Щось новеньке у політиці?

Gadmin
Site Admin

Re: Щось новеньке у політиці?

Повідомлення Gadmin » 06 червня 2019, 21:30

Побачим, якщо пройде у ВР.

Відлюдник

Повідомлення Відлюдник » 09 червня 2019, 14:22

Притула йде в Голос?

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 09 червня 2019, 15:15

так, але глибоко в...30 місце, не думаю шо Голос набере так багато, щоби аж 30 людей пройшло в ВР.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 09 червня 2019, 17:19

Ну, не знаю. Поки я би голосував за Голос, якщо чесно.

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 09 червня 2019, 22:25

Ну та, там поки найбільш адекватні люди в першій десятці (окрім Вакарчука).
Тим часом активізувалась порохоботська ферма. Тепер вже більш вчасно. Правда, перша десятка ЄС не сильно вражає. Найбільше деморалізують Синютка і Софія Федина.
Також здивувало (неприємно), що "праві" об'єднались навколо "Свободи". Тягнибок, Білецький, Ярош, Кошулинський і, внєзапно, Іллєнко і Бенюк. Ну і Кудряшов з Нацкорпусу - Аваков дав добро?

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 09 червня 2019, 23:11

Як це Іллєнко і Бенюк внєзапно, якщо вони у Свободі постійно?

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 11 червня 2019, 12:34

Ще трохи про "точку неповернення", про яку нам радісно заливали.
Пиво Московське живе і світле... з триколором і куполами. Заливайтесь.

Відлюдник

Повідомлення Відлюдник » 14 червня 2019, 21:46

Козак купив Zik, тепер братву з Рави-Руської показуватимуть набагато частіше. :)

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 14 червня 2019, 21:58

Я не знав, що Медведчук з Рава-Руської :o

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 15 червня 2019, 22:36

Побачив рекламу Вакарчука на тб, де він ламає вінілову платівку. От дурень. Вінілова платівка зараз асоціюється з раритетним звучанням, а не зі старими віджившими традиціями з негативним присмаком.
Я підозрюю, Славко і логотип сам придумав і рекламу. Так можна і 5% не набрати.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 16 червня 2019, 12:28

Треба розуміти, що цей весь стогін про те, що Зеленський, мовляв, порушує свої обіцянки (типу, не знижує тарифи, приводить старі обличчя і т.п.) - це все пердіння у воду. Ніхто з зеленовиборців на це особливої уваги звертати не буде. Тому весь цей вереск - повз. Розраховано лише для 25-процентних. Це не раціонально. Це втрата часу та нервів.

Якщо потрібно впливати на зеленовиборців варто було б поцікавитись порошенківським гаслом "«Армія, мова, віра»". Це була вкрай невдала піар-задумка, яка остаточно сформувала зелений електорат.

Армія й зараз не сильно асоціюється з чимось, що може захистити і припинити війну (чого хочеться людям). Службу в армії (особливо, в зоні бойових дій) розцінюють, як покарання. Недарма чиновники і мєнти, яких заловили на правопорушенні, кажуть: "відправте мене в АТО". Те ж саме щодо грабіжників/ґвалтівників вимагають в соцмережах: "відправте його на передову", "хай іде воювати". Ну і, звичайно, армія не асоціюється з порядком, відповідальністю і дисципліною (особливо, після вибухів армійських складів). Призовники і їх батьки переживають, що солдатами просто скористаються, як гарматним м'ясом, а техніка підведе, бо корупційні оборудки не сприяють якості та необхідній кількості техніки в робочому стані.
Щоб трохи знизити процент "Слуги народу" можна було б педалювати тему людських втрат в режимі "не стріляти у відповідь", але це не відповідає дійсності так, як розкручують порохоботи, і взагалі не винахід Зеленського.
Хочете програти вибори на темі армії - розказуйте, що "в країні війна", що "Путін нападе", і при цьому ведіть себе разом з цілою країною так, наче нічого не відбувається, підтримуйте корупцію і безвідповідальність.

Мова - це, як на мене, основне, що роз'єднує країну. І без якогось добре продуманого державного плану з цього питання краще в цій темі категорично не висловлюватись. Так, для нас це все добре звучало, але величезний процент громадян хоче, щоб їх просто не чіпали з їх російською і не змушували вчити українську. До них відноситься і відверта вата, але входить і досить прогресивна частина населення, яка душею і тілом за Україну, за прогрес, НАТО і ЄС. Ми, звичайно можем їм всім відповісти у дусі Фаріон "не подобається мова - чємадан, вакзал, расія", але їх відсотків 50-70, і ще невідомо, хто кого куди буде посилати.
Якщо хтось чітко та чесно опише ситуацію і сформулює конкретні кроки, які має пройти суспільство в мовному питанні (не без поступок один одному), той трохи від зеленого пирога відкусить (і не тільки від зеленого).
Хочете програти вибори в мовному питанні - йдіть шляхом тільки заборон і примушування, а також державного дотування псевдомистецького лайна.

