Голос країни, х-фактор та інші талант-шоу

Gadmin
Site Admin

Голос країни, х-фактор та інші талант-шоу

Повідомлення Gadmin » 14 квітня 2019, 20:02

padre_bot

Re: Голос країни, х-фактор та інші талант-шоу

Повідомлення padre_bot » 14 квітня 2019, 23:56

Перестав дивитись після нокаутів. А що, вартує повернутись?

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 15 квітня 2019, 01:07

Вже не так цікаво, як раніше, але кілька непоганих виступів було.
Монатік, наприклад, плакав так, що намочив собі труси.

red sweater

Повідомлення red sweater » 15 квітня 2019, 02:24

голос як шоу давно здулось.
дивлюсь більше за інерцією, ніж тому що дійсно цікаво.
мені не запам‘ятався жоден виступ. хоча наче всі голосисті

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 15 квітня 2019, 20:59

Як саме воно могло здутись? :)
Якось погано організовано чи нема талановитих виконавців?

red sweater

Повідомлення red sweater » 20 квітня 2019, 02:16

Усього по-троху.
По-перше, самі номери та репертуар. В таланті людей я не сумніваюсь і це заслуговує поваги. Але пам‘ятаю в раніших випусках мене завжди хтось зачіпав, запам‘ятовувалися кілька виконавців. Як і самою піснею, так і своєю особистістю.
Цього сезону я взагалі нікого не можу згадати. Ні на сліпих, ні в подальшій боротьбі. При тому шо там всі голосисті.

По-друге, якщо відійти від сліпих етапів і розглядати роботи з тренерами, то там якась бридня виходить. От цього сезону не було жодного номеру, який би хотілось послухати повторно чи мати в плейлисті. І взагалі підбір самих пісень —— ну такоє.

По-третє, неможливо нормально послухати пісні, тому що постійно зненацька вставляють якісь дурнуваті коментарі, переривають композицію. Що за неповага? І загалом сама постановка шоу. Цього сезону акцент на «маленький герой йде до мрії і досягає її». Окей меседж чудовий, але ним кидають прямо в чоло, вижимають сльози як лише можуть. І видно шо деяких героїв «залишають» в шоу під цю концепцію.
Я розумію, що раніше теж так було, але цього разу воно якось ну дуже в очі кидається. І плюс зникла певна душевність.

Можливо я й помиляюсь і дивлюсь якось занадто упереджено, але якісь такі враження залишились від побаченого.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 20 квітня 2019, 11:24

Думаю, це певне вигорання від конкретного шоу. Я, наприклад, колись із задоволенням дивився х-фактор, потім покинув.
Ну а ті всі коменти, тиск на сльози - то все формат передачі.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 05 травня 2019, 15:13

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 05 травня 2019, 21:19

та, ці дівчатка дуже круті

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 06 травня 2019, 20:53

Теж це відео вичіпив з реакції на підбірку інопланетянських голосів (де були також дві українки - Тетяна Шмайлюк і Софія Шкідченко з йодлем)
youtube.com/watch?v=GC-tQl9HWp4

там десь починаючи з першої хвилини - дійсно дуже незвично

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 16 травня 2019, 15:27

У російському дитячому Голосі шкандаль з переможцем - донькою Алсу, яка явно виступила не на рівні переможця.
Телеканал запросив розслідування. Результати розслідування показали, що підрахунок був правильним (ну це вже добре, бо кинуло би тінь на всі подібні конкурси), але є ознаки штучного масового голосування за одного учасника.
Телеканал результати анулював, але, в принципі, що тут сталося кримінального? Були порушені якісь правила? Які?
Це, звичайно, вкрай несправедливо, але ж такі умови конкурсу. Не подобається голосування есемесками - змінюйте правила.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 05 червня 2019, 18:25

Голос.Діти я не сильно хотів дивитись і пропустив вже дві передачі.
Але почав слухати - досить сильні виступи. А от журі - це дурдом повний. Дзідзьо постійно генерить купу галасу і інші починають підігрувати.

Поки сподобались такі:

Грузин там ще був, звичайно, дуже крутий, але по-перше, я не підтримую участі іноземців в таких передачах (які кочують від шоу до шоу в різних країнах), і по-друге, мені подобаються учасники з народу, а не демонстрація можливостей голосових зв'язок.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 05 червня 2019, 19:11

- Мне 13 лет, я из Молдовы.

- ВАААААУУУ!!!
- ВАААУУУУ!!

Не розумію цієї дурні. Складається враження, що Україна це ТАКА дупа, що сам факт приїзду дівчини з Молдови викликає істеричне захоплення.

Відлюдник

Повідомлення Відлюдник » 09 червня 2019, 17:53

Боже, яка мила дівчинка з Богородчан!!! Я й не бачив.

