Голос країни, х-фактор та інші талант-шоу

padre_bot

Re: Голос країни, х-фактор та інші талант-шоу

Повідомлення padre_bot » 10 червня 2019, 11:51

воу воу воу, де це я хворобливо реагую на "повірити в себе"? Це просто маячна по типу "все шо не вбиває робить нас сильнішими". Або - "повір в Ісуса і ти все зможеш!"

Відлюдник

Повідомлення Відлюдник » 10 червня 2019, 16:15

і, так, чому б мене дратуввала тема успішності? псевдо- і гітотетична - так, зокрема, та, яку ми зараз обговорюємо, реальна - зовсім ні.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 10 червня 2019, 16:46

Тобто, опинитись на великій сцені, виступити перед багатомільйонною публікою і отримати схвальні оцінки від знаменитих та успішних (успішних?) співаків, а потім і брати уроки від них - це така собі подія... з реальним успіхом ніяк не пов'язана?
:)

Здається, в нас колись була тема про те, що таке успіх. І, наскільки я пам'ятаю, до однозначної згоди ми не дійшли. Тобто, в кожного може бути своє уявлення, що це таке. Для учасників Голосу це успіх, для тебе ні. Чому при цьому ти вирішив засуджувати їх за це?

Ви мене розсмішили своєю синхронною реакцією "мене не дратує", "я не хворобливо реагую" :) , хоча я написав величезний абзац по суті, а ви проігнорили. Моє відчуття власної важливості страждає.

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 10 червня 2019, 19:04

Та бо суть по загальній, розмитій темі, на яку можна довго філософствувати, зачіпаючи педагогіку і психологію, а закиди нам - конкретні, іменні, гріх не відреагувати)

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 10 червня 2019, 19:16

Ну, значить, я вас не так зрозумів
Roman Mamitov
20 березня ·
Найгірша порада-мотивашка, яку я все частіше чую від "успішних людей" - "просто вір у себе і в тебе все вийде!"
Вот е булшит.
В тебе все вийде, якшо ти будеш працювати над ціллю, як коняка, якшо профігачуватимеш лобом стіни і якшо пощастить. Останнє особливо: якшо не повезе - то плюватиме з високої гори світ на твої старання, зусилля і, тим більше, віру в себе.
І взагалі, шо це значить - "просто повір в себе"? Де той тумблєр, яким можна підкрутити віру в себе, аби отаково - фіть - і все вийшло?
Тож я, як люччий експерд-мотиватор і професійний диванний натхненник, совітую: забудь про "просто" і віру в себе і в те шо все вийде. Фігач невпинно, і моооже, якшо пощастить, шось та й вийде.
Тай такє.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 17 червня 2019, 14:24

Після шикарного першого випуску цього сезону Голос.Діти наступні два були дуже кволими. Єдине, що радувало, що Час і скло намагались говорити українською. Це їм так личить.
Четверта передача вийшла більш цікавою, але все-одно якось непокоїть ця поспішність і велика кількість сірості у виступах. Часто все виглядає дуже понуро, коли діти мавпують дорослих з їх дорослими піснями.

З того, що можна було послухати:

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 24 червня 2019, 11:55

На ГолосіДіти почались бої. Думаю, насправді, там мало бою, бо тренери вже наперед знають, кого виберуть (за рідкісними виключеннями). Тому це просто виступ тріо. І часто такі тріо звучать настільки круто, що хотілося б слухати саме такі колективи, а не окремих виконавців.
(останній виступ крутий :) )

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 24 червня 2019, 19:29

От ще до теми про ситуативні дуети/тріо - ну шикарно ж. У дівчинки в приспиві такий цікавий тембр з'являється.

red sweater

Повідомлення red sweater » 25 червня 2019, 01:36

Гуцулку дуже круто заспівали. Взагалі Дзізьо поки найкраще себе проявив в плані відбору пісень та постановок.
Але згідна, шо боїв як таких взагалі не було і ясна річ шо тягнули улюбленців чи на їхню думку рейтингових малих.
Як до прикладу хлопчика з Грузії. Не вважаю шо в нього аж такий мега-неймовірний тембр і душевність.
В тому тріо Максим та Марія набагато крутіше та чутливіше заспівали.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 02 липня 2019, 09:48

По переглядах на Ютубі в останньому випуску ГолосДіти впевнено лідирує Кошова (донька "Лисого" - соратника Зеленського), без будь-яких передумов для цього. Навіть не знаю, які висновки з цього вивести.

А сподобались такі виступи

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 08 липня 2019, 10:02

Найбільше в наших талант-шоу я не люблю фінали. Тоді там візуально найбільше пафосу і найменше проявленого таланту. Формат не конкурсний, а гала-концертний. Запрошені зірки співають під фанеру.
Ну, а переміг (прогнозовано) грузин. Другий рік в Україні українці не можуть стати переможцями українського конкурсу.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 08 липня 2019, 19:53

Трохи несподіване виконання

red sweater

Повідомлення red sweater » 10 липня 2019, 15:48

Було б цікавіше і справедливіше, якби до участі в Голосі допускались лише громадяни України або іноземці, які вже певний час в нас живуть.
Бо дійсно то дівчинка з Казахстану чи Туркменістану перемогла минулого року, тепер хлопчик з Грузії...
І я так і не втямила чим він усіх так зачепив. Тембр — звичайнісінький. Він більше кричить, ніж співає.
Були ж по-справжньому талановиті і цікаві. Карина, Ярослав..

padre_bot

Повідомлення padre_bot » 07 серпня 2019, 21:59

Трошки скпетичної реакції на "Зе Войс" від Румі - доволі популярного ютубера-музиканта. Не все, про що він говорить, варте уваги - але щось в цьому є.

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 07 серпня 2019, 22:52

Так а що є? Бо я подивився половину - і шо?

Gadmin
Site Admin

Повідомлення Gadmin » 23 серпня 2019, 10:30

Відповісти