Gadmin: черезщоденник

Gadmin
Site Admin

Re: Gadmin: черезщоденник

Повідомлення Gadmin » 23 березня 2020, 12:29

Почитав черговий текст про те, що ми й так всі перенесемо коронавірус - просто в безсимптомній чи легкій формі. Але старі і геть хворі перенесуть його із собою в домовину.
Тепер думаю: якщо я зараз поїду в інше місто до старих батьків, чи не буде це свого роду дія, яку можна назвати "замах на ненавмисне вбивство". Бо, скоріше за все, в мені чи на мені той вірус буде.
А з іншого боку - чому ненавмисне, адже я усвідомлюю всю ситуацію. Значить, передбачаючи всі наслідки, планую всі дії, які з великою долею імовірності призведуть до смерті батьків. Це як підсипати отруту в їжу.
А ще з іншого боку - батьки й так чекають смерті, не хочуть так мучитись, як зараз. І я просто, акі янгол смерті, повинен виконати акт милосердя під виглядом невинних, здавалося б, відвідин.
Так що, поїздка супроводжується не стільки фізичними труднощами, як філософсько-моральними самокопаннями.

Відлюдник

Повідомлення Відлюдник » 28 березня 2020, 21:51

Gadmin писав:
23 березня 2020, 12:29
Почитав черговий текст про те, що ми й так всі перенесемо коронавірус - просто в безсимптомній чи легкій формі. Але старі і геть хворі перенесуть його із собою в домовину.
ну, це б означало, що всі старші люди помруть від коронавірусу, ні?

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 29 березня 2020, 02:18

Ні, не всі - я неточно виразився.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 17 квітня 2020, 11:00

Люблю спостерігати (хоч і з роздратуванням) за тим, як продавці товарів чи послуг гальмують і, насправді, навіть не думають щось продавати. Чи то через лінь, чи через особисту тупість.

Написав одному нашому складальнику телевізорів питання, чи є якась можливість купити підставку до певного телевізора.
Відповідь:
"Да можно 400 грн комплект подсветки."

ііііі? і шоооо???
Як мені це зробити? До кого звернутись? Як отримати? Як оплатити? Мені треба їхати Київ?
Це ми граємо в якийсь квест?

І що таке "комплект подсветки"? Там взагалі жодної підсвітки не було. Мені просто потрібен кусок пластмаси певної форми і з дірочками в певних місцях. І це коштує 400 грн? Краще куплю універсальну металеву підставку за 700 грн.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 18 квітня 2020, 11:59

При карантині більшість людей обмежила живе спілкування і свої виходи з дому. А в мене ситуація прямо протилежна.
Раніше я сидів на фрілансерській самоізоляції - тихо-мирно працював за домашнім компом, спілкувався з клієнтами через інтернет, а якщо виходив, то в найближчий продуктовий магазин.
Прихований вміст
Для перегляду прихованого вмісту необхідно зареєструватися та авторизуватися

Nilgy Ellrats

Повідомлення Nilgy Ellrats » 25 квітня 2020, 04:30

Нічого собі. Зміни в житті не з приємних. Тримайся там!

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 25 квітня 2020, 15:12

Дякую, дякую. Тримаюсь.
Гумор допомагає :)

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 29 квітня 2020, 11:21

На телебаченні ведучі передач типу з "добрим ранком" з таким оргазмом сприйняли новину про НЛО від Пентагону - ну, прям здійснився контакт третього ступеню. Майже такий самий оргазм у них був, коли вони очікували сходження Благодатного вогню.

Відлюдник

Повідомлення Відлюдник » 30 квітня 2020, 10:14

то як, виходить, це справжні НЛО?

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 30 квітня 2020, 16:03

НЛО — невизначений літаючий об'єкт.

