Проглянуте кіно

padre_bot

Re: Проглянуте кіно

Повідомлення padre_bot » 16 липня 2019, 16:18

я навіть першої серії не осилив

Gadmin
Site Admin

Re: Проглянуте кіно Хеллбой (2019)

Повідомлення Gadmin » 01 серпня 2019, 21:20

Хеллбой (2019)

Це просто дивно, як при всіх цих спецефектах, стрілянині, бійках і монстрах, могло вийте таке міцне снодійне.

Старого Хеллбоя я дивився хоч і без захвату, але із задоволенням. Персонажу співчував і співпереживав. А цей перезапуск 2019 року мене взагалі не зачіпив. Шаблонно, не щиро, ні про що... в стилі всієї цієї новітньої коміксної хуєти, яку зараз пхають на екрани.
І Міла Йовович тут зовсім не пасувала, не витягнула фільм.
Хіба монстрики і велетні були цікавими, але їх використали мінімально - просто для ілюстрації, мимохідь.
Музичне оформлення вкрай невідповідне. Дав би ляпаса за це.
Деградація кіно.

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 01 серпня 2019, 22:16

Кіно дійсно відстійне. Та й ті всі монстрики-спецефекти були дуже лажово зроблені, виглядало все як..."король данило" =)

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 02 серпня 2019, 21:31

Люди в чорному: Інтернешнл

Франшиза людей в чорному дуже бронебійна - її вже довго намагаються зіпсувати, але вона більш-менш тримається, бо використовує не зобов'язуючий ні до чого і нічим не обмежений фантастичний сюжет з чітким набором персонажів, а також самоіронію на межі з самопародією.
Але Інтернешнл все ж завдав потужного удару. Оборонні редути трісли, репли і завалились разом з надіями, які залишались після перегляду трейлера.
Як не дивно, але сценарій виявився не найслабшою ланкою. Режисура - на рівні студентської роботи. Гра акторів препаскудна. Комп'ютерна графіка гірша ніж в першому фільмі (1997 року).
Словом, здивували.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 16 серпня 2019, 20:26

Подивився Месників 2018 і 2019 років

Взагалі, для мене всі ці об'єднані коміксові фільми виглядають аж надто химерно. Таке враження, що для повноти картини серед персонажів не вистачає ще Ісуса і Чебурашки.
- Ісусе, нам потрібна твоя допомога!
- Бог з тобою, Чебурашко, викликай Гєну!

Месники 2018 року ще дивитись можна було - динамічно так, жвавенько. Піу-піу, швах-бабах, тидищ - всі літають, стріляють, б'ються. Антагоніст яскраво виражений - все зрозуміло і просто. Перчатковий ефект деінтеграції став мемом.
А фінальний фільм зробили депресивненьким, нудним, сльозовитискальним (і хтось плакав, можна подумати?). Ну, а коли починаються подорожі в часі - це один з найдурнуватіших прийомів у кіно. Навіть для фентезі. В Гаррі Поттері його хоч так обережненько застосували - чисто для колекції - і забули. А тут - цілий фільм побудований на цьому.

Про якусь логіку того, що відбувається, мовчу. З антагоністом відносини ніхто чомусь виясняє - просто б'ють без зайвих слів. А де глибина сюжету, мораль?
Актори розуміли, що вони в цих фільмах лише ляльки, і не сильно старались щось зображати.

Загалом - ефектна дурня, щоб після роботи розслабити мозок і заснути.

Відлюдник

Повідомлення Відлюдник » 16 серпня 2019, 23:42

Та останні Месники - взагалі поразка. Я впринципі вважаю, що додавати в сюжет часові подорожі - завжди провальна ідея, всі попередні подвиги одразу стирає нанівець, їх цінність, значимість, ризик. До дупи.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 17 серпня 2019, 17:34

Божевільна парочка

Я хотів подивитись цей фільм, бо трейлер колись зацікавив - я думав, такий сюжет можна цікаво закрутити і обіграти: "про журналіста-невдаху, який з дитинства був закоханий у свою няню, а тепер йому доведеться працювати з нею — найвпливовішою жінкою світу".
Виявилось, там грає той самий бовдур, що і в "Ананасовому експресі" (я недавно писав), і все з тими ж фішками - вип'ячування свого єврейства, вульгарні нижчепоясні приколи (тобто, спроби) і всеохоплююча тупість у всьому. Фу - покинув дивитись.

