Дурка

Відлюдник

Re: Дурка

Повідомлення Відлюдник » 03 липня 2019, 00:36

Це йому просто на користь не зіграє, але їй він це мав вживу сказати, не оминути, бо вона насправді трохи плутає, якщо працює на нього, то хай не вийобується, а якщо не працює - то навіщо в якісь дискусії вступати з лєвим мужиком, виправила та й годі. не розумію таких.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 03 липня 2019, 09:30

Ти говориш так, наче це розмова кріпачки зі своїм господарем. "Господар" теж так вважає. Насправді, він не господар, а звичайний чиновник, який повинен організовувати і підтримувати, а не вважати спортсменів своєю власністю. Таким потрібно постійно вказувати на їх місце. Місце цього вилупка - на параші.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 03 липня 2019, 09:44

Ой, поки ми тут про вилупка розмовляли, йобнута Богомолець викотила проект про "дематюкацію мови". Гаплик - тепер матюкатись почнуть навіть малята.

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 03 липня 2019, 11:44

І її хотіли міністром охорони здоров'я...ех

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 03 липня 2019, 11:46

А до спортсменки - вона не працює на нього, вона працює в рамках державного органу, який курує велоспорт, а цей імбецил просто керівник цього органу.

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 03 липня 2019, 13:55

Феєрично, Беллінгкет тролить Рашку

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 04 липня 2019, 14:17

Програма дематюкації в дії, хєрбушурум

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 04 липня 2019, 15:10

Супрун красіво про матюки розклала)

Відлюдник

Повідомлення Відлюдник » 07 липня 2019, 19:14

Gadmin писав:
03 липня 2019, 09:30
Ти говориш так, наче це розмова кріпачки зі своїм господарем. "Господар" теж так вважає. Насправді, він не господар, а звичайний чиновник, який повинен організовувати і підтримувати, а не вважати спортсменів своєю власністю. Таким потрібно постійно вказувати на їх місце. Місце цього вилупка - на параші.
За статутом організації він може бути звільнений лише сам собою. А тому правильно робить, вказуючи велосипедистці на її місце, а її місце - на параші.
І інтерв*ю його дивлюся - тримається свого, не спрошується. Респект.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 07 липня 2019, 20:02

Відлюдник писав:
07 липня 2019, 19:14
вказуючи велосипедистці на її місце, а її місце - на параші.
Якийсь такий вислів незрозумілий, що я, наприклад, навіть в четвертій степені сп'яніння не міг би вичавити з себе, навіть якби дуже хотів вразити публіку чимось відверто непристойним і хамським.

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 07 липня 2019, 20:17

Тобто, мужик молодець, бо хам і бидло?

Відлюдник

Повідомлення Відлюдник » 07 липня 2019, 20:30

Gadmin писав:
03 липня 2019, 09:30
Таким потрібно постійно вказувати на їх місце. Місце цього вилупка - на параші.
Якийсь такий вислів незрозумілий, що я, наприклад, навіть в четвертій степені сп'яніння не міг би вичавити з себе, навіть якби дуже хотів вразити публіку чимось відверто непристойним і хамським.

Відлюдник

Повідомлення Відлюдник » 07 липня 2019, 20:34

padre_bot писав:
07 липня 2019, 20:17
Тобто, мужик молодець, бо хам і бидло?
Мені не подобається ця дурниця, коли люди - зверхні лише поки пару лохів на вєліках не прийдуть під його офіс і пару людей його на камеру не знімлять. Люблю, коли люди тримаються однієї позиції до кінця. А хамство - це ні погано, ні добре, це нічия справа, крім нього і неї.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 07 липня 2019, 20:51

Нууу.... Просто мавпувати співбесідника без аргументації - це якось геть по-дитячому. Якщо тобі був незрозумілий мій вислів, то треба було просто перепитати, що я маю на увазі.
А суть проста - хам, який розмовляє з людьми, наче гопник, який тільки-но вийшов з зони, цілком заслуговує на те, щоб повернутись у відповідне і звичне йому середовище. У пристойному суспільстві така поведінка неприпустима.

Чому велосипедистка має бути на параші, для мене досі таємниця.
Відлюдник писав:
07 липня 2019, 20:34
А хамство - це ні погано, ні добре
Що, серйозно?
Ну тоді, це ще добре, бо мені здалося, що хамство для тебе це прямо якась чеснота.

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 07 липня 2019, 20:59

це була б нічия справа, якби вона не була винесена на загал. Вона не написала нічого поганого, він одразу ж почав хамити і погрожувати. Потім продовжив це робити на телекамеру. Плюс - чуть прибрехав про свої заслуги і про контракт.
Ото ж, маємо на виході - хам, бидло, брехун, який, фактично, окупував керівну посаду в державному органі, не вміє спілкуватись публічно, не цінує спортсменів-медалістів (це ж не одноразова ситуація, таке триває вже роками. Навіть пробували окремий подібний орган велоспорту створювати), плює на громадську думку.
Респект за послідовність - це трохи дивно. О, чувак зламав комусь руку. Тре бути послідовним - піти і ламати іншим руки надалі!
Гарно, коли люди вміють триматись однієї позиції до кінця, але ще краще, коли люди вміють визнавати свої помилки і вибачатись за них.
Хамство - це погано по замовчуванню. А коли ти державний чиновник, людина публічна - хамство це жахливо.

