Gadmin: черезщоденник

Gadmin
Site Admin

Re: Gadmin: черезщоденник

Повідомлення Gadmin » 18 липня 2019, 09:02

Вчора купував квитки на вокзалі. Коли я підійшов до віконечка касирка раптом до мене заговорила першою, при цьому розглядаючи щось під столом. За тоном, яким це було сказано, було схоже на: "каса закрита на обід, ви що, не бачите?"
Насправді, текст звучав так: "Вас вітає Укрзалізниця".
Невже замість цього бюрократичного корпоративного ідіотизму касирів не можна попросити просто вітатись, посміхаючись до клієнта? Ну, хоча б промовчати, але показати готовність обслужити.

Тарас

Повідомлення Тарас » 18 липня 2019, 10:47

Тобі ще дуже пощастило з сервісом.

Я вчора купував квиток на третій автостанції в Чернівцях. Працює єдина каса. Підходжу до віконця, касирка розмовляє по мобільному. Я не поспішав, бо до автобуса ще пів години, тому, думаю, хай собі договорить. Розмова в неї не склалася, бо в кінці перейшла на підвищений тон, а поставивши трубку видала фразу "Як мене це все за... (дістало)".
Тут вона нарешті підвела погляд на мене і я вирішив, що мені надали слово. "Добрий день, дайте мені будь ласка квиток до Коломиї на 16:10". Касирка зміряла мене поглядом і рявкнула "Подходите к водителю". Я так і не зрозумів чому вона перейшла на російську, хоча до цього по телефону розмовляла українською. Можливо їй хтось не так пояснив, що закон про мову, який набув чинності, передбачає спілкування з клієнтами української, а не російською, а, може, її дійсно "все за... (дістало)" й сама шукає привід, щоб довелось міняти роботу.
У всякому разі, після такої репліки, я вирішив, що квиток мені й справді не обов'язковий і пішов до автобуса.

Тому "бюрократичний корпоративний ідіотизм" касирів це вже великий крок до розвитку сервісу наших транспортних послуг.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 18 липня 2019, 16:58

- Вас вітає автостанція... :) Идите к водителю! :evil:

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 31 липня 2019, 23:40

Сьогодні водив племінника в Природничий музей. Цей музей має непросту українську історію. Він закрився на ремонт, напевно, ще перед тим, як я пішов в армію. А відкрився... ну недавно. Років 30 виходить?
Кістяк і шкіра мамонта та муміфікована половинка волохатого носорога - на місці. Додались інтерактивні панелі, де можна ознайомитись з вимерлими тваринами. Ще є кілька стендів, де можна прослухати лекції якихось лекторів, але це не дуже працює.
Все охайно і пристойно. Але мало.
Народ відвідує - це кльово.
Прихований вміст
Для перегляду прихованого вмісту необхідно зареєструватися та авторизуватися

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 17 серпня 2019, 20:15

Винайшов новий напій - бренді-квас.
Розносить ще краще, ніж саморобна бренді-кола чи ром-мінеральна вода ("ромчик").

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 08 вересня 2019, 16:51

Дуже важливо мати постійну, пристріляну кружку (горня). Я, не дивлячись, беру свою в руку і одразу знаю, скільки там води, і наскільки нахилити, щоб легко сьорбнути.

шаман

Повідомлення шаман » 13 вересня 2019, 16:35

а ще добрі двері, які вже знаєш як оминати зранку, і людину, яка знає, що забудеш ванний рушник, і тому передчасно покладе тобі з собою :)

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 13 вересня 2019, 16:51

О, мати постійну, добре пристріляну людину - це важливо.

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 13 вересня 2019, 17:06

Добре застрілену)

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 19 вересня 2019, 10:23

Часом роблю вправи на розтягування і там віджимання і т.п.
Сьогодні вирішив побігати на місці - для кардіо.
Думаю - хвилин 20 норм. Вже в процесі передумав до 15. Потім зрозумів, що не більше 10. Карочі, 8 хвилин достатньо для першого разу.

Відлюдник

Повідомлення Відлюдник » 23 вересня 2019, 13:49

не переймайся, у мене так само, а мені ще й 30-ти немає!

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 30 вересня 2019, 20:19

Хотів довго розписувати, а вже все написали і коротко.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 04 жовтня 2019, 13:27

Сидів на унітазі і слухав, як на кухні з телевізора щось тараторила ведуча новин. І раптом почулося якесь потойбічне квакання - наче голосом демона почав говорити отой іншопланетянин з фільму "Марс атакує". Реально, аж стало лячно.
І знаєте, що це було - пряма мова нашого президента. Отак спробуйте послухати без зображення і не прислухаючись до змісту конкретних слів.

Зображення

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 04 жовтня 2019, 16:51

"не прислухаючись до змісту" - а шо, він там є?)

