Nilgy Ellrats: чорно

Модератор: Nilgy Ellrats

Nilgy Ellrats

Nilgy Ellrats: чорно

Повідомлення Nilgy Ellrats » 11 серпня 2018, 00:16

Стан такий зараз.
Так густо темно, що мало б бути за себе лячно.
Правду кажучи, справді страшно.
Темно. Чорно. Зимно.

Любителям позитиву та мотиваційної шурхи читати не рекомендовано. У мене яскраво виражений депресивний епізод. Чули, до речі, що в такі періоди падають когнітивні здібності? Так от, ще один аргумент на користь того, щоб закрити цю сторінку, якщо ти не готовий зануритись у чужі мої страхи.

Nilgy Ellrats

Re: Nilgy Ellrats: чорно

Повідомлення Nilgy Ellrats » 12 серпня 2018, 14:11

Зрозуміла, можливо, чому так боюсь людей, коли їх більше одної, так тривожно щодо свого статусу і так втомлює спілкування. Теорія була побудована на тому, що однолітки чомусь часто мене ізолювали від групи і мене це руйнувало аналогічно булінгу. Я знала (звідки?), що після ізоляції почнеться травля, тому пожиттєво боюсь зробити щось "не так", чимось спровокувати колектив на кучкування проти мене. Але причини такої поведінки завжди здавались мені настільки рендомними, що на мою думку будь-яка моя дія може викликати агресію. А потім все одно відповідальність за ситуацію покладуть на мене. Хотіла почитати роботи про структуру і схеми, по яких булінг працює, але російськомовного адекватного контенту на цю тему мало, точніше практично нічого корисного не знайшла.

В якості причини, по якій на мою думку було б круто вивчити англійську так, щоб читати англомовні роботи, озвучила цю історію хлопцеві, що покликав типу на побачення. Почула у відповідь, що я глибоко копаю та забагато думаю. Здається, нічого у нас з ним не вийде.

Nilgy Ellrats

Повідомлення Nilgy Ellrats » 12 серпня 2018, 14:17

Від бажання лізти в петлю відволікаюсь побаченнями з людьми, з якими почала переписку протягом трьох днів свого користування додатком для знайомств Badoo. Неоціненний досвід.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 12 серпня 2018, 15:11

жесть

asgardian

Повідомлення asgardian » 12 серпня 2018, 20:17

Хах, здається ми з тобою маємо схожі травми дитинства.

Йормунганд

Повідомлення Йормунганд » 12 серпня 2018, 22:29

asgardian писав:
12 серпня 2018, 20:17
Хах, здається ми з тобою маємо схожі травми дитинства.
приєднуюсь.

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 12 серпня 2018, 22:49

всі такі депресивні, аж страшно.
До авторки блогу: складно бути тобою. але взаємодіяти з тобою непростіше: треба одночасно ладнати з двома людьми - нормальною тобою і хворим підсвідомим ти.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 12 серпня 2018, 23:09

padre_bot писав:
12 серпня 2018, 22:49
хворим підсвідомим ти
Хворим? :shock: ну-ну..
Психічно здорова людина - це манекен. Знайомтесь в кожній вітрині Львова.

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 12 серпня 2018, 23:51

хворим - це не моє слово, це означення від авторки)

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 13 серпня 2018, 00:02

Авторка має право на невеличку гіперболу щодо свого стану. :) Але ж не нам чужі скалки в оці називати колодами.

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 13 серпня 2018, 00:05

Gadmin писав:
13 серпня 2018, 00:02
Авторка має право на невеличку гіперболу щодо свого стану. :) Але ж не нам чужі скалки в оці називати колодами.
то чого?)

Nilgy Ellrats

Повідомлення Nilgy Ellrats » 13 серпня 2018, 00:47

padre_bot писав:
12 серпня 2018, 22:49
але взаємодіяти з тобою непростіше: треба одночасно ладнати з двома людьми - нормальною тобою і хворим підсвідомим ти.
можливо, якби сприймав цілісно, то було б легше.

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 13 серпня 2018, 01:00

ти сама себе цілісно сприймаєш?

