Євробачення

Відповісти
Gadmin
Site Admin

Євробачення

Повідомлення Gadmin » 27 лютого 2019, 11:48

Як ви знаєте (а якщо не знаєте, то давно не читаєте мої пости), я цілком нормально відношусь до Євробачення. Це трохи своєрідний... м-м-м... конкурс з пісенними виступами. Такий собі талант-шоу глобального масштабу.
Чим подобається? Це привід порадіти за дійсно хороші пісні, яких на конкурсі пару відсотків обов'язково є, а також привід постібатися з відвертого шлаку, якого там половина.
Що цікаво - що, починаючи з національних відборів і закінчуючи фіналом, присутня велика доля невизначеності. Що там встрелить в голову тим голосувальникам - фіг його знає. Сьогодні вони голосують за банальну сплагіатовану попсу, а завтра за Лорді, сьогодні за цнотливі костюмчики, а завтра за Кончіту.
Звісно, в цьому всьому присутня і геополітика. Скандинави можуть більш прихильно ставитись до скандинавів, балканці до балканців, совки до совка і т.п.
Без цього всього було б нудно, чесно кажучи. І поки організаторам якось більш-менш вдається балансувати на межі повного дурдому.

Gadmin
Site Admin

Re: Євробачення

Повідомлення Gadmin » 27 лютого 2019, 12:35

Євробачення 2019 починається для нас зі скандалу на національному відборі, який може закінчитись тим, що від України ніхто не поїде. Це не перший скандал, але цього разу він дуже розлогий.
По-перше, я дивуюсь, хто такий вумний відбирає претендентів? От, наприклад, дивлюсь "Голос країни" - купа талановитих співаків з шикарними виступами наживо. А у нас на відборі Євробачення - якісь фріки чи нездари з нудними піснями. За жодного голосувати не хочеться.
По-друге, невже в журі не можна знайти хоч одного українця (не за паспортом, маю на увазі)? Я вже мовчу, щоб в журі всі були українцями - це для нас чомусь нонсенс.
По-третє, а чи не можна не перетворювати конкурс на бенефіс Притули?

Ну і зрештою - сам скандал. Вибухати почало після розмови Скрипіна з гуртом Анна Марія. Дівчата самі з Криму, а їх батьки мають якісь там не останні посади на окупованому півострові. На контрольному питанні "Чий Крим?" дівчата відморозились - віджартувались, мовляв "наш - Анни і Марії". В принципі, їх зрозуміти можна - скажеш прямо так чи так - і ти відвертий, публічний ворог або там, або тут. Воно їм треба?
А з другого боку - ну ви ж ідете на інтерв'ю, ви йдете на великі сцени, то будьте готові, що вас ще й не про таке будуть питати (та й питати не будуть), і залишитись білим та пухнастим для всіх не вийде.
Скрипін такту і мудрості не проявив - опісля навіть обізвав дівчат тупою ватою. Конфлікт почав палати коричневим полум'ям, переливаючись у соцмережі, а потім і на фінал нацвідбору. Питання "Чий Крим" доповнилось любопитством, а чи не гастролюють учасники Росією (чому ж не почали з членів журі? а чому ж вас це не цікавило до початку відбору?).
Словом, у нас раптом прозріли, що співаки можуть не тільки одягатись, як шльондри, а й вести себе відповідно. І хоча в нашій країні навіть на найвищих щаблях влади не стидаються співпрацювати з країною-агресором, але чомусь саме виступ на Євробаченні став епіцентром боїв за незалежність України :roll:

За оцінками журі і голосуванням глядачів переможницею відбору стала Марув з її магнетичною вагінотворчістю. В принципі, організувати велику кількість есемесок - це зовсім не складно, були б гроші. Ну, але якщо навіть журі поставило Марув на другу сходинку, то я коментувати виступ не буду. Так само як і її белькотіння про відокремленість музики і політики - це просто фізично неможливо слухати.

