padre_bot: посередні думки

Модератор: padre_bot

Відповісти
padre_bot

padre_bot: посередні думки

Повідомлення padre_bot » 10 серпня 2018, 23:42

Мене ото завжди цікавило: чого люди в більшості своїй так бояться розуміння того, що вони - посередності? Чому фрази "ти такий як усі", "ти звичайний" сприймаються як образа?
Не всім бути геніями, винахідниками, супергероями, зірками чи Особистостями. Так, масс-культура чомусь оспівує "досягання висот" і це непогано, бо мало б в своїй ідеї стимулювати до якогось саморозвитку. Але, разом з тим, чому я маю соромитись того, що я посередня людина з посередньою роботою, посередніми знаннями, вміннями і смаками, якщо мені це подобається і підходить? Чому суспільство оспівує оце "ти не такий як усі", але, разом з тим, дико боїться і ненавидить будь-якого роду марґінес?
Я свідомий того, що зовнішньо посередній. Не красаучик, але і не страшко якийсь. Розумію, що далеко не інтелектуал, але і не тупак. Нічого не вмію в досконалості, але і повним невдахою себе не назву. Я звичайний представник більшості. І тут парадоксальна штука виходить: не нормально хотіти бути нормальним, але ненормальним бути теж не нормально.
Роман, ти мусиш прагнути більшого, ти здатен на краще, і теде і тепе. Але нащо воно мені? Мені так добре! Жити своїм звичним життям, ловити кайф від своїх звичних моментів. Ти мусиш виходити з зони комфорту, ступати за край, зловити більший шмат від життя! Нащо? Бо так прийнято? Для мене основний критерій в якомусь русі по життю - аби було цікаво. Якщо мені цікаве щось - я прикладу зусиль, аби це щось отримати, досягнути його. Але якщо мені не цікаво ставати не таким як усі - то до чого тут ваші насмішкуваті презирливі погляди?
Видихніть, розслабтесь, живіть.

Nilgy Ellrats

Re: padre_bot: посередні думки

Повідомлення Nilgy Ellrats » 11 серпня 2018, 00:20

Мені здається тому, що люди функціонують на взаємовиключних параграфах.

asgardian

Повідомлення asgardian » 11 серпня 2018, 14:51

Я теж маю подібну позицію. У посередност немає нічого поганого, якщо ти не забуваєш, що ти особистість. Тут не треба перетинати межу і втрачати себе у мільйонах таких же як і ти. Мені здається, що саме це і має бути тим "бути унікальним", а не якась фрік-робота, щ забирає всю енергію і час.

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 12 серпня 2018, 21:06

Неочікувано виявилось, що вечером в центрі на лавочці прохолодно. Особливо в шортах, футболці і суньдалях. І з'явився квест - в неділю вечером знайти затишний заклад, де можна без косих поглядів бухої молоді випити соточку віскі і щось з'їсти, читаючи книжку (Воннеґут несподівано цікаво підійшов до розповіді бомбардування Дрездена). І знаєте що? Хвилин сорок лазив центром. Львів абсолютно втратив свою затишність вечером. Колись в цю пору Львів був як "Кабінет" до закриття, а зараз - суцільний Макдональдс. А йти в навколоцентрові засмальцовані "алкашки" бажання нема. Добре, що згадався непоганий заклад на грані закриття (трощки ціни завищені, але Падре сьогодні гуляє). Словом, люблю своє місто зранку і вночі.

Йормунганд

Повідомлення Йормунганд » 12 серпня 2018, 22:31

Що за заклад, підкажи.

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 12 серпня 2018, 23:59

Люфт на Коперніка.

Nilgy Ellrats

Повідомлення Nilgy Ellrats » 13 серпня 2018, 01:07

а Люфт типу не макдональдс?)

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 13 серпня 2018, 01:10

Nilgy Ellrats писав:
13 серпня 2018, 01:07
а Люфт типу не макдональдс?)
ноуп. Нема конвеєра з відвідувачів, тихо, спокійно.

