Щось новеньке у політиці?

padre_bot

Re: Щось новеньке у політиці?

Повідомлення padre_bot » 26 жовтня 2020, 21:14

на боці бабок. Думаю, Садовому прийдеться домовлятись з Голосом, ЄС будуть шось типу опозиції в мерії, а варта пхатиметься поміж ноги шо одним, шо іншим

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 26 жовтня 2020, 22:22

Варта і бабки? Де це вони могли пересікатись? Аудиторія, скорше - це "Людоньки, порадьте": мамашки, водії, просунута рагульня різного штибу

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 08 листопада 2020, 19:07

Тільки хотів похвалити Садового за нову тактику в самопіарі - типу, "мер хороших змін". Аж раптом все кудись зникло - і реклама в фейсбуці і навіть плакат на білборді на Зеленій.
Що сталося?
Це якось пов'язано з Байденом?

Відлюдник

Повідомлення Відлюдник » 08 листопада 2020, 22:47

за кого голосуватимете? :)
я напевно в другому турі все ж підтримаю Садового - міська, дорожня, транспортна інфраструктура розвиваються як слід.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 09 листопада 2020, 11:26

Відлюдник писав:
08 листопада 2020, 22:47
міська, дорожня, транспортна інфраструктура розвиваються як слід.
Наприклад?
Ремонт вулиць, який триває роками (за участю трьох сонних робітників)?
Ремонт Бандери, яку замість толково заасфальтувати, вирішили використати, щоб підзаробити на продажі старої бруківки (кам'яної) і закупівлі нової (бетонної)? :cry:
Тупо спроектована площа перед вокзалом, коли від автостанції раптом залишилось кілька тісних зупинок для автобусів з незручною посадкою, коли по кривій плитці неможливо протягнути візок, а сама плитка вже стоїть раком (хоча ремонт навіть ще не закінчився)?
Те ж саме з площею перед оперним. Замість цілком доречного, хоч і старомодного, популярного фонтану, вліпили калюжу з гейзерами (яку б краще зробили в парку культури). Бляха, смаку в людей взагалі нема. Ну ок - це моя суб'єктивна думка.
Львів колись був гарним романтичним містом, з музеями і культурними програмами. Зараз сюди їздять на балаган, церкви і ресторани. Дешевий варіант "європи" для українського російськомовного плебсу.

На маршрутки неможливо дивитись без сліз, не те, що їздити - це б/у гроби, а не транспорт... з бидло-водіями.
Кожен клаптик вільного простору у Львові одразу забудовується житловими будинками. Куди бляха тих людей і машини ще напихати? Треба ж знати міру. Але Садовий не знає. Про його контроль усього будівництва в місті, думаю, тут всі в курсі?
По тротуару часто неможливо ходити - тут або все заставлене машинами, або гасають велорагулі чи самокатники. Сміття, бруд, бруд, бруд і розруха - просто поруч з історичними будівлями (де нема ресторанів, звичайно). І всім похуй. А ж достатньо просто, щоб начальник жеку чи якийсь районний чиновник просто вийшов в місто і пройшовся пішки чи проїхав транспортом, щоб знати всі проблеми людей. Ніхуа - Садовий сам показує приклад, як можна чхати на пдд і місто загалом. За порядком більше слідкують (і сигналізують) самі люди, ніж це роблять відповідні служби.
Сміттєпереробний завод досі планують? Скільки ще десятиліть мерства потрібно для його побудови?... Де крематорій ващє? :)
Про лікарні говорити навіть не хочу - це просто біда, це тортури, знущання над хворими. Не дай боже... А Садовий малює на стінах "Дякую" і влаштовує концерти.

