Щось новеньке у політиці?

Gadmin
Site Admin

Re: Щось новеньке у політиці?

Повідомлення Gadmin » 16 квітня 2019, 11:50

Порохоботів зараз дуже добре видно: у ситуації, коли суд, фактично, стає на сторону Савченко, Рубана і Шарія, вони звинувачують Зеленського і його прихильників. Де тут логіка? Як вони збираються допомогти Порошенку такими фортелями?
Додайте ще величезну кількість новеньких фейків про Зеленського - просто лавина. Перемога за будь-яку ціну?

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 16 квітня 2019, 15:36

72,2% - за Зеленського
25,4% - за Порошенка

Аж просто дивно. Я не можу пояснити такий розрив на даному етапі чимось раціональним.
Які варіанти?

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 16 квітня 2019, 16:43

Тобто не голосуватимуть лиш два відсотка? Шось не дуже реальне. Ще десь в стрічці вигулькувала статистика про 45 за Зе і 25 за Пе

red sweater

Повідомлення red sweater » 16 квітня 2019, 17:06

А хто робив опитування? Звідки дані?
Це жахає. Це ж більшість не ЗА зеленського, а проти Порошенка. От як усіх дістав, шо люди готові на аби шо лиш би Порошенко зник...

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 16 квітня 2019, 18:11

Слухайте, ну вже пора було б повірити в силу соцопитування. В принципі, вони досить точно все показували. І навіть трохи більше давали Порошенку, ніж виявилось на виборах.

https://www.kiis.com.ua/?lang=ukr&cat=r ... 851&page=1

Ця контора дала результати, які найбільше зійшлися з процентами у першому турі.

Якби другий тур відбувався в середині квітня, серед усіх респондентів:
48,4% проголосували б за В. Зеленського;
17% – за П. Порошенка;
1,6% – зіпсували б бюлетень;
17,9% – не визначилися, за кого голосувати;
8,8% – відмовилися назвати, за кого б вони голосували;
6,3% – не брали б участі у голосуванні.

Серед тих, хто збирається голосувати і визначився зі своїм вибором:
72,2% проголосували б за В. Зеленського;
25,4% – за П. Порошенка;
2,4% – зіпсували б бюлетень.

І ще подивіться, що там з опитуваннями по партіям - на майбутні парламентські вибори.

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 16 квітня 2019, 18:44

а, тоді все ок
я не сумніваюсь в цифрах, я думаю що 72на25 це серед всіх, а не тільки серед тих хто точно йтиме.

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 16 квітня 2019, 18:56

А чому так? Тому що українське населення, з головами якого за ці роки ніхто не працював (а воно саме надто ліниве для цього), любить ліпити собі ідолів і вірити в яскраву картинку і не любить в логіку.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 16 квітня 2019, 20:02

padre_bot писав:
16 квітня 2019, 18:56
А чому так?
Любопитно послухати. А то я один тут розпинаюсь.
padre_bot писав:
з головами якого за ці роки ніхто не працював
Ти маєш на увазі - ніхто з українських і державницьких позицій? Бо з нашими головами завжди є кому попрацювати.
padre_bot писав:
любить ліпити собі ідолів
Ну, от з Порошенка якось не зліпилось. Чому?
padre_bot писав:
і не любить в логіку
Ну, не знаю. Я вже довгий час розписую, які Порошенко робить помилки. Ну і що нелогічного в тому, що в нього високий антирейтинг?
Я просто дивуюсь, що антирейтинг НАСТІЛЬКИ високий. Але я спілкуюсь з обмеженою кількістю людей, серед яких практично нема зі сходу-півдня - не орієнтуюсь у всьому. Судячи з опитувань, найбільше людей зачіпило підняття тарифів за комуналку. Теж якось не скажеш, що це нелогічно.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 16 квітня 2019, 20:25

Ну і щоб ви орієнтувались, хто порохоботить на рівні співпраці з АП.

https://blogs.pravda.com.ua/authors/ukolov/

Це той, хто бравурно вихвалявся тим, що Порошенко у першому турі переміг Юлію Тимошенко.
Ну і там перлів ще вистачить:
Помилки Зеленського ведуть до його поразки
(ага, ага - чекаєм)
За два тижні Петро Порошенко наростив підтримку з 16% до 25% серед тих, хто визначився і буде голосувати. Перша цифра – його результат у першому турі, друга – останнє опитування КМІС. В такому темпі для того, щоб обігнати Зеленського потрібні ще 4-5 тижнів.
Яке ж воно дурне. Не розуміє (чи робить вигляд) різницю між виборами в першому турі і в другому. Насправді-то Зеленський "наростив" ще більше.

