Nilgy Ellrats: чорно

Nilgy Ellrats

Re: Nilgy Ellrats: чорно

Повідомлення Nilgy Ellrats » 17 вересня 2018, 18:04

про своє, а не про хлопців

Ще з дитинства так повелося, що увагу до себе сприймала в першу чергу як сигнал тривоги: тебе принизять, постібуться, обдурять, перекрутять, в краааащому випадку втягнуть з собою в одну халепу. Те, що у мене з такими асоціаціями взагалі утворились соціальні зв'язки, не може не дивувати. Власне, з цим "у мене завжди були складнощі" і я "завжди хотіла мати багато друзів, але це не вдавалося". Взагалі-то я хотіла визнання що я існую і що зі мною все гаразд, але зараз не про це.

На днях мене накрило думкою, що а РАПТОМ більшість людей спілкувалась / спілкується зі мною та підтримує / підтримували різного рівня відносини не тому, що вибору немає, їм від мене щось потрібно, мене хочуть трахнути чи планують обдурити, а тому, що я їм... подобаюсь?
► Показати

Useless

Повідомлення Useless » 17 вересня 2018, 18:16

Люди є в людей допоки хтось комусь вигідний.Вигода може бути навіть серед друзів:ти вигідний мені тим,що ти вислуховуєш мене і даєш поради,ти-мій друг. І т.п.

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 17 вересня 2018, 18:20

Я завжди дивувався твоїм "відкриттям", Еллі. Чесно)

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 17 вересня 2018, 18:49

- корисний у матеріальному плані
- корисний у плані послуг (психологічних і сексуальних, в тому числі)
- корисний у соціалізації (зв'язки, статус, обмін інформацією)
- цікавий внутрішньо
- цікавий зовнішньо

Хоч щось з цього списку здатне притягувати людей.

Nilgy Ellrats

Повідомлення Nilgy Ellrats » 17 вересня 2018, 19:03

Useless писав:
17 вересня 2018, 18:16
Люди є в людей допоки хтось комусь вигідний.Вигода може бути навіть серед друзів:ти вигідний мені тим,що ти вислуховуєш мене і даєш поради,ти-мій друг. І т.п.
якщо ти про те, що поняття альтруїзму у нашій культурі дуже роздуте та поприписуване там, де його й бути не може - цілком з тобою згідна.

тільки, на мою думку, наявність логіки у людських взаємовідносинах не має виключати з них позитивний досвід, емоції, залишаючи лише досвід негативний.

Nilgy Ellrats

Повідомлення Nilgy Ellrats » 17 вересня 2018, 19:04

padre_bot писав:
17 вересня 2018, 18:20
Я завжди дивувався твоїм "відкриттям", Еллі. Чесно)
як завжди так написав, що нічого не ясно

LazyGarry

Повідомлення LazyGarry » 17 вересня 2018, 19:37

Nilgy Ellrats писав:
17 вересня 2018, 19:03

якщо ти про те, що поняття альтруїзму у нашій культурі дуже роздуте та поприписуване там, де його й бути не може - цілком з тобою згідна.

тільки, на мою думку, наявність логіки у людських взаємовідносинах не має виключати з них позитивний досвід, емоції, залишаючи лише досвід негативний.
Це ти так складно про взаємовигідне (+-, звичайно) використання написала, чи щось інше маєш на увазі?

Nilgy Ellrats

Повідомлення Nilgy Ellrats » 17 вересня 2018, 20:06

LazyGarry писав:
17 вересня 2018, 19:37
Це ти так складно про взаємовигідне (+-, звичайно) використання написала, чи щось інше маєш на увазі?
це я так про те, що у взаємовигоді у відносинах немає нічого поганого.

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 17 вересня 2018, 20:20

а що, хтось думає, що є?

LazyGarry

Повідомлення LazyGarry » 17 вересня 2018, 20:23

Nilgy Ellrats писав:
Я про цей момент. Не особливо зрозуміла логіку посилу. Якщо в тебе залишається "лише досвід негативний", ти не береш участі у взаємообміні "плюшками" і не взаємодієш з людиною. Якщо все-таки взаємодієш, то щось таки отримуєш, проте це не очевидно для свідомості (мотивація по-іншому не працює).

