блог OOHFIRO на Enter.Lviv Гаррі Поттер - український сайт Галерея зображень Тести - проходьте або створюйте свої
Увага!
Форум переїхав на нову адресу - ForEnter.com

Початок   Допомога Увійти Реєстрація
Обговорення на Enter.Lviv
26.10.2014, 09:03:04 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.

Увійти
Є тільки один засіб здивувати в Україні людей — заговорити чистою українською.
 Володимир ШАМША
Сторінок: [1] 2
 Друк  
Автор Тема: Фільми жаху  (Прочитано 2149 раз)
AdidalA
Герой-базікало

Сила шани:

« : 21.11.2009, 09:06:56 »

Фільм жахів або Горор (англ. horror film, horror movie) - жанр художнього фільма. До фільмів жахів або ж горорів належать фільми, що покликані налякати глядача, вселити почуття хвилювання та жаху, створити напружену атмосферу жаху чи нестерпного очікування чогось жахливого.
Це звичано тільки наукове пояснення, але для кожного, я думаю він має своє значення. Що ж, чи любити ви фільми жаху? :)
Цьоця
Шалене помело

Сила шани:

« Відповідь #1 : 21.11.2009, 09:08:21 »

не люблю [:bad:]
prubluda
Завсідник

Сила шани:

« Відповідь #2 : 21.11.2009, 09:31:37 »

не сказав би що люблю, але деколи підняти адреналін в крові і непоспати нічку полюбляю...
Найкласніше зі страшилок як на мене "Білий шум", але перший, бо другий [:bad:]
А з таких, що аж вивертає від жаху, то напевно "Пила"...
Осіннє Сонце
Завсідник

Сила шани:

« Відповідь #3 : 21.11.2009, 09:42:44 »

Більшість фільмів жахів, бачених мною, - на один маневр: подорож молодої компанії, вимушена зупинка...тут з*являється якесь страхіття, починає їх переслідувати, вбивати-гвалтувати...куроче...не до вподоби мені все це...Та ще й герої зазвичай ака "школа даунів"  :-\
Можливо, бачила щось краще, але зараз згадати не можу...
Щодо старіших фільмів жахів, то це так нічого...переконливі актори, гра очима, заворожуюча атмосфера...принаймі Лугоша мене вразив. Варто глянути бодай одну стрічку, для ознайомлення...Хоча, ясна річ, страшно не буде :)

OOHFIRO
Administrator
Вар'ят-балабол

Сила шани:

« Відповідь #4 : 21.11.2009, 11:44:25 »

Дуже люблю дивитись, коли дійсно хороший фільм жахів, а не комедія з компанією дебілів, за якими ганяється з ножицями той-на-кого-найменше-можна-подумати.

З останніх класний - "Затягни мене в пекло".
Балеринка
Герой-базікало

I will be...
Сила шани:

« Відповідь #5 : 21.11.2009, 21:32:50 »

Дивлюсь їх інколи, але вони мене не лякають, не вселяють почуття жаху чи страху...

От, наприклад, "Сонна лощина" Тіма Бартона - це фільм жаху?
Legraff
Cпівбесідник
**

Вільний бо живий...
Сила шани:

« Відповідь #6 : 21.11.2009, 21:39:58 »

Пила-один з найкращих фільмів жахів, навіть не дуже важливо яка частина. В кожні є свої моменти. :)
Нещодавно переглядав Поворто не туди 1,2 . Непоганий фільм.

Фільм по такій програмі, тож Осінньому сонцю не сподобається.
Цитувати
бачених мною, - на один маневр: подорож молодої компанії, вимушена зупинка...тут з*являється

Сонна лощина цікавий фільм. Я думаю що він 100% належить до жахів.
AdidalA
Герой-базікало

Сила шани:

« Відповідь #7 : 21.11.2009, 22:13:33 »

щодо "Пили", то я цілком згідна із Legraff
я давненько не дивилась хорошого фільму жаху... останній фільм який я бачила, це був "Хостел"...це дойстойний фільм жаху.
OOHFIRO
Administrator
Вар'ят-балабол

Сила шани:

« Відповідь #8 : 21.11.2009, 22:26:02 »