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 16 квітня 2019, 20:33

Ти маєш на увазі - ніхто з українських і державницьких позицій?
- Так - антипропаганда і пропаганда, ці всі програми, якими мало б займатись "мінстець" і подібні органи.
Ну, от з Порошенка якось не зліпилось. Чому?
- бо він в цій казочці поганий персонаж. Тим більше, про те що він поганий персонаж, дбайливо вкладали майбутньому електорату "слуги народу" і подібні проекти різних телеканалів кілька років. а в Порошенка була, на противагу, відсутня будь яка адекватна інформ. політика (вважаю, це один з кількох найбільших його мінусів).
Ну, не знаю. Я вже довгий час розписую, які Порошенко робить помилки. І що нелогічного в тому, що в нього високий антирейтинг?
- До високого антирейтингу питань нема. Дивно взагалі що він зміг пройти в другий тур. Пам'ятаю, як на початку попередніх президентських виборів всі експерти говорили, що майбутній президент - камікадзе і його полюбому з'їдять, бо ситуація така. Питання не до тих, хто проти Порошенка, а до тих, хто за Зеленського. Це якраз оця більшість, у якої відсутня логіка і присутня любов до ідололіплення (основна маса прихильників Зе, яких я спостерігав, аргументують не "тому що, проти Пороха", а бо "Зе він новий, він все змінить, він поборе корупцію, дайте йому порулити, він красавчик, приведе нових людей").

І, напевно, зараз такий результат частково і тому, що ми всі за ці роки надто зациклились на критиці Пороха (ТАК, ВОНА ОБГРУНТОВАНА), перестаючи помічати і позитивні моменти його роботи (тільки зараз порохоботи викатують пости в фб з статистикою, цифрами, списками, поясненнями, але надто пізно). І ця критика, підсилена телевізором і відсутньою інформ. політикою від президента плюс любов до зрадофільства (порох зливає країну в казанах, тілько сі збагачує, рошен, та не буде ніякого безвізу, та не дадуть нам томосу, та він нічо не зробив для армії то всьо тіко волонтери, та він нічо не зробив для культури-мови то всьо патріоти-актівісти) плюс філігранно ліплений образ Голобородька командою піарщиків-маркетологів на чітку цільову аудиторію і дали цей ефект.
А, ну і ще люди в нас в більшості своїй бидло (при чому у всіх верствах населення і сферах життя - і студенти, і айтішники, і робочі-селяни, і бізнесмени, і "культурна еліта").

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 16 квітня 2019, 20:34

Про комуналку - а) це не в повноваженнях президента, б) зрозуміло для чого в)"знижувати в два рази" її не можна і не треба - ось що логічно.

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 16 квітня 2019, 20:36

Особисто я вже змирився з результатом виборів, оце сходжу в неділю востаннє на вибори (більше не ходитиму), а потім жостко тролитиму всіх тих, хто не встигне перевзутись з зеботів в зрадофілів, як в нас це за традицію щоразу відбувається.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 16 квітня 2019, 21:07

padre_bot писав:
16 квітня 2019, 20:33
ми всі за ці роки надто зациклились на критиці Пороха
Хто це "ми"? Не примазуйся :)

Так от в тому й фішка - робити непопулярні кроки і обставити це так, щоб всі вищали: давай ще!
От де талант!
А для того, щоб просто підняти тарифи багато розуму і таланту не треба.

Пам'ятається, в 2014 році я все чекав, коли ж у нас в зв'язку з війною, введуть якісь обмеження - обов'язкові роботи на користь держави, тренування на випадок атомного бомбардування, відключення електрики і обмеження подачі води і т.п. - щось, що допомогло б людям відчути, що вони всі разом об'єднались (з державою) перед величезною загрозою. Підняття тарифів на цій хвилі теж би пройшло норм (навіть без вимог МВФ). Лиш би це принесло реальні результати найближчим часом.
Ніфіга - все норм, просто сплачуйте податок на війну і досить з цього. Обстріли тривають, Путін посміхається. А я тим часом відкрию кілька магазинів Рошен у Львові.
Ну, я не знаю, як тут можна дорікати звичайним людям. Вони ж не сліпі. Для цього не потрібно чиєїсь критики зі сторони.

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 16 квітня 2019, 21:19

ок, більше не примазуватимусь до адекватних людей)
До речі, Рошен так непогано вклався в фінансування армії.
Так, люди не сліпі. Але дуже однобокі.

