Проглянуте кіно

Gadmin
Site Admin

Проглянуте кіно

Повідомлення Gadmin » 05 вересня 2018, 07:49

Розказуємо про фільми, які передивились останнім часом. Не забуваємо ховати сюжет в спойлери.
Назву фільма можна додавати до теми.

Gadmin
Site Admin

Re: Проглянуте кіно - За подих від тебе

Повідомлення Gadmin » 05 вересня 2018, 08:37

За подих від тебе
(Дыши во мгле)

Ох, це європейське кіно...

Сюжетна задумка загалом прикольна, хоч і не без ідіотизмів. Після землетруху Париж заповнюється невідомим густим смертоносним газом. Виживають лише ті, хто опинився вище певної позначки (приблизно якраз по дахи типових будинків).
Серед таких щасливчиків - парочка (жінку грає Куриленко), яка врятувалась у сусідів на останньому поверсі. Але їм потрібно постійно навідуватись вниз - до хворої доньки, яка через хворобу вимушена жити в спеціальній стерильній камері. Ситуація ускладнюється тим, що газ прибуває, а спецкамера потребує багато електроенергії, яка є лише в потужних акумуляторах. Доведеться вийти далеко в місто.

Картинка гарна, симуляція газу якісна. Візуально лише головний герой мене дратував, а так - якщо фільм дивитись без звуку, то можна напридумувати собі дуже цікаву історію і з задоволенням подивитись.

Але!!! які сцени і діалоги напридумали творці стрічки - це просто зашкал тупості! Я вже забув, коли стільки матюкався вголос.

Щось типу: - Доню, ми прийшли подивитись на тебе. Але в нас мало кисню в наших балонах. Правда, мій коханий чоловік? Так, дуже мало кисню. З тобою все добре, доню? Так, ми могли спитати і по рації, чи в тебе все добре, але ми тебе так любим, що готові померти, бо в нас дуже мало кисню в балонах. А це дуже небезпечно, тому ми ходимо одночасно разом, з двома балонами.

Отруйний газ, виявляється, дуже дивний - він не діє на собак, наприклад. Люди теж дивні - ті, хто має балони, ходять пішки, хоча весь транспорт здатен їздити, і можна організувати масштабну евакуацію (ну, не весь же світ в тому газі?).
Словом, можна було і не вигадувати всі ці катастрофічні явища - здається, французи через свою повальну тупість ледь-ледь мали би виживати і в звичайних умовах.
► Показати
Отже фільм подивитись можна, хто любить спокійні фільми-катастрофи постапокаліптичного спрямування і хто має добрячу витримку на тупі вчинки.

Gadmin
Site Admin

Re: Проглянуте кіно - Світ Юрського періоду 2

Повідомлення Gadmin » 17 вересня 2018, 15:31

Jurassic World: Fallen Kingdom
Світ Юрського періоду 2

Перший фільм "Парк юрського періоду" (в 90-х) ми дивились на роботі з жахливезної піратки - наче кіно крутили на дні брудного озера. І ми були вражені. Тоді це було дуже круто навіть в такому вигляді.
Теперішні динозаври не вражають нічим. Актори просто відбувають свій номер - в очах одна емоція: поскорше би вже йти в бухгалтерію. Цікаво грати намагається лише маленька дівчинка, але за відсутності нормальної режисури і монтажу, інколи здається, що її акторську гру показують, пустивши стрічку у зворотному напрямку. Не знаю, що там робить Голдблюм - теж, напевно, мимоходом прямував в касу.
Герої стандартні, шаблонні. Сюжет не провальний, але що з того...

Печально.

Nilgy Ellrats

Re: Проглянуте кіно - Він помер з фалафелем в руці

Повідомлення Nilgy Ellrats » 17 вересня 2018, 18:37

Він помер з фалафелем в руці
He Died With A Felafel In His Hand

Люблю такі фільми - коли є щось крім тупого привертання уваги яскравими обгортаками і наскоро зведеної типу повчальної "моралі".
Соковиті сцени, чудові саунди, безліч відсилок та пасхалок (в яких я майже нічорта не зрозуміла). Ну і звичайно ж моя улюблена драма, хоча так ніжно подана, що може й не кожен помітить. А ще в авторів відірване почуття гумору :)

Словом, нікуди тебе носом не тикають, бігти за екшеном з висловленим язиком не треба, тобі просто розповідають досить шокуючі істрої про купку людей. При цьому після фільму не хочеться себе закопати, як від мого улюбленого Хенеке. Я у захваті.

red sweater

Re: Проглянуте кіно

Повідомлення red sweater » 17 вересня 2018, 21:18

Кіно цікаво глянути хоча б заради назви :) але і онляд мені сподобався. Взяла фільм на примітку)
п.с. а що в Ханеке улюблене? Хтось бачив його "Сьомий континент"?