Пила, мої друзі, це дурнувата поробка, нісенітниця на нісенітниці, а не фільм жахів. Хостел - аналогічно. Їх називають "расчлєньонка". "Якщо вам подобаються такого плану фільми, краще подивіться якийсь відвертий треш з кровякою, м"ясом, соплями і сльозами.
AdidalA
Герой-базікало

Сила шани:

« Відповідь #9 : 21.11.2009, 22:40:56 »

Вони наводять жах....і їх страшно дивитись..ось у чому річ
горошок
Герой-базікало

°•°● •°•°●• °•°● •°•°
Сила шани:

« Відповідь #10 : 21.11.2009, 22:47:19 »

я не дуже прихильно ставлюся до "жахів" в яких ріжуть і шматують.. (ще й такий "страшний" фільм любий дурак зняти може.)  "Пила" у мене не викликає нічого окрім відрази і неприємних відчуттів, але це не страх і це не страшно..
OOHFIRO
Administrator
Вар'ят-балабол

Сила шани:

« Відповідь #11 : 21.11.2009, 22:57:37 »

Коли я в "Пилі" побачив, що людей б"ють струмом через водопровідну систему труб  (сценарист, напевно, в школі не вчився), я почав сміятись і втратив будь-який інтерес до цієї серії.
Ні, фільми жахів - це жах, який пробуджується зсередини, а не від показу того, що вам огидно.
Осіннє Сонце
Завсідник

Сила шани:

« Відповідь #12 : 22.11.2009, 01:44:20 »

Якщо "Сонна лощина" жахи, то є ще інші, що мені таки сподобались... "Інтерв"ю з вампіром", "Дракула" Копполи...може ще які згадаю, допишу:)
LEY@
Генеральний балакун
Сила шани:

« Відповідь #13 : 22.11.2009, 01:50:59 »

Та , "Сонна лощина" - дійсно класний фільм  [:mmm:] 
Мені ще "Дзвінок" подобається. Правда другий і наступні рази дивитись було зовсім не страшно  :( 

А ті "жахи" в основу яких покладено розпилювання, розрізання і т.д. людини - то взагалі  дурня.
Навіть не пробую таке дивитись.
Та й воно більше відразу ніж страх викликає ...
Їжачок
Завсідник

Дивились коли-небудь у довжелезну трубу?
Сила шани:

« Відповідь #14 : 22.11.2009, 01:55:44 »

Мені подобаються жахи зі смислом, а не просто тупа різанина. Пригадується "The Number 23". Хороший фільм, елементи божевілля, несподіваний кінець.
"Пила" мені більш-менш сподобалась лише перша і друга, решта частини залишили байдужою, та й наплели там вже такого...
Осіннє Сонце
Завсідник

Сила шани:

« Відповідь #15 : 22.11.2009, 01:57:49 »

"Пила" взагалі огидне кіно  [:bad:]
LEY@
Генеральний балакун
Сила шани:

« Відповідь #16 : 22.11.2009, 02:01:55 »

взагалі, улюблені жахи - це "Жахи перед Різдвом" :))))
Legraff
Cпівбесідник
**

Вільний бо живий...
Сила шани:

« Відповідь #17 : 22.11.2009, 02:04:07 »

Ну бачте на вкус і цвет товарищей нєт!
В пилі є свої хороші моменти і звісно є промахи...що зробиш таке кіно! Кому бридко не дивіться. Жахи ж теж поділяються на ще різноманітніші підгрупи.... Доречі хтось бачив Поворот не туда?
Legraff
Cпівбесідник
**

Вільний бо живий...
Сила шани:

« Відповідь #18 : 22.11.2009, 02:07:02 »

Комусь взагалі може Жах на вулиці вязів подобатись з Фредді Крюгером...Всетаки класика жанру...
Комусь, як і моїй знайомій може взагалі бути дуже лячно від "Я знаю що ви зробили минулого літа" та "Крику"....
Балеринка
Герой-базікало

I will be...
Сила шани:

« Відповідь #19 : 22.11.2009, 04:55:55 »

та ну..."Пила", "Крики". "Дзвінки", то якась нереальна пародія. Мені аж жаль акторів...))
те ж можу сказати про "Я знаю, хто мене вбив", "Міські легенди", "Я знаю, що ви зробили минулого літа"...нецікаво і нудно.