Навіть погуглив цього чувака - Seth Aaron Rogen, канадський актор і сценарист. Ще раз укріпився в думці, що Канада токсично діє на кінематограф.

Прокляття Ла Йорони (Проклятие плачущей)

Фільм жахів, показово-шаблонний треш.
Автори вирішили нічого нового не вигадувати - просто встругнули ще один фільм про духа, який переслідує живих.
От я не знаю, як можна зіпсувати таке блюдо, як, скажімо, смажена картопля. Але ні - навіть якщо все просто і зрозуміло, картоплю можна нарізати шматками різної товщини, пересолити, одну сторону спалити, іншу не досмажити. От таке враження від фільму.
Акторська гра просто огидна, просто огидна. Та й самі актори огидні. Всі! Буває таке.
Режисура огидна, хоч страху трохи наганяла іноді. Сценарій дурнуватий, як завжди, але від нього і не чекав нічого видатного.

У фільмі сказали, що померла дівчина, чий дух почав біситися, колись була красунею №1 чи не у всьому світі.
Потім її показали, і я ледь не почав реготати. В образі злого духа вона мені видалась більш привабливою.

Фільм на любителя.

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 17 серпня 2019, 17:48

Про "Божевільну парочку" - терпів, дивлячись весь фільм, бо люблю Шарліз Терон. Дуже ефектна жінка.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 17 серпня 2019, 19:10

padre_bot писав:
17 серпня 2019, 17:48
Про "Божевільну парочку" - терпів, дивлячись весь фільм, бо люблю Шарліз Терон. Дуже ефектна жінка.
Сподіваюсь, їй не довелося у фільмі цілуватись з тим актором.

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 17 серпня 2019, 23:22

Довелось. Але то такє, вона всеодно дуже класна

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 20 серпня 2019, 21:50

Аладдін 2019

Яке ж лайно.
Яскравий і порожній фільм з огидними акторами і з кривляннями замість акторської гри.
Це було якесь катування - постійно дивитись на того Аладдіна і спроби актора хоч щось зобразити, крім вимученої американської посмішки на 48 блискучовибілених зубів. Мерзотна зализана зачіска з двома пір'ями лише доповнила образ. Якесь нещастя, а не Аладдін.
Джин у виконанні Вілла Сміта нецікавий, змучений, шаблонний.
На принцесі око трохи ще відпочивало - симпатична дівчинка.
Комп'ютерна графіка і костюми були різнобарвними і пишними. Але що з того?
Історія вийшла заплутана, з нечіткою ідеєю, з нерозкритою темою і героями.
Кілька пісень не зробили з фільму мюзикл... карочі, все якесь недоречне в цьому фільмі.
Якби знав, просто подивився би сцени з принцесою і все.

Аж навіть захотілося переглянути радянський фільм "Волшебная лампа Аладдина", де не було яскравих спецефектів і динаміки, але був настрій, особлива казкова атмосфера з гумором і чудові актори. Та й багато фраз з фільму стали мемчиками.
Ну і головна думка фільму: раб чи друг?!

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 20 серпня 2019, 23:31

От того я не хочу дивитись ні Алладіна (там вже другу частину планують знімати), ні Короля Лева, ні всі інші екранізації мультів і казок, шо зараз Дісней так шалено штампує.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 26 серпня 2019, 01:01

The Golem (Голем: Начало)
жахи
Фільм для приколів - скільки дивився, стільки коментував. Ізраїль пхнеться в кінематограф зі своїми вошами. Тупе, не страшне кіно невідомо для чого і для кого відзняте.