LazyGarry

Повідомлення LazyGarry » 17 вересня 2018, 20:28

Якщо в двох словах: невзаємовигідних відносин не існує, поки тебе за ногу до батареї не приковують.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 17 вересня 2018, 21:17

На жаль, існують не просто невзаємовигідні, а ще й взаємознищувальні відносини.
Не знаю, для чого це людям.

LazyGarry

Повідомлення LazyGarry » 17 вересня 2018, 21:21

Gadmin писав:
17 вересня 2018, 21:17
На жаль, існують не просто невзаємовигідні, а ще й взаємознищувальні відносини.
Не знаю, для чого це людям.
Тому що (неочевидно) їм це подобається (необхідно, закриває якісь діри в їх психіці, ..., підкресли необхідне). Мотивація - це така штука, проти якої не попреш.Якщо тобі щось категорично не приносить нічого, ти не "з-під палки" цього не робитимеш.
Просто, в більшості випадків, людина не може (хоче) собі в цьому зізнатись, або просто не прослідковує причинно-наслідкові зв"язки в себе в голові (останнє - дійсно печально).

Nilgy Ellrats

Повідомлення Nilgy Ellrats » 18 вересня 2018, 00:50

LazyGarry писав:
17 вересня 2018, 20:23
Nilgy Ellrats писав:
Я про цей момент. Не особливо зрозуміла логіку посилу. Якщо в тебе залишається "лише досвід негативний", ти не береш участі у взаємообміні "плюшками" і не взаємодієш з людиною. Якщо все-таки взаємодієш, то щось таки отримуєш, проте це не очевидно для свідомості (мотивація по-іншому не працює).
я про те, що поняття "вигода від спілкування" у нас якесь демонізоване. типу якщо ти спілкуєшся з кимось "не просто так", а усвідомлюєш які ти плюшки отримуєш, то це типу погане спілкування, "не таке". з такими установками людина не сприймає той позитивний досвід, який отримує, а фокусується на негативі, починає вважати себе жертвою або шахраєм.

в свою чергу відносини для "просто так" ідеалізуються (банальний приклад "вийти заміж по любві") тільки на основі того, що людина не усвідомлює процес обміну плюшками. результат - обмін плюшками дійсно перестає нормально функціонувати, бо то ж соромно "спілкуватися для вигоди". з такими ідеями звалитись у нікому не потрібну самопожертву з очікуванням що потім "воздасться", бо ти ж хороший, спілкуєшся не заради вигоди ж - це як два пальці обісцяти. При цьому малоймовірно, що людина розуміє якого вона взагалі результату очікує, чим їй мало б "воздаватись". Але нічого не відбувається без причини, люди в будь-якому випадку чимось обмінюються, тільки в даній ситуації вони вже не контролюють чим. так можна, для прикладу, взаємини, побудовані на приниженні та почутті провини, щиро вважати прекрасними відносинами з батьками.

десь так мені це бачиться

на цю тему мені подобається також теорія, що так як нове і ризиковане є більш ресурсозатратним, люди схильні повторювати наявні патерни. відповідно, якщо вдома ти отримував від спілкування з оточенням демаг великими порціями, то в подальшому попри бажання побудувати здорові відносини з людьми, ти будеш почуватися в безпеці якраз з тими, котрі схильні руйнувати тебе тими ж методами, до яких ти звик. бо нові схеми - це складно і хз чим може обернутися (гарантованого методу отримати в результаті комунікації саме плюшки, а не щось інше взагалі немає), а от як виживати, коли, наприклад, близька людина вважає тебе за кусок гівна - ти знаєш добре, до цього ти чудово адаптувався. так і живеш потім як на безперервній війні - виживаєш. що насмішніше, якщо якимось рендомним чином війна чомусь припиняється, людина не знає що з собою робити, як бувалий зек не знає що робити на свободі і... ну ви зрозуміли що відбувається далі.