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 04 жовтня 2019, 17:04

padre_bot писав:
04 жовтня 2019, 16:51
"не прислухаючись до змісту" - а шо, він там є?)
От я ж написав "до змісту конкретних слів" :evil:

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 08 жовтня 2019, 19:19

В автобус, яким я їду в Моршин, біля вокзалу заходить жіночка 25-30 років - доглянута, намальована, добре вдягнута - таких на вулиці повно (не циганка)... І починає просити.
Я в шоці.
Яка там в неї була легенда, я не почув, бо вже встиг відокремитись від світу навушниками. Але люди давали гроші - ага. Віддають гроші відвертим шахраям, які виглядають, краще за них. Це лікується?

В Стрию діяла ціла банда циганчат 4-5 років (не старше) - два пацана і дві дівчинки помолодше. Серед натовпу, який стоїть біля автобуса обов'язково знайдеться хтось, хто почне щось давати, а тоді вже його задовбують додатковим вимаганням. Одну жінку ці дошкільнята змусили віддати великий снікерс, а після ще кількох хвилин нападів - пакет з чимось поживним. Причому пахали, в основному, дівчата - штовхали в ноги, переслідували, зазирали в очі і вимагали. Пацани лінувались, але той снікерс в своєї ж дівчинки потім відібрали.

В Моршині, коли я на автовокзалі купував квиток за 80 грн, у касирки не виявилось здачі з 500.
- Нема здачі.
Ні "вибачте", ні "розміняйте в ларьку, будь ласка", ні "зачекайте - зараз ще хтось купить квитки і будуть гроші". Просто "Нема здачі".
Я почав невеличкий спокійний наступ: "Ви відмовляєтесь продати мені квиток?"
Касирка насунулась тілом вперед і подивилась так, ніби прокричала: "Ти хто такий тут мені випендрюватись? Зараз взагалі закриюсь на санітарний тиждень".
Я теж насунувся, скривив посмішку і крізь темні окуляри голосно промовчав: "Та ви зовсім охуїли в цьому своєму рагульському курорті!"
Моршин дійсно став якимсь достобіса неприємним. Замість хвойного запаху тут все смердить шашликом, замість пансіонатів тепер будують мінімаркети і апарт-готелі, які захоплюють тротуар центральної вулиці, як язва виїдає живу плоть.
На місці, де колись був фонтан, тепер будують гіпермаркет "Фонтан". Так показово.
Приємних і цікавих людей зустріти майже неможливо. В основному, усюди товчеться східноукраїнське російськомовне жлобйо в спортивних костюмах. А Моршин їх обслуговує. Якщо колись плакат на одному з будинків з портретом Бандери і написом "Бандера почесний громадянин Моршина" зміниться на Зеленського чи навіть Путіна, то я не здивуюсь. Це буде виглядати цілком гармонічно.

Згодом касирка таки не полінувалась виглянути у віконце і покликати "Пане, підійдіть - я вам продам квиток". Я подякував. День пройшов без бійки і скандалів.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 21 жовтня 2019, 10:30

Інколи спрешся посеред ночі, товчешся до ранку і сідаєш за роботу повністю розбитим. Тоді довго мучишся питанням: попити кави чи все ж лягти спати? В результаті, п'єш каву і йдеш спати.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 23 жовтня 2019, 13:35

Роблю сайт, де часто використовується термін аналітика/analytics.
Називаючи файли, завжди доводиться робити зусилля, щоб не скорочувати до anal.

Відлюдник

Повідомлення Відлюдник » 23 жовтня 2019, 15:13

..бо такі файли вже є? :)

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 23 жовтня 2019, 15:32

:) ні - у мене робота і розваги в різних папках

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 24 жовтня 2019, 20:46

Найважча робота у програмуванні - побачити якусь неув'язку і витратити пів дня (чи кілька днів) на виправлення помилки, якої, як виявляється, нема.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 09 листопада 2019, 21:37

У ванні дуже добре уявляти сценарій свого твору. Скажімо, якщо я за один раз придумую хвилин 5 фільму, то для повнометражки потрібно десь 25-30 процедур.
(ще треба порахувати в кубометрах води і газу)

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 27 листопада 2019, 16:41

Взяв випробувальний безкоштовний місяць на Ютубі - Преміум. І аж дихати стало легше - без реклами і не користуюсь кривими адблокерами усілякими, автори відео при цьому заробляють своє, можу слухати довгі плейлисти (бо до цього обрубало).
Буду платити надалі.

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 27 листопада 2019, 18:58

ще плюс преміума - якшо ти, приміром, включив на телефоні якийсь подкаст на ютубі - то можеш гасити екран і юзати його як плеєр, подача звуку не припиниться, як в звичайній версії.
А ще в ютуб мюзік (в них здається з ютуб преміум одна підписка, якшо не помиляюсь) чудово працює система рекомендацій музики по прослуханому.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 27 листопада 2019, 22:43

До мюзік ще не дійшов - поки слухаю звичайні кліпи.

Відповісти