Щось новеньке у політиці?

Gadmin
Site Admin

Re: Щось новеньке у політиці?

Повідомлення Gadmin » 30 червня 2020, 20:09

Відлюдник писав:
30 червня 2020, 17:12
більша половина країни сподівалася, що ми повернемося до русифікації, а тут бац - і ні сюди ні туди.
А ми хіба десь виходили з русифікації, крім закону про мову? Ми впевнено йшли і йдемо цією русифікаційною стежкою.
Та й закон про мову ще відмінять чи змінять. Хіба б активісти (українці) вже зовсім розбушувались - тільки це стримує зелень.
Так що, російські та російськомовні серіали, російські актори і співаки - велкам хлєб-соль!
Не знаю, що в нас в країні ще додаткового треба робити для русифікації. Все на мазі.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 01 липня 2020, 11:37

padre_bot писав:
30 червня 2020, 19:12
Більшість країни не дуже адекватна просто.
Не адекватна чому саме?
Цілком нормальна більшість, як і в інших країнах.
Їм що головне? Щоб було спокійно і ситно. Бойко, в цьому плані, цілком прийнятно виглядає. Та й канали Порошенка його піарять. Логічні 20%

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 01 липня 2020, 21:16

Зараз у нас популярна тема - про масштабне вторгнення рф (бо в московитів зараз і поправки проголосуються за царя-батюшку, і великі військові навчання планують). І, треба сказати, мені дійсно видається, що якось цей фурункул, який дуже довго зріє, мав би вже якось прорватись. Якщо створена велика армія, то чому не повоювати - забрати взад, так би мовити, "падаркі русскава народа", а заодно і грабанути економіку іншої країни?

Можливо путін вже дозрів до того, щоб не прикриватись різними референдумами, а просто тупо воювати без зайвих відмазок. Сумніваюсь в цьому, але це 2020 рік - не здивуюсь нічому.
Більш вірогідно, що для картинки перед світовим товариством доведеться спочатку попрацювати: у нас виникнуть якісь провокації - типу, десь спалять ще один будинок з русскоязичними чи порохоботи моцно зчепляться з зеленоботами - словом, все може змінитись швидко - бац, бац і країна некерована та небезпечна, бла-бла-бла, россія вводить контингент миротворців.
І це, до речі, може бути і не Україна. Чи не лише Україна. І контингент може бути не лише з росіян.
І всьо.

Наші експерти вже оцінюють ризики. Кажуть - ні, ні, це неможливо. У нас же на сході оборона в три ряди - прям, двері на замку. Авіацію та ракети рф не може застосовувати, бо США так прям пригрозило пальчиком - ньо-ньо! Відключить росіянам SWIFT одразу. Реготався.
Карочі, експерти не вірять у вторгнення. Або тільки кажуть, що не вірять, а самі скуповують макарони.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 02 липня 2020, 00:00

"Рада безпеки ООН схвалила резолюцію про глобальне припинення вогню, якою закликає припинити всі бойові дії у світі на період пандемії коронавірусу."

ой, тримайте мене семеро

Відлюдник

Повідомлення Відлюдник » 02 липня 2020, 09:21

Gadmin писав:
30 червня 2020, 20:09
А ми хіба десь виходили з русифікації, крім закону про мову? Ми впевнено йшли і йдемо цією русифікаційною стежкою.
Та й закон про мову ще відмінять чи змінять. Хіба б активісти (українці) вже зовсім розбушувались - тільки це стримує зелень.
Так що, російські та російськомовні серіали, російські актори і співаки - велкам хлєб-соль!
Не знаю, що в нас в країні ще додаткового треба робити для русифікації. Все на мазі.
їм потрібна відміна титулу героїв для учасників "перевороту" - Майдану, і для АТО-шників, що, насправді, якийсь сенс, та й має, АТО-шники за Порошенка взагалі озвіріли - робили що хотіли, починаючи від рекету і закінчуючи звичайними пяними бійками, за які їм нічого не було.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 02 липня 2020, 10:20

Особливо озвіріли ті, хто ходить у взутті. 99% вбивць в Україні були у взутті, коли здійснювали вбивство. Особливо добре взуті вбивці були за часів зими.
Ось так звучать для мене твої слова.

Відлюдник

Повідомлення Відлюдник » 02 липня 2020, 11:46

до чого ти це? АТО-шники в своїй більшості ведуть себе як рагулі і бики, яким все дозволено, бо й справді як їх покарають - на війну не відправлять?
половина військовослужбовців затесалася під статус АТО-шника, відсиділи в тилу пів року і отримали надбавки до зп, пенсії, пільги і всього найкращого з наших податків.
і всі вони ходять і називають себе героями.