І що тут надзвичайного?
Електронні наводки в апаратурі, відблиски та порошинки в об'єктивах, космічне сміття, запуски ракет, зондів та інших апаратів, екзотичні природні явища та прояви земних організмів... і купа-купа всього іншого, що просто не було визначене на момент зйомки - це все НЛО.
НЛО - це не інопланетяни, як у нас люблять вважати.
І не забувайте про звичайні розіграші. Навіть серйозні дяді, військові та космонавти їх дуже люблять.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 15 травня 2020, 19:15

Вчора пообіді вирішив прийняти ванну - розслабитись і, як то водиться в таких випадках, помитись.
Ніщо не віщувало авральних робіт аж до ночі.

Отже, перед купанням вирішив прочистити раковину - бо щось вода важко зливалась.
Я викрутив кришку сифона - змив усе гниле волосся і жир. Цього мені здалося замало, і я почав викручувати сам сифон. Виявилось, що болт з гайкою цілком перегнив і просто відвалився.
Побіг в магазин за новим сифоном.
Оскільки тумбочка з раковиною вже була в розібраному стані, я вирішив заодно почистити кран. Для цього я почав знімати саму раковину. Я її тягнув, тягнув... І щось страшно затріщало. У боротьбі рідких цвяхів і плитки, до якої майстри приклеїли раковину (ну не дебіли?), перемогли рідкі цвяхи - я вивалив кусок плитки (шмат глазурі) зі стіни. Якби хтось розказав, я б не повірив.
Вже після всіх безконечних розбирань, чисток і збирань виявилось, що вода з крана почала хлестати на всі боки широким віялом, заливаючи стіни і підлогу. Видно, пошкодилась різьба на носику крана.
Тут я вже вчинив по-простому - відрізав від резинових перчаток один палець, зробив в ньому дірочку і натягнув на носик. Вуаля - тепер маємо дизайнерський кран з оранжевим нацюцюрником.
А купання довелось перенести.

Якщо цей пост набере тисячу лайків, то покажу фото крана. ;)

Відлюдник

Повідомлення Відлюдник » 16 травня 2020, 21:05

Фото в студію! Жесть!
Останнім часом сам стикаюся з висновком, що, поки не критично - ліпше не ремонтувати. Наробиш ще більшої біди.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 18 травня 2020, 16:02

Часом бувають такі співпадіння, що моторошно.
Сьогодні проглядав деякі закладки в браузері і вирішив видалити лінк на відео з популярним мемом "Нихуя не понял, но очень интересно". Він там у мене був давно, але щось ніде так і не став в нагоді. Видалив.
А тепер на очі потрапила новина - той чоловік з мему, виявляється, недавно помер. І було йому стільки ж років, як і мені зараз.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 19 травня 2020, 11:15

За численими заявками форумчан - дизайнерський нацюцюрниковий кран в студію!
Милує око свіжістю форм і кольорів та робить струмінь води природним і контрольованим
► Показати

Nilgy Ellrats

Повідомлення Nilgy Ellrats » 21 травня 2020, 00:17

:lol: :lol: :lol:

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 23 травня 2020, 19:20

Знижки крєпчалі , але я не здавався
(ціна вказана вже зі знижкою)

Зображення

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 25 травня 2020, 23:16

І от я вирішив поремонтувати зливний механізм унітазного бачка...
Як думаєте, у що це все переросло?

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 26 травня 2020, 22:45

ремонт в квартирі знов зробив?)

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 27 травня 2020, 13:49

padre_bot писав:
26 травня 2020, 22:45
ремонт в квартирі знов зробив?)
Ти, бачу, ніколи ремонт в квартирі не робив, якщо так жартуєш. :evil: Ремонт в квартирі - це як епідемія ковід-19 : кілька місяців сидиш вдома з гарячкою і втратою грошей, а вірус потім все-одно залишається з тобою на все життя.
У мене чорна смуга невезіння, але ж вже не повна дупа. ;)

Карочі, вирішив замінити зливну систему унітазного бачка. Розібрав це діло, поставив митись в ванну. Напевно, мікротріщина в бачку все ж була і раніше, а під гарячою водою керамічний бачок то й просто тріснув, як стиглий кавун. Вечір, і от ми - четверо людей - без зливу в унітазі.