LazyGarry

Повідомлення LazyGarry » 17 вересня 2018, 22:24

Кумедний трешачок:

Годний ньюк-постапокаліпсис:

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 17 вересня 2018, 22:50

LazyGarry писав:
17 вересня 2018, 22:24
Кумедний трешачок:
Годний ньюк-постапокаліпсис:
Ну це трохи куций огляд :?
Хочеться почути більш розширений варіант.

Nilgy Ellrats

Повідомлення Nilgy Ellrats » 18 вересня 2018, 01:37

red sweater писав:
17 вересня 2018, 21:18
п.с. а що в Ханеке улюблене?
Я насправді бачила лише "Забавні ігри" і "Піаністку", але оба мене одночасно так захопили і шокували (не виключено, що мій підлітковий вік на момент перегляду мав серйозний вплив на враження, та все ж), що я постійно пориваюсь подивитись решту його фільмів , але кожного разу думаю "не зараз".
Наприклад, той ж "Все умрут, а я останусь" в свій час я сприйняла легше, ніж Ханеке. При цьому його фільми для мене залишаються певним мірилом для інших картин - я чекаю, що в мене бачення світу похитнеться і доведеться обміркувати питань хоча б на третину з того, що довелось втрамбувати в світогляд після Ханеке.

red sweater

Повідомлення red sweater » 19 вересня 2018, 14:14

Nilgy Ellrats писав:
18 вересня 2018, 01:37
не виключено, що мій підлітковий вік на момент перегляду мав серйозний вплив на враження, та все ж
цілком можливо. тобто частково думаю це справді так. цікаво переглянути ті фільми тепер, в свідомому віці і порівняти враження. Ханеке справді дуже впливає на подальше сприйняття світу... :shock:
Я в нього бачила "Сьомий континент" десь рік чи два тому. Ця історія трапилась в реальному житті, в Австрії (де і ще могло таке статись як не там) і мушу сказати, що деякі кадри досі стоять перед очима. Це було дуже воу..Я не хочу тут спойлерити про сюжет. Взагалі не раджу читати синопсис, а просто погрузитись в це стерильне жахіття. Це дуже "австрійське" кіно, так що якщо хтось хоче відчути що то таке та "австрійськість", атмосфера говорить без лишніх слів.

Ще один фільм Ханеке, який я б порадила - "Біла стрічка" (Das weiße band). Він дуже гарно знятий. Автор взагалі цікаву і важливу тему обрав: як незначні, "невинні" дії, суспільна культура, виховання, через певний час можуть розростись і завершитись жорстоким абсурдом (друга світова). Дія відбувається в протестантському селищі перед початком Великої війни (1913-1914 приблизно). Загалом цікавий фільм. Є над чим подумати.

Gadmin
Site Admin

Re: Проглянуте кіно - Воно приходить уночі

Повідомлення Gadmin » 22 вересня 2018, 20:27

Воно приходить уночі

Воно приходить уночі - бажання пожерти. Отак весь фільм я жартував над тим, що нам показували.
Сценарій явно взяли з розрахунку на дешеве виробництво - кілька людей в одному домі бояться вірусу. В принципі, це все.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 25 вересня 2018, 13:41

Не дивуйтесь, що я дивлюсь різне лайно - я просто намагаюсь бути в тренді і проглядати популярне на торрентах.

От, наприклад, спробував дивитись
I Think Were Alone Now
інтригуюче, але, виявилось, дуже снодійне. Після сну зрозумів, що додивлятись не хочеться.

OCCUPATION
ахахаха - я думав, зараз таке вже не знімають - іншопланетяни з пап'є-маше, пластмасові бластери, піу-піу, тупі персонажі і висмоктані з ліктя конфлікти - фізично не зміг додивитись до кінця, хоч і хотів.

red sweater

Повідомлення red sweater » 16 жовтня 2018, 14:04

Я думала переглянути фільм «I think We’re alone here” бо читала про режисерку, і вона здалась наче цікавою жіночкою (яка насправді ще й оператор). Але читаючи про враження і переглядаючи оцінки, то якось і не тягне більше.

