Щось новеньке у політиці?

Gadmin
Site Admin

Re: Щось новеньке у політиці?

Повідомлення Gadmin » 22 серпня 2020, 22:31

Хтось уже використовував поняття "порох головного мозку"?

Зображення

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 24 серпня 2020, 22:59

До речі, про Порошенка - послухав хвилину його виступ на тб. Візуально помолодів - от що значить, скинув з себе вантаж відповідальності.
Ну, а те як він декламує і як поводиться - все як і раніше: канцелярська офіційна мова з поганою акторською грою та замашками директора школи.
антихаризмат

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 25 серпня 2020, 21:51

Ну ще оце - щоб не одним сопливим паровозом обурюватись.
я хотів би торкнутися скандалу, що виник після маршу. Скандалу, що виник через присутність на Марші п’ятого президента України Петра Порошенко.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 26 серпня 2020, 10:49

Хахах - скандал продовжується.
Допис видалено. Демсокира вибачається перед Порошенком.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 26 серпня 2020, 19:24

Матч первого предварительного раунда Кубка Украины «Кривбасс» – «Черкащина» начался на 50 минут позднее запланированного времени.

Причиной этому послужило опоздание президента Украины Владимира Зеленского, который должен был выступить с речью перед стартом встречи.

В итоге глава государства слово не взял, но сделал первый удар по мячу.
І чого ж він не взяв слово? Йому б знадобилося в житті мати хоч кілька нормальних слів... Хай би брав, якщо давали.

Який ваще ппц робиться... Футбольний матч перенесли, бо на ньому мав виступити єбанько. Дич.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 04 вересня 2020, 13:39

Sergii Ivanov

Вчора отримав відповідь на питання, яке турбувало мені кілька років: хто і навіщо воскресив Медведчука.
Якщо ви пам‘ятаєте, перед війною на Медведчука неможливо було дивитися без сліз. Він був збитим льотчиком, маргінальним політиком останнього ешелону, який бігав по східних регіонах зі своїм «Українським вибором», який ніхто не сприймав як щось серйозне. Після Майдану та запровадження США персональних санкцій він узагалі зник, але в 2014-му знову з‘явився у публічному просторі, отримавши статус дуже важливої персони і особистий повітряний коридор Київ-Москва.
Це воскресіння пояснювали по-різному, але головна версія - що нібито сама пані Меркель запропонувала його та наполегла на його участі в ТКГ.
Вчора, спілкуючись з екс-міністром закордонних справ Павлом Клімкіним, якого важко підозрювати в недостатній інформованості чи упередженості, я дізнався, що насправді Медведчука з небуття витягнув Петро Порошенко. Витягнув та надав повноваження. Відповідно, саме завдяки Порошенку ми маємо сьогодні ОПЗЖ у Верховній Раді і ватний реванш у повний зріст.
Я не хочу зараз давати моральних оцінок цьому вчинку, залишаю це вам. Але й не хочу, аби хтось заради політичної кон’юнктури спотворював історичні факти.

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 05 вересня 2020, 13:47

Не розумію, що такого нового чи скандального сказав Клімкін, шо це інтерв`ю так форсять всюди. Типу ніхто не бачив і не шарив, шо Медведчука власне Порох ввіпхав в той час в ту мінську групу.

Цікавіше, як на мене, чим закінчиться той двіж з спецопераціями сбу і (як виявилось) гамериканців. Думав, ту тему швидко замнуть, але вот вчорашня прессконференція з демонстрацією якихось документів, якась відкрита крим. справа....Цікаво, чим закінчиться

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 05 вересня 2020, 16:28

Ні, я не знав, що це Порошенко задіяв Медведчука. І весь час дивувався, чому в того розв'язані руки, щоб літати по всяких москвах і скупляти телеканали. Думав, це один з ультиматумів Путіна.
А тепер, після форсування того відео, всі починають робити вигляд, наче це все давно всім відомо.

Двіж з державною зрадою мені теж неясний. А що, були оприлюднені якісь реальні докази? Не слідкую, але сумніваюсь, що там щось буде адекватне.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 06 вересня 2020, 16:12

Під час агітації ЄС у Львові Княжицький відкрито наїхав на Самопоміч. Чого на партію (навіть не на партію, а на полтавське відділення)? Особисто на Садового не знайшлося компромату?
А хто від них балотується на мера? Синютка?
---
Та, Синютку висунули. Якось це все так кволо... І народ на площі дуже кволо реагував. Пороху навіть довелося часом кричати "Не чую!", коли за його задумом всі мали верещати від захвату і плескати в долоні.

