Nilgy Ellrats: чорно

Nilgy Ellrats

Re: Nilgy Ellrats: чорно

Повідомлення Nilgy Ellrats » 25 липня 2019, 11:01

В мене був елементарний план: заїхати додому, спакувати речей на два тижні, спакувати кота, домовитись з С. про час, замовити таксі. На все про все приблизно 4 години, якщо залишити ще часу на серіальчик з чайочком перед сном та лягти до півночі.

Першим ділом не по плану почалась мігрень. Далі був ряд невірних рішень. Перше - взяти таксі додому. По часу вийшло довше, з врахуванням вибігання в аптеку посеред траси та шкандибання решти шляху додому пішки. По грошах дорожче. Друге - обезболюючі за 70 грн за 150 мг, які в сухому залишку не допомогли. Через 2 з чимось години катуляння по ліжку і гадання "Проблююсь чи не проблююсь?" дзвінок до С. з спробою сказати, що з корпоративу можна не спішити, бо зібрати у мене і так нічого не вийшло. Поза зоною. Помилка третя - шукати його через знайому співробітницю. Знайшла, виявилось що ніхто нікуди й не спішив, але буде ближче півночі. Третя помилка - писати близько півночі питання "де ти?", які ніхто не читає.

Прокинулась в 4 ранку в паніці, з сівшим телефоном в руках. Поруч сопів С., від якого адсько тхнуло перегаром, хоча "офіційно" чувак вже третій місяць "не п'є". Намагалась закатати скандал, але у відповідь почула, що домени перекупили. Розбудити так і не змогла, заснути самій вийшло десь через години півтори. Якраз перед будильником. Помилка четверта - виясняти вранці відносини. Помилка п'ята - їхати на таксі на роботу (щоб не запізнитись), але вийти за 10 хвилин до зміни посеред траси, бо забула вдома щітку для волосся. Помилка шоста - іти за щіткою в Сільпо. Помилка сьома - купити в Сільпо те, за чим не йшла. Помилка восьма - говорити з Ю. (випадково перестрілись) про тата по дорозі, вже і так запізнившись на роботу. До тата треба йти, а не говорити про це. Або не йти і не говорити про це. З Ю. говорити взагалі не варто. Помилка дев'ять - їсти йогурт в сорочці. Помилка десять - забути в якому з туалетів не працює сушка. Помилка одинадцять - ще до обіду втекти пити каву і писати саможалільний пост на форум, замість закриття робочих завдань.

На сьогодні в мене наполеонівський план: заїхати додому, спакувати речей, вирішити чиїх, вирішити на скільки, вирішити куди їх везти, вирішити що з котом, взяти таксі. На все про все приблизно 4 години, якщо залишити ще часу на півлітри глен морісу аби заснути хоча б до другої.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 25 липня 2019, 11:10

В таких випадках я застосовую план "Заховайся, нічого не роби!, перечекай".

Nilgy Ellrats

Повідомлення Nilgy Ellrats » 25 липня 2019, 11:11

Я вже добрих півроку згідно з цим планом живу. Не працює.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 25 липня 2019, 11:18

Ну, живеш же.

Nilgy Ellrats

Повідомлення Nilgy Ellrats » 25 липня 2019, 11:58

Ну це ж не гра на виживання, а гра на підвищення якості життя як мінімум до комфортної :)

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 25 липня 2019, 12:29

я теж колись так думав
(зітхає по-старечо-маразматичному)

Nilgy Ellrats

Повідомлення Nilgy Ellrats » 25 липня 2019, 13:00

А тепер як думаєш?

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 25 липня 2019, 13:40

Думаю, комфорт - як твір мистецтва. Завжди платиш за нього більше, ніж він вартує.

Nilgy Ellrats

Повідомлення Nilgy Ellrats » 25 липня 2019, 14:39

Цікаво сказано, я про це подумаю :roll:

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 25 липня 2019, 15:33

Та я просто так - зморозив щось. Нема про що думати. :)

J.D

Повідомлення J.D » 25 липня 2019, 16:11

мені б такими перлами "морозити" :)

шаман

Повідомлення шаман » 20 серпня 2019, 16:28

у мене так, коли багато на себе беру. інколи, якщо речі не називати, то вони самі робляться :D мимохідь. а яим більше стараюсь - тим більще йде по п'ятці. тому дивитись трохи примруживши очі від світла і поволі рухатись - зазвичай спрайьовує врази краще. правда, інші думають, що ти трохи обнаглів, і чьо це тобі так ок, коли всі напряглись. та, зрештою, ху керз.