В литовському єврейському поселенні жіночка дуже цікавиться кабалістичним вченням (чого жінкам не можна). Коли на поселення нападає рузьке Владімір (а чо у нас хворіють, а у вас нє?), то жіночка викликає голєма - потойбічну сутність. Голєм чомусь подібний на її загиблу дитину, а не на страховидло, але свою функцію зі знищення ворогів намагається виконати.
Виникає питання - а хто ж його тепер зупинить?

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 30 серпня 2019, 19:17

Почав дивитись Детектива Пікачу - Ех! - добре поспав. Тому не можу сказати нічого поганого про це кіно.

Gadmin
Site Admin

Re: Проглянуте кіно Паразити

Повідомлення Gadmin » 15 вересня 2019, 13:17

Паразити

Фільм отримав золоту пальмову гілку, і це дійсно непогано відзняте кіно, з гарною картинкою і хорошою акторською грою, але, щоправда, з дебільним сценарієм і незрозумілою думкою.

Стрічка позиціонується як комедійна драма (трагікомедія). Ну, ми вже в курсі, що таке гумор по-корейськи - це елементи дешевої клоунади у найбільш невідповідних місцях. На щастя, такого було раз чи два.
Ще фільм характеризували, як спробу звернути увагу на несправедливість класового розшарування. От, мовляв, багаті живуть у гарних будинках і їдять смачну їжу. Невже бідні не пристосовані жити так само?
Я не спрощую - от саме така ідея. Без якоїсь філософії, глибинного розслідування соціальних чинників і т.п.
При цьому, у фільмі нехотячи (наполягаю - нехотячи) продемонстрували цікавий епізод з життя суспільства (далі - невеликий спойлер): по суті, якийсь корейський нувориш, який випадково опинився серед багатіїв (судячи з укладу життя і показаних подій - це мій особистий висновок), цілком логічно був скинутий зі свого пригрітого місця купкою бідних прохіндеїв. Якби це зробили не бідняки, то зробили б інші багатії. Я, чесно кажучи, очікував наголосу саме на цьому аспекті - на темі соціальної еволюції та боротьби за виживання. Я думав, що сімейка бідняків не обмежиться своїм становищем і логічно перейде до плану привласнення усіх багатств приреченого багатія. Але сценарій все ж нахилився у сторону, що паразити - це саме багатії. Дуже плоско.
Вважати паразитами бідняків взагалі якось не виходить, бо вони просто чесно працювали (хоч і отримали місця обманом).

Весь фільм побудований з кострубатостями, невідповідностями і притягуваннями за вуха. Ну як це зрозуміти, що сім'я безробітних бідняків і невдах, можуть успішно вести діяльність статусних, кваліфікованих робітників? Для цього, виявляється, не потрібно здобути відповідну освіту, отримати досвід і мати психологічну впевненість та підготовку.
► Показати
Словом, сценарій містить певну цікаву сюжетну задумку, але ідея - гівно з закосом на філософську глибину, події - дурнуваті, розмови не найгірші, але і не найкращі. За що дали золоту гілку? Просто тупо не було кращих фільмів? Біда.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 22 вересня 2019, 14:23

Шахрайки
(рімейк "Відчайдушних шахраїв" 1988 р. - тільки з жінками в головних ролях)

Що доброго в таких рімейках - одразу відчуваєш, яка безодня зяє між шедевром і подібними огидними поробками. Режисер - повний нікчема. Сценарій халтурний, тупий і вульгарний. Акторки кривляються і зображають бозна що, тільки не те, що було б доречним. І музика - як я ненавиджу - постійно муляє вуха і нав'язливо підказує, як мені треба реагувати.
І це незважаючи на те, що фактично весь сюжет скопійований з оригінала, де є величезний простір для того, щоб розгулятися і розкрити персонажів.
Словом, дивився я цей фільм з розкритим ротом, вражаючись тому, наскільки рясно все заливається лайном. Динаміка в цьому компоненті не підкачала. З такою ж перекошеною фізіономією я ще довго лежав у ліжку, намагаючись забути побачене і заснути.

