - сам скандал. Вибухати почало після розмови Скрипіна з гуртом Анна Марія. Дівчата самі з Криму, а їх батьки мають якісь там не останні посади на окупованому півострові. На контрольному питанні "Чий Крим?" дівчата відморозились - віджартувались, мовляв "наш - Анни і Марії". В принципі, їх зрозуміти можна - скажеш прямо так чи так - і ти відвертий, публічний ворог або там, або тут. Воно їм треба?
А з другого боку - ну ви ж ідете на інтерв'ю, ви йдете на великі сцени, то будьте готові, що вас ще й не про таке будуть питати (та й питати не будуть), і залишитись білим та пухнастим для всіх не вийде.
Скрипін такту і мудрості не проявив - опісля навіть обізвав дівчат тупою ватою. Конфлікт почав палати коричневим полум'ям, переливаючись у соцмережі, а потім і на фінал нацвідбору. Питання "Чий Крим" доповнилось любопитством, а чи не гастролюють учасники Росією (чому ж не почали з членів журі? а чому ж вас це не цікавило до початку відбору?).
Словом, у нас раптом прозріли, що співаки можуть не тільки одягатись, як шльондри, а й вести себе відповідно. І хоча в нашій країні навіть на найвищих щаблях влади не стидаються співпрацювати з країною-агресором, але чомусь саме виступ на Євробаченні став епіцентром боїв за незалежність України :roll:

За оцінками журі і голосуванням глядачів переможницею відбору стала Марув з її магнетичною вагінотворчістю. В принципі, організувати велику кількість есемесок - це зовсім не складно, були б гроші. Ну, але якщо навіть журі поставило Марув на другу сходинку, то я коментувати виступ не буду. Так само як і її белькотіння про відокремленість музики і політики - це просто фізично неможливо слухати.

Тепер скандал отримав новий імпульс - НСТУ викотило договір з новими пунктами в ньому, де, фактично, учасник Євробачення ставав рабом НСТУ. Крок вправо, крок вліво, не так сказане слово - мільйонні штрафи. Учасник тепер - це не тільки співак, а й месіонер, який повинен вміти донести правильну політінформацію для закордонних журналістів. У нас же більше ніхто цим не займається (я серйозно) - тільки в учасників Євробачення є така можливість. На них вся надія, ага, ага.
Ще один пункт - не гастролювати Росією протягом 3 місяців. Штоа?!! Хто це придумує вопше? Чому саме 3 місяців? Це що, Каша Сальцова в НСТУ генерує такі ідеї? Ніби ж не дурна дівчинка. ЧСВ трохи бурлить?

Словом, на даний момент, від поїздки на Євробачення на запропонованих умовах відмовилась не тільки Марув, а й Джаз і Казка. І якщо НСТУ з Кашею теж стануть у позу, то не поїде ніхто. А якщо хтось зголоситься, то стане штрейкбрехером.
Це така символічна ситуація, такий жир - хоч намазуй на хліб.

Аватар користувача
Gadmin
Site Admin
Повідомлень: 955
З нами з: 29 липня 2018, 13:21

Re: Євробачення

Повідомлення Gadmin » 27 лютого 2019, 16:19

От - НСТУ виклало пункти договору і прокоментувало їх.
https://suspilne.media/news/1252
  • Не допускати під час перебування на сцені та під час відеозйомки будь-яких висловлювань, жестів та інших дій, не передбачених сценарієм
  • Брати участь у репетиціях, зйомках, телевізійних, радіопрограмах, промо-турах, прес-конференціях, інтерв’ю та інших заходах, визначених організатором
  • Не проводити прес-конференцій та не давати інтерв’ю щодо підготовки та проведення Євробачення без попереднього погодження
  • Не допускати будь-яких дій, висловлювань чи проявів, які можуть мати політичний зміст або можуть бути використані в політичному аспекті
  • Не допускати висловлювань, які можуть ставити під сумнів питання територіальної цілісності та забезпечення безпеки України
  • Не гастролювати на території Російської Федерації протягом періоду з дати підписання договору та ще 3 місяці опісля завершення конкурсу
  • Підготувати потрібні документи для в’їзду на територію країни проведення Євробачення
  • Нести самостійно всі витрати, пов’язані з участю в Євробаченні
  • Передати окремі права інтелектуальної власності на конкурсний твір та права на матеріали, які використовуються у зв’язку з Євробаченням
  • Сплатити штраф у випадку порушення зобов’язань чи завдання збитків
Червоним виділив нововведення. Туповато, але нічого такого кримінального. Але наші шльондри вирішили не зв'язуватись. Вони вже й так отримали непоганий піар для виступів в расєюшке.

Аватар користувача
padre_bot
Повідомлень: 382
З нами з: 29 липня 2018, 19:53
Звідки: Ґодрикова Долина

Re: Євробачення

Повідомлення padre_bot » 27 лютого 2019, 16:38


Аватар користувача
padre_bot
Повідомлень: 382
З нами з: 29 липня 2018, 19:53
Звідки: Ґодрикова Долина

Re: Євробачення

Повідомлення padre_bot » 27 лютого 2019, 18:28

Україна відмовилась від участі у Євробаченні.
Щойно про це повідомила у прямому ефірі UA Перший Саша Кольцова a.k.a. Каша Сальцова

На мою скромну думку - ну і чудово.

Аватар користувача
Gadmin
Site Admin
Повідомлень: 955
З нами з: 29 липня 2018, 13:21

Re: Євробачення

Повідомлення Gadmin » 27 лютого 2019, 18:33

Єдиний норм вихід на цей момент.

Аватар користувача
Gadmin
Site Admin
Повідомлень: 955
З нами з: 29 липня 2018, 13:21

Re: Євробачення

Повідомлення Gadmin » 27 лютого 2019, 18:34

Ще б я пожиттєво забанив для укр. телебачення всіх, хто відмовився.

Аватар користувача
padre_bot
Повідомлень: 382
З нами з: 29 липня 2018, 19:53
Звідки: Ґодрикова Долина

Re: Євробачення

Повідомлення padre_bot » 27 лютого 2019, 18:39

Ну їхня відмова - очевидна штука, бо кожен з цих гуртів на контракті в продюсерів, а продюсеру треба продовжувати заробляти бабки без лишніх гімороїв.
Он, Марув вже анонснули сольник в Києві і, впевнений, зберуть повний зал на цьому всьому шумі.

Аватар користувача
Gadmin
Site Admin
Повідомлень: 955
З нами з: 29 липня 2018, 13:21

Re: Євробачення

Повідомлення Gadmin » 27 лютого 2019, 18:51

Та в них у росєї кілька концертів заплановано найближчим часом. Треба, дійсно, їм то Євробачення після такого піару?

Відповісти