як слова людини, до якої в гуртожиток не залітав пяний атошник з ножем і кидався на твоїх друзів, або як слова людини, яку з лавки не виганяла ціла талпа атошників, яким місце треба уступати, ніби ти не з цієї планети або збожеволів, якщо захищаєш цей *издозброд - так звучать мені твої слова.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 02 липня 2020, 12:10

То може гопоту так і називати гопотою, яка затесалась під статус атошника? А не атошників тепер називати гопотою.
Така підміна понять - це цілком в дусі Шарія, до речі. Дивишся, небось? ;)

Відлюдник

Повідомлення Відлюдник » 02 липня 2020, 15:33

Не дивлюся, але серед АТО-шників є дуже багато гопоти і статус горе-героя не знаю чиєї країни їм дуже на руку, підміна понять у стилі "є АТО-шники, а є дауни і гопота" - неприпустиме, бо щоб кинути вдома все і поїхати стрілятися з донецькими незрозуміло з якою метою, а потім бігати по-місту і чекати подяки, так ніби їх хтось про це просив - треба бути таки дауном.
Та й взагалі у військову справу, в сухопутки і, так, в АТО по контракту статистично йдуть тугі, бичі люди, яким би тільки побитися і водки побухати, що вони в своєму АТО і роблять. Приїздять, бухають і на мінах підриваються.

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 02 липня 2020, 16:48

взагалі то, зрівнювати всіх під одне - це теж не наймудріша справа

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 02 липня 2020, 16:53

Є атошники, які після війни розпочали свій бізнес (напр. київська піца "Veterano") - Всі атошники підприємці!
є атошники, які зайнялись ютубом - всі атошники блогєри!
Є атошники, які видали свої книжки - всі атошники писаки!

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 02 липня 2020, 16:58

"статистично йдуть тугі, бичі люди"
Мені важко уявити, як таке буде відображатись у статистиці, але прошу надати доказ цієї статистики, якщо ти маєш звичку відповідати за слова.

Відлюдник

Повідомлення Відлюдник » 02 липня 2020, 19:17

Маю звичку говорити очевидні речі, відштовхуватися від власного досвіду і досвіду оточуючих, натомість не чіплятися за одне слово і будувати на цьому аргумент.

Всі знають, що велика частина смертей в АТО - це бухі "герої країни" обригуються і там вмирають.
Натомість отримують посмертну пенсію з моїх податків. Факт? Факт.
https://www.pravda.com.ua/articles/2017/03/13/7137949/

Значна частина небесної сотні, чи як там їх називають, також не померла в палкій боротьбі за незалежність, а від пневмонії, від того, що в перший день з автобуса виходили, взагалі вдома в лікарні, і за це їхнім сімям мільйон гривень дали. Знову ж таки, з наших з вами податків, і що тут хорошого? От би Зеленський ті гроші в них назад відібрав, як і паї в АТО-шників,я он не можу дачної ділянки отримати ні в Львові, ні в околиці, на молоді сім*ї їх не вистачає, бо йдуть на АТО-шників.
https://zib.com.ua/ru/141468-massovie_f ... ya_tr.html

Обуза, а не герої!

Відлюдник

Повідомлення Відлюдник » 02 липня 2020, 19:40

1. Ольга Бура

Инвалид 3 группы по причине умственной недостаточности. Не умела читать и писать, плохо разговаривала. Не имела никакого отношения к "героическому отстаиванию основ демократии". Жила на майдане в палатке. Помогала на кухне. Болела, в т.ч. и гепатитом. Умерла 10 марта (!) 2014 года от анафилактического шока, вызванного уколом лидокаина, введенного врачом майдана. Причина - аллергия на препарат. Пыталась излечиться от гнойного заражения пальца и, получив обезболивающее, умерла. Герой Украины посмертно...
2. Сергей Дидыч

Герой Украины. Убит майдановцем Леонидом Бибиком, который 18 февраля 2014 года в Крепостном переулке Киева задавил Сергея Дидыча угнанным грузовиком. Этот случай - доказанное в суде убийство одного майдановца другим.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 02 липня 2020, 20:43

Відлюдник писав:
02 липня 2020, 19:17
Маю звичку говорити очевидні речі, відштовхуватися від власного досвіду і досвіду оточуючих
Ще є непогана звичка визнавати свої помилки.

Бухі "герої" - не особливість атошників. Бухають всюди. І, думаю, в армії бухають менше, ніж на гражданці, бо самі військовослужбовці визнають, що бухий солдат - це не тільки його проблема, а проблема для всіх оточуючих. Не розумію, чому через кілька озвучених випадків п'яних смертей, ти звинувачуєш велику частину армію. Про яку "велику частину" ти говориш, якщо статистики нема? Хто це оті "всі знають"? Я, наприклад, не знаю. І ти не знаєш.
Якщо солдат справно ніс службу, а потім у вільний час набухався і захлинувся насмерть, це теж ужас-ужас і "віддайте мої гроші" для тебе?
Зважаючи на твоє перше речення, поясни, будь ласка, де в цих словах є твій власний досвід? Ти служив? Служив твій знайомий і розказував тобі?