Інша справа, що, як на мене, така кількість і регулярність пісенних конкурсів дійсно знижує майбутнє цих людей як зірок, а дітей - і поготів.
Їх рівень - це весілля районного масштабу, бо вже в сусідньому районі буде ще з 10 таких *видатних*. І ціни відповідно на них падають. Щиро кажучи, не розумію, навіщо прирікати дітей на ці пісенні конкурси і відволікати від навчання. Думаю, батьки роблять неправильний вибір.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 09 червня 2019, 21:24

Відлюдник писав:
09 червня 2019, 17:53
і відволікати від навчання
:lol:
Я ще чув "відволікають від навчання в школі і позбавляють дитинства". На що я відповів, що ніщо так не позбавляє дитинства, як навчання в школі. :)

Звідки ти взяв, що одна зйомка сліпих прослуховувань і кілька прямих ефірів у неділю можуть кардинально відволікти від шкільної програми?

І друге питання: а чи потрібна та шкільна програма в повному обсязі, якщо видно, що дитина музично (танцювально, спортивно... тощо) обдарована, саме це їй цікаво, і саме цим буде заробляти собі на життя? Чи потрібно, скажімо, юному математичному генію витрачати час на дослідження будови рослин - приймочки, тичинки та інші усілякі зиготи, про які всі забувають на наступний день?

Між чим і чим батьки роблять саме неправильний вибір, на твою думку?

Відлюдник

Повідомлення Відлюдник » 09 червня 2019, 21:43

Gadmin писав:
09 червня 2019, 21:24
...і саме цим буде заробляти собі на життя? Чи потрібно, скажімо, юному математичному генію витрачати час на дослідження будови рослин - приймочки, тичинки та інші усілякі зиготи, про які всі забувають на наступний день?

Між чим і чим батьки роблять саме неправильний вибір, на твою думку?
Між тим, чим можна заробити на життя і тим, чим ні.

Я ж про те і пишу, що, як на мене, божевілля - давати цим дітям ілюзію зірковості у ранньому віці, ці фабрики зірок, голоси, x-фактори, і всі інші, випускають сотню зірок в рік, попит давно перебільшив пропозицію, не проводять стільки корпоративів і весіль, скільки новоспечених зірок виходять з телеканалів.

І в цьому контексті Дантес - це ще порівняно вкрай успішний приклад фабрично-зіркової кар*єри.

Шкода просто цю Софійку з Богородчан.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 09 червня 2019, 23:09

Ти вважаєш, що співом, в принципі, не можна заробити на життя?

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 09 червня 2019, 23:45

він вважає, що ці шоу напродуковують надлишок "артистів" на одну цільову аудиторію, тобто "пропозиція перевищує попит", тому більшість з цих артистів таки дійсно не можуть заробити музикою (якшо я правильно зрозумів). Десь так, впринципі, і є.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 10 червня 2019, 00:14

padre_bot писав:
09 червня 2019, 23:45
він вважає, що
е-е, притримай коней! Відлюдник і сам може сказати, що він вважає :)

По-перше, ці шоу не продукують артистів! Агов! :) Не сприймайте назву "фабрика" буквально. Це просто шоу для глядачів, в першу чергу. Це навіть не пісенний конкурс! Це конкурс тих, хто може здивувати, викликати емоції, заінтригувати, завести... і, зокрема, завдяки співу.

Для того, щоб вчитися співати ("продукувати артистів"), існують усілякі там музичні школи і консерваторії. За вашою логікою туди не треба йти вчитись, бо потім далеко не всім знайдеться місце для роботи? Але чим ця ситуація відрізняється від будь-якої іншої професії?
Я тому і питав - в принципі. Чи можна заробляти співом? Відповідь - можна. Так?
Значить, це типова ситуація з працевлаштуванням - так само, як лікар, штукатур чи юрист.

(хто такий Дантес? Це той, хто Пушкіна вбив?)

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 10 червня 2019, 00:20

Так, лиш ти це поясни дитині, якій протягом шоу весь час вішають "о, ти справжній артист, ти збиратимеш стадіони, ти геній, ти будеш мегапопулярним", а потім шоу закінчується і всі про цю дитину забувають. Плюс, якшо дитина пройшла далі за сліпі - там починається нормальна така мясорубка, в першу чергу психологічна.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 10 червня 2019, 00:33

Є два варіанти:
1. Ти береш участь у шоу, показуєш себе і свої таланти на всю країну (а може і весь світ). Потім про тебе забувають (не факт, звісно, але скоріше за все... ну ок)
2. Про тебе ніхто і не знає, і не буде знати. Ніхто не вірить у тебе і не називає артистом (а вони таки артисти). Ти продовжуєш копати бульбу на городі і ходити до церкви.