Nilgy Ellrats

Повідомлення Nilgy Ellrats » 13 серпня 2018, 01:09

так цілісно, як можу

asgardian

Повідомлення asgardian » 13 серпня 2018, 09:31

Насправді дивно бачити блог, що чесно пише про психологічні проблеми. Одна з причин, чому я втекла з українських інтернетрів: напишеш, що з тобою не все впорядку, то тебе або зацькують, або "зажалать", а ні одне ні друге не продуктивне.

Так що плюс у карму від мене і тримайся )))

Nilgy Ellrats

Повідомлення Nilgy Ellrats » 13 серпня 2018, 13:49

Дякую. Я це для себе :)

red sweater

Повідомлення red sweater » 13 серпня 2018, 21:50

Оце в тебе штука з баду, а в мене з тіндером таке було. Та мене вистачило на тиждень. Зовсім не моє. Цікаво чи тобі такий спосіб відволікання дійсно якось поміг..

asgardian

Повідомлення asgardian » 14 серпня 2018, 09:41

А в мене інша історія: too fucking anxious to even download tinder

Nilgy Ellrats

Повідомлення Nilgy Ellrats » 16 серпня 2018, 12:42

red sweater писав:
13 серпня 2018, 21:50
Оце в тебе штука з баду, а в мене з тіндером таке було. Та мене вистачило на тиждень. Зовсім не моє. Цікаво чи тобі такий спосіб відволікання дійсно якось поміг..
Залежно в чому мав би допомогти. В моєму поточному емоційному стані краще сидіти з кимось і слухати хай найнудніші історії, думаючи: "Який пздц в нього в мозгах. Очевидно, я більше ніколи йому не напишу", ніж залишатись вдома наодинці. Тож позитивна сторона досить незаперечна.

Nilgy Ellrats

Повідомлення Nilgy Ellrats » 17 серпня 2018, 22:26

скільки себе пам'ятаю мріяла про дім.
я не про будинок, звичайно ж.

більше 10-ти років в погоні за щастям поруч з партнером.
було стільки різного. полігамні відносини, моногамні, були такі, кого я затягнула в поліамурну мутню, були такі, хто тягнув у це мене, був чоловік, від якого я навіть спокійно припускала можливість народити дітей, був такий, з яким порвала ще толком не розпочавши, хоч і не могла нічого пояснити, були ті, що "офіційно" зі мною зустрічались, були й запитання "а наші зустрічі тобі хлопця шукати не заважають? ну ти ж не можеш без відносин", були ті, хто розбивав мене як людину вщент, були такі, що надихали вставати вранці (а часто це були одні й ті ж люди), був той, після кого збирала себе назад з шматочків, були такі, хто на мене не мав жодного впливу, були ті, на чиє життя я не впливала , як виявилось, ніяк, були ті, кого переламувала я і були мої вчинки, за які і після багатьох років пече почуття вини вагою в тонни, були ті хто бачив мене лише через призму ідеального образу, були ті хто стикався зі мною в найскладніші мої періоди, хтось сприймав легковажно, хтось серйозніше, хтось через 6 років вирішив, що у нас недостатньо спільних інтересів, а останній чоловік протягом всього року відносин та спільного життя, як виявилось, брехав мені кожнісінького дня, хоча з першого дня чув, що брехня - це те, чого я ніколи не сприйму, хтось готовий був ділити зі мною життя, були ті, хто готовий був розділити зі мною не більше вихідних, хтось чув мене, когось не чула я, та в кожному випадку я йшла ва-банк, в кожному випадку викладала часом навіть більше, ніж в самої було, часто, не розуміючи що ведусь на манівець, йшла на жертви заради якогось там майбутнього, яке так ніколи й не настало, беручи це все взайми у свого особистого майбутнього (яке таки, обскубане, настало).

близько двох років терапії. піврічний курс антидепресантів.
тисячі спроб змінити себе, своє ставлення, пріоритети, переключитися, віддаватися менше, віддаватися більше, віддаватися якісніше, піти в роботу, піти з роботи, піти у відносини, піти з відносин (з перемінним успіхом), спроб сприйняти себе як є, спроб сприйняти світ як є, спроб припинити, спроб почати, спроб зберегти себе, в кінці кінців. часом спроби були вдалими, часом зовсім ні. сотні інсайтів та доленосних розмов.