Ти вважаєш, що тут все, як слід?
Я б такого не сказав.
Садовий не такий і поганий, але стільки часу на виборній посаді - це неправильно. Йому вже стає просто похуй на все. Такі вічні чиновники і тримаються на людських тезах про "аби не гірше". Ви ж розумієте, що врешті - колись з часом - все дійде до того, що все, що є у Львові, буде "завдяки Садовому". Він вже й на цих виборах пригадує нам про цілодобову воду, яку він нам зробив. :lol:

Брати гранти, давати роботу прикормленим фірмам, а потім піаритись на побудованих доріжках в парках - це може БУДЬ-ХТО - і я, і ти, і Мамонт, і навіть Зеленський.

На жаль, не бачу, що Синютка буде кращий (хоча по області ніби непогано керував), але, ну в натурі, нафіга вигадувати плюси Садового, яких в нього нема і більше не буде, якщо й були до цього.
Будь-який Кльофа був би зараз кращим, якби тому вистачило розуму не йти до "слуг".

Напевно, я не піду на вибори, як і в першому турі. І гидко від вибору, і не хочеться на вірус наражатись.

(перепрошую за крик душі (хоч це я ще сильно стримався))

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 10 листопада 2020, 13:15

Якщо чесно, я навіть приблизно не можу уявити, що відбувається (відбулось) в Карабасі (Барабасі).
Що там вірмени-азербайджанці-росіяни-турки замутили і до чого то все дійшло? Якийсь єралаш.

Відлюдник

Повідомлення Відлюдник » 10 листопада 2020, 13:44

ну, але місто відібрали виходить.

Відлюдник

Повідомлення Відлюдник » 10 листопада 2020, 18:27

Шевченка, Хмельницього, Бандери, Хуторівка, Двірцева - шикарно роблять, питання смаку то одне, але мені подобається.
Грінченка, Топольна, Мазепи, Залізнична - планують ще зробити.
Середнє транспортне кільце - те, про що я мрію, і Садовий його обіцяє.

Доробляють електронний квиток, що МЕГА прогрес.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 11 листопада 2020, 11:57

Двірцева, Бандери - це не питання смаку - я описав конкретні проблеми. Про інші вулиці писати не буду - точно не знаю, що там. Ну і, звісно, при іншому мерові то все робитись не буде :lol: Всі ремонти припинять, дороги засиплять землею, а гранти віддадуть європейцям назад. ;) Ти серйозно вважаєш, що Синютка, наприклад, не зможе організувати ремонт доріг у Львові?
Двірцева - це взагалі ганьба Львова була всі ці попередні 14 років мерства Садового. Але перед виборами нарешті замість ям поклали (криво) бруківку і за це Садового знову виберуть мером.
Середнє кільце - це те будівництво, яке собі за заслугу ставлять слуги народу і особисто Зеленський з Кльофою? :) ... і не знають, що це пообіцяв Садовий.
Електронний квиток - це той, що вже кілька років вводять і чомусь ніяк не введуть? :) камооон... Це якраз аргумент проти Садового.

Маршрутки, лікарні, сміття, бруд і балаган - на це можна не звертати уваги, дійсно, якщо роблять ремонт дороги на Хуторівку.
А давайте виберемо мером одразу президента "Онур"? Для чого нам прокладка? :)

Словом, якщо ти вирішив голосувати за Садового, то чого я відмовляю? :roll: :)

(я б ще кілька цікавих фактів навів, але не маю права без погодження з деякими людьми)

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 11 листопада 2020, 23:57

не знаю, для мене - оба гандони, Синютка теж багато чого не зробив і натворив хуйні, сидячи на своїй посаді. А так як я не голосуватиму, бо доїжджєючий, то дивлюсі суто по тому, як вони ведуть виборчі кампанії, шо говорять в соц. мережах - і в цьому Синютка дуже програє. Плюс я трошки вліз в пиздомистецькі кола - за останній рік Садового на старість чуть підплавило, і він вирішив робити "як в Європі" - відкрили хороший Музей історії міста, відкрили Муніципальний мистецький центр, хочуть відкрити музей фотографії, і, шо головне, дають гроші від міста толковим, молодим людям.
Будівництва то таке - любий мер тим займатиметься, бо відкати і відмивання, фонтани мінятимуть кожних три роки за любої влади

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 12 листопада 2020, 00:01

Ряд приватних галерей, які нещодавно відкрились, місто теж непогано так саппортить, хоч вони часто і дич тулять всяку. Але все ж краще, ніж ці всі три з гаком напуцовані совєтскі музеї, які булидо того.