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 16 квітня 2019, 21:21

Про навчання - були загони територіальної самооборони, були навчання - але для бажаючих. В мене є сумніви, що на той час в держави був ресурс щоб провернути таке в рамках країни - добре що на армію нашкребли.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 16 квітня 2019, 21:41

padre_bot писав:
16 квітня 2019, 21:19
До речі, Рошен так непогано вклався в фінансування армії.
Ну, після виходу на монопольне становище можна, звичайно, і вкластися.
Інше питання - скільки Рошен вкладе у фінансування армії після того, як президентом буде не Порошенко? Який твій прогноз?
padre_bot писав:
16 квітня 2019, 21:19
Так, люди не сліпі. Але дуже однобокі.
Залежить, хто яким боком до них повертається.
Та й будь-яке бидло можна переконати - це ж легше, ніж у випадку освіченого, культурного, скептичного народу. Порошенко навіть цього не здатен зробити? Ти геть зовсім погано про нього думаєш.

padre_bot писав:
16 квітня 2019, 21:21
В мене є сумніви, що на той час в держави був ресурс щоб провернути таке в рамках країни
Та ти ніц не пойняв. :) Люди самі йшли у воєнкомати, щоб воювати з агресором. І самі несли гроші.
Але якщо державі пофіг і вона старанно робить вигляд, що все норм, що армія забезпечена і що ворог не пройде, то чого вимахуватись?

Ну і про критику

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 16 квітня 2019, 23:12

Добре, Ух, добре, я пам'ятаю що ти вмієш критикувати Порошенка, але ти вже трішки йдеш по колу і не до теми: я спробував пояснити чому на мою думку такі антирейтинги і чому я думаю що ті, хто за Зе - бидло, а ти знову критикуєш Порошенка про те саме, так, ніби я щось з цього заперечую (чи хоч раз заперечував) . Тільки от толку зараз з цієї критики.
А Мокрик славиться своєю емоційністю. Загалом пост правильний, але слабенький. Тай сам він доряче попорохоботив.
Та й не було теплих ванн з боку суспільства, постійно критикували і вимагали.
Словом, я не розумію, Ух, до чого зараз ти хилиш, розписуючи вкотре те, про що ніхто і не сперечається?

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 17 квітня 2019, 10:59

Та я ж навпаки - кажу, що то ти погано про Порошенка думаєш :)
А те, що Мокрик порохоботив - це якийсь новий анекдот.
Про теплі ванни з боку суспільства ніхто не казав. Теплу ванну створюють сама людина та її оточення, окремі журналісти та телеканали. З боку суспільства та ЗМІ має бути постійний прискіпливий критичний погляд (якого вистачало з надміром).

Мені просто цікаво, ну що ж реально могло призвести до такого антирейтингу навіть після першого туру виборів. Бо я вважаю, що Порошенко заслуговував на значно кращий результат навіть з тим багажем негативу. Ти, я так зрозумів, вважаєш, що це зациклена критика. Я, виходить, вважаю, що це ідіотська діяльність порохоботів (бо останнім часом Порошенко робив наче все правильно, і лише порохоботи сильно активізувалися).

Ну і прихильники Зеленського - не дебіли і не бидло, як би нам не було абідна отримати такого президента.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 17 квітня 2019, 11:23

О, та в нас дискусія майже дублює нову перепалку у фейсбуці.
Кажуть, Найем поклав відповідальність за прихід Зеленського на Порошенка, а порохоботи одразу відповідають, що то "Найем и прочие лещенки с гнапами", ""активисты", "журналисты" и "антикоррупционеры"" виростили ненависть до влади.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 17 квітня 2019, 13:31

Ну, і щоб вже остаточно потоптатись по слабкому тілу нинішнього поки що президента - цитую те, за що я його найбільше критикував, і чим він викреслив мене (і не тільки мене) з життя держави та нації.
"Без церкви немає держави, немає нації"

І все ж вважаю, що Порошенко - найкращий президент з усіх, що були. Дякую за це.
Тепер переключаюсь на Зеленського.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 18 квітня 2019, 01:11

Історія з Україною і Зеленським нагадує мені оце:
Ипполит Матвеевич снял с головы пятнистую касторовую шляпу, расчесал усы, из которых, при прикосновении гребешка, вылетела дружная стайка небольших электрических искр, и, решительно откашлявшись, рассказал Остапу Бендеру, первому встреченному им проходимцу, все, что ему было известно о бриллиантах со слов умирающей тещи.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 18 квітня 2019, 11:07

І чого в нас так рідко проводяться вибори?
Міністерство енергетики та вугільної промисловості заявляє, що НАК "Нафтогаз України" може знизити ціни на газ для населення без скасування постанови Кабінету міністрів про спецзобов’язання.

"НАК "Нафтогаз України", згідно з постановою КМУ №293, зобов'язана з травня знизити ціни на газ для населення", - йдеться в повідомленні.

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 18 квітня 2019, 15:10

А толку, якщо доляр зараз підскочить)

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 18 квітня 2019, 17:12

Зрадофіл!

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 18 квітня 2019, 20:07