в сухому залишку зараз знову почуваюсь розбитою. напевне, логічно, бо ж не пройшло й місяця з того часу, як я зрозуміла, наскільки все що я вважала домом було брехнею і як нагло мене водили за ніс. не суть. просто було. не є.

перманентно стримую бажання кричати та бити головою і кулаками об стіни. мене з колії вибиває усе. будь-який спогад, будь-який натяк, розмови з мамою, вік у паспорті, те, як розвиваються наявні соціальні контакти. вперше за багато років повернулась до селфхарму. вчора їздила по справі у той район, де жила останній рік - фізично нудило від кожного метра шляху. хотілось просто лягти на землю і припинити дихати. раз у декілька днів обдумую план самогубства, потім беру себе в руки та відправляю на роботу або на якусь зустріч. напевне добре, що це працює. але якщо раніше в житті було стільки чорного, то з чого б мені вірити що далі буде краще? з іншого боку, якщо я раніше справлялася, то справлюсь і цього разу. і не з таких ям вигрібала, і не такий досвід втрамбовувала.

друзі радять знову сісти на антидепресанти. я поки морожусь, бо мені здається, що від них падає зір. а ще мені тупо лячно йти до лікаря і складно організуватись в робочий час на поїздку до нього. відмазуюсь.

зараз найскладніше не те, що у мене було, а те, як воно на мене вплинуло. повірити, що у мене може щось скластися, повірити чоловікові - це щось з області фантастики. я одразу вішаю на все ярлик типу "ну звичайно ж тебе одбурять або кинуть, не вигадуй собі зайвого". хоча часом ці вигадки життєво необхідні. визнати, що мені все ще важливо мати партнера не менш складно, бо в моєму випадку таке бажання виглядає як біг у бік наступних грабель. від цього бардаку в голові кидає з стану у стан зі швидкістю світла. вранці всиратись від радості, бо смачна кава і світить сонце, а в обід поставити хрест на своєму житті, бо наткнулась на чиюсь жорстокість чи байдужість? оце про мій останній місяць. нон-стоп.

але я молодець. я справляюсь, навіть працюю увесь цей час, навіть контактую з людьми. навіть збираюсь розписати в деталях свої соціальні експерименти з додатком знайомств (мені таке було б цікаво почитати), якщо вистачить зібраності думок.

ні, я не пишу це щоб мене пожаліли (швидше за все). я вербалізую, щоб розкласти по коробках, систематизувати, прохавати і піти далі. це мій метод.

повторюю, читати ніхто не заставляє.

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 17 серпня 2018, 22:29

в тебе все буде добре. Піздєц як складно, але в кінцевому результаті добре. Я за тебе спокійний, бо ти сильна.

Nilgy Ellrats

Повідомлення Nilgy Ellrats » 17 серпня 2018, 22:38

одне з іншого не випливає.
певно, якщо мені вдасться повірити у якесь таке "все у мене буде добре" - тут же жити стане простіше.
але з "повірити" у мене завжди були проблеми, а останнім часом - просто катастрофа. закономірно здається, що вірити я більше тупо не вмію.
звучить пафосно. знаю, якщо з психікою все буде гаразд - минеться. зараз, напевне, головне дати собі час все втрамбувати.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 17 серпня 2018, 23:16

padre_bot писав:
17 серпня 2018, 22:29
в тебе все буде добре. Піздєц як складно, але в кінцевому результаті добре. Я за тебе спокійний, бо ти сильна.
Коли мені доводилось щось подібне говорити дівчатам, то я ледь не фізично відчував, як мене посилають.

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 17 серпня 2018, 23:18

Gadmin писав:
17 серпня 2018, 23:16
Коли мені доводилось щось подібне говорити дівчатам, то я ледь не фізично відчував, як мене посилають.
Я настільки часто був посланий Еллі, що можу собі дозволити =)

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 17 серпня 2018, 23:26

...таке задоволення (?) :D

Відповісти