Що у нас там виходить по Львову?
Садовий, Синютка, Кошулинський, Зінкевич, Васюник...

Відлюдник

Повідомлення Відлюдник » 09 вересня 2020, 16:08

ну, інакше не буде, мені просто дійсно дивно, що у Львові при тій кількості заможних людей яка тут є, ніхто не хоче нормально вкластися в рекламу і норм антипіар. А не ця пародія, що зараз.
Мабуть, всім добре, поки Садовий мер... :)

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 09 вересня 2020, 16:23

Піар та реклама у Львові - це така ж провінційність, як і львівське мистецтво загалом.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 10 вересня 2020, 15:06

Охуївший зелений путіносос

Відлюдник

Повідомлення Відлюдник » 11 вересня 2020, 20:26

Схоже, у Богдана манія величі. Він мав своє бачення побудови України і чомусь собі вирішив, що Зеленський йому винен це реалізувати.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 11 вересня 2020, 21:15

Я не знаю, як ти то все ще дивишся :) Я хіба читаю короткі перекази того, що відбувається в країні

Відлюдник

Повідомлення Відлюдник » 12 вересня 2020, 18:22

4 години хизування Богдана, а й справді, міг був час витратити і продуктиніше...(

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 20 вересня 2020, 11:26

ЄС запихає В'ятровича до Івано-Франківської обласної ради. Можна сказати, одну з своїх козирних карт кидає під стіл.

Відлюдник

Повідомлення Відлюдник » 21 вересня 2020, 12:39

:o в сенсі - під стіл? :)
в Франківську теж є що красти :)

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 21 вересня 2020, 14:37

який ти.... прагматичний

Відлюдник

Повідомлення Відлюдник » 21 вересня 2020, 16:12

з їх точки зору пробую подивитись.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 21 вересня 2020, 16:38

Що на умі, то на язиці

«В частности, она (Тихановская) говорила, что у нее вызывает озабоченность, когда Россия и Беларусь имеют тесные отношения. На днях она заявила о том, что призывает силовиков встать на сторону закона. Это прямое приглашение к измене, измене присяге. И, в общем-то, измене Родине, по большому счету. Это, наверное, уголовное преступление. Поэтому те, кто обеспечивает ей рамки ее деятельности, те, кто подсказывает ей, какие делать заявления, на какие вопросы нажимать, конечно же, они должны осознавать свою ответственность», - сказал Сергей Лавров.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 21 вересня 2020, 17:45

Відлюдник писав:
21 вересня 2020, 16:12
з їх точки зору пробую подивитись.
Ну то так виглядає, що В'ятровича посадили на хліб і воду, а не на пироги з пивом. Хоча, напевно, він їм більше потрібен, ніж навпаки. І для виборів у ВР, а не на місцеві.

Відлюдник

Повідомлення Відлюдник » 22 вересня 2020, 22:25

Не знаю, чому ти так кажеш, щиро. Я звісно не в курсі, які в нього перспективи у нас, в Франківську, але якщо попаде, то здивується різномаїттю можливостей Франківщини.
Я щиро вважаю, що у Львові все дуже "схвачено" і чітко розподілено. Все дорожче і публічнше, спільнота прогресивніша, а тому бунтівніша і підліша.

В Франківську, по-моєму, для захоплення фінансово-окупних сфер впливу набагато більше можливостей.
Якщо про людей говорити - то це місто жителів прилеглих сіл, таких типових галицьких районів, всі більше одне одного знають, всі діляться, всі проблеми вирішують всередині спільноти, живуть за принципом "та не зроблю йому так-то мені ще тут жити, йому ще в очі дивитися"
Але це суто моє спостереження. Може воно зараз не так.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 23 вересня 2020, 01:49

Та до чого тут Франик чи Львів? Я кажу, що В'ятрович - це фігура не для місцевих виборів, а для загальноукраїнської політики.

Відлюдник

Повідомлення Відлюдник » 23 вересня 2020, 10:46

А, поняв.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 23 вересня 2020, 10:49

Ну все - я визначився з кандидатом на мера. Це Синютка.
Садовий набрид, як йому набрид Львів. А Синютка дружить з деякими моїми роботодавцями. Так що я прагматичний, як ніколи. :lol:

Відповісти