Щось новеньке у політиці?

Gadmin
Site Admin

Re: Щось новеньке у політиці?

Повідомлення Gadmin » 25 лютого 2021, 11:40

Відлюдник писав:
25 лютого 2021, 10:49
займався хуліганською діяльністю, брав участь в бійках і потасовках, торгував наркотиками.
Таких персонажів тільки в депутатах - дофіга і трошки. Ці всі добкіни, ківи і тд. Шуфрич теж часто брав участь у бійках :lol:
Но нє - сидіти має Стерненко - медійно розкручений проукраїнський персонаж! Дивно це все.
Може так хочуть підставити Зеленського (як дехто каже), але ж прокурорка з самого початку наголошувала на справі Стерненка, нє?

Хоча, зважаючи на долю Сашка БІлого, 7 років при Авакові- це ще пощастило.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 25 лютого 2021, 11:41

До речі, як там поживає Монобанк?
Кажуть, Дубілет і Гороховський (і затриманий Яценко) брали участь в мутках Приватбанку.
Так-так..

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 25 лютого 2021, 16:16

Справа не в тому, що він реально робив чи ні, а в тому що сама справа зшита дуже криво і вирок винесено незаконно. Є купа постів, роз'яснень і т.д., де розібрано кожен крок в цих справах і показано де і що порушено. Тобто справа в гнилості українських судів і суддів і тому, що вони плюють на будь яку законність. Бо за такою схемою суд може посадити будь кого і незважаючи на те, винна людина чи ні. І це ж не тільки Стерненко - Антоненко, а і багато інших, які просто менше медійно розкручені.

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 25 лютого 2021, 21:54

Зеленський заявив, що у нинішньому форматі судова система в Україні «довела свою непридатність» — вже наступного пленарного тижня Рада може розглянути законопроєкт щодо реформування судової системи України

Було б кумедно, якшо Зе і команда не настільки тупі, як ми про них думаєм, і ці ві з одного боку гонєнія вати і медведчуків, а з іншого - саджання Стерненка/Антоненка - то багатокроківочка по узурпації влади)

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 26 лютого 2021, 10:38

Охоче вірю, що в справі організувати якесь западло будь-якого масштабу ці рєбята виявляться дуже талановитими.

Відлюдник

Повідомлення Відлюдник » 26 лютого 2021, 10:46

padre_bot писав:
25 лютого 2021, 16:16
Тобто справа в гнилості українських судів і суддів і тому, що вони плюють на будь яку законність. Бо за такою схемою суд може посадити будь кого і незважаючи на те, винна людина чи ні.
СЮРПРАЙЗ!
А до того було якось інакше? Я до того, що я радий, що ця гнила судова система відірвалася на Стерненку, бо зазвичай навпаки, таких якраз відмазують, і сподіваюся, що це приведе до змін у судовій системі влади, яка під тиском суспільства зможе стати прозорішою і менш корумпованою.
Просто хотілося б, щоб кричали не "Свободу Рагуленку", а "Геть Нечесних Суддів!", тоді б щось змінилося.

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 26 лютого 2021, 11:50

так кричать "геть венедіктову/авакова/таторова". Стерненко просто каталізатор.
Не було інакше, але все має свою точку кипіння

Я хз, маю знайомих з Одеси, то кажуть, що Стерненко насправді нічо там не кришував, бо всьо було зайнято одеськими мєнтами. Пробував шось там лізти, але йому пригрозили, і він кинув то діло, сьавши блогером, і всьо

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 26 лютого 2021, 12:34

Відлюдник писав:
26 лютого 2021, 10:46
гнила судова система відірвалася на Стерненку, бо зазвичай навпаки, таких якраз відмазують
Словом "відірвалася" ти ніби натякаєш на те, що в судової системи є якісь комплекси, нереалізовані бажання чи, не приведи господи, честь мундиру. Насправді - там бабло і клановість. Хтось натиснув чи підмазав - от і 7 років. Що в цьому доброго можна побачити?

Відлюдник писав:
26 лютого 2021, 10:46
це приведе до змін у судовій системі влади, яка під тиском суспільства зможе стати прозорішою і менш корумпованою.
Це яким чином? Тут заворушення масштабу 2014 року нічого в судовій системі не змінили (як і в мусорській), а ти сподіваєшся на справу з блогером?
Може ти ще в гомеопатію віриш? ;)

Не уявляю, що і як зможе змінити в міліцейсько-прокурорсько-судовій системах. Це окремі спрути, які живуть своїм життям в своєму світі (часто - відверто проросійському).
От була чудова можливість і спроба переробити ментів на поліцію. В принципі, схема була непогана - оскільки просто розігнати ментярню неможливо (як гаїшників), паралельно з ментами ввели патрульну поліцію. От і треба було там вже все брати під строгий контроль (самоконтроль і зовнішній контроль), дати потужні зарплати і гарантії, а потім передавати повноваження (і найкращі кадри) від міліції - аж поки міліцію можна було б закривати, як непотрібну річ.
За такою ж схемою - паралельна структура за новим зразком, яка поступово перебирає на себе функції старої, корумпованої - треба було б вчинити і з судами та прокуратурою.
Так - фінт з поліцією провалився (Авакову окремий привіт), але я інших варіантів не бачу.