Nilgy Ellrats

Повідомлення Nilgy Ellrats » 08 вересня 2019, 20:18

Як легко не помітити, коли ти мудак. Сьогодні давній друг спитав мене в лоб: "Чому ти не привітала мене з днем народження?". І що тут скажеш? Сказала б "забула", але я й не пробувала собі ставити за мету це запам'ятати. Не люблю я дєжурні привітання ні отримувати, ні озвучувати. Не бачу сенсу дати запам'ятовувати. А виявляється то комусь важливо. Йде 27-мий рік, життя стає все дріб'язковішим.

шаман

Повідомлення шаман » 13 вересня 2019, 16:22

хз. є люди, де байдуже. а є цінні та особливі. може той друг надто давній, аби вписуватись в цю категорію)

Useless

Повідомлення Useless » 21 вересня 2019, 08:11

У мене в робилось таке відчуття за 4 роки поза домом,коли я дивлюсь на дату і думаю,що я знаю що це якась важлива дата була у моєму минулому житті,а що за дата-не згадаю.А потім нагадування у Фейсбуці висвічує,що це ДН моєї «найкращої подруги в Україні»,з якою останній раз переписувались у 2016 році.І рука тягнеться-може привітати,а потім думаю : «А чи я навіть захочу з нею бачитись,як приїду додому?» і бажання відходить.
А на те,що мене з Днем народження вітає лише сім‘я в Україні та колишня любов,я уже звикла і просто розумію,що відстань фільтрує усе і усіх.
Це просто потрібно мати отой здоровий глузд-не ображатись і не ставити такі питання як :а чого ти мене не привітала?
Бо мені байдуже -ось чого!Мав би це прочитати між рядками неотриманого «вітання».

Відлюдник

Повідомлення Відлюдник » 23 вересня 2019, 13:21

Або небайдуже. Просто забули, бо відповідальне ставлення до дня народження - це питання нагадування в календарі, а не хорошого ставлення. Той, хто фокусується на цьому, як на мене, відчуваю брак уваги саме протягом року.
З власного досвіду, якщо людина мене не привітала - свято. Тоді їй не потрібно виставлятись. :)

шаман

Повідомлення шаман » 23 вересня 2019, 17:19

лол. загалом, якщо важливо, але проїбався з календарем - то і через місяць вітання надсилаю) то таке. а в усьому іншому - та.

Nilgy Ellrats

Повідомлення Nilgy Ellrats » 29 вересня 2019, 12:40

Useless писав:
21 вересня 2019, 08:11
Бо мені байдуже -ось чого!Мав би це прочитати між рядками неотриманого «вітання».
Все вірно, байдуже на дату в календарі і чергові привітання з побажаннями щястє-здоровлє-коханнє. У мої дні народження та шелуха мене страшно бісить і я тільки останніми роками перестала за тиждень до ДН видаляти його у всіх соцмережах. Перестала радше через те, що кожен легкий контакт з співробітниками - це спосіб вибудувати ілюзію близькості і довіри там, де її немає. Чим легше їм зі мною комунікувати і робити жести псевдоприхильності, тим легше мені з ними працюватиметься. Яка тут вже різниця чи хочу я ті привітання... :(

Nilgy Ellrats

Повідомлення Nilgy Ellrats » 29 вересня 2019, 12:47

Людина пізнається в динаміці

Був в мене якось випадковий знайомий в гуртожитку. Ми тоді вчились на перших курсах, а він домовився з "камєндою", що поживе ще трохи після завершення навчання. Пам'ятаю як думала: "Тільки б не виріс з мене лох, який буде домовлятись про проживання в гуртожитку після навчання".
Не пам'ятаю чи з'їхав Індус раніше, ніж я, чи пізніше, а пейзажі досі постить ніби з нашого 9-го поверху сфотографовані.

До чого це я? Ніколи розписувати. Судити людину по фотках в інсті і доходах погано. Але дуже хочеться.
Тому я конвертую це бажання в "праведний" осуд за "відсутність" розвитку. І себе за те ж їбу.

Але все ж

Ще був у мене хлопець, котрий в 25 намагався розважати публіку (нашого ж віку) своїми гуртожитськими історіями. Люди такі: "йой бля робота //комуналка// пристарілі родичі //машину б купити //начальник їбанат// а де найшліпший депозит? ", а він у відповідь такий: "ой а у нас якось сусід по кімнаті ліжко спалив по набуху // а з матаналізу в мене була п'ятірка // а одного разу на екзамені....". Так і жили - я скаржилась, що не взяли на вищу посаду, він - що трояк 5 років тому поставили незаслужено. Я вловлювала в тому якийсь перекосойоб, але сформулювати не могла.

Як потім виявилось чувак справді був тим ще їбанатом і життя в минулому було певно найменшим його гріхом, а я - була сліпою дурою.

Це нічого не доводить, але ліпиться в ту ж думку про динаміку і своєчасність.

Відповісти