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 15 серпня 2018, 21:58

Вчись, Падре, вже сам собі помагати. І менше зважати на інших, а то щось ти надто добрий став. І сопливий, бляха, докотився до такої музики.

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 17 серпня 2018, 13:05

Як гадаєте, це нормально, коли керівник біля свого робочого місця пришпандорив на стінку свій портрет в рамочці? Це ж якась біполярка може розвинутись, коли відчуваєш постійно на собі погляд... себе.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 17 серпня 2018, 13:46

Повісити свій портрет - це як дзеркало, де показують тільки тебе, хто б не подивився. Нарцисизм чистої води.

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 17 серпня 2018, 22:38

Завтра йду на панк-фестиваль. Знову нап'юсь, відшиватиму дівчат, творитиму люту хрінь, прийду додому і дико-дико сумуватиму, що моє ліжко холодне і пусте. Найгірше те, що я наперед знаю що і як відбудеться - але нічого не змінюю. От такий я довбойоб.
П.С. Я шукаю не стосунків, не пригод, не близькості і навіть не душевності - я хочу, аби мені було цікаво. А мені, курва, безмежно нудно майже все. Навіть бухати останніми часами нудно. Бо я, повторюсь, вже наперед знаю "ісход". Не життя, а казка.
Але, як дехто вже писав, я не жаліюсь, а просто констатую. Бо якби жалівся - пробував щось би змінити. Але ж довбойоб!

Nilgy Ellrats

Повідомлення Nilgy Ellrats » 17 серпня 2018, 22:52

Майже все не дорівнює все. А що цікаво?

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 21 серпня 2018, 18:08

2018 рік на дворі. Навіть пенсіонери вже прекрасно володіють смарфонами, зареєстровані в фейсбуці і сиплють лайками на сторінки своїх онучат. Інтернет дає нам доступ до практично будь-якої інформації, можливість легко і зручно навчитись основ користування будь якими технологіями. Буквально в три кліки, за 20 секунд зараз можна замовити будь-яку послугу, будь який товар з доставкою до додому. Україна нарешті стала відкритіша до світу і для самої себе - стало набагато простіше подорожувати. Тай навіть можна подорожувати не виходячи з дому - Всі найцікавіші місця світу можна побачити в 3Д завдяки Гуглу! Всі найвизначніші досягнення мистецтва, все, що людство так натхненно напрацьовувало тисячами років - є в твому смартфоні.
Але - існує паралельна реальність. Де досі основним носієм знань є церква, баба Влодзя і вічноп'яний вчитель фізкультури в ПТУ. Де закордон їздять тільки щоб купити машину на бляхах падєшовкє і продати заниканий блок сігарєт. Де до двадцяти трьох треба одружитись і вкліпати двох дітей, бо пізніше - то гріх. Де єдиним способом розваг у післяробочий час є вливання великої кількості бухла (правда, "десяті" внесли корективи - в людей з'явився легкий доступ ще і до травки). Де жінка чоловіком сприймається як об'єкт для потрахати, народити, нагодувати, прибрати, а чоловік жінкою - забезпечити, оберегти, потрахати, і нічого більше. Де основним критерієм життя є "а шо скажут інші".
І ця паралельна реальність добралась в інтернет. Так, деколи кумедно спостерігати фауну в фейсбуці, все те що вони репостять, постять і коментують, але коли ти відчуваєш, що це небезпечно близько від тебе...
Я живу в невеличкому селі одразу біля Львова. Мені тут подобається - тихо, спокійно, чисто, відносно інших мордорів ще адекватні люди, до "цивілізації" добратись впринципі не важко....Але.
Під спойлером - афіша цього річного святкування "дня церкви", а отже і дня села. Це момент, коли можливості верхнього абзацу стикаються з явищем другого обзацу і ця гримуча суміш створює все те, через що я кілька днів в році люто ненавиджу своє поселення, людей навколо і менталітет українців як народу загалом. Ну ніби ж хороші люди, розумні, креативні...
► Показати

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 21 серпня 2018, 18:49

Як тут все прекрасно жахливо.
І окремий привіт від мене дизайнеру - я отримав естетичний нокаут.

Відповісти