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 12 листопада 2020, 00:51

Відлюдник

Повідомлення Відлюдник » 12 листопада 2020, 12:15

ну, робилися б якісні інфраструктурні рішення за будь-якої влади? не впевнений! в Франківську - такоє, чув у Харкові - теж такоє.
середнє і мале транспортне кільце, проєкт з*єднання зеленими пішохідними-велосипедними зонами міста, якісні(!) інфраструктурні рішення, у них є дрібні недоліки на Двірцевій, але зроблено красиво і концепція правильна - дати маршруткам кожній окремі зупинки, зробити пішохідний променад, від Квазікільця я в захваті, Бандери збиралися залити асфальтом, Білий стверджував, що це ініціатива містян, які збиралися на мітинг во ім*я збереження бруківки і заохочував піти до них подискутувати. прикро, що не асфальт, але не критично, кажуть, що той італійський камінь довговічніший за бруківку.

Відлюдник

Повідомлення Відлюдник » 12 листопада 2020, 12:25

я не кажу, що Садовий - некорумпований мер, але мені подобаються зміни, які він несе у місто. чи з таким бюджетом цих змін достатньо? явно ні, але мені подобається більшість проєктів саме ремонту дороги і прилеглої території, адже там виділяють місце на зелені насадження, на пішохідну зону, ставлять стовпці від паркування, роблять класн велосипедні доріжки, і ремонтують так багато вулиць! 6 вже роблять і лише про чотири нові проєкти ремонту окремих(!) вулиць я чув.
а що говорити про середнє і мале транспортні кільця? якщо вони їх зроблять, а додатково з*єднають якісними(!) велосипедними доріжками Львів разом із зеленими насадженнями, то Львів буде неймовірно мобільним містом!
Марцинків он у Франківську теж не вчора мером став, а пробки в Франківську в центрі (єдиному місц, де щось відбувається, робиться і т.д., це не Львів) така, що хоч став машину за мостом і йди пішки.
А Львівські ініціативи, хоч може і мають недоліки, перелічені вже вище, але мені дуже подобаються, і якщо їх за майбутні 5 років введуть в дію, то цей кандидат явно вартий того, щоб за нього голосувати.

Відлюдник

Повідомлення Відлюдник » 12 листопада 2020, 12:40

ну, і так, в підсумку, якби від Онуру хтось подавався, я б мабуть саме за нього голосував - класну дорогу роблять! :)

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 12 листопада 2020, 12:56

італійський камінь довговічніший за бруківку
:) во-во - маніпуляція норм зайшла :lol:
"римський камінь" - це просто назва однієї зі звичайних бетонних бруківок, яка не витримає і однієї зими на інтенсивному трафіку.
Але людям втулили слово "камінь".

Теж думаю, що в дебатах більш патякаючий Садовий наваляє Синютці з його чиновницьким стилем розмови.
Та полюбе Садовий буде. Нема про що говорити. "аби не гірше"

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 12 листопада 2020, 14:07

Відлюдник писав:
12 листопада 2020, 12:40
ну, і так, в підсумку, якби від Онуру хтось подавався, я б мабуть саме за нього голосував - класну дорогу роблять! :)
Це я натякав на те, що мер - це не той, хто роздає замовлення на будівництво в місті. І не по цьому (не лише по цьому) треба судити про його роботу.
Мер - це той, хто налагодить роботу всіх служб у місті (а не щоб люди звертались до "Гарячої лінії" з кожної ями на тротуарі, непрацюючого ліхтаря чи брудної аварійної маршрутки), це той, хто своїх дітей буде віддавати у звичайну міську школу, а лікуватись буде у звичайній міській лікарні, це той, хто створить реальні робочі місця у місті, а не буде здавати в оренду центр історичного міста разом з тротуарами рестораторам, кіношникам і церковникам, це той, хто відповідає за свої слова, а не втікає від невдач (як зі сміттєзвалищем і сміттєпереробним заводом, електронним квитком і електронними табло тощо).
Я погоджуюсь, що при цьому можна закрити очі на деякі особисті інтереси від мерства.