Віра, як поєднання перевиборного піару і рекламної кампанії окремої релігії - це неприпустимо, вкрай неправильно, відстало, не сучасно. І навіть страшно. І як показала практика, навіть в нашому досить релігійному суспільстві не приносить дивідендів на виборах. Хочете програти вибори - рекламуйте релігію і себе в ній, вип'ячуйте свою набожність і паралельно порушуйте її канони, забийте на науку та освіту.

От я думаю, що по цих пунктах, якщо у Зеленського намітиться слабина, туди можна бити. А про тарифи і нові обличчя ґвалт здіймати без користі.

Відлюдник

Повідомлення Відлюдник » 17 червня 2019, 00:44

Списки Зеленського - це зашквар, піздєц починається.

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 17 червня 2019, 12:09

Ух, ти знов про порохоботів))

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 17 червня 2019, 13:29

Можна подумати, ти не говорив про те, що Зеленський порушує свої обіцянки. Ти порохобот?

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 17 червня 2019, 13:42

нє, я не порохобот. Та, говорив, бо я пробую слідкувати за тими, хто дійсно зараз шось пробує вирішувати в нашій країні - і продовжу говорити, бо сюр продовжується. Але я не продовжую акцентуватись на купці істериканів в фейсбуці, які були, є і будуть, і які, як ми побачили по виборах, нічого не вирішують.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 17 червня 2019, 14:11

Ну вважай, що я говорю з тобою :) , а не з порохоботами, які мене дістають в фб.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 17 червня 2019, 15:48

padre_bot писав:
17 червня 2019, 13:42
нічого не вирішують.
А от тут я не згоден. Ще й як вирішують. І якраз це видно по результатах виборів - це ти вірно сказав.

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 17 червня 2019, 16:13

Ну та, виборці Зе голосували за Зе, бо порохоботи в фейсбуці неправильно критикували і висвітлювали Пороха, та

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 17 червня 2019, 16:42

Мова, радше, навіть не про виборців Зе, а про тих, хто потенційно міг проголосувати за Пороха, але не пішов на вибори.
Бо порохоботи багатьом відбили бажання голосувати за Пороха своїми істериками, активною пропагандою з брехнею і маніпуляціями. До них я відношу не тільки якогось умовного вуйка Юзя, якого читає Євген Мисько і ще 18 людей, а й людей з апарату Порошенка, міністрів, чиновників різного рівня, партійних соратників, ЗМІ... та й самого Порошенка (от, де справжній порохобот :) , який оточив себе подібними) - а це величезна аудиторія. Згоден?

Про всяк випадок, наголошу - я не кажу про прихильників і виборців Порошенка, а кажу саме про порохоботів - тих, хто свідомо вимкнув у себе критичне мислення, ніколи не визнає помилки боса, не вимагає виправляти їх і пишається своєю односторонньою позицією.

Ну ок - не знаю, чи багатьом відбило бажання, але на мене це вплинуло сильно (хоч я таки проголосував - ха-ха, каламбурчик).

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 17 червня 2019, 18:34

Про Зеленського не знаю, що й писати. Бо критикувати, як я це роблю - це значить, шукати якийсь підтекст, приховане лицемірство, вигадливу брехню чи тупість, прикрашену гарними словами.
А тут - просто якесь йобнуте створіння бігає з погрємушками і пускає бульки з носа. За ним ходять опікуни і часом витирають йому шмарклі. Що тут обговорювати?

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 17 червня 2019, 23:33

Роботу тих, хто обтирає йому шмарклі) За ним стоять і його іменем роблять українську політику, здається, доволі адекватні люди. Та, питання чому його не навчили говорити і поводитись, але все ж...
Наприклад, новий очільник ЛОДА - хто це взагалі?

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 18 червня 2019, 10:01

А є вже новий?

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 18 червня 2019, 15:16

Офіційно ше нема, але вроді буде якийсь Маркіян Мальський

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 19 червня 2019, 13:07

воу... що відбувається..

Зображення

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 19 червня 2019, 15:16

Твіттерчук нині написав в Твітторі шо вже 8 мають.
Краще Голос ніж жопоблоки

Відповісти