Тепер скандал отримав новий імпульс - НСТУ викотило договір з новими пунктами в ньому, де, фактично, учасник Євробачення ставав рабом НСТУ. Крок вправо, крок вліво, не так сказане слово - мільйонні штрафи. Учасник тепер - це не тільки співак, а й месіонер, який повинен вміти донести правильну політінформацію для закордонних журналістів. У нас же більше ніхто цим не займається (я серйозно) - тільки в учасників Євробачення є така можливість. На них вся надія, ага, ага.
Ще один пункт - не гастролювати Росією протягом 3 місяців. Штоа?!! Хто це придумує вопше? Чому саме 3 місяців? Це що, Каша Сальцова в НСТУ генерує такі ідеї? Ніби ж не дурна дівчинка. ЧСВ трохи бурлить?

Словом, на даний момент, від поїздки на Євробачення на запропонованих умовах відмовилась не тільки Марув, а й Джаз і Казка. І якщо НСТУ з Кашею теж стануть у позу, то не поїде ніхто. А якщо хтось зголоситься, то стане штрейкбрехером.
Це така символічна ситуація, такий жир - хоч намазуй на хліб.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 27 лютого 2019, 16:19

От - НСТУ виклало пункти договору і прокоментувало їх.
https://suspilne.media/news/1252
  • Не допускати під час перебування на сцені та під час відеозйомки будь-яких висловлювань, жестів та інших дій, не передбачених сценарієм
  • Брати участь у репетиціях, зйомках, телевізійних, радіопрограмах, промо-турах, прес-конференціях, інтерв’ю та інших заходах, визначених організатором
  • Не проводити прес-конференцій та не давати інтерв’ю щодо підготовки та проведення Євробачення без попереднього погодження
  • Не допускати будь-яких дій, висловлювань чи проявів, які можуть мати політичний зміст або можуть бути використані в політичному аспекті
  • Не допускати висловлювань, які можуть ставити під сумнів питання територіальної цілісності та забезпечення безпеки України
  • Не гастролювати на території Російської Федерації протягом періоду з дати підписання договору та ще 3 місяці опісля завершення конкурсу
  • Підготувати потрібні документи для в’їзду на територію країни проведення Євробачення
  • Нести самостійно всі витрати, пов’язані з участю в Євробаченні
  • Передати окремі права інтелектуальної власності на конкурсний твір та права на матеріали, які використовуються у зв’язку з Євробаченням
  • Сплатити штраф у випадку порушення зобов’язань чи завдання збитків
Червоним виділив нововведення. Туповато, але нічого такого кримінального. Але наші шльондри вирішили не зв'язуватись. Вони вже й так отримали непоганий піар для виступів в расєюшке.

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 27 лютого 2019, 16:38

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 27 лютого 2019, 18:28

Україна відмовилась від участі у Євробаченні.
Щойно про це повідомила у прямому ефірі UA Перший Саша Кольцова a.k.a. Каша Сальцова

На мою скромну думку - ну і чудово.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 27 лютого 2019, 18:33

Єдиний норм вихід на цей момент.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 27 лютого 2019, 18:34

Ще б я пожиттєво забанив для укр. телебачення всіх, хто відмовився.

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 27 лютого 2019, 18:39

Ну їхня відмова - очевидна штука, бо кожен з цих гуртів на контракті в продюсерів, а продюсеру треба продовжувати заробляти бабки без лишніх гімороїв.
Он, Марув вже анонснули сольник в Києві і, впевнений, зберуть повний зал на цьому всьому шумі.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 27 лютого 2019, 18:51

Та в них у росєї кілька концертів заплановано найближчим часом. Треба, дійсно, їм то Євробачення після такого піару?

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 22 квітня 2019, 11:22

Eurovision 2019 (14, 18 травня 2019)

Всі пісні
https://www.youtube.com/playlist?list=P ... KZpl5nJZRX

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 22 квітня 2019, 11:41

Албанія
Невимовні страждання секс-бомбині. Захотілось пристрілити, щоб не мучилась. Звуки з горла лізли, наче їх треба було витягати кліщами.
Загалом, трохи краще, ніж я традиційно очікую від Албанії.