Знову ж таки "значна частина небесної сотні"... Яка частина? Звідки ці дані про значну частину? В процентах це скільки?

Я не захищаю аватарів, гопників і тих, хто приймав неправильні рішення про винагороди. Але окремі випадки не свідчать про хибність загалом.

Так, йти в армію, нести службу, підставляти голову під снайперські постріли мало хто хоче йти. Тому має існувати система заохочень. І добре, що вона діє - хоч хтось служить.
Ти теж хочеш мільйон і дачну ділянку? Розумію твоє роздратування.

Відлюдник

Повідомлення Відлюдник » 02 липня 2020, 20:53

Так, у мого знайомого в АТО більшість його підрозділу чи як там вони називаються бухали.
Я вважаю значною і десять від сотні, якщо мова йде про мільйон за кожного, просто ні за що.
Так, хочу теж мільйон і ділянку :D

Ну, я не кажу про хибність Майдану як руху за демократичні цінності, я підкреслюю його недоліки і вважаю нормальним визнавати, що вони є.
Невдалі рішення про присвоєння посмертних допомог, розширені права горе-героїв, вседозволеність і беззаконня в лавах нацкорпусу і нацгвардії, що є результатом абсолютно прогнилої до кісток правоохоронної системи в країні.

Мабуть, я неправий називаючи УСІХ атошників биками, але таких є немало і це зрештою окей. Бики вони чи ні, проблема в іншому, головна проблема в тому, що наша поліція і суди дозволяють їм бути такими. і навіть при Зеленському. На жаль. Ось про що мене болить.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 02 липня 2020, 21:47

Відлюдник писав:
02 липня 2020, 20:53
Так, у мого знайомого в АТО більшість його підрозділу чи як там вони називаються бухали.
Я вважаю значною і десять від сотні, якщо мова йде про мільйон за кожного, просто ні за що.
Мільйон не за бухання ж дають. Правильно?
А за загибель. І не йому, а сім'ї.
Чи я не так уявляю схему?
Про скількох загиблих від бухання, яким присудили мільйон, розказав знайомий?

Якщо були випадки, що бійці гинули саме через бухання чи самовбивство, приміром, то це не значить, що таких випадків настільки багато, що варто робити висновки про системність (хоча, в принципі, якщо нема активних бойових дій, то тільки такі смерті і залишаться).
Зрештою, це питання до військової прокуратури, судів чи до кого там (ти про це теж написав). Як вони присуджують компенсації і чи дійсно вони їх присуджують неправомірно - це питання не до атошників.

І ще ремарка: не треба дивуватись, що в армії бухають - це норм ситуація, загалом - це було завжди - з прадавніх часів і в усіх, напевно, військах. Особливо, під час війни. Ми в армії іноді з розуму сходили. Пили одеколон не тому, що хотілося бухнути, а просто від смертельної нудьги та одноманіття. А на фронті ще додаються постійна тривожність і очікування ворожого обстрілу. Ну, реально - не вартує тобі в такому тоні відзиватись про служивих.

І ще ремарка: в армії у мирний час завжди високий ризик отримати травму чи поранення, чи навіть загинути. Під час великих навчань, наприклад, смертність навіть одразу закладають в прогноз. Як зараз, не знаю, але раніше я чув щось про 2%... ну, точно стверджувати не буду. Але в радянській армії регулярно розказували про випадки необережного поводження зі зброєю, дезертирство з розстрілами караулу, нещасні випадки і тп. Тому і в нашій армії обов'язково будуть небойові втрати. Видувати з них бульбашку сенсації і якусь негативну особливість атошників можна хіба лише з метою дискредитації армії. В кого така мета - зрозуміло.

"навіть при Зеленському" :lol:
в смислє навіть? А чому щось мало змінитись з приходом Зеленського? Це якийсь месія, мислитель і світове уособлення всіх чеснот?
Чи ти натякаєш, що Порошенко якимсь чином в судах прикривав деяких атошників, які здійснили злочини? Але тут влада змінилась і суди почали працювати інакше. Та? Ну-у-у... Мені нічого сказати. Суди - це окрема каста. Там система навряд чи змінюється, навіть зважаючи на революції та війни.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 03 липня 2020, 15:34

Послухав трохи виступ Смалія у ВР (який заявив про тиск на НБУ і подав у відставку).
Чесно кажучи, я так і не зрозумів, в чому саме і від кого конкретно той тиск проявлявся. Якесь демагогічне балаболення, зачитане з папірця. Не такого я очікував. Та й депутати, судячи з шуму в залі, не надто цікавились виступом.
Ну хто так робить заяви?

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 03 липня 2020, 16:57

Антимонопольний комітет - теж... фсьо...
А чого це вони всі так почали розбігатися? а?

Відповісти