Підсумки - в жодному випадку не варто витрачати на це час. Краще передивитись оригінал (він шикарний).

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 23 вересня 2019, 22:46

Цілий день провалявся в ліжку і дивився фільми - все підряд, що було затягнуто з торентів останнім часом.

Toy Story 4
Гарно зроблений мультик. Перший я бачив дуже давно, інші пропустив. Якби і цей пропустив, теж нічого страшного не сталося б, але естетичне задоволення отримав.

Нірвана
Читав статтю про кіберпанк, і там цей старий італійський фільм рекомендували як тру-кіберпанк.
Не витримав. Певна атмосфера присутня, але нудно, не цікаво. У свій час може це все виглядало інтригуюче.

7 соціопатів
Рекомендували як хороше іспанське кіно.
Не додивився. Раніше я просто не любив іспанське кіно. А тепер просто ненавиджу.
Як правило, іспанське кіно - це огидні актори, які грають неправдоподібних персонажів з нелогічними вчинками і беззмістовними діалогами.
Цей фільм спричинив мені просто фізичні страждання.

Анна
Шпигунські ігри з симпатичною агенткою, яка хотіла вирватись із системи (КГБ, ЦРУ). Я замучився шукати українські відповідники слову "брєд" - тому просто напишу - брєд.
Якщо ж вам цікаві шпигунські історії, де худорлява модель розкидає натовпи охоронників та розстрілює пістолетом армії військових, то можете глянути. Але Люк Бессон давно не торт.

Мертві не помирають The Dead Don't Die
На фільми Джармуша потрібно багато терпіння, якого в мене зазвичай нема. Але сьогодні я й так лежав і нудився, тому подивився. У мене склалося враження, що режисер просто зібрав разом купку акторів і сказав: а давайте по приколу щось відзнімемо про зомбі взагалі без сценарію.
Фільм без ідеї, без структури - схоже на якийсь набір беззв'язних фантазій різних людей, змонтованих людиною, якій з невідомої причини чомусь потрібно було вбити дуже багато часу. І хоч ідею у фільмі таки промовили напряму, але це нічого не змінює - ідея має виражатись кінематографічною мовою.
Акторська гра шикарна - так. Кілька епізодів дуже сподобались. Але фільм, м'яко кажучи, дивакуватий. Під настрій.

Відок: Імператор Парижа
Історичний кримінальний фільм про часи Наполеона. Було багато дурні та ідіотських бійок, але загалом кіно сподобалось. Великою мірою і завдяки Ользі Кириленко - вона чарівно там вписалась (хоч її там було дуже мало).

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 12 жовтня 2019, 15:55

Нарешті вдалось додивитись "Джокера".
Лиш переконався в тому, наскільки Хоакін Фенікс крутий. Власне, це більше моновистава Хоакіна, ніж повноцінний фільм. Кожен кадр, кожен ракурс - все про нього, купа крупних планів його міміки і жестів, все решта далекона другому плані. Картинка симпатична, чудово передає його гру. Саунд від композитор(кині?), яка робила музика для серіалу "Чорнобиль", також дуже добре лягає в стрічку і підкреслює дії персонажа. А поза Феніксом важко щось розгледіти - решта акторів блідонькі, сюжет простий і посередині трохи провисає, ряд сценарних ляпів, але на то не сильно зважаєш - бо ти просто захоплюєшся моновиставою одного актора. Чудова кінцівка, неймовірно поставлені останні сцени, аж чуть підмурашило. Відсилки на Хіта Леджера і Нолана посміхнули.
Загалом як фільм - плотний такий середнячок, задачою якого було зробити бенефіс Хоакіна Фенікса - і йому це вдалось. Поки це його найкраща роль. Чи йому дадуть за це Оскар? Теоретично мали б, але через рев змі і журналістів про те, шо це кіно пропагує насилля і жорстокість і про те, що це "чергова расистська історія, де білий гетеросексуальний чоловік проявляє агресію і заставляє цим захоплюватись", є сумніви. Почекаємо ще до кінця року якусь сльозливу драму спеціально під Оскар з темношкірим геєм або трансом, тоді Хоакіну не бачити оскарів.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 13 жовтня 2019, 20:32

