Серіали

Відповісти
Gadmin
Site Admin

Серіали

Повідомлення Gadmin » 04 серпня 2019, 21:42

Мені здається, серіали вартують окремої теми.

padre_bot

Re: Серіали

Повідомлення padre_bot » 05 серпня 2019, 16:37

Якщо в трендах кінематографу довго сидить якась конкретна тематика, то майже завжди згодом з'являються стрічки-антиподи їй. Я все чекав, коли ж почнуть робити щось на противагу попкорновій супергероїці. І от, Амазон Прайм наважились, вбухали нормально так грошей і випустили анти-супергеройський серіал.

Тут все як я люблю: достатньо кишечок-крові, немає шаблонно добрих і шаблонно поганих персонажів, добре пропрацьована мотивація кожного, непогана картинка, цікавий саунд. Інколи серіал сюжетно провисає, але тепер для серіалів загалом це звично - треба назбирати ту кількість годино-серій, яка максимально ефективна, і на неї натягнути сюжетну лінію. Раджу, якшо вам все ж цікава супергеройська тематика, але не зі звичної марвелівської сторони, а щось більш приземлене і брудне.

J.D

Повідомлення J.D » 10 серпня 2019, 23:48

це, звісно, дуже суб'єктивно, але "The Boys" не чіпляють абсолютно
ну ніяк не лізе, лише блювати тягне
так, добротні матюки, якийсь начебто закручений сюжет, але якесь воно з пластмаси зроблене
"Misfits" та "Black Mirror" - це шедеври у порівнянні з цим шлаком

знову ж таки, суб'єктивна думка, це все справа смаку

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 11 серпня 2019, 00:12

Блек Міррор хороший...був перших кілька сезонів. Потім скотився. Останній сезон взагалі шлак.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 11 серпня 2019, 12:21

З новітніх популярних серіалів я повністю подивився тільки "Гру престолів".
Дуже хороший продукт вийшов. Тільки одна серія видалась мені кволою - десь в третьому сезоні.
Народ чомусь нарікає на восьмий сезон, але там все цілком логічно. Він, звичайно, випадає із загального стилю, але, як я казав, треба розглядати його як фінал довгого фільму (та й дивитись, напевно, треба було одразу весь сезон, а не по серіях). Нелогічно, щоб все йшло однаково і раптом так само закінчилось, як обірвалось. Тупняка там вистачало, але його було вдосталь і в попередніх серіях.
Так що, історія вийшла цікава, актори підібрані ідеально, еротика була дуже доречною, спецефекти шикарні. Що ще потрібно?

Stranger Things (Дивні дива) подивився одним махом весь перший сезон. Чіпляє, але не сказав би, що сподобалось. Далі не дивився.

"Чорне дзеркало" - подивився кілька серій. Пророчі історії на серйозні теми. Якісно, але якось це все похмуро так, депресивненько. Покинув.

Про "Темну матерію" теж писав - дивуюсь, як дорослі люди таке пишуть, знімають, фінансують і дивляться.

"Видозмінений вуглець" в першій серії виглядав пристойно, але сюжет не зачіпив, а друга серія видалась в'ялою. Не пішло.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 11 серпня 2019, 13:10

Ретроспектива:

Напевно, першим проглянутим серіалом можна вважати "Семнадцать мгновений весны" (12 серій). Чому в назві саме 17 я досі не знаю. І ніколи не цікавився, бо назва вже сприймалась як окремий бренд. Думаю, цей серіал зіграв велику роль у тому, що в СРСР, а потім в Росії, підсвідомо почали симпатизувати гітлеризму (німецькому фашизму). Гарна форма, порядок, дисципліна, тупа відданість начальству, безжальність до ворогів (особливо, внутрішніх), зверхність до інших народів, всесилля пропаганди - ну оце от все... знайомо.
Хороша гра акторів, цікавий загальний стиль, чудові пісні та музика.
Зараз я навіть не уявляю, що сів би його дивитись.

Ще були радянські багатосерійки "Тени исчезают в полдень", "Тихий Дон", "Вечный зов" - це вже щось ближче до звичних мелодраматичних серіалів, але про старе російське життя. Деякі епізоди закарбувались в пам'яті, але, загалом, навіть згадка про назви викликає в мене сильну нудоту. А дивитись доводилось, бо і дивитись то більше нічого було, та й телевізор один на всіх.

Непоганий був "Рожденная революцией" - історично-кримінальний. Ще був прикольний детективний "Следствие ведут знатоки".

Не знаю, чи "Гостья из будущего" - це аж такий серіал, але дитячо-фантастичні фільми прийнятної якості були принаймні.

Радянські Будулаї і Шерлоки Холмси теж не знаю, чи можна віднести до серіалів.

А улюблений радянський серіал - "12 стульев" з Мироновим і Папановим. Це шик, конгеніально.