Nilgy Ellrats

Повідомлення Nilgy Ellrats » 18 вересня 2018, 00:57

Gadmin писав:
17 вересня 2018, 18:49
- корисний у матеріальному плані
- корисний у плані послуг (психологічних і сексуальних, в тому числі)
- корисний у соціалізації (зв'язки, статус, обмін інформацією)
- цікавий внутрішньо
- цікавий зовнішньо

Хоч щось з цього списку здатне притягувати людей.
Все це може притягувати людей.
Тільки хтось прийде готовим користуватись цим з взаємної згоди і з бажанням давати користь взамін, а хтось прийде отримувати корисності "просто так", може й насильно і оком не мругне, залишивши взамін купу проблем (а може навпаки собою попишається: ить який молодець, отримав користь без жодних вкладень). Хоча, якщо йдеться про особисті близькі відносини, мені часто здається, що люди приходять одне до одного взагалі не розуміючи що їх привабило і чого вони від цього спілкування очікують чи, тим паче, чим готові бути корисними одне одному.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 18 вересня 2018, 10:15

А торги ніхто не відміняв :) Це популярна складова людської натури (часто, підсвідома) - побільше взяти і поменше дати.

Nilgy Ellrats

Повідомлення Nilgy Ellrats » 18 вересня 2018, 11:44

та то ж якось куцо, ні?
хоча може це вже в мені моралізаторство прокинулось, хз.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 18 вересня 2018, 12:46

Що значить "куцо"?
Типу, погана риса?
Та риса цілком природна. Погана чи добра - то вже на розсуд суспільства.

Йормунганд

Повідомлення Йормунганд » 19 вересня 2018, 22:47

Gadmin писав:
11 вересня 2018, 01:12
Йормунганд писав:
11 вересня 2018, 00:04
Уууу, аж захотілося до Львова!)
Овва... а ти де?
У Мідгарді - тримаю землю, бо без мене розвалиться ;)

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 19 вересня 2018, 22:52

Це з якогось серіалу?

Йормунганд

Повідомлення Йормунганд » 24 вересня 2018, 13:43

Скандинавська міфологія. Дуже веселий і увлікатільний.
Шкода, знімали давно, то й посилання знайти годі.

Nilgy Ellrats

Повідомлення Nilgy Ellrats » 25 вересня 2018, 13:12

на колготках дірка, волосся (овва яке вже довге) в резинці, бо голова брудна, усі мереживні трусики десь давно повикидувані,
часом ходжу без білизни та не заради еротики, а просто тому що не завжди встигаю її випрати, на бюстгальтері облізла резиночка, ще минулого тижня закінчився дезодорант, кросівки, на щастя, не такі вже й зношені, тримаються, а от зубна щітка впала Бєні в лоток, добре, що у ванні перегоріла лампочка, бо шпетила б себе за невищипані та непідмальнвані брови, але тепер дзеркало стоїть в напівтемряві, тож я не помічаю багато недоліків, на крісло розсипалася попільничка ще, здається, у серпні, а минулого тижня відірвалася застібка на гаманці, я збираю себе на роботу, дивлюсь на себе у темне дзеркало у віддарованій пані Т. ще у гуртожитку куртці (я тоді викинула ненависного плаща і залишалась з одним піджаком посеред зими), ця куртка виглядає зношеніше за мене саму, але йти на ринок за новою у мене немає ніяких сил, все одно ж всі якось через силу куплені нові речі лежать у валізі без діла, а я й надалі ношу діряві светри своїх колишніх

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 25 вересня 2018, 13:33

Здається, ти ще й лінуєшся зайти в касу за зарплатою?

Nilgy Ellrats

Повідомлення Nilgy Ellrats » 25 вересня 2018, 14:39

та ні, з грошима все гаразд.
ну тобто на віскі/вино і купу їжі вистачає

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 25 вересня 2018, 14:59

Не скочуйся

Відповісти