Форсаж: Гоббс та Шоу

Спочатку ще якось йшло. Дівчинка симпатична. Скеля і Стейтем, в принципі, все так само колоритні (хоч вже добряче підтоптані). Але сюжет ніякий, постійні підколки головних героїв швидко набридли. Сцени з бійками і перегони, зроблені на комп'ютері, мені давно не цікаві.

Словом, якийсь стиль і динаміка в цьому кіно є, але десь на середині фільму виникає конкретне питання: "а для чого дивитись далі?". На цьому і зупинився.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 15 жовтня 2019, 16:03

У високій траві
In the Tall Grass

Цілком норм містичний хоррор. Місцями дуже класно, місцями не дуже. Не п'ятірка, але чотири бали з плюсом.
Як можна здогадатись, страшилка починається, коли люди заходять у зарості високої трави і губляться в ній назавжди (не зовсім). Якийсь величезний древній камінь впливає не лише на траву і людей, а й на час та простір.
Особливо сподобався хлопчик - його роль не передбачає чогось смертоносного, але він зіграв так, що стає просто лячно (от його терміново в серіал Відьмак: в грі був підходящий персонаж - домовий).
Словом, не надто примітивний і не надто закручений хоррор з правильно написаним сюжетом, хорошою постановкою і акторською грою.
Рекомендую.

У тіні місяця
In the Shadow of the Moon

Цей фільм я дивився одразу після "високої трави" і дивувався співпадінням - знову вагітна жінка,
► Показати
Тільки тут не містичний хоррор, а фантастичний детективний трилер. А в таких фільмах я дуже не вітаю використання
► Показати
І, звісно, сюжет в кінці виглядає досить дебільним від цього. Хоч початок був непоганим, і загалом фільм досить пристойний.
Подивитись можна.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 02 листопада 2019, 16:17

«Соловей» (The Nightingale)
Дія фільму розгортається в Тасманії 1825 року. Молода красуня-ірландка Клер стає свідком жорстокого вбивства свого чоловіка і крихітної дитини. Цей злочин скоїв її господар з приятелями. Не знайшовши справедливості в суді, вона наймає чоловіка слідопита з аборигенів, який проводить її через непрохідні хащі, аби помститися вбивцям. Її страшна експедиція обіцяє їй більше, аніж вона сподівалася зробити…
Опис сподобався. Та й фільм отримав якийсь там приз на Венеціанському фестивалі. І рейтинг imdb непоганий 7,2

Слухайте, настільки огидного сценарію і режисури я давно не зустрічав. Раніше я просто кляв сценаристів і фантазував, який стиль життя вони ведуть, щоб таке писати, а зараз навіть спеціально поцікавився - хто ці люди і чи люди взагалі?
Виявилось, сценарій і режисура від однієї особи - Jennifer Kent.
Вона навіть перед цим непоганий хоррор відзняла - Бабадук.
Але що оце от таке вийшло зараз? Наслідки деменції? Що сталося взагалі?
А люди, які ставили високі оцінки, і журі у Венеції - теж під дією препаратів дивились? Ну там тема актуальна і політкоректна - проблема винищення аборигенів і расова та статева дискримінація. І що? Під цим соусом можна жерти будь-яке лайно? Якісь рев'юшники навіть ставлять цю режисуру у топ-10 - наркомани шолі?
Пів фільму я просидів тримаючи долоню на лобі. Друга половина фільму була особливо нестерпна. Я постійно кричав "Та пристріли ти її нарешті!" або "Та пристріли ти його нарешті!".

Можу порекомендувати в якості налаштування шкали дурнометру.
Австралійський кінематограф сильно впав у моїх очах. Майже канадського типу маячня, тільки в гарних декораціях і якісному зображенні.

Відповісти