Відлюдник

Повідомлення Відлюдник » 12 листопада 2020, 16:59

А я натякаю на те, що мер - це людина з багатьма обов*язками, в тому числі той, хто роздає замовлення на будівництво в місті, або створює сприятливі умови для того, щоб не розкрали більшість грошей, щоб не нагліли.
Будують менше ніж хотілося б, але обіцяють за ці 5 років рівно стільки, скільки б я хотів.
Цього мені достатньо не лише тому що альтернативи в другому турі немає, а тому що загалом досить навіть непогано.

Відлюдник

Повідомлення Відлюдник » 12 листопада 2020, 17:03

https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/vibo ... 22469.html

а взагалі - вкрай смішно спостерігати як на загальнодержавному рівні всі хотіли змін, а локально всі проголосували за чинних мерів.
порадував Луцьк, там "чинний" мер... помер.

ну і шкода, що в Києві не проголосували за Притулу - як на мене, то він зміг би зробити з того міста щось толкове і дати тягла місцевим корупціонерам.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 12 листопада 2020, 19:50

Відлюдник писав:
12 листопада 2020, 16:59
А я натякаю на те, що мер - це людина з багатьма обов*язками
але ти вчепився в те, що у Львові ремонтують дороги, і більше нічого знати не хочеш :)

Відлюдник писав:
12 листопада 2020, 17:03
а взагалі - вкрай смішно спостерігати як на загальнодержавному рівні всі хотіли змін, а локально всі проголосували за чинних мерів.
аби не гірше...
Та й дороги ремонтують, доріжки в парку прокладають, і не все розікрали... Чого б не проголосувати?
;)

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 12 листопада 2020, 20:26

з одного боку та, але коли новий кандидат ше більше гімно, то всеоодно тре голосувати за нього, бо треба полюбом новий мер?
якшо суспільство не може вродити нових адекватних кандидатів, тоді дійсно краще аби не гірше.

Відлюдник

Повідомлення Відлюдник » 13 листопада 2020, 11:35

padre_bot писав:
12 листопада 2020, 20:26
з одного боку та, але коли новий кандидат ше більше гімно, то всеоодно тре голосувати за нього, бо треба полюбом новий мер?
якшо суспільство не може вродити нових адекватних кандидатів, тоді дійсно краще аби не гірше.
ну і прикро те, що, на мою думку кандидати були. Рущишин, та дівчина від Галицької Партії я чув якась порядна.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 13 листопада 2020, 14:04

padre_bot писав:
12 листопада 2020, 20:26
новий кандидат ше більше гімно, то всеоодно тре голосувати за нього, бо треба полюбом новий мер?
Ну, я наголошував на тому, що не потрібно Садовому зайвий раз малювати якісь плюси, яких він не заслуговує. Це не означає, що я агітую за інших кандидатів (які б вони там не були - гімно чи канфєтка).
По-друге, я здебільшого за те, щоб обов'язково переобирати чиновників. Так і працює цей демократичний механізм, який не дає монополізуватись одній особі. Ну яка проблема - якщо мер був хороший, то його переоберуть потім ще раз. Правильно? Але при цьому ми даємо шанс проявити себе іншим, і не даємо старому меру зарости усілякими шахраями - котами Базіліо та лисами Алісами (яких уже, бачу, у свиті достатньо).
Та й взагалі, два строки відпахав - все - дапабачення! Тоді б і кандидати проявляли себе цілком інакше, а не так приречено, як зараз. Як їм проявляти себе? Як боротись? Вони ж не мють можливості побудувати велодоріжки за єврогранти і відремонтувати Хуторівку. :lol:
Так що, я, можливо - так - дійсно за те, щоб відбути нового мера, навіть якщо він гімно.