Вірменія
Класно. І вокал хороший, і постановка цікава. Чекатиму виступу в прямому ефірі.
І ще хтось каже, що Євробачення це гавно?

Австралія
Ахахаха - я радий, що австралійці розбавляють Євробачення своїми виконавцями. Пісня трохи дивакувата, але разом з оригінальною постановкою номер виглядає цікаво і весело, по-цирковому.

Австрія
Дівчинка (тридцятилітня, на вигляд) з голубим волоссям співає жалісливу пісню і пускає сльозу. Ця сльоза запланована в прямому ефірі? Пісня непогана, і голос цікавий.

Азербайджан
І знову цілком достойний номер. Кліп дуже цікавий, але ясно, що на сцені такого не покажеш.

Білорусь
Традиційний білоруський єврошлачок. Але є тут щось привабливе. Беквокал, чи що?

Бельгія
Хлопчик на фоні свого гарему співає про щось дуже серйозне. Голос приємний. Разок послухати можна.

Хорватія
Старанне виконання єврошлаку.

Кіпр
Я навіть подумав, чи це, бува, не наша Марув прокралась на Євробачення через Кіпр - лише трохи переробила пісню, додавши слів і нот, але залишила трубний програш і еротику (щоправда, без вульгарності).

Чехія
Щось таке для студентського радіо.

Данія
Смішна позитивна дівчинка з заячими зубами роздавала всім любов. Співає приємно. Пісня простенька.

Естонія
У хлопця цікавий тембр. Пісня занудненька. Для чого там ще приліпили блондинку на кілька слів - не ясно.

Фінляндія
Єврошлак

Франція
Якісний, емоційний єврошлак. Блідий варіант Кончіти Вурст.

Грузія
Щось пафосне і безбарвне.

Німеччина
Дует називається "S!sters", але щось не схоже, що це сестри. Кожна з виконавиць по-своєму цікава, зі своїм особливим голосом. Разом звучать сильно. Нічого особливого, але як для Німеччини - дуже хороший виступ.

Греція
Демонстрація вокалу під музику. Захотілося записати співачку до ЛОРа через звуки набряклого горла. Ну це така особливість голосу.

Угорщина
Козлині переливи. Не можу таке слухати.

Ісландія
Хе-хе - провокативненько. Такий собі панк-раммштайн. Цікаво, як це все буде звучати і виглядати на сцені.

Ірландія
Позитивно, легко, просто. Але треба слухати, як дівчинка заспіває наживо.

Ізраїль
Козлині переливи.

Італія
Євроарабська молодіжна читанка. Голос з дуже густим чоловічим тембром.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 22 квітня 2019, 13:57

Латвія
Спокійний ретрошлак по дорозі на цвинтар.

Литва
Це називається фальцет? З фальцетом прикольно. А так - звичайний єврошлак.

Мальта
Пухкенька дівчинка з хорошим вокалом, але з нуднющою піснею. Купа переглядів на Ютубі... гм...

Молдова
Єврошлак з рагульским кліпом.

Чорногорія
Незрозуміла нудна мішанина від гіперактивних підлітків.

Північна Македонія
Страждання і кривляння з вкрай невдалим макіяжем (ну хоч волосся в носах тим жінкам можна було б підстригти?)

Норвегія
гу-нна-нунна гунна-гелой-гунна - єврошлак з фольклорним забарвленням

Польща
Сподіваюсь, на сцені буде нормальний номер і вокал, а не те, що дзижчить у поляка в голові після літра горілки.

Португалія
Що це було? В Португалії дозволили важкі наркотики?

Румунія
Єврошлак.

Росія
Шлак.

Сан-Маріно
Виступ в барі на круїзному лайнері (хоч я там ніколи не був, але так мені видається) років 30 назад.

Сербія
Моторошні жіночі страждання. Шлак.

Словенія
Приємний спокійний жіночий голос напівпошепки. Не знаю, як цей ASMR прозвучить на сцені.

Іспанія
Запальний південний єврошлак.

Швеція
Єврошлак у виконанні типового-типового шведа - як вже звично для скандинавів.

Швейцарія
Єврошлак

Нідерланди
Чоловічі страждання майже без козлячих переливів. З відеорядом сприймається гармонійно, а на сцені буде нудновато. Багато переглядів на Ютубі.

Великобританія
Британці тримають марку на Євробаченні - нічого вартого уваги намагаються не вивозити з країни.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 22 квітня 2019, 14:44

Під кінець списку щось пішло забагато шлаку. Може я просто змучився дивитись і записувати враження.
Словом, половину пісень можна спокійно наживити собі в плейлист і послухати під час роботи. Кілька пісень зі списку можна послухати навіть із задоволенням і не один раз. Лідера я не визначив.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 16 травня 2019, 22:38

Кончіта Вурст із сережкою у вигляді хреста (подвійного) - це якийсь оксиморон. Йому Їй залишилось лише тягнути за собою візок із камінням.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 17 травня 2019, 14:30

Як то буває - в прямому ефірі наживо виступи учасників виявляються трохи гіршими чи трохи кращими, ніж у заявках.
Але часом просто сидиш і дивуєшся - ну що сталося? Свідомо вирішили провалити виступ?
У Вірменії був класний номер в кліпі. А що показали в Ізраїлі? Жахливий костюм з огидними ботфортами, через які стирчать товсті ноги. Темне одоробло на темній сцені - і тільки два обрубка ніг світяться.
Кудись взагалі загубили хореографію. Де команда? Голос співачки теж часом зникав десь у нетрях мікрофону.
Просто зіпсували виступ. Одна з найкращих пісень у заявках не потрапила у фінал.

Взагалі, у фіналі залишилось 5-7 пісень досить якісних і цікавих. Але явного лідера нема. Значить, як завжди, це шанс для Росії, де технології голосування добре пророблені, як всі вже знають.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 19 травня 2019, 15:01

Трохи цікавого по Євробаченню 2019 в Тель-Авіві.
Перемогли Нідерланди. Це було більш-менш очікувано.
В загальному концерті взяла участь Мадонна (яка підтримує Ізраїль у палестинському питанні). Насправді, випускати цю бабцю на сцену вже давно не варто.
Також там з піснею засвітилась і Сердючка. Так що, не можна сказати, що Україна не брала участь.
Учасники від Ісландії вирішили підтримати Палестину, розгорнувши палестинські шалики, і телебачення це показало. Ісландці нагадали мені школярів, які почуваються героями, коли матюкаються до дорослих.

Результати голосування цікаво проглядати окремо - по журі, і по телеглядачам. Тобто спочатку по країнах нам повідомляють рішення журі. А вже потім додають результати по глядачах.
Такий мікс, як на мене, покращив ситуацію загалом. Але, якщо дивитись окремо, все ж бувають непонятки. Наприклад, зараз журі на перші місця поставили Швецію і Пн. Македонію. Мене, наприклад, вони зовсім не зацікавили. Ну, нехай вони добре витягують ноти, і що?
В той же час, Норвегію журі поставили аж на 15 місце. А глядачі на перше! (відзначу, що на самому конкурсі норвежці значно покращили свій номер порівняно із заявочним варіантом)
Але загалом, повторюся, результатами я задоволений.

Росія, як завжди - вигрібає за рахунок голосування глядачів. І це країни постсовка. Взагалі-то організаторам вже треба якось розслідувати це діло чи хоча б звернути увагу на те, яким чином в Росії виграють дитячий Голос.

Серед кумедного:
- серед журі за Ізраїль проголосували лише білоруси - і це 12 балів !?? (розігнати це журі нафіг)
- серед журі 12 балів Росії поставив лише Азербайджан і лише Азербайджану 12 балів поставила Росія (те саме Греція з Кипром)
- серед глядачів нуль! балів отримала Німеччина з досить непоганим виступом (Сістерз) - не можу цього зрозуміти

https://eurovisionworld.com/eurovision/2019

Відповісти