Потім понеслись ці всі імпортні "Рабиня Ізаура", "Багаті теж плачуть", "Санта-Барбара" і т.п. Доводилось дивитись і таке. Ніби і нудота, але дивишся і дивишся... Відкриваєш у собі незвідані порожнечі, куди це все звалювалось.

Потім були "Твін Пікс" і X-Files. Музику з них досі добре пам'ятаю. Це я вже дивився зі своєю дружиною.

Далі ми перемкнулися на детективи про місіс Марпл, Пуаро, Коломбо, ну і на медичні історії про Хауса.

Потім інтернет запропонував вже таку кількість фільмів та серіалів, що кожен міг вибрати щось своє і одразу дивитись.
Спільні посиденьки перед екраном якось пішли у минуле. На жаль.

J.D

Повідомлення J.D » 11 серпня 2019, 18:16

люблю серіали
з того часу, як відкрив для себе інтернет, передивився їх чимало
надаю перевагу змістовним з родзинкою серіалам (знову ж таки, суб''єктивна заява)
ділитимусь враженнями про найцікавіші
отож

Narcos/Нарки
Netflix (2015-2017), 3 сезони
це реалістична сага про Пабло Ескобара, медельїнський картель та картель Калі
тут немає жодної демонізації чи героїзації головних персонажів, немає голівудської надуманості, притягнутості за вуха
одразу відчувається, що автори фільму намагалися показати правдиву історію певних подій, що мали місце у певний час у Колумбії, і їм це вдалося
цей серіал не подібний ні на жодний інший, має свій особливий колумбійський шарм

P.S. є і 4-й сезон - Narcos: Mexico, але це вже зовсім інша історія

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 18 серпня 2019, 22:54

Сьогодні шукав чогось комедійного і легкого, натрапив на імдб на серіал "Офіс" (але той що британський, старіший, бо є ще гамериканський).
Здається - просто звичайний комедійний ситком про працівників звичайного офісу з звичайними буднями. Жодних поворотів сюжету, жодних драм, кліфхенгерів - але наскільки ж тонко грають актори (є кілька відомих лиць), наскільки ж правильно підібраний цей "крінжовий" гумор, що після перегляду двох не дуже довгих сезонів стає трошки сумно - надто воно вже несеріальним виглядає. Дуже легкий, дуже житєйський. Ну а гумор специфічний, британський, таке тре любити.

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 19 серпня 2019, 16:32

Почав дивитись американський - в перших серіях практично слово в слово повторяють жарти і діалоги. Але актори не настільки харизматичні. Не розумію, чому в американської версії суперхуспіх і 9 сезонів, а англійську прикрили на 2гому через неуспішність

J.D

Повідомлення J.D » 19 серпня 2019, 18:13

у американців своєрідна культура сприйняття (чи радше, споживання)
а теж її часто не розумію

red sweater

Повідомлення red sweater » 19 серпня 2019, 23:50

Наскільки пам‘ятаю, гумором версії «Офісу» відрізняються. Видно американські жарти більше заходять (ну порівняно з британською версією, в америкосів все плоско, кривляцько і не так, шо розумно).
Короче мене хватило на пару рендомних серій навіть хз з якого сезону.
А от британский «офіс» кльовий. І хай там лише два сезони, але достойні!

От ще з британського хорошого і смішно-трагічного згадались мій улюблений one and only „Black Books”. Там Ділан Моран!
І коротенький серіальчик з Хью Лорі “40something“.
Але тут звісно ще згадується «Дживс і Вустер» та і «Монті Пайтон».
Ех, британські комедійні шоу — то ❤️

red sweater

Повідомлення red sweater » 20 серпня 2019, 00:02

З американського і дійсно смішного я би порадила «Arrested Development”, але тілько три сезони (бо далі воно таке...хз шо це назнімали).
Серіал розповідає історію однієї заможної сім‘ї. І все виглядає як антична трагікомедія в декораціях Америки 2010х
І там такі персонажі...не знаю як вони придумались і всі ці діалоги та жарти, але це дуже кльово. Дуже.

red sweater

Повідомлення red sweater » 20 серпня 2019, 00:11

Загалом зараз серіали я майже не дивлюсь.
В списку подивитись є лише «Корона», «Маленька барабанщиця», «Дивні дива» (залишився ще третій сезон, перші два сезони бомбезні) і «Мисливець за розумом» ❤️
От вже вийшов другий сезон.
Хтось ще дивиться можливо?
Це історія про заснування відділення кримінальної психології у ФБР. Перші кроки, коли тільки почали досліджувати мислення та поведінку маньяків, записувати інтерв‘ю ітд.
Продюсером і режисером виступає Фінчер.

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 20 серпня 2019, 00:43

Майндхантера теж радили, планую глянути, але боюсь порівнювати з класикою, з "Менталістом", і зіпсувати собі враження

Відповісти