Я недавно подивилась класне кіно. Теж сучасне за 2018. Автор Bo Burnham. Хлопець сам стендап комедіянт, але режиссер з нього вийшов суперовий. «Восьмий клас» (Eighth Grade) — історія про дівчинку-школярку, яка веде свій ютуб блог, живе с татом і хоче знайти друзів. Звучить, як стандартна клішова комедія про перехідний вік. Але це насправді таке щире і правдиве кіно про стосунки дітей і батьків. Дуже вдалий портрет підростаючого покоління в цифрову епоху. В фільмі присутня також одна з найвдаліших розмов між батьком і донькою в кінематографі останніх років.
Я не знаю, чи фільм є на наших торрентах, але на англомовних точно є. Та і онлайн англійською теж можна переглянути. Я б радила подивитись цей фільм усім.
Ось і трейлер:

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 16 жовтня 2018, 14:41

I think We’re alone here не зміг дивитись. Нічим не зачіпило.
Eighth Grade є на торентах російською.

red sweater

Повідомлення red sweater » 16 жовтня 2018, 15:28

О! Тоді я дуже раджу скачати. На мою думку, фільм «восьмий клас» справді вдалий.

red sweater

Повідомлення red sweater » 16 жовтня 2018, 16:20

"First reformed" (Перша реформаторська церква) реж. Пол Шредер. В головних ролях Ітан Хоук. Прем*єра відбулась на кінофестивалі у Венеції 2018.

Пол Шредер насправді виявляється відомою і знаковою фігурою в кінематографі. Він співпрацював довгий час зі Скорсезе, а саме написав сценарії до фільмів "Таксист", "Скажений бик", "Остання спокуса Христа". Думаю, ці роботи багатьом відомі, особливо культовий фільм "Таксист" з молодим Де Ніро та Джоді Фостер. Пол також є режисером та теоретиком кіно. Його книга "Трансцендентальний стиль в кіно: Одзу, Брессон та Дрейер" потрапляла мені на очі вже не раз, але я тоді не знала, що автор книги відомий сценарист. Також виявилось, що Шредер сам з релігійної родини і навчався у кальвіністській школі.
До чого я оце все? Такі деталі його біографії частково пояснюють стиль постановки і мотивацію зняти саме таке кіно з такою тематикою.

Історія крутиться навколо пастора (колишнього капелана), який служить в першій реформаторській церкві в регіоні. Одного дня до нього звертається молода дівчина, яка хвилюється за свого чоловіка, який є радикальним еко-активістом. Пастор дає згоду зайти в гості і наставити чоловіка на "путь істини". Ось тут і починається найцікавіше.
У фільмі безліч "кіноцитат" на роботи Брессона ("Щоденник сільського священика" 1951р.) та Бергмана ("Зимове світло" 1961р.)
Стиль постановки, камера і монтаж - стримані та аскетичні.
Історія не про релігію чи віросповідання чи теологічні постулати.
Вона більше про надію та відчай, про (не)можливість життя з розбитим серцем.
Фільм мені загалом сподобався і є над чим подумати.
Сам автор не дає чіткої відповіді щодо фіналу, хоча для мене там все більш, ніж однозначно.

asgardian

Повідомлення asgardian » 16 жовтня 2018, 20:05

ВИ всі зі своїми висококласними і серйозними фільмами, і тут я така.
Останній переглянути фільм - Веном.
Я не збиралась дивитися цей фільм. Але я почитала відгуки критиків і вирішила піти на це треш. Відключила всі фільтри і просто отримувала задоволення від Тома Гарді, Різа Ахмеда (який нагадував мені злого Гаррі Поттера весь фільм) і Дженні Слейт. І від слизоти-зубатки. Пів фільму благала персонажа Тома Гарді змінити брудний худді на щось чисте.
Але мій вердикт такий: цей фільм для перегляду в кіно, вдома я б його не витерпіла

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 16 жовтня 2018, 20:28

Там сюжет хоч є?

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 16 жовтня 2018, 22:05

покоцаний добряче, але є. Легеньке таке попкорн-муві,чого ні. Не завжди ж дивитись глибі авторські саспенси

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 31 жовтня 2018, 16:46

З подивом взнав, що радянський фільм "Звичайне диво" (Обыкновенное чудо) має чорно-білого попередника - 1964 року.
Дуже цікаво було порівняти два варіанта п'єси Шварца.