цікаво, чи хтось "Вія" бачив? Ніколи не забуду, коли вперше побачила, як мертва Оленочка (?) піднялась з труни=) мені тоді було 6 чи 7. Але пам"ятаю ті фрагменти й досі... :)

А от "6 демонів Емілі Роуз" - не дуже сподобалось. Якось "не жахливо" вийшло, хоч і сюжет побудували на реальних подіях...

Christine
Global Moderator
Вар'ят-балабол

it was just a nightmare (c)
Сила шани:

« Відповідь #20 : 22.11.2009, 05:03:32 »

То, напевно не для мене.. я з них комедію роблю.
Колись, дивлячись про Фредді Крюгера, на питання мами "а чого його спалили?" я відповіла "бо він робив дітей".. ну, чисто випадково, вирвалось [:xi:]
а ще люблю казати "о, чиясь голова полетіла" :D
OOHFIRO
Administrator
Вар'ят-балабол

Сила шани:

« Відповідь #21 : 22.11.2009, 05:04:06 »

Дзвінки, Прокляття якраз непогані фільми. Їх треба б дивитись у спокої, коли нічого не відволікає, і бажано вночі  :)
В них присутня певна загальна ідея, виховний момент..
Christine
Global Moderator
Вар'ят-балабол

it was just a nightmare (c)
Сила шани:

« Відповідь #22 : 22.11.2009, 05:11:30 »

Дзвінок моторошний, але коли Самара з колодця дерлась, я валялась. Бо.. ЯК вона з нього дерлась!
Доречі хтось бачив Поворот не туда?
Я бачила. Ніц такого. Членування.
Цьоця
Шалене помело

Сила шани:

« Відповідь #23 : 22.11.2009, 11:12:09 »

Раніше до фільмів жахів ставилась нейтрально (просто не любила), але після "Ями" [:bad:] я їх просто ненавиджу і не дивлюся, хоч може це трохи і не той жанр... [:dn:] хтось бачив? Для любителів раджу :)
OOHFIRO
Administrator
Вар'ят-балабол

Сила шани:

« Відповідь #24 : 26.11.2009, 21:40:58 »

Известный портал Total Sci-Fi составил топ-100 лучших фильмов ужасов в истории кино. Возглавила рейтинг экранизация книги Стивена Кинга - Сияние (The Shining), снятая Стенли Кубриком в 1980 году.
Исполнитель главной роли Джек Николсон сыграл в Сиянии писателя, который сходит с ума и пытается истребить собственную семью. В 2007 году сцена из фильма Сияние была признана самой страшной в истории кино по версии британской газеты The Times.

Второе место занял еще один классический фильм известного режиссера - Ребенок Розмари (Rosemary’s Baby, 1968), история рождения сына Сатаны, рассказанная Романом Полански.

На третьем месте оказался британский фильм Плетеный человек (The Wicker Man, 1973)- единственный не голливудский фильм, вошедший в первую десятку рейтинга.

Четвертую строчку заняла Невеста Франкенштейна (Bride of Frankenstein, 1935), пятую - Психо (Psycho, 1960) Хичкока.

В топ-10 лучших фильмов ужасов в истории кино вошли также Чужой (Alien, 1979), Ночь живых мертвецов (Night of the Living Dead, 1968), Техасская резня бензопилой (The Texas Chain Saw Massacre, 1974), Хэллоуин (Halloween, 1978) и Челюсти (Jaws, 1977).

На 11 месте идет немецкий Носферату (Nosferatu, 1922), а на 13 - Суспирия (Suspiria) итальянца Дарио Ардженто.

"Дать определение хоррора сложно, потому что он тесно связан с другими жанрами, такими как триллеры, психодрамы и фантастика, - поясняют на Total Sci-Fi. - Но мы интерпретировали фильм ужасов как любой фильм, который призван вызывать у зрителей шок, страх или тревогу; причина ужаса может быть психологической, сверхъестественной или еще более странной".

Сторінок: [1] 2
 Друк