Відлюдник

Повідомлення Відлюдник » 28 лютого 2021, 12:25

Gadmin писав:
26 лютого 2021, 12:34
Словом "відірвалася" ти ніби натякаєш на те, що в судової системи є якісь комплекси, нереалізовані бажання чи, не приведи господи, честь мундиру. Насправді - там бабло і клановість. Хтось натиснув чи підмазав - от і 7 років. Що в цьому доброго можна побачити?
що пришили щось не старому дідові, який вкрав трохи шутру, а отримав ще плюс дві статі, або якомусь малолєтньому за хуліганку, а одеському футбольному фанату, який брав регулярну участь в різних потасовках, через які в Україні некомфортно жити і сів по лєвій статі, хоч так сяде, чим менше таких як він на волі - тим краще.
ні я, ні мої близькі товариші не беруть участь в радикальних хуліганських групах і не підторговують наркотою, якби когось з нас повязали - було б сумно, а цей персонаж - хай сидить, йому лишнім не буде, навіть якщо вирок співпав з заслугою випадково.
Gadmin писав:
26 лютого 2021, 12:34

Це яким чином? Тут заворушення масштабу 2014 року нічого в судовій системі не змінили (як і в мусорській), а ти сподіваєшся на справу з блогером?
Може ти ще в гомеопатію віриш?
сподівання - не віра, кажу про те, що якщо ці протести і мають вести до чогось, то це до покращення судової системи, зміни, заміни, відповідальності. а той барига хай сидить.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 28 лютого 2021, 15:55

Я бачу невеличкий дисонанс в тому, що можна підтримувати неправомірне (нашіптане/проплачене) рішення суду та одночасно бажати суду стати кращим, прозорішим та не корумпованим.
Для того суди й існують, щоб брати до уваги доведені факти та зважати на презумпцію невинуватості, а не виносити рішення, які можна обгрунтувати фразою "той барига хай сидить".

Не забувай, що сьогодні ти кажеш так про людину, яку не знаєш, а завтра хтось так може сказати про тебе. Ну просто так - може ти хуліганив в дитинстві чи грозився когось вбити. І все - аргумент "хай сидить, бо я так хочу", тобою ж підтриманий.

---
То може ти на гомеопатію сподіваєшся?
;)

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 01 березня 2021, 12:19

Відлюдник

Повідомлення Відлюдник » 01 березня 2021, 12:51

Підтримувати це рішення чи ні - справа кожного, нічия думка чи підтримка тут немає значення, на те і є судова система, щоб це вирішувати.
Я всюди, з ким спілкуюся, намагаюся пояснити, що мені байдуже на те, яке рішення прийняли по тому хулігану, який не в дитинстві бився, а жив за межами правового поля пів життя, а коли там щось пішло не так - го в правоохоронців допомогу просити, *ука, а не наркодилер він, але це немає значення, я просто сподіваюся на те, що люди довкола фокусуватимуться на судовій системі, а не на одному з тисячі її неправових рішень. Таким чином працює судова система Росії - одного випустять, бо хтось покричав під Ратушою, і тоді всі розійдуться, а система й далі садитиме невинних, порядних людей.
Тому я вважаю, що фокус має бути не на свободі тому недоблогеру взагалі, а на зміні судової системи, а якщо вже й кричати про свободу, то в останню чергу цьому непорядному молодикові.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 03 березня 2021, 10:17

Ще одна гнида промальовується - Лещенко. Звісно, і раніше це був не тортик, але зараз це явно паскудна журналістика з явними перекрученнями і маніпуляціями. Мітить на нішу Шарія?

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 03 березня 2021, 21:46

Венедіктова подала до суду на Соколову. Цікаво, як швидко її закриють.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 04 березня 2021, 20:55

Дурка повна.
Цей.. як його... волюнтарізм..

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 09 березня 2021, 15:16

Данілов (секретар РНБО) каже, що англійську варто би було зробити другою обов'язковою мовою в країні, зважаючи на атаки Росії.