Старий фільм такий більш театральний, драматичний. Особливо мені сподобалась Емілія (оце вона - в центрі кадру) - дуже сочно зіграно. Пробрало мене (48:42).
Але, звичайно, це приклад древнього мистецтва періоду радянського символізму зі всіма характерними примітивізмами. Особливо розсмішила фінальна сцена з поцілунком - пафосу на рубль, а емоцій на копійку.

red sweater

Повідомлення red sweater » 16 листопада 2018, 22:18

Проглянуті «злочини гріндельвальда»
Яке ж це...мда получилось.
Стидоба, а не кіно

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 16 листопада 2018, 23:57

Не спойлери! :)

Leya

Повідомлення Leya » 17 листопада 2018, 20:13

а мені сподобалось, але я не пробувала якось оцінити, а просто насолоджувалась. світ роулінг - це щось за межами кіно та ліератури, це частина серденька))

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 17 листопада 2018, 22:35

Мої враження від Фантастичних звірів 2.
Дуже слабкий сценарій. Це не сценарій кіно. Це сценарій окремих подій зі спецефектами. У фільмі незрозумілий головний герой, і, відповідно, незрозуміла його мета, мотивація, а також не показане його зростання, внутрішня еволюція.
Те саме з протагоністом. Чим саме він поганий? Які саме його злочини? Чим саме він нагально загрожує головному герою?
Тобто, якщо прочитати наші теми про те, як писати сценарії, то це просто суцільний факап.

Відповідно, актори не мали хорошого матеріалу, з яким би можна було попрацювати. Що вимагати від Джонні Деппа, якщо йому для страху просто вставили скляне око і змусили крутити ним, як колись це було з Дикозором Муді.

Закони світу якщо не безпардонно порушуються, то принаймні викликають питання. Для чаклування потрібні палички чи не потрібні? Телепортація це просто чи складно? Якщо в даному випадку потрібно, щоб поганець переміг, то він вичакловує щось всепереможне. Якщо позитивний герой має видряпатись з халепи, він довго мучиться, але теж отримує якусь магічну допомогу, часто всупереч логіці та вже більш-менш усталеним законам магічного світу ГП. Магія стала чарівною паличкою (перепрошую за каламбур) для вирішення усіх складних ситуацій, а не чимось містичним, небезпечним, напівпізнаним, але зі своїми законами і обмеженнями.

І головне, що мене дратує у подібних фільмах - весь час (буквально - ВЕСЬ ЧАС) грає музика, яка прямо вказує, що має відчувати глядач в даний момент.

З позитиву - якісь милі романтичні відносини між героями, не без гумору. Тваринки теж непогані. Атмосфера світу ГП. Бібліотекарка.

red sweater

Повідомлення red sweater » 18 листопада 2018, 12:25

У мене доволі схожі воаження. Сценарій і монтаж. Ну що це було? Фільм сирий. Про мотивацію мільйонів персонажів можеш лише здогадуватись (або ж і ні). Нічого і ніхто нормально не розкритий. Логіки та підказок - нуль. Деякі персонажі взагалі не зрозуміло навіщо в цій історії. У фільмі багато чого було і хорошого, звісно. Але цього недостатньо для якісної кіноісторії. Тут відсутня цілісність. Ось де головна проблема.
І ще фільм пройшлв досить рівно. Жоден герой чи лінія не отримали сильного емоційного оклику. Напевно хіба що Літа мені дійсно сподобалась.

red sweater

Повідомлення red sweater » 18 листопада 2018, 12:30

Leya писав:
17 листопада 2018, 20:13
а мені сподобалось, але я не пробувала якось оцінити, а просто насолоджувалась. світ роулінг - це щось за межами кіно та ліератури, це частина серденька))
Мені навпаки не хватило душевності і здорового глузду. Серденько не зачепило, як фз1. Але це звісно не стосується акторів. Вони всі чудово зіграли.
Тут реально слабка робота сценариста, режисера-постановника чи продюсерів (якщо вони мали вирішальне слово в питанні фінального монтажа). Ну і Йетса треба міняти. У фінальній сцені я мало що зрозуміла. Типу які закони там діяли, що одні люди собі можуть являтись, інші ні? Взагалі сцена в гробниці дивно поставлена. Дуже дивно.

Відповісти