Gadmin: архіви

Відповісти
Gadmin
Site Admin

Gadmin: архіви

Повідомлення Gadmin » 30 жовтня 2018, 11:51

Буду трохи згадувати щось з дуже давнього.
Іноді отак копирсаєшся у файлах на компі і - бац - знайшов якусь стару прикольну фотку. То в мене так буде з живою пам'яттю.

Gadmin
Site Admin

Re: Gadmin: архіви

Повідомлення Gadmin » 30 жовтня 2018, 11:51

Якщо хтось не знає, як в моєму дитинстві виглядали державні свята і урочисті події.
В Криму перевели стрілки годинника на 50 років назад.
(спочатку подумав, що ведучі - це "кролики")

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 25 серпня 2019, 22:18

І вже не в радянські часи, а в кінці 90-х у нас на фірмі, де працювало дуже багато людей - ТАК! - щоп'ятниці як не день народження, то іменини, хрестини, чи просто під настрій - суцільні п'янки до стану паровозиків і вертольотів.
Прикольний був період. Колектив був споє.. спаяний намертво.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 26 серпня 2019, 14:15

От, наприклад, в якому варіанті на радянське тб могло просочитися "радуйся, земле"...

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 28 серпня 2019, 09:34

Виноград і диня, як розкіш...
Фітілі і раніше чудово сприймались (перед сеансами в кінотеатрах їх показували), і зараз - це чудова ілюстрація сторінок радянського життя.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 05 вересня 2019, 00:44

Як це воно - у 2017 році (очима радянських "кроликів")

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 06 жовтня 2020, 18:20

В Угольнікова були безбашенні гумористичні випуски - на грані сюру і ідіотизму. Мені подобалось, а в СРСР його б до державного телебачення не підпустили би на відстань пострілу з СКС. А він, виявляється, зараз державнік, скрєпнік - нас надо бояться і прочєє ватнічєство.

Трохи про нього, про "Брата" Бодрова та іншу деградацію

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 15 січня 2021, 15:57

В СССР була каста дозволених співаків з-за кордону. Ну, там - Карел Готт, Деміс Русос, Джо Дассен, Дін Рід та інші. Часто ними так перегодовували радянських людей, що слухати їх вже було нестерпимо.
До них відносилась і Мірей Мат'є.
Мене просто нудило, коли вкотре чув той по-французьки картавлячий голос вівці.

А оце випадково ютуб підсунув виступ вживу - і треба віддати належне - співачка реально потужна. Це якийсь естрадний варіант Фредді Мерк'юрі в спідниці. Моща!

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 07 лютого 2021, 13:39

Під робочу обстановку вмикаю собі на фоні якесь кіно, яке добре знаю, і можна не відволікатись зайвий раз.
І знову дивуюсь цим фільмам: дилогія "Москва - Кассиопея" та "Отроки во Вселенной" - це приклад того, що б я хотів побачити в українській варіації.
Фінансів на таке потрібно зовсім небагато. Сюжет і досі актуальний.
А основні заслуги творців - це:
1. Підліткова спрямованість фільму. 14 років - це саме той вік, коли ще залишається дитяча допитливість та щирість, але вже з'являється велике бажання у всьому розібратись та брати на себе відповідальність у різних питаннях, а також певний дух бунтарства. Ну, наші форумчани-гарріпотерівці тому свідчення.
Це якраз той вік, коли здоровому суспільству потрібно боротись за людину у її світоглядних переконаннях. І мова йде не про святкові літургії по УТ1.
При цьому у фільмі все достатньо серйозно - з 14-літніх не роблять дітей, а навпаки - підкреслюють, що це свідомі, відповідальні люди, яким до снаги великі справи. І при цьому не обходиться без гумору.
Тут присутній і хороший баланс у любовних моментах. Тобто вони є - оці всі відносини (як і в житті), але не переходять певну цнотливу межу, і не перетягують на себе ковдру загалом.
2. Звуковий дизайн. Фільм не сплутаєш з іншим - звукове оформлення створює особливий настрій та атмосферу. Пісня - шик. Все дуже вдало, окрім одного епізоду, де, таке враження, просто щось наплутали. По сюжету - іншопланетні роботи впливали на живих іншопланетян особливим звуком - гіпнотизували їх. Так от з цим звуком все просто печально вийшло. Його просто не було. Була якась невиразна музика, якою поспіхом заткнули звукову діру.
3. У такій фантастичній історії дуже важливою була зв'язуюча складова між теперішніми підлітками у їх звичайному середовищі та майбутніми фантастичними технологіями. Щоб подолати цю взаємовиключну дистанцію, у сюжет ввели Смоктуновського (тобто, персонажа, якого грав цей актор) - такого собі напівмістичного таємничого представника з майбутнього, чи що, який ламає четверту стіну. Це шикарний прийом - роби що хочеш без особливої потреби щось докладно пояснювати.

(ну і радянської пропаганди - мінімум. Натомість, є популяризація освіти, науки)

(ну і приємно, що головний герой - вундеркінд - має таке українське прізвище - Середа :) )

(і в мене була точно така ракета "на воді", яку запустили в аудиторії 09:03)

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 12 квітня 2021, 13:57

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 27 квітня 2021, 18:01

Можливо зараз це все сприймається дуже негативно... - ну там москалі, рускій язик і тп. Але колись я дуже любив дивитись "Хорошие шутки" з Лазарєвою, Шацем і Пушним. А конкурс "Апож" навіть сам практикував на дружніх п'янках.
Дуже ціную імпровізацію, навіть, якщо гумор не дуже вдалий. Це ж чистий прояв фантазії, процес творчості. Це не анекдоти переповідати чи перепощувати картинки в соцмережах.

А тут виявилось, що існують немонтовані версії передачі - з епізодами, які не увійшли в основний формат. І це веселіше дивитись, ніж саму передачу.

Відповісти