Во! Я про це кажу вже давно! Тільки чудові знання англійської із самого малечку дозволять людині відкрити цілком інший світ з іншим пластом культури, відмінним від усього рускомірского. Тільки так - як робить прибалтика, скандинави і т.д.
Фаріон та інші генетичні патрійоти, звичайно, будуть кіпішувати, але треба бути реалістами - українська культура знаходиться в такому стані, що жодного спротиву російській (радянській) культурній експансії вона вчинити не може і не зможе принаймні найближчі 50 років. Тому зараз увагою до неї можна навіть частково пожертвувати, але кров з носу - перемкнути дітей (хоча б дітей) на негайне та глибоке вивчення англійської, а також популяризувати англійську усюди, де тільки можна - телебачення, кінотеатри, книжки, ігри, соцмережі... Ну і там вже десь в нагрузочку - рідну, солов'їну, як частину вже не русскої культури, а всесвітньої.

Тільки тойво - Данілову про це не треба було отак в лоб заявляти. Ви там собі на РНБО обговоріть, прийміть рішення і просто починайте втілювати. Чи то не для втілення заявочка була?

Відлюдник

Повідомлення Відлюдник » 10 березня 2021, 11:16

Данілов робить багато публічних заяв, які дуже популярні на нашій стороні українського суспільства, включаючи заяви про паспорти, про те, що корупціонерам пора боятись і так далі, англійська замість російської - топові заяви, але не виглядає що вони чимось підкріплені.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 31 березня 2021, 14:07

Путін, Макрон і Меркель побалакали про Україну. Ну, я думаю, цілком логічно, що без Зеленського. Коли збираються дорослі, то дитину відводять на батут, щоб не заважала.
Але, здається, не домовились.
Що тепер? Летять самольоти, будем всіх бамбіть? Да, вовочки?

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 02 квітня 2021, 18:21

Цікаво, яка у нас справа з ПВО? Весь кордон всіяний протиповітряними батареями, треба розуміти?
Ну і там все в суцільних мінних полях та дотах імені Рошена та 95Квартала.
Напевно так.
Все ж таки сім років війни.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 03 квітня 2021, 11:06

Кажуть, через місяць цілком реальна чергова висадка орди - відбирати "подарки русского народа": причорномор'я, східні області України.

https://www.rosbalt.ru/world/2021/04/02/1895262.html

Місцеве населення та влада там, в принципі, будуть аморфними, в кращому випадку. У нас, боюсь, буде масове ухилення від війни, і це можна буде зрозуміти - чого віддавати своє життя за сепарів і тих, хто ненавидить Україну?
Зеленський буде щось там вякати по телевізору, і може навіть жартувати, взивати до Байдена і Меркель з Макроном, але ж мєнти воювати не підуть, патріоти на нього чхали, аудиторія 95Кварталу одразу захворіє коронавірусним пацифізмом.

Якщо Росія захоче, то Одесу, наприклад, захопить у три стрибка. Для цього потрібен невеличкий привід. Наприклад, раптом хтось намалює російськомовною кров'ю свастику і напише цитату з Шевченка. Війська орди будуть зустрічати з квітами і бичками.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 04 квітня 2021, 10:59

Меркель з Макроном:
"закликаємо сторони до стриманості та негайної деескалації"

Ці гниди, очевидно, вважають, що Росія та США просто собі вирішили помірятись м'язами, як два п'яних хлопа на весіллі. А вони такі миротворці: "йой, та хлопці, та попустіться, краще йдіть за стіл"

Скоро один з хлопів лаптями буде топтатись по весільному караваю, матюкатись, тицяти кулаком в носи, забризкуючи все кров'якою - а Меркель з Макроном все так само будуть по-дружньому обіймати його і підливати нові чарки. Так він же не нап'ється і не впаде п'яний, як оце ви по собі судите. Чекайте продовження банкету.

Відлюдник

Повідомлення Відлюдник » 04 квітня 2021, 12:21

Біда, бо може дійсно фатально погано закінчитись, і будемо ми Сирією номер 2

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 05 квітня 2021, 02:18

Про рівень професіоналізму команди Зеленського
(рівень - гівно зелене - і це тільки по міністерству "цифрової трансформації" - подарунок для ворогів)

https://ebanoe.it/2021/04/04/diia-city-fail/

Відлюдник

Повідомлення Відлюдник » 05 квітня 2021, 12:37

Я думаю, що є великий попит на відеоогляди щоденні/щотижневі економіко-політичних в подій в Україні, обєктивних, сучасних.

і я не знаю таких, бо телебачення торонто вже давно не розповідає нічого по-суті, тільки загальні соціальні теми піднімає.

ти, Євген, завжди знаходиш передову обєктивну інфу, варто задуматись ;)

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 05 квітня 2021, 13:19

Хахах - отримуй +5 в карму.
Але мені потрібен харизматичний ведучий (ведуча) з хорошим голосом, бо якщо я з'явлюсь в кадрі, то буде фіаско

Відповісти