Відлюдник

Повідомлення Відлюдник » 08 липня 2019, 02:12

Gadmin писав:
07 липня 2019, 20:51
Нууу.... Просто мавпувати співбесідника без аргументації - це якось геть по-дитячому. Якщо тобі був незрозумілий мій вислів, то треба було просто перепитати, що я маю на увазі.
А суть проста - хам, який розмовляє з людьми, наче гопник, який тільки-но вийшов з зони, цілком заслуговує на те, щоб повернутись у відповідне і звичне йому середовище. У пристойному суспільстві така поведінка неприпустима.

Велосипедистка - як член спілки велосипедистів, не змогла пережити, що хтось привітав НЕ ЇЇ ВЕЛИЧНІСТЬ з її перемогою і відреагувала на це постом, що це не заслуга спілки, а її власна. Це - манія величі, корона б їй з голови не впала, якби змовчала, і медальку,грамоту, чи що там вона виграла, теж не забрали б.
Чоловік поставив її на місце. На свій клопіт - публічно. А треба було особисто їй сказати те саме. Щоб принцеса не забувала своє місце. А її місце - кататися на велосипеді і збирати грамоти. Якщо її не влаштовує спілка, частиною якої вона є - хай створить свою. Її поведінка мені здалася нічим не кращою за його.

А його хамство - однозначно погано, бо було на публіці, згоден. І також хамство - однозначно було б добре, якби поза камерами, їй точно не пошкодить, бо дівчинка, схоже, зіркову хворобу спіймала. Натомість слід було відповісти їй щось на зразок:

**До тих пір, поки ви на пару з ведмедями, не входите в спілку одноколісих велосипедистів, просимо поважати ту, частиною якої ви є, або вступити у ту, яка вам більше до смаку. Циркову, наприклад.**

Ну чи щось таке. На публіку чувак похлєщє Коломойського виступив. Перегнув. Але я приємно вражений, що він, знаючи, що скоріш за все втратить за це якусь міні-посаду, не вибачається. Я б на його місці теж краще пішов, насміхаючись із неї, аніж *схилив голову перед обуреною публікою*.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 08 липня 2019, 02:53

Не хочеш відповідати за свої слова?
що це не заслуга спілки, а її власна
Взагалі-то там написано не те. Претензія до спілки була в тому, що спілка вітає незнайому спортсменці людину з її ж перемогою.
Де тут манія величі?

Відлюдник

Повідомлення Відлюдник » 08 липня 2019, 02:58

Я тобі 10 речень про те, що її попускати треба для чого накатав? Щоб ти за свої не відповідав і мені кидав?
Для мене таємниця, чого його місце - на параші.

А він хіба не голова спілки?

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 08 липня 2019, 03:17

Я ж тобі написав, чого його місце на параші. Бо його манера спілкування відповідає звичкам кримінального світу, а не державного чиновника.
(чи ти не читав, що я писав?)
Чи є кримінальні замашки у велосипедистки?

Щоб начальнику "ставити на місце" підлеглих потрібно а) мати для цього поважну причину, б) мати відповідний хист робити це делікатно, з розумом (як личить хорошому начальнику, якому ми з тобою платимо гроші).

Яка причина визвірюватись на спортсменку?
Спортсменка обурилась - увага! - що з її перемогою і її фоткою Федерація України вітає взагалі ліву людину, яку вона не знає і не бачила - "голову Київської міської федерації велосипедного спорту Мухомора С.В."
Тобто, вони навіть не знають, хто зі спортсменами працює, або просто вирішили зробити приємно тому Мухомору, подарувавши йому причетність до перемоги велосипедистки.
Тут з'являється голова Федерації України Башенко (він же напевно і писав той пост) і хамовито погрожує спортсменці невідомо за що.

Я десь помилився чи щось не так зрозумів?

Відлюдник

Повідомлення Відлюдник » 08 липня 2019, 03:44

Не так, ще раз поясню чому вважаю її обурювання нахабними і безпідставними, чому вважаю, що це привітання було закономірним і чому її це зачепило - уявлення не маю.
Посилався я на місце біля параші в її випадку, як на місце попусків, такою вона і повинна бути, там таким вискочкам, які роблять проблему з нічого , і місце, бо - увага! - вона його знає, підписала з ним контракт, отримувала від нього премії 4 роки тому і є частиною організації, якої він очільник, ТАК ЩО ЇЇ ОБУРЮЄ? Що голову організації, контракт з якою у неї був підписаний привітали з перемогою їх учасниці?
І це невдячна збирачка грамот. Їй треба в цирк.

Я десь помилився чи щось не так зрозумів?

Відлюдник

Повідомлення Відлюдник » 08 липня 2019, 03:47

Невдячна - тут недоречно, але не дає відредагувати. Упустимо.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 08 липня 2019, 09:47

Відлюдник писав:
08 липня 2019, 03:44
увага! - вона його знає
Кого саме "його"? Яке його прізвище?

Відлюдник

Повідомлення Відлюдник » 08 липня 2019, 13:42

Та не буду я шукати їх прізвища, того, що її обзивав.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 08 липня 2019, 14:05

Мені дуже прикро, що ти не вважаєш за потрібне розібратися у ситуації, але при цьому із запалом відстоюєш якусь позицію з цього питання. Не знаю навіть, що додати до того, що вже написано - я (і не тільки я) ніби все докладно розписав.
Якщо захочеш - перечитаєш ще раз, розберешся з прізвищами і зрозумієш. Якщо не хочеш, то дискутувати далі нема змісту.

(та там все набагато гірше, ніж навіть видавалося - печерний феодалізм)

Відлюдник

Повідомлення Відлюдник » 08 липня 2019, 19:39

ну добре, а Мухомор - це тоді хто? в репортажі про нього ні слова.

Відповісти