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 13 листопада 2020, 18:47

Так а хіба зараз нові кандидати не мають можливості себе проявляти на вибори? Вроді якогось жорсткого тоталітаризму в нас з виборами нема. Он скільки в міські і районні ради нових повпихувалось. Так само і з мерськими - всякі пальчевські лізли. Не Садового вина, що в нього немає конкурентів. А голосувати за Синютку лиш би змінити одну кліку на іншу (порошенківську до того ж) якось нє.
Вже на президентських так зробили.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 14 листопада 2020, 13:02

padre_bot писав:
13 листопада 2020, 18:47
Так а хіба зараз нові кандидати не мають можливості себе проявляти на вибори?
1. Коли є вкорінений жук з печаткою "аби не гірше" і рейтингами близько 50%, то впрягатись у боротьбу з ним можна хіба для розігріву - без шансів на успіх. Особливо, якщо нема значних вливань грошей. От в нас такий передвиборчий піар, в основному, і був - з намаганням кволо креативити. Тільки Синютка борсається за допомогою Порошенка. А якщо знати, що мер після двох строків точно піде, тоді в претендентів буде зовсім інший настрій.

2. Я саркастично посилався на основний аргумент за Садового - ремонт доріг. От він ремонтує дороги у місті. :) Як може претендент, якщо він не президент Онур, перевершити мера в цьому? Виходить, ніяк. Значить, той, хто зараз розпоряджається коштами на ремонт доріг у Львові, буде пожиттєво мером. Така логіка. :roll:

Я, наприклад, не розцінюю виконання чиновником (будь-яким робітником) своїх прямих обов'язків чимось, що заслуговує на захоплення та особливу похвалу. Це його робота. Він за це гроші отримує. А Садовий і не один раз отримує за це гроші. Та ще й забиває на інші свої обов'язки.

padre_bot писав:
Не Садового вина, що в нього немає конкурентів.
Хіба ж я сперечаюсь з цим?
Справа в людях.

padre_bot писав:
А голосувати за Синютку лиш би змінити одну кліку на іншу (порошенківську до того ж) якось нє.
Вже на президентських так зробили.
Ну тут взагалі якось невпопад. Це слуги "кліка"? Навпаки - це було бажання людей позбутись усіх старих політичних клік - протест. При тому, що Порошенко вже мав зовсім низький рейтинг. Зовсім інша ситуація. А прийшли мрійники, авантюристи і аферисти. Їм до кліки ще далеко. Але маєм і через це пройти. Це норм процес, загалом. Могло бути і гірше.
Так що твої слова - це чергове "аби не гірше".
Ну що ж - подивимось, що буде далі зі Львовом з нашим абинегіршиком. Цікаво, які заводи тут відкриють, які створять айті-хаби, як розвантажать транспорт в центрі, як оновлять маршрутки і виховають їх водіїв, приберуть машини з тротуарів, встановлять нові ліжка в лікарнях (хоча б ліжка), як часто вивозитимуть сміття, чи побудують крематорій, чи перестануть вимикати воду-електрику-газ. От мене це все цікавить набагато більше за ремонт хуторівської дороги (перепрошую у хуторівчан).

Ще разочок спробую окреслити свою позицію - я за постійне, регулярне оновлення. Це все не дає системі заіржавіти, заклинитись і загнити. В совку я вдосталь наївся стабільності. Чим все закінчилось, всі знають. Тому якщо іноді стане гірше - це не проблема, це частина еволюційного процесу. Колись краще, колись гірше - а загалом, дихання живого організму має відбуватись. Садовому дякую за роботу (щиро дякую), але ситуація з пожиттєвим мером мене не влаштовує аж ніяк.

Відповісти