Щось новеньке у політиці?

Gadmin
Site Admin

Re: Щось новеньке у політиці?

Повідомлення Gadmin » 05 квітня 2021, 13:52

Оце почалось цькування Мендель через її слова про необхідність демонополізувати російський русскій язик і впровадити український русскій.
Я не читав точно цитати Мендель, але, якщо ви пам'ятаєте, я вже давним давно казав, що якщо ми не можемо маргіналізувати русскій язик і витіснити його українською мовою, то потрібно принаймні (на даному етапі) очолити той русскій язик і зробити його українським - привласнити його, як багато з чим українським (руським) робила Росія (московити). Це зручно зараз зробити, бо, фактично, в русского язика нема точної географічної чи політичної прив'язки. Є російська федерація, а Русі нема. Взагалі у "русского народа" нема своєї країни чи навіть республіки у складі РФ. Як у циган. Але в циган хоч є своя мова, якою послуговуються саме вони. А русскім язиком послуговуються різні національності та країни. То чому саме РФ має вказувати, як і кому вживати русскій язик? Тобто, потрібно тиснути на слабке місце - розрізняти РОСію та РУСьке. Завдавати удари по скрєпам ворога.

Тому, по-суті, Мендель лише повторила мою ідею. І тепер буде діставати в чоло за таку єресь. І це правильно. Бо висказувати таке вголос - це лише свідомо себе підставляти під удар. Такі речі потрібно просто тишком-нишком, але рішуче і впевнено, вводити у практику, а не декларувати публічно.
Хоча, якщо це лише затравочка для того, щоб зробити російську другою державною (чи в окремих регіонах), то так - саме таке патякання виглядає доречним з точки зору російськомовних. І його треба одразу засуджувати та припиняти.

Така ж ситуація була з Даніловим і його словами про англійську мову.
Ну, йомайо - чого ви теревените про це? Просто робіть конкретні кроки. Бо це той варіант, коли патякання нашкодить, а дії - ні.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 07 квітня 2021, 12:07

Відлюдник

Повідомлення Відлюдник » 08 квітня 2021, 10:18

От через ТАКЕ і потрібно виходити на мітинг, а не через того баригу!

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 08 квітня 2021, 10:57

ахах - я чомусь думаю, що ти не вийдеш ні в тому випадку, ні в другому

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 08 квітня 2021, 11:06

Відомий російський публіцист Веллер вважає, що основним гравцем, який може вплинути на розвиток подій в Україні (війна і яка війна чи мир і який мир) являється не США чи Росія, а Китай. А Європа за нас впрягатися не буде. Бо Меркель - агент КГБ, а Макрон - "голубой воришка".

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 08 квітня 2021, 11:45

А Китаю ми нашо здались?)

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 08 квітня 2021, 12:05

послухай

Відлюдник

Повідомлення Відлюдник » 09 квітня 2021, 09:42

Gadmin писав:
08 квітня 2021, 10:57
ахах - я чомусь думаю, що ти не вийдеш ні в тому випадку, ні в другому
помиляєшся, якщо буде мітинг за суддівську корупцію і незакриті справи - набирай

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 09 квітня 2021, 11:39

Ну от, наприклад, "барига" і закликає вийти на мітинг проти суддівської корупції.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 11 квітня 2021, 09:54

Всі вже заговорили про те, що війни не буде, бо росіянцям серйозно пригрозили (особливо, Байден). Росія ж тепер буде вихвалятись (перед своїми громадянами), що всі злякались її військової сили та будуть поважати (а Зеленський слухатись).

Я вже й не знаю, що більш схоже на підготовку до вторгнення - коли всі сигналізують про можливу війну чи коли всі кажуть про її відвернення.

Відповісти