(Настанова - ніколи не поливай кераміку гарячою водою!)

Колись я бачок вже міняв, але то треба було замовляти, і чи такі бачки ще виробляють, я сильно сумнівався, тому прийняв рішення терміново їхати в Епіцентр за новим унітазом (в старому ще й член постійно впирався в обідок - бісило).

В Епіцентрі теж були пригоди - виявляється, після довгих приглядань ми вибрали унітаз, який був лише на стенді - в одному екземплярі. Нам його просто замотали в плівку і в такому зібраному варіанті віддали. Коли вкладали його у таксі, водій так активно нам хотів допомогти, що відірвав ручку в дверях свого Кіа (реально).

І коли ми вже привезли унітаз додому, а я вже примірявся його встановлювати, то виявилось, що нам не поклали кріплення для його установки. Сюрприз. А кріплення там цілковито інше.
Довелось переночувати, зливаючи відром.
Зранку я вже мотнувся за кріпленням і почав ставити. Плитку на підлозі я сверлив довго. Дуже довго. Поки не купив нові сверла. І от коли я вже поставив унітаз на герметик, раптом помітив, що в гофрі, яка веде в каналізаційну трубу - розрив. Айокаламене... :evil:
Зняв унітаз знову - поміняв гофру - наліпив герметик і поставив заново. Кілька секунд, щоб написати, і кілька годин, щоб зробити.
Після того, як поставив бачок (прогерметизувавши всі з'єднання), помітив, що поплавок притиснувся до стінки і не буде працювати. Конструкція системи для мене була нова - не все продумаєш. Довелось також і бачок знову повністю знімати, переробляти, перегерметизовувати і ставити заново.
То тільки вчора під ніч все запрацювало.

Зранку лежу, дивлюсь на стелю... Бачу, що відклеюється шпалерина... Думаю, якщо я її почну підклеювати, то чим це все закінчиться?

Відлюдник

Повідомлення Відлюдник » 28 травня 2020, 11:20

І, власне, в цьому страх мати власний будинок. Невелика квартира часто потребує роботи на повну ставку, якщо жив би в будинку , то, складається враження, все що б робив, це косив траву, фіксав сходи, обробляв фасад, білив дерева, малював паркан, обробляв город і чистив сад ПЛЮС заходив додому - і те саме.
Я уй його знає нашо воно людям...

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 28 травня 2020, 11:41

Для будинку потрібна велика сім'я - щоб можна було кіндерів припахувати до різних робіт.
Ну і грошей постійно дофіга треба.
Але це кльово напевно - попрацював за компом, а потім взяв кавусі, вийшов на ґанок, посидів на шезлонгу під яблунькою...

Відлюдник

Повідомлення Відлюдник » 28 травня 2020, 12:23

А насправді - попрацював за компом і пішов на подвір*ї працювати, на якому ЗАВЖДИ є купа роботи.
Діти зараз, особливо дівчата, тобі допоможуть хіба акаунт в інсті завести, а в малому віці з них більше клопіт, ніж помочі.
Тим не менш, хата багато грошей не з*їсть.

Відлюдник

Повідомлення Відлюдник » 28 травня 2020, 12:26

В сенсі, з*їсть не набагато більше, ніж квартира. Зараз квартири на сім"ю (трикімнатні і двоярусні) в якісно спланових будинках з норм локацією коштують так само як і хата в далекому передмісті (Звенигора, приміром). Мороки просто багато - хату будувати. І намахують на кожному кроці.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 28 травня 2020, 12:40

Я б свою хату махнув на будиночок з городом десь недалеко від міста.

Відлюдник

Повідомлення Відлюдник » 28 травня 2020, 18:28

ну так щоб прям недалеко-недалеко, то не вийде, але 30 хв не в час пік (тобто або в обід або вночі) на машині - ізі, якщо маєш велику квартиру, то я думаю знайдеш охочих.

Відповісти