Хто має більше шансів отримати якийсь презент від долі і змінити своє життя, здійснити свою мрію?

Те, що організатори чи журі дурять дітей, обіцяючи золоті гори - ну, не знаю... Якщо і було таке, то скорше у якості жартів, або з умовою, що доведеться сильно працювати і не впадати у зірковість. З дітьми загалом всі намагаються вести себе досить делікатно, заспокоюють, втішають. Ні?

Взагалі, корисно послухати, що кажуть самі діти перед виступом. У відео все це є. Для чого і чому - все розказують.

Відлюдник

Повідомлення Відлюдник » 10 червня 2019, 02:50

Gadmin писав:
10 червня 2019, 00:33

Хто має більше шансів отримати якийсь презент від долі і змінити своє життя, здійснити свою мрію?
Авжеж другий! Я про це і пишу! Нічого доброго не виходить з ілюзії успішності в дитячі роки, це кажу Вам я - однокласник сина колишнього воєнкома :lol:
Gadmin писав:
10 червня 2019, 00:33

Взагалі, корисно послухати, що кажуть самі діти перед виступом. У відео все це є. Для чого і чому - все розказують.
Та я слухав, діти збираються перевернути світ і стати зірками. В такий спосіб возвеличити свій регіон, сім*ю, т.д.

Відлюдник

Повідомлення Відлюдник » 10 червня 2019, 03:02

Словом, я до чого веду - вірю в те, що людям ці шоу вселяють надію на те, чого в Україні не існує.
Вважаю, що відчуття власної важливості заважає в дитячі роки.
Думаю, поп-музична кар*єра в Україні є низькопопитною, як юриста чи фінансиста сьогодні, приміром.
Як на мене, ми живемо не в країні мрій і перспектив, реалізм - те, чому дітей потрібно вчити з маличку у наших школах, на відміну від прогресивних країн.

Відлюдник

Повідомлення Відлюдник » 10 червня 2019, 03:03

Gadmin писав:
09 червня 2019, 23:09
Ти вважаєш, що співом, в принципі, не можна заробити на життя?
Відео недоступне. Я вважаю, що заробітки в цій сфері не сумуються з очікуваннями більшості зацікавлених.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 10 червня 2019, 11:42

Відлюдник писав:
10 червня 2019, 03:02
Вважаю, що відчуття власної важливості заважає в дитячі роки.
Це відчуття заважає у будь-які роки! І лікується воно лише зануренням у реальність - це ти правильно підмітив. Саме такою процедурою і можна назвати усілякі конкурси, фестивалі та інші публічні виступи, де можна отримати більш-менш об'єктивну оцінку своїй творчості.
Навіть просто виклавши своє відео на Ютубі ти одразу занурюєшся у реальність щодо свого відчуття власної важливості.
Чому ти вважаєш, що таке лікування має здійснюватись лише у дорослому віці, а не вестися з дитинства?

Про те, що має більший попит - юристи чи співаки - я не буду зараз говорити. Справа не у процентах чи кількості аудиторії. Принцип однаковий - це вибір професії і підготовка до неї. В цьому плані, батьки, які готують дитину до співочої кар'єри, нічим не відрізняються від тих, хто спрямовує дитину до успіху в юриспруденції.
Знаю, тебе дратує тема "успішності", тому ти налаштований по-бойовому в цій темі :) Так само хворобливо Падре реагує на тезу "повірити в себе". Але ці речі працюють, подобається вам це чи ні.
Мені, наприклад, шкода, що мене ніхто цілеспрямовано не штовхав до вибору конкретної мети і до самої мети (хоч це була б дуже невдячна справа :) ). Тому я виріс отим самим середнячком "без ілюзії успішності" і здорової самовпевненності, але з п'ятірками у табелі і з відчуттям власної важливості. Саме тому я знаю і вмію усього потрохи, але нічого видатного не досяг у якійсь конкретній діяльності чи сфері знання.

Діти збираються перевернути світ і стати зірками? Ну ок. В чому тут проблема? Бачиш, навіть не йдеться про "заробіток музикою".
Дітям хочеться вражати інших своєю творчістю. Вони САМІ цього хочуть. Чому б не допомогти їм в цьому? Підказати, як розвиватись, самовдосконалюватись тощо.
Ну, а якщо не вийде стати зіркою, то отримають урок про відчуття власної важливості. Наступний урок - про те, що потрібно вміти тримати удар і вставати знову і знову.

(відео доступне - просто треба перейти на Ютуб. Та й хіба ти не бачив фільм Кін-дза-дза і не